Liga Mistrzów H2H?

Regulamin działu
Uwaga! Nowi użytkownicy powinni zgłaszać się do rozgrywek najniższej klasy rozgrywkowej h2h. Po ustaleniu ostatecznej listy potwierdzonych uczestników w ligach wyższych, podjęta zostanie decyzja o ewentualnych awansach z lig niższych. W takiej sytuacji w pierwszej kolejności awansują osoby powracające po rozgrywkach zeszłorocznych, następnie osoby nowe na forum.

W przypadku dużej liczby chętnych podejmowana jest decyzja o założeniu kolejnych, niższych klas rozgrywkowych.

Liga Mistrzów H2H?

Postprzez bulek 16 mar 2016, o 13:28

Jeśli to idiotyczne, piszcie, to się wykasuje temat.

Ale w roto na e-nba to się sprawdziło, to może i tu, a jak wiadomo, sznurówka jest znana z lig H2H.

Na forum mamy 7 lig wężykowych, 3 aukcyjne, na e-nba jedną aukcyjną. Gdyby doszlusować do tych 11 mistrzów wicemistrza 1 ligi, zrobiłoby się 12 GM-ów, czyli w sam raz liczbę do zrobienia kolejnej ligi. z czasem ilość się by powiększyło do 14-16.

Ale... przede wszystkim, czy jest takie zapotrzebowanie? Czy GM-owie, którym "grozi" mistrzostwo w poszczególnych ligach wyrażą taką chęć uczestnictwa? Bo jeśli by zgodziła się mniejsza część mistrzów, a dokooptować stawkę by trzeba było z GM-ów, które zajęli niższe pozycje, to to oczywiście nie ma sensu. Ale na moje pomysł wart jest choćby rozwagi.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Liga Mistrzów H2H?

Postprzez goozman 16 mar 2016, o 15:04

ja akurat mam za dużo lig i uczestnictwo w kolejnej byłoby tylko zbędnym dodatkiem (ale i tak tam pewnie nie trafię :P )
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Liga Mistrzów H2H?

Postprzez cieglo 18 mar 2016, o 11:16

Inicjatywa spoko. Jeśli znajdą się chętni to wydzielimy miejsce na forum i ruszymy z tematem. Jeśli w danym momencie mamy za mało mistrzów na utworzenie kompletnej ligi - nie ma problemu (organizacyjnego) by zaangażować np. miejsca 2 oraz 3. W LM piłki nożnej jest to na porządku dziennym więc precedens to żaden :) Można także pomyśleć o zaproszeniu ludzi spoza sznurówki - ja osobiście nie znam żadnej ligi h2h ale też nie rozglądałem się nawet przez sekundę. Bulek, jeśli chcesz - weź się za temat a ja Cię wesprę technicznie w niezbędnym stopniu.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Liga Mistrzów H2H?

Postprzez bulek 18 mar 2016, o 11:48

Ja powiem tak - mogę na koniec sezonu pozapraszać wszystkich mistrzów, zobaczymy wtedy ilu chętnych będzie na te rozgrywki. Rozkład slotów bym ustalił odgórnie, podobnie jak i obowiązkowy limit ilości pobrań w tygodniu - powiem szczerze, kompletnie mi się nie podoba to, co jest w budżetówce - wysyp waiverów praktycznie nie ma granic. Nad formatem rozgrywki się zastanawiam - ja bym stworzył aukcję, bo system rozstrzygania waiverów jest dosyć tam ciekawy, a w snake'u zrobić się tego nie da - ale z powodu, że jednak lig snake'owych jest więcej, pozostawię tę kwestię do wyboru już uczestnikom.
Mi osobiście żaden mistrz nigdzie raczej nie grozi, więc ograniczyłbym się oczywiście do ustalenia zasad, a resztę pozostawił komishowi.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Liga Mistrzów H2H?

Postprzez cieglo 18 mar 2016, o 11:53

Ja myślę, że jako inicjator pomysłu możesz sobie pozwolić na większy wpływ na kształt rozgrywek, taki przywilej. Sam zdecydujesz co chcesz wymusić a gdzie ustawienia będą płynne. Organizator, który wie czego chce to moim zdaniem ważna sprawa. Kręgosłup rozgrywek musi być. To nawet z przyczyn praktycznych dobra sprawa - łatwiej takie rozgrywki prowadzić i przekazywać między sezonami, dokumentować i analizować po latach.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Liga Mistrzów H2H?

Postprzez GRB 18 mar 2016, o 13:09

Ja się akurat biję w aukcyjnym h2h o najwyższe cele (jedyna liga, w której grozi mi wygrana). Ale po doświadczeniu z LM roto na e-NBA pewny jestem, że odrzuciłbym zaproszenie w przypadku zwycięstwa. Zbyt letnia atmosfera jak na mój gust panuje w takich ligach, a mnie dodatkowo brakuje niestety motywacji, nie mając kija w postaci groźby spadku. Marchewka też nie za bardzo kusząca :P
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: Liga Mistrzów H2H?

Postprzez bulek 18 kwi 2016, o 13:49

Dopiero co minął RS, trwają play-offy, ale spróbuję poruszyć jeszcze raz temat, zwłaszcza, że wiadomo już, kto gdzie wygrał.

Zanim się obmyśli zasady i w ogóle, przypomnę mistrzów.

1. AIR MJ
2. marcelomattsoy
3. zmijor
4. maxweber
5. matysw
6. Majchu
7. szatan!
8. kapitanPlaneta ???
9. Andrew23
10. El-Maniaque
11. rk18tw (mistrz e-nba)
12. ????

Dlaczego warto spróbować? Jest parę argumentów. Przede wszystkim konfrontacja mistrzów wszystkich lig brzmi dosyć frapująco, a nie wszyscy przecież za rok będą rywalizować razem w jednej lidze. Poza tym, tutaj w przeciwieństwie do e-nba, za każdy tytuł Cieglo przyznaje medale, które są w profilu każdego uczestnika - nie będzie tak, że niedługo nikt nie będzie pamiętał, kto wygrał jakąś ligę mistrzów. Zwycięzca LM będzie miał oczywiście zagwarantowany udział za rok (może nawet 2 drużyna?), a planuję LM w przyszłym sezonie rozszerzyć, bowiem zanosi się na to, że będzie więcej lig - raczej na e-nba coś powinno dojść.
No i cóż, przede wszystkim chyba warto spróbować. Jednym to podejdzie, drugim nie, ale może LM w h2h będzie ciekawsza niż w roto?
Decyzja należy do Was - czyli do zwycięzców. Ja proponuję spróbować - jedna liga więcej to dla większości nie powinien być problem. Obecny tutaj na forum Washko organizuje LM w roto. Większość tamtejszych mistrzów jednak reflektuje grać, przynajmniej ci, którzy pierwszy raz zasięgną podobnej przyjemności.
Zasady obmyślę, zresztą coś już mam w głowie. Kwestia 12 uczestnika? Oczywiście niezmiennie przysługuje ona pomysłodawcy, czyli mi :D. A tak poważnie, myślałem nad wicemistrzem 1 ligi, ale skłaniam się jednak ku osobie mikrofalówki. Za całokształt, czyli za mistrzostwo w sferze statystyk.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Liga Mistrzów H2H?

Postprzez barcalover 19 kwi 2016, o 10:23

Kwestia zaproszenia tych mistrzów i jeśli będą chętni to jak najbardziej fajnie będzie założyć takie rozgrywki wg mnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: Liga Mistrzów H2H?

Postprzez maxweber 19 kwi 2016, o 20:23

potwierdzam swoją chęć gry w 100% i jeśli mogę oddać głos na brakujące miejsce, to zdecydowanie dla mikrofalówki
Avatar użytkownika
maxweber
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 57
Dołączył: 21 wrz 2013, o 19:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Boston rules
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: Liga Mistrzów H2H?

Postprzez matysw 20 kwi 2016, o 15:51

Chętnie zagram.
Avatar użytkownika
matysw
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 69
Dołączył: 3 paź 2012, o 13:01
Drużyna fantasy (poza keeper): Byle Co
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA

Następna strona

Powrót do Ligi head to head

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron