[2016/2017] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Regulamin działu
Uwaga! Nowi użytkownicy powinni zgłaszać się do rozgrywek najniższej klasy rozgrywkowej h2h. Po ustaleniu ostatecznej listy potwierdzonych uczestników w ligach wyższych, podjęta zostanie decyzja o ewentualnych awansach z lig niższych. W takiej sytuacji w pierwszej kolejności awansują osoby powracające po rozgrywkach zeszłorocznych, następnie osoby nowe na forum.

W przypadku dużej liczby chętnych podejmowana jest decyzja o założeniu kolejnych, niższych klas rozgrywkowych.

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez GRB 13 mar 2017, o 12:14

:S
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez maxweber 13 mar 2017, o 14:03

Dla mnie awans do PO to juz sukces tego sezonu, jeszcze w styczniu bylem na 11 miejscu i szrzerze juz nie wierzylem w awans, co nie oznacza , ze nie zamierzam teraz powalczyc, mam nadzieje ze chociaz pare pczek ugram w tej parze
Avatar użytkownika
maxweber
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 57
Dołączył: 21 wrz 2013, o 19:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Boston rules
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez barcalover 13 mar 2017, o 14:08

maxweber napisał(a):Dla mnie awans do PO to juz sukces tego sezonu, jeszcze w styczniu bylem na 11 miejscu i szrzerze juz nie wierzylem w awans, co nie oznacza , ze nie zamierzam teraz powalczyc, mam nadzieje ze chociaz pare pczek ugram w tej parze


W kolejce, która właśnie się skończyła, było między naszymi drużynami bardzo blisko (właściwie to bardzo bardzo bardzo blisko - 1 blk i 1 to!), a w tym tygodniu zgaduję, że LeBron dostanie przynajmniej 1 mecz odpoczynku, więc jak najbardziej powinieneś próbować nawiązać walkę, bo Twój run wygląda imponująco i może się zrobić bardzo niebezpiecznie dla mnie.

Można powiedzieć, że wyczucie przy pobraniu Nurkica uratowało Twój byt w 2 lidze, a dodatkowo dało szansę na awans, bo w PO wiele się może zdarzyć :) Ode mnie wielkie gratulacje, bo takie historie są piękne w fantasy.

Powodzenia w naszym matchupie! Życzę zebrania 4 oczek! ;)

P.S. Dla jasności:
If a Fantasy Basketball playoff game ends in a tie, the deadlock is broken (and a winner is declared) based on:

- Head-to-Head (best win-loss-tie percentage in regular season games between the teams)
- Overall playoff seed (highest seed wins)


P.S. 2. Dla naszej pary oznacza to, iż w razie remisu, awansuje moja drużyna, ponieważ w bezpośrednich pojedynkach sezonu zasadniczego mamy remis (4-5 i 5-4), zatem moje rozstawienie zdecyduje, o ile mecz skończy się remisem.

GRB napisał(a)::S


To teraz w parze z El-Maniaque pora coś udowodnić i razem awansować w kolejne 2 sezony z powrotem do ekstraklasy.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez maxweber 13 mar 2017, o 18:57

W tamtym roku udało mi sie nawet w nizszej lidze z 8 placu wygrac całość. W tym raczej mało prawdopodobne z uwagi na wyzszy poziom ligi. Nie zmienia to faktu, ze nawet walka o utrzymanie moze byc emocjonujaca jak w tym roku

Powodzenia , niech wygra zwyczajne lepszy
Avatar użytkownika
maxweber
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 57
Dołączył: 21 wrz 2013, o 19:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Boston rules
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez barcalover 19 mar 2017, o 13:16

Drogi LeBronku,

Zagraj dzisiaj, bo ucieka Ci MVP.

Z poważaniem,
Twój posiadacz
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez barcalover 20 mar 2017, o 08:21

Wielki szacun dla TD Garden. Znów zawód w tych rozgrywkach. LeBron według planu odpoczywał 1 mecz, ale mimo to powinienem był wygrać ten matchup. Nie jest to przyjemne uczucie, bo budowałem team m.in. pod steale, zgarnąłem CP3 z 5 meczami w tym tygodniu, żeby wzmocnić swoje zalety, a ten niestety można powiedzieć, że wyoutował mnie z walki o awans. Moja forma od mniej więcej połowy RS rosła niesamowicie i wyglądałem na pewniaka, ale jak często bywa w takich przypadkach - coś musi pójść nie tak. Jeszcze raz gratuluję maxweber świetnego tygodnia i złojenia mnie w stealach.

Walczę o 5. miejsce i za rok wracam silniejszy :K Powodzenia w walce o awans TD Garden!

E:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez sebac13 20 mar 2017, o 08:47

Wow tego się nie spodziewałem :O barcalover jak dla mnie byles murowanym kandydatem do tytułu, jeszcze wziales mi z przed nosa K Love'a to jeszcze z nim myslalem ze wszsytkich bedziesz 7-2 8-1 cisnac - ale znam maxwebera z tamtego sezonu, walczylismy w finale do którego doszedl z 8 miejsca w RS, nie jest to łatwy przeciwnik :P

Mam nadzieje ze w tym sezonie będę mieć szansę się odegrać za finał z przed roku:)
Avatar użytkownika
sebac13
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 34
Dołączył: 9 wrz 2013, o 12:03
Drużyna fantasy (poza keeper): Pozytywne Pozytony
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez barcalover 20 mar 2017, o 08:53

sebac13 napisał(a):Wow tego się nie spodziewałem :O barcalover jak dla mnie byles murowanym kandydatem do tytułu, jeszcze wziales mi z przed nosa K Love'a to jeszcze z nim myslalem ze wszsytkich bedziesz 7-2 8-1 cisnac


Kevin jakoś dużo mi nie dawał, bo punkty puntowałem, a zbiórki miałem zawsze wygrane tak czy siak. Liczyłem mimo wszystko na jakiś steal w ostatnich 2 meczach - niestety.

ale znam maxwebera z tamtego sezonu, walczylismy w finale do którego doszedl z 8 miejsca w RS, nie jest to łatwy przeciwnik


Szacun ogromny, ale mimo wszystko nie powinienem był przegrać stealów mając CP3. Niestety tak bywa i zarówno on, jak i świetny w przechwytach Drummond, nie byli w stanie w ostatnich meczach zaliczyć ani 1 steala.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez maxweber 20 mar 2017, o 09:11

Dzieki bardzo, szczerze mówiąc jeszcze wczoraj wieczorem gdy patrzylem , ze zostali wycofani u mnie Booker oraz Waiters to bylem przekonany, ze polegne

Tak jak Nasz ostatni pojedynek i ten byl mega wyrownany, zawazyly chyba 2stl, wiec rownie dobrze wynik meczumogl byc dla Ciebie zwyciezki

Niestety play offy maja to do siebie, ze w tej fazie sezonu jest duzo niewiadomych i decyduje dyspozycja dnia
Dzieki za mega ciekawe starcie
Avatar użytkownika
maxweber
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 57
Dołączył: 21 wrz 2013, o 19:56
Drużyna fantasy (poza keeper): Boston rules
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez barcalover 20 mar 2017, o 11:37

P.S. 3 beniaminków w top4! Zmietliście stare wygi Panowie :G ;) :D
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi head to head

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron