Rozgrywki h2h - zasady

Regulamin działu
Uwaga! Nowi użytkownicy powinni zgłaszać się do rozgrywek najniższej klasy rozgrywkowej h2h. Po ustaleniu ostatecznej listy potwierdzonych uczestników w ligach wyższych, podjęta zostanie decyzja o ewentualnych awansach z lig niższych. W takiej sytuacji w pierwszej kolejności awansują osoby powracające po rozgrywkach zeszłorocznych, następnie osoby nowe na forum.

W przypadku dużej liczby chętnych podejmowana jest decyzja o założeniu kolejnych, niższych klas rozgrywkowych.

Jaki waiver preferujesz?

a) waiver 1 dniowy + limit 7 zmian / tydzień
4
10%
b) waiver 2 dniowy + bez limitu zmian
13
35%
c) waiver 1 dniowy + limit 5 zmian na tydzień
16
43%
d) waiver 1 dniowy + bez limitu zmian
4
10%
 
Liczba głosów : 37

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez cieglo 5 paź 2010, o 18:58

Jestem za.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez pitrekk 5 paź 2010, o 20:17

ja tez:)
choc nie rozwiaze to sprawy w 100%. Mysle, że nie trudno wyobrazic sobie sytuacje w ktorej Miami (np) zapewnia sobie pierwsze miejsce w lidze na 2 tygodnie przed koncem RS i wtedy James, Wade i Bosh pija drinki z parasolkami na trybunach:)

No ale lepsze to niz nic.
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez Nalesnick 5 paź 2010, o 20:54

Pomysl z szybszym PO bardzo dobry.
A na temat "rotowania" już sie nie wypowiadam.
Jednego to wkurw.. i chce mi lskopać dupę, drugiemu chce się rzygać (a to "boli" bo myslalem ze to kumpel ze Sznurówki).
Dobrze, ze cieglo sie odezwal bo mialem wrazenie ze mam na tym forum jakies straszne multi i sam sobie wczesniej przeglosowalem decyzje o ograniczeniach rotowania.
A niektorzy znalezli sobie kozla ofiarnego albo lysa kobyłe po której jeżdżą jak chcą.
Jak wspomniałem, nie zabieram juz głosu.
Kto chciał to zrozumiał moje intencje.
Jezeli ma inne zdanie to OK, ale jezeli zaczyna mnie obrazac to nie zamierzam sie z nim kopać.
Jaka będzie decyzja Wasza, ja sie dostosuję.
Jak wspomniałem, rotować potrafię więc byle Żmija mnie tym nie przestraszy.
To by było na tyle w temacie.

Edytka
Sorki, ale zeby widziec ankiete musialem oddac glos.
No waiver, no limits ale przede wszystkim no rude. :/
Avatar użytkownika
Nalesnick
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 942
Dołączył: 24 wrz 2008, o 06:14
Lokalizacja: Krasnik F.
Medale: 3
Wicemistrz FP (1) Podium h2h (1) Wicemistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): PseudoSonics
Drużyna keeper: Denver Nuggets
Numer gg: 2500302
Uzasadnienie rejestracji: bo tak

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez zmijor 5 paź 2010, o 23:36

Nalesnik napisales na pierwszej stronie miedzy innymi tak: "Owszem, Ci lapankowcy ogranicza normalnemu graczowi wyciagniecie ciekawego gracza"...hmmm nie wiem czy lepiej czuje sie jako Lapankowiec czy jako ten, ktory nie zalicza sie do graczy "normalnych"...wiec nie pisz mi nic o tym, ze ja Cie obrazam, ja poprostu zrobilem to tym razem troche mniej subtelnie niz Ty...

Jesli chodzi natomiast o wypowiedz Cieglo to nie zgodze sie, ze "nie mozna sie pochwalic nosem do zawodnikow" gdy sie rotuje, bo ja tych zawodnikow obserwuje caly czas, nie tylko na jeden mecz, czemu mam nie miec szansy wykorzystac wiekszej ilosci zawodnikow, ktorych typuje do tego ze zagraja dobry mecz albo dwa w krotkim czasie. Kto powiedzial ze "nos do zawodnikow" musi oznaczac goscia, ktory sezon zakonczy z najwiekszą ilością gości w składzie, ktorzy maja wysoki wynik overall for sezon, chyba tu nie chodzi o konkurs na zebranie dream teamu tylko o to, zeby wygrac lige wystawiajac w czasie sezonu tych, ktorzy graja najlepiej. Nie wiem dlaczego nikt kto krytykuje rotacje nie zwraca uwagi na fakt, ze w H2H gdzie najciekawsze sa pojedynki na styku, gdzie musisz czasem rozkminiac pojedyncze mecze i myslec np. "ile kolo moze miec blokow w tym meczu?" rotacja skladem daje wieksze mozliwosci ciekawej walki w takich sytuacjach bo nie wiesz chociazby do konca na kogo mogl postawic przeciwnik i robi sie ciekawiej. A zupelnie juz nie rozumiem co przeszkadza komus rotowac mniej jesli taka ma taktyke nawet przy ustawieniu bez limitu rotacji, nie zgodze sie ze nie mozna wtedy wyciagnac wartosciowego gracza z powodu cytowanych wczesniej Lapankowcow, przeciez przy rotacji graczy wyrzucasz czesto kogos kto ma wyzszy wskaznik overall (a to sugerujecie przeciez za posiadanie wlasnie takich graczy "ma sie najlepszego nosa"), wiec droga wolna mozna kogos wybrac, zeby wzmocnic swoj sklad, skoro waszym zdaniem taka taktyka jest najlepsza...mowiac obrazowo, to tak jakby powiedziec, ze wiekszego nosa do gieldy masz wtedy kiedy zarobiles w ciagu roku milion inwestujac w dlugim terminie lub w srednim niz jak zarobilbys ten milion w tym samym czasie grajac krotkoterminowo...

Mam nadzieje, ze jak juz sezon ruszy, nie wazne przy jakich ustawieniach ostatecznie, to zakopiemy topor wojenny, a taką dlugą wypowiedz bede pisal ewentualnie na temat kolejnego zajebistego zagrania Wade-James or James-Wade ;)

PEACE,
Zmija
zmijor
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 97
Dołączył: 17 wrz 2009, o 09:55
Lokalizacja: Krakow
Medale: 3
Wicemistrz h2h (1) Podium h2h (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): JADOWITE ZMIJOWCE
Uzasadnienie rejestracji: Zmijowce RULEZ!!!

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez zmijor 5 paź 2010, o 23:44

Zapomnialem jeszcze dopisac, ze szkoda, ze w glosowaniu nie ustawilismy opcji 1-dniovy waiver bez limitu zmian, bo taka wlasnie uwazam za najbardziej sprawiedliwa, mozna rotowac skladem i jednoczesnie grac taktyka rzadszej wymiany zawodnikow bo przez jeden dzien majac czesto wysoki numer waiver (a taka jest przeciez przewaga rzadszego rotowania) mozna spokojnie wziasc dowolnego gracza ktory jest na wymiane no chyba ze ktos mial jeszcze mniejszy waiver ;)
zmijor
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 97
Dołączył: 17 wrz 2009, o 09:55
Lokalizacja: Krakow
Medale: 3
Wicemistrz h2h (1) Podium h2h (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): JADOWITE ZMIJOWCE
Uzasadnienie rejestracji: Zmijowce RULEZ!!!

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez pitrekk 6 paź 2010, o 07:06

Nalesnick, mysle ze jestesmy kumplami ze Sznurówki i bynajmniej nie bylo moja intencja obrazanie Ciebie. Z reszta nie napisalem nic co mogloby Cie personalnie urazic. Napisalem tylko, ze rzygac mi sie chce jak czytam o 'duchu zdrowej rywalizacji' bo haslo to przewijalo sie tak czesto, ze zwyczajnie mi zbrzydlo.
Jesli jednak tak bardzo Cie to urazilo to SORRY. I skonczmy juz ten temat. Ankieta stoi i niech demokracja zdecyduje jaka opcje wybrac.

pozdro!!
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez cieglo 6 paź 2010, o 07:20

żmijor: ankieta zaktualizowana

PS. Następnym razem jak wrócisz z zaświatów - daj znać cokolwiek, dla orientacji. Prawie straciłeś miejsce w budżetówce na korzyść gooza - decydowały dosłownie godziny.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez Nalesnick 6 paź 2010, o 07:28

cieglo - jezeli goozmanowi zabraklo miejsca w budżetówce to ja mu mogę oddać
nie mam aż takiego parcia by grać w 3 ligach
dwie w zupełności by mi wystarczyły
Avatar użytkownika
Nalesnick
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 942
Dołączył: 24 wrz 2008, o 06:14
Lokalizacja: Krasnik F.
Medale: 3
Wicemistrz FP (1) Podium h2h (1) Wicemistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): PseudoSonics
Drużyna keeper: Denver Nuggets
Numer gg: 2500302
Uzasadnienie rejestracji: bo tak

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez cieglo 6 paź 2010, o 07:34

Nie nadążasz :) Jest pomysł by poszerzyć ligę do 18 osób - na razie brak sprzeciwów. Sam to zaakceptowałeś :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Rozgrywki h2h - zasady

Postprzez POLISH MASTERY 6 paź 2010, o 07:43

Co prawda kwestia zasad gry i sposobu ograniczenia rotowania była już przedmiotem jednej ankiety, i jak tak będziemy w kółko macieju głosować w tym zakresie, to możemy nie zdążyć przed rozpoczęciem sezonu, bo do ustalenia powinna zostać kwestia tylko ile dni ma wynosić waiver a nie znowu czy mamy stosować jakieś ograniczenia :Z - tym niemniej - oddałem swój głos i liczę, że to już ostatnia ankieta w tym przedmiocie w tym sezonie. :? :!
Avatar użytkownika
POLISH MASTERY
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 51
Dołączył: 18 kwi 2008, o 09:22
Lokalizacja: 3 city
Medale: 4
Mistrz h2h (1) Wicemistrz h2h (2) Podium h2h (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): POLISH MASTERY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi head to head

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron