[2016/2017] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Regulamin działu
Uwaga! Nowi użytkownicy powinni zgłaszać się do rozgrywek najniższej klasy rozgrywkowej h2h. Po ustaleniu ostatecznej listy potwierdzonych uczestników w ligach wyższych, podjęta zostanie decyzja o ewentualnych awansach z lig niższych. W takiej sytuacji w pierwszej kolejności awansują osoby powracające po rozgrywkach zeszłorocznych, następnie osoby nowe na forum.

W przypadku dużej liczby chętnych podejmowana jest decyzja o założeniu kolejnych, niższych klas rozgrywkowych.

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Postprzez shevcu 27 mar 2017, o 08:19

host3234 napisał(a):Szkoda, że w tym tygodniu nie walczyłem z mSalą....aktualnie przegrywałbym 4-5 i miałbym 3 bloki do odrobienia. PRzy czym u mnie zagrałby Dray Green,Lopez,Holmes, Harkless i Zeller, a u mSala Capela, Vonleh i Plumlee.
Kurde, tutaj widziałbym szanse :D


Ostatecznie przegrałbyś z każdym z naszej trójki więc nie cierpię takiej gdybologii...rozumiem że mecz o 3 miejsce i tym samym o awans się odbędzie, gratuluje MSali zwycięstwa i żałuje, że nie poświęciłem ostatniego meczu RS żeby trafić na Ciebie wcześniej, wygrałeś zasłużenie ;) teraz transfery i próbujemy kolejnego podejścia do awansu :K
Avatar użytkownika
shevcu
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 53
Dołączył: 17 wrz 2013, o 17:36
Drużyna fantasy (poza keeper): MKS Milejów
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Chciałbym zagrać w Fanasty NBA, które tworzycie wespół z zkrainynba.com

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Postprzez barcalover 27 mar 2017, o 08:26

Tylko dwie drużyny awansują, jeśli nikt wyżej nie zrezygnuje.
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Postprzez KapitanPlaneta 27 mar 2017, o 08:37

barcalover napisał(a):Tylko dwie drużyny awansują, jeśli nikt wyżej nie zrezygnuje.

Goozman chyba pisał przed sezonem, że skoro mamy tylko trzy ligi na poziomie trzecim to dwa zespoły z miejsc trzecich po Playoffs z najlepszym bilansem w RS awansują do II ligi.

EDIT:
goozman napisał(a):troszkę łatwiej będzie awansować na poziom II - oprócz finalistów dwie drużyny z miejsc trzecich o najlepszym dorobku po sezonie regularnym będa miały tę możliwość
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Postprzez barcalover 27 mar 2017, o 08:51

Zwracam honor, przeoczyłem to info :K
Obrazek
Avatar użytkownika
barcalover
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 648
Dołączył: 25 sie 2014, o 09:11
Medale: 3
Mistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): God of Thunder
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA
Skąd wiesz o sznurówce?: Od znajomych

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Postprzez mSala 27 mar 2017, o 08:54

shevcu napisał(a):...rozumiem że mecz o 3 miejsce i tym samym o awans się odbędzie, gratuluje MSali zwycięstwa i żałuje, że nie poświęciłem ostatniego meczu RS żeby trafić na Ciebie wcześniej, wygrałeś zasłużenie ;) teraz transfery i próbujemy kolejnego podejścia do awansu :K



Dzięki za gratki. Było równo i mocno :)
Jak wczoraj tuż po północy zobaczyłem, że przeskoczyłeś mnie w FT%, czego w ogóle nie brałem pod uwagę była już sraczka :) Na szczęście udało się utrzymać asysty.
Powodzenia w małym finale.

pozdro
mS
Avatar użytkownika
mSala
6th man
6th man
 
Posty: 138
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:22
Drużyna fantasy (poza keeper): SLCdunk
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Postprzez goozman 27 mar 2017, o 11:05

KapitanPlaneta napisał(a):Goozman chyba pisał przed sezonem, że skoro mamy tylko trzy ligi na poziomie trzecim to dwa zespoły z miejsc trzecich po Playoffs z najlepszym bilansem w RS awansują do II ligi.

EDIT:
goozman napisał(a):troszkę łatwiej będzie awansować na poziom II - oprócz finalistów dwie drużyny z miejsc trzecich o najlepszym dorobku po sezonie regularnym będa miały tę możliwość


wszystko powyżej to prawda. na ten moment finaliści wszystkich lig 3-ich już są pewni awansu na poziom 2 - gratki!

z 3 A - Muminy (KapitanPlaneta) i Vistula (vislak06)
z 3 B - Wysłannicy Jordana (josip10/Blazej N) i Smoke Raiders (smoke)
z 3 C - Rembricz Team (KK11) i MSala's Genius Team (mSala)

pozostali nadal są w grze, ale pamietajcie, że tylko dwóch zwycięzców z trzech pojedynków o 3 miejsce z najlepszym dorobkiem po Regular Season awansuje do drugiej ligi!

w 3 A walczą Grzetom Stars (grzetom) 108-60-3 i Los Peppes (Gryzlak) 87-83-1
w 3 B - Mad Cows (Gerard) 101-68-2 i Miami Pafsen (pafsen) 97-71-3
w 3 C - Sopranos Familia (host3234) 116-47-8 i MKS Milejów (shevcu) 85-80-6

jeśli będą wykruszenia / rezygnacje na poziomie 2 - automatycznie awansuje ten trzeci pechowiec, potem tiebreaki będą dla GMów z miejsc 4-ych - znowu wg dorobku po RS

także Gerard i Pafsen oprócz bicia się między sobą mogą kibicować Gryzlakowi i Shevcowi - ich wygrane zapewniłyby komuś z pary Mad Cows lub Miami Pafsen awans - będą premiowani, bo widać, że mają lepsze dorobki po RS od wymienionych wyżej managerów. w sytuacji, gdy wygra Grzetom (108-60-3) lub Host3234 (116-47-8) nikt z pary Gerard/Pafsen nie awansuje. w najgorszej sytuacji jest Shevcu, bo nawet jak wygra - nie awansuje (będzie musiał czekać na jakieś rezygnacje na poziomie 2)
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Postprzez shevcu 27 mar 2017, o 11:56

Ja pierdole czlowiekowi to zawsze wiatr w oczy. Dobra for fun nawet warto ograc mistrza RS a moze ktos zrezygnuje z 2 ligii
Avatar użytkownika
shevcu
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 53
Dołączył: 17 wrz 2013, o 17:36
Drużyna fantasy (poza keeper): MKS Milejów
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Chciałbym zagrać w Fanasty NBA, które tworzycie wespół z zkrainynba.com

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Postprzez KapitanPlaneta 27 mar 2017, o 18:16

goozman napisał(a):w najgorszej sytuacji jest Shevcu, bo nawet jak wygra - nie awansuje (będzie musiał czekać na jakieś rezygnacje na poziomie 2)

Moim zdaniem to Gryzlak jest w gorszej sytuacji, bo shevcu ma lepszy procent zwycięstw (0.515 MKS Milejów, 0.512 Los Pepes). To tak tytułem sprostowania ;).
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Postprzez host3234 27 mar 2017, o 18:57

shevcu napisał(a):
host3234 napisał(a):Szkoda, że w tym tygodniu nie walczyłem z mSalą....aktualnie przegrywałbym 4-5 i miałbym 3 bloki do odrobienia. PRzy czym u mnie zagrałby Dray Green,Lopez,Holmes, Harkless i Zeller, a u mSala Capela, Vonleh i Plumlee.
Kurde, tutaj widziałbym szanse :D


Ostatecznie przegrałbyś z każdym z naszej trójki więc nie cierpię takiej gdybologii...rozumiem że mecz o 3 miejsce i tym samym o awans się odbędzie, gratuluje MSali zwycięstwa i żałuje, że nie poświęciłem ostatniego meczu RS żeby trafić na Ciebie wcześniej, wygrałeś zasłużenie ;) teraz transfery i próbujemy kolejnego podejścia do awansu :K


Nie zrozumiałeś mojego postu... :)
Chodziło mi o to, że wolałbym grać z mSalą, bo wówczas przynajmniej mógłbym się jakoś jarać rozgrywką w niedzielny wieczór. A z Kondradem to już w sobotę wiedziałem, że jest praktycznie pozamiatane.

Powodzenia w walce o 3 miejsce... :)
Avatar użytkownika
host3234
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 57
Dołączył: 9 wrz 2013, o 11:58
Drużyna fantasy (poza keeper): Soprano Familia
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: [2016/2017] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Postprzez shevcu 27 mar 2017, o 20:05

KapitanPlaneta napisał(a):
goozman napisał(a):w najgorszej sytuacji jest Shevcu, bo nawet jak wygra - nie awansuje (będzie musiał czekać na jakieś rezygnacje na poziomie 2)

Moim zdaniem to Gryzlak jest w gorszej sytuacji, bo shevcu ma lepszy procent zwycięstw (0.515 MKS Milejów, 0.512 Los Pepes). To tak tytułem sprostowania ;).


Czyli byłaby nadzieja...:)??

host3234 napisał(a):
shevcu napisał(a):
host3234 napisał(a):Szkoda, że w tym tygodniu nie walczyłem z mSalą....aktualnie przegrywałbym 4-5 i miałbym 3 bloki do odrobienia. PRzy czym u mnie zagrałby Dray Green,Lopez,Holmes, Harkless i Zeller, a u mSala Capela, Vonleh i Plumlee.
Kurde, tutaj widziałbym szanse :D


Ostatecznie przegrałbyś z każdym z naszej trójki więc nie cierpię takiej gdybologii...rozumiem że mecz o 3 miejsce i tym samym o awans się odbędzie, gratuluje MSali zwycięstwa i żałuje, że nie poświęciłem ostatniego meczu RS żeby trafić na Ciebie wcześniej, wygrałeś zasłużenie ;) teraz transfery i próbujemy kolejnego podejścia do awansu :K


Nie zrozumiałeś mojego postu... :)
Chodziło mi o to, że wolałbym grać z mSalą, bo wówczas przynajmniej mógłbym się jakoś jarać rozgrywką w niedzielny wieczór. A z Kondradem to już w sobotę wiedziałem, że jest praktycznie pozamiatane.

Powodzenia w walce o 3 miejsce... :)


No rzeczywiście zrozumiałem to zgoła odmiennie. No nic trudno, musimy walczyć o nadzieję na awans. Z tym, że Ty wygrywając ze mną nie będziesz od nikogo zależny, a ja ewentualnie z tego co napisano poniżej muszę oglądać się jeszcze na inne pary lub liczyć na odejścia...

goozman napisał(a):
KapitanPlaneta napisał(a):Goozman chyba pisał przed sezonem, że skoro mamy tylko trzy ligi na poziomie trzecim to dwa zespoły z miejsc trzecich po Playoffs z najlepszym bilansem w RS awansują do II ligi.

EDIT:
goozman napisał(a):troszkę łatwiej będzie awansować na poziom II - oprócz finalistów dwie drużyny z miejsc trzecich o najlepszym dorobku po sezonie regularnym będa miały tę możliwość


wszystko powyżej to prawda. na ten moment finaliści wszystkich lig 3-ich już są pewni awansu na poziom 2 - gratki!

z 3 A - Muminy (KapitanPlaneta) i Vistula (vislak06)
z 3 B - Wysłannicy Jordana (josip10/Blazej N) i Smoke Raiders (smoke)
z 3 C - Rembricz Team (KK11) i MSala's Genius Team (mSala)

pozostali nadal są w grze, ale pamietajcie, że tylko dwóch zwycięzców z trzech pojedynków o 3 miejsce z najlepszym dorobkiem po Regular Season awansuje do drugiej ligi!

w 3 A walczą Grzetom Stars (grzetom) 108-60-3 i Los Peppes (Gryzlak) 87-83-1
w 3 B - Mad Cows (Gerard) 101-68-2 i Miami Pafsen (pafsen) 97-71-3
w 3 C - Sopranos Familia (host3234) 116-47-8 i MKS Milejów (shevcu) 85-80-6

jeśli będą wykruszenia / rezygnacje na poziomie 2 - automatycznie awansuje ten trzeci pechowiec, potem tiebreaki będą dla GMów z miejsc 4-ych - znowu wg dorobku po RS

także Gerard i Pafsen oprócz bicia się między sobą mogą kibicować Gryzlakowi i Shevcowi - ich wygrane zapewniłyby komuś z pary Mad Cows lub Miami Pafsen awans - będą premiowani, bo widać, że mają lepsze dorobki po RS od wymienionych wyżej managerów. w sytuacji, gdy wygra Grzetom (108-60-3) lub Host3234 (116-47-8) nikt z pary Gerard/Pafsen nie awansuje. w najgorszej sytuacji jest Shevcu, bo nawet jak wygra - nie awansuje (będzie musiał czekać na jakieś rezygnacje na poziomie 2)


Ustalaliśmy coś przed sezonem czy decyduje bilans czy procent wygranych jak napisał Planeta?
Avatar użytkownika
shevcu
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 53
Dołączył: 17 wrz 2013, o 17:36
Drużyna fantasy (poza keeper): MKS Milejów
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Chciałbym zagrać w Fanasty NBA, które tworzycie wespół z zkrainynba.com

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi head to head

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron