Liga Mistrzów H2H?

Regulamin działu
Uwaga! Nowi użytkownicy powinni zgłaszać się do rozgrywek najniższej klasy rozgrywkowej h2h. Po ustaleniu ostatecznej listy potwierdzonych uczestników w ligach wyższych, podjęta zostanie decyzja o ewentualnych awansach z lig niższych. W takiej sytuacji w pierwszej kolejności awansują osoby powracające po rozgrywkach zeszłorocznych, następnie osoby nowe na forum.

W przypadku dużej liczby chętnych podejmowana jest decyzja o założeniu kolejnych, niższych klas rozgrywkowych.

Re: Liga Mistrzów H2H?

Postprzez AIR_MJ 20 kwi 2016, o 21:30

Nie chcę już teraz składać deklaracji, ale jak ma to wyglądać w stylu 2 i ostatniej edycji MP, to ja nie jestem zainteresowany.
Avatar użytkownika
AIR_MJ
All-star
All-star
 
Posty: 1440
Dołączył: 9 wrz 2008, o 00:14
Lokalizacja: Kraków
Medale: 12
Mistrz h2h (2) Mistrz FP (5) Wicemistrz FP (2) Podium budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): MJ-TEAM
Uzasadnienie rejestracji: I love this game;)

Re: Liga Mistrzów H2H?

Postprzez bulek 20 kwi 2016, o 22:08

AIR, trochę się dziwię takiemu stanowisku, gdyż czemu porównujesz to do MP? Ja bym bardziej porównywał do LM w roto na e-nba, gdzie pomysł się sprawdził i jest nadal kontynuowany. Nie spróbujesz, nie dowiesz się, ale jedno do czego mogę namawiać, to to, żebyś przemyślił swoje stanowisko, bo skoro udało się na e-nba, czemu ma się nie udać tutaj w H2H? MP zawierało 20 ekip, tutaj ja nie planuję doszlusować do tylu drużyn, nawet jeśli w przyszłości doczekamy się podobnej ilości lig.

Nie ma co od razu zapowiadać czarnowidztwa, także AIR, zapisuj się, bo szkoda, żeby wg mnie całkiem nie taki zły pomysł, zginął w zarodku. Pogracie rok i się okaże, czy warto kontynuować - ale czemu nie dać szansy temu?
Zresztą przemyśl sprawę, nie wymagam ostatecznej deklaracji tu i teraz. To liga przeznaczona w głównej mierze dla mistrzów, zaproszenie jeszcze długo będzie aktualne. Ale poruszyłem teraz, bo jeśli ludzie wyrażą zgodę, można rozkminiać nad szczegółami.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Liga Mistrzów H2H?

Postprzez AIR_MJ 20 kwi 2016, o 22:32

W przyszłym sezonie raczej planuję zredukować liczbę lig.
Więc musicie się bardzo postarać, aby wzbudzić moje zainteresowanie tą ligą.
Mimo wszystko preferuję 1 ligę ponad ligę mistrzów.
Avatar użytkownika
AIR_MJ
All-star
All-star
 
Posty: 1440
Dołączył: 9 wrz 2008, o 00:14
Lokalizacja: Kraków
Medale: 12
Mistrz h2h (2) Mistrz FP (5) Wicemistrz FP (2) Podium budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): MJ-TEAM
Uzasadnienie rejestracji: I love this game;)

Re: Liga Mistrzów H2H?

Postprzez Majchu 25 kwi 2016, o 22:53

Hej !

Super inicjatywa, chętnie skonfrontuje się z resztą najlepszych.

Również proponuję mikrofalówkę jako brakującego zawodnika. Niesamowite zaangażowanie w ligę. Statystyki - które prowadził - znacząco ubarwiły nam grę. Na pewno w lidze mistrzów będzie to świetna sprawa.
Avatar użytkownika
Majchu
6th man
6th man
 
Posty: 129
Dołączył: 18 paź 2013, o 10:07
Medale: 1
Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Menele w abordażu
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: NBA- I Love This Game

Poprzednia strona

Powrót do Ligi head to head

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron