[2016/2017] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Regulamin działu
Uwaga! Nowi użytkownicy powinni zgłaszać się do rozgrywek najniższej klasy rozgrywkowej h2h. Po ustaleniu ostatecznej listy potwierdzonych uczestników w ligach wyższych, podjęta zostanie decyzja o ewentualnych awansach z lig niższych. W takiej sytuacji w pierwszej kolejności awansują osoby powracające po rozgrywkach zeszłorocznych, następnie osoby nowe na forum.

W przypadku dużej liczby chętnych podejmowana jest decyzja o założeniu kolejnych, niższych klas rozgrywkowych.

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez pitrekk 3 kwi 2017, o 21:22

Dzięki Panowie! Ja mam już dwóch takich juniorów i wiadomo że nie ma czasu żeby codziennie sleczec po kilka godzin nad fantasy. Ale gdzieś tam zawsze na komórce lub w robocie 15 MIN się znajdzie ;-) do zobaczenia za rok!
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez zmijor 3 kwi 2017, o 22:59

Dzieki Kuba za ciekawy pojedynek o 3 miejsce. Moze koncowy wynik tego nie odzwierciedla ale sporo sie musialem napocic i naliczyc hehe zeby ten tydzien wygrac. Ciesze sie z 3 miejsca tym bardziej, ze po raz kolejny wracalem w tym sezonie po jedno-sezonowej banicji w 2 lidze.

Gratulacje dla Murzyna za wygranie naszej bardzo wyrownanej i mocnej ligi. Knt gratki jeszcze raz za emocjonujacy polfinal i ciekawa walke w finale (sledzilem Wasze poczynania i faktycznie do ostatniej chwili wazyly sie losy mistrzostwa).

Dzieki dla wszystkich graczy za fajny sezon i mam nadzieje, ze nikt nie zrezygnuje z dalszej gry na Sznurowadle. Mysle, ze chwile czasu sie zawsze jakos uda wygospodarowac zeby pograc w fantasy, choc pisze to z perspektywy ojca z "az" 4-dniowym stazem ;)))
zmijor
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 97
Dołączył: 17 wrz 2009, o 09:55
Lokalizacja: Krakow
Medale: 3
Wicemistrz h2h (1) Podium h2h (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): JADOWITE ZMIJOWCE
Uzasadnienie rejestracji: Zmijowce RULEZ!!!

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez marcelomattsoy 7 kwi 2017, o 10:17

ja mam 5 latkę i 7 latka i jedyne kiedy mam czas to wstać o 6 rano przed nimi i zaczynającym się zgiełkiem przedszkolno - szkolnym. W pracy zablokowali mi net (całej firmie) i skończyło się eldorado.
Jednakże ta zabawa jest fajna i gdyby nie ona, to całkowicie pewnie wypadłbym z obiegu, tak jak wypadłem w przypadku narciarstwa czy innych sportów. Dzięki fantasy nadal śledzę kolarzy, premier league i bundesligę, no i NBA :) Mam nadzieję, że nikt nie zrezygnuje ,choć niestety taka jets kolej rzeczy.
Avatar użytkownika
marcelomattsoy
6th man
6th man
 
Posty: 238
Dołączył: 11 wrz 2009, o 11:22
Drużyna fantasy (poza keeper): Grave Digger
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem kolejnym wrednym spamerem, ale mistrzem tej formy rozrywki

Poprzednia strona

Powrót do Ligi head to head

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron