Rozgrywki h2h - zasady

Regulamin działu
Uwaga! Nowi użytkownicy powinni zgłaszać się do rozgrywek najniższej klasy rozgrywkowej h2h. Po ustaleniu ostatecznej listy potwierdzonych uczestników w ligach wyższych, podjęta zostanie decyzja o ewentualnych awansach z lig niższych. W takiej sytuacji w pierwszej kolejności awansują osoby powracające po rozgrywkach zeszłorocznych, następnie osoby nowe na forum.

W przypadku dużej liczby chętnych podejmowana jest decyzja o założeniu kolejnych, niższych klas rozgrywkowych.

Jaki waiver preferujesz?

a) waiver 1 dniowy + limit 7 zmian / tydzień
4
10%
b) waiver 2 dniowy + bez limitu zmian
13
35%
c) waiver 1 dniowy + limit 5 zmian na tydzień
16
43%
d) waiver 1 dniowy + bez limitu zmian
4
10%
 
Liczba głosów : 37

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez pitrekk 8 paź 2010, o 13:42

Moim zdaniem piłka jest krótka. Opcja która wygra w ankiecie jest opcja obowiązującą i konczymy tą epopeję... Robienie kolejnej ankiety, do poprzedniej ankiety, która wynika z poprzedniej ankiety to już chyba lekka przesada... Rejs mi sie przypomina...
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez bulek 8 paź 2010, o 19:54

Zgadzam się z pitrkkiem, poza tym nie wiem czy kompromis w tej sytuacji to najlepsze rozwiązanie. Po to zrobilismy tą ankiete, zeby ona o czyms zdecydowała. Bo jesli zdecydujemy sie na salomonowe rozwiązanie, to ta ankieta straci rację bytu.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez cieglo 9 paź 2010, o 09:25

Głosujemy do niedzieli włącznie. W poniedziałek rano zmieniam ustawienia zgodnie z wynikiem - w lidze budżetowej oraz drugiej podstawowych rozgrywek. Będę prosił o dokonanie tego samego w lidze 1. oraz 3. przez odpowiednich komisarzy.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez zmijor 10 paź 2010, o 17:19

Buahaha bardzo mi sie "podoba" rozumowanie kolegi (oczywiscie poparte przez nalesnika), ze opcja posrednia miedzy 1-dniowym waiverem z limitem 5 zmian i 2-dniowym waiverem bez limitu dala mu w sumie 2-dniowy vaiver z limitem 5 zmian. Idac dalej Twoim tokiem rozumowania moznaby rownie dobrze uznac, iz opcja posrednia jest 1-dniowy waiver bez limitu...

Panowie skonczmy juz ta farse, bo mowienie ze chcemy zeby bylo bardziej sparwiedliwie jest poprostu smieszne. Jesli podstawowym celem jest fakt aby kazdy mogl wziasc dowolnego zawodnika z free agents i nie chcemy zeby musial wstawac o 6 rano zeby to zrobic przed innymi to wystarczy ustawic 1-dniowy waiver i to zupelnie wystarczy. Jesli natomiast naszym (Nalesnika) celem jest aby ograniczyc mozliwosc doboru strategii i sposobu gry to mozemy wprowadzac dluzsze waivery i limit zmian. Uwazam ze sprawia to ze gra bedzie mniej "grywalna" i bedzie preferowac tych ktorzy tych zmian robia malo (tylko ze w odroznieniu od kolegi Nalesnika ja nie oceniam czy to dobrze czy zle). Tak jak pisalem zgadzam sie i widze sens w 1-dniowym waiverze bo wtedy niewazne jaka taktyka sie gra (duzo czy malo zmian) to kazdy ma rowne szanse na realizowanie wlasnej strategii, kazde inne rozwiazanie z wiekszym limitem jest juz ograniczaniem opcji swobodnego wyboru taktyki!!!

Pzdr,
ZMIJA
zmijor
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 97
Dołączył: 17 wrz 2009, o 09:55
Lokalizacja: Krakow
Medale: 3
Wicemistrz h2h (1) Podium h2h (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): JADOWITE ZMIJOWCE
Uzasadnienie rejestracji: Zmijowce RULEZ!!!

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez Gerard 10 paź 2010, o 18:56

zmijor napisał(a):Buahaha bardzo mi sie "podoba" rozumowanie kolegi (oczywiscie poparte przez nalesnika), ze opcja posrednia miedzy 1-dniowym waiverem z limitem 5 zmian i 2-dniowym waiverem bez limitu dala mu w sumie 2-dniowy vaiver z limitem 5 zmian. Idac dalej Twoim tokiem rozumowania moznaby rownie dobrze uznac, iz opcja posrednia jest 1-dniowy waiver bez limitu...


Ech.., poczucie humoru upada w społeczeństwie... Po to dałem emotikon, żeby było widać że to żart.

zmijor napisał(a):Panowie skonczmy juz ta farse, bo mowienie ze chcemy zeby bylo bardziej sparwiedliwie jest poprostu smieszne. Jesli podstawowym celem jest fakt aby kazdy mogl wziasc dowolnego zawodnika z free agents i nie chcemy zeby musial wstawac o 6 rano zeby to zrobic przed innymi to wystarczy ustawic 1-dniowy waiver i to zupelnie wystarczy.


1-dniowy waiver da Ci tylko tyle, że nie będzie można wziąć tego samego zawodnika od razu. Ale że zawodników jest sporo, więc rotować będzie można tak czy owak.
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez Nalesnick 10 paź 2010, o 20:22

Gerard napisał(a):1-dniowy waiver da Ci tylko tyle, że nie będzie można wziąć tego samego zawodnika od razu. Ale że zawodników jest sporo, więc rotować będzie można tak czy owak.

Gerard, on to wszystko wie. Tylko udaje takiego niekumatego, coby przeforsować swoją opcję.
Jak wspominałem nie raz, mogę grać rotując - umiem i mam czas.
Nie każy jednak ma tyle czasu stąd pomysł o ograniczeniach.
Zmijor: napisze setny raz: nie czaruj o jakiejkolwiek taktyce.
Taktyka rotujacego jest jedna - obsadzić codziennie wszystkie pozycje "byle kim".
No i najważniejsze: odstosunkuj sie ode mnie - bo może tylko ja z Tobą wymieniam poglądy, ale głosuje już wielu graczy a nie ja sam. Ich się czep jak nie masz kogo.
Avatar użytkownika
Nalesnick
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 942
Dołączył: 24 wrz 2008, o 06:14
Lokalizacja: Krasnik F.
Medale: 3
Wicemistrz FP (1) Podium h2h (1) Wicemistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): PseudoSonics
Drużyna keeper: Denver Nuggets
Numer gg: 2500302
Uzasadnienie rejestracji: bo tak

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez cieglo 11 paź 2010, o 15:47

Minimalnie ale jednak: wygrywa opcja waiver 1 dzień + limit 5 zmian na tydzień. Proszę o odpowiednie ustawienie zasad w ligach 1. (Andrew23) oraz 3. (bulek).
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez bulek 11 paź 2010, o 18:45

Mam pytanie - obowiązuje opcja daily-today czy daily-tomorrow przy ruchach z FA?
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez zmijor 11 paź 2010, o 18:49

No i ktora opcje wybierzemy? Bo jest remis :]]]
zmijor
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 97
Dołączył: 17 wrz 2009, o 09:55
Lokalizacja: Krakow
Medale: 3
Wicemistrz h2h (1) Podium h2h (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): JADOWITE ZMIJOWCE
Uzasadnienie rejestracji: Zmijowce RULEZ!!!

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez bulek 11 paź 2010, o 18:53

Hehehe, a ja już zmieniłem - no cóż, najwyzej sie zmieni powtórnie :)

Tak de facto to we mnie nie uderza ani jedna ani druga opcja, wiec, żebym sie miał nad jedną z nich odwoływać do Pana Boga i ONZ, to wole dac na wstrzymane :)
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi head to head

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron