[2015/2016] Kształt rozgrywek - podsumowanie

Regulamin działu
Uwaga! Nowi użytkownicy powinni zgłaszać się do rozgrywek najniższej klasy rozgrywkowej h2h. Po ustaleniu ostatecznej listy potwierdzonych uczestników w ligach wyższych, podjęta zostanie decyzja o ewentualnych awansach z lig niższych. W takiej sytuacji w pierwszej kolejności awansują osoby powracające po rozgrywkach zeszłorocznych, następnie osoby nowe na forum.

W przypadku dużej liczby chętnych podejmowana jest decyzja o założeniu kolejnych, niższych klas rozgrywkowych.

Re: [2015/2016] Ogólny wątek organizacyjny

Postprzez jeffrey 19 kwi 2015, o 17:04

Spadały 3 ostatnie? Chopie, czytajże ze zrozumieniem, to nie jest specjalnie trudne.
Avatar użytkownika
jeffrey
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 86
Dołączył: 9 wrz 2013, o 12:25
Lokalizacja: Kraków
Drużyna fantasy (poza keeper): 2good4noobs
Numer gg: 17412400
Uzasadnienie rejestracji: chęć skopania paru dupsk

Re: [2015/2016] Ogólny wątek organizacyjny

Postprzez cieglo 19 kwi 2015, o 18:06

Wyjaśnij o co Ci chodzi bo ja też nie rozumiem.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2015/2016] Ogólny wątek organizacyjny

Postprzez jeffrey 19 kwi 2015, o 18:42

goozman napisał(a):Rezygnacja Gerarda wymagała wprowadzenia zmian w zakładanym modelu spadków i awansów
również na poziomie lig II. Powody, dlaczego ostatecznie wygląda to tak a nie inaczej, poniżej:
- z lig wyższych spada aż po 4 z 12 zespołów
[...]
- do ligi IIA po sezonie 2013/14 trafiły dwie drużyny z ligi I-ej a do IIB jedna; dla wyrównania poziomów w tym roku przypisałem jedną drużynę (z miejsca 11 - środkowego wśród spadkowiczów) z I ligi do IIA a dwie (ze skrajnych miejsc 10 i 12) do IIB (może zostanie jedna ale z wyższego miejsca - znowu zależy to od Nalesnicka)


Chodzi mi zwłaszcza o ostatni podpunkt. Wyraźnie jest tutaj napisane, że w sezonie 13/14 spadały TRZY ostatnie drużyny. I nie przypominam sobie, żeby było nadmienione w jakimś osobnym poście, że od 14/15 spadają ostatnie CZTERY. Stąd moje pretensje, bo od kiedy to się zmienia zasady spadków/awansów już po rozgrywkach? Chyba że takie były plany w stosunku do I ligi w tym sezonie, ale wyżej napisałeś, że zmiana dotyczy RÓWNIEŻ poziomu lig II, z czego wnioskuję, że w II ligach planowo spadać miała trójka najgorszych.

"Rezygnacja Gerarda wymagała wprowadzenia zmian..."
Czy gdyby Gerard nie zrezygnował, to zostałaby utrzymana liczba trzech spadających drużyn? A może czegoś tutaj nie rozumiem? Jeśli możesz, to mi objaśnij, dzięki.


Prosiłeś o większą aktywność na forum, więc nie powinieneś narzekać, że tak truję :D
Avatar użytkownika
jeffrey
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 86
Dołączył: 9 wrz 2013, o 12:25
Lokalizacja: Kraków
Drużyna fantasy (poza keeper): 2good4noobs
Numer gg: 17412400
Uzasadnienie rejestracji: chęć skopania paru dupsk

Re: [2015/2016] Ogólny wątek organizacyjny

Postprzez goozman 19 kwi 2015, o 18:59

nowe zasady spadków były rozpisane już ponad rok temu tutaj viewtopic.php?f=20&t=163&start=50. o 4 spadających drużynach pisaliśmy już wielokrotnie też w innych wątkach więc jednak kłania się forumowa aktywność. zająłeś miejsce spadkowe a na pozostanie na drugim poziomie rozgrywkowym daje Ci szansę rezygnacja Gerarda i (być może) Nalesnicka
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: [2015/2016] Ogólny wątek organizacyjny

Postprzez jeffrey 19 kwi 2015, o 19:08

Dobra, all clear. W takim razie wypada mi przeprosić za zamieszanie. Post był z marca '14, a nie z września/października tak jak się spodziewałem, dlatego po prostu o tym zapomniałem. Bulek - zwracam honory.
Avatar użytkownika
jeffrey
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 86
Dołączył: 9 wrz 2013, o 12:25
Lokalizacja: Kraków
Drużyna fantasy (poza keeper): 2good4noobs
Numer gg: 17412400
Uzasadnienie rejestracji: chęć skopania paru dupsk

Poprzednia strona

Powrót do Ligi head to head

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron