[2014/2015] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Re: Odp: [2014/2015] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo

Postprzez cieglo 23 paź 2014, o 23:07

przem_pretor napisał(a):
cieglo napisał(a):Obok 102 dolców Nalesnika w budżetówce za Duranta powinieneś zająć zaszczytne miejsce na sznurówkowym podium absurdów. Duncan z 6. pickiem. Masa.


A czy Ty kartoflu nie czytasz co napisalem?

Ale o co chodzi? Nie chciałem obrażać czy oceniać okoliczności, stwierdziłem tylko, że to wydarzenie będzie w pamięci na długo. A Ty od razu ziemniakami ładujesz :(
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Postprzez przem_pretor 24 paź 2014, o 05:17

:D



No tak MJ chcę aby Rose rozkwitł w tym sezonie niezłą formą :B
Avatar użytkownika
przem_pretor
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 51
Dołączył: 5 paź 2013, o 14:40
Drużyna fantasy (poza keeper): nie mam
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: cuz u need me :0

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Postprzez cieglo 24 paź 2014, o 08:25

1. (5) James Harden (Hou - SG,SF)

Po dziwacznym początku draftu okazało się, że trafiłem w Hardena. Zakładałem CP3 ale ten poszedł dużo szybciej. Jestem zadowolony - w zeszłym roku opamiętałem się, że nie należy zapominać o SG ale niestety postawiłem na Kobego. W tym sezonie mam najlepszego SG z możliwych. O wysokich będzie łatwiej chociaż jestem świadomy, że w tej formule to oni nadają ton.

2. (16) Dwight Howard (Hou - PF,C)

Miał być Drummond więc Howard to nagroda pocieszenia. Powinno być stabilnie, jak dotąd. Pewny pick, solidny pick.

3. (25) Serge Ibaka (OKC - PF,C)

W tym miejscu musiał być wysoki. Ibaka nie był przodownikiem rankingów FP ale gra w dość unikalny sposób no i będzie musiał obsłużyć dodatkowe zadania pod nieobecność lidera Thunder. Liczę, że Durant nie pogra dłużej niż miesiąc bo wtedy straci Ibaka a knt stanie się potworem :)

4. (36) Ricky Rubio (Min - PG)

Miał być PG. Wybrałem chyba w najlepszy możliwy sposób. W tej formule to znakomita opcja. Przed tym sezonem nie miałem go chyba w żadnej drużynie - w tym mam już w dwóch. Cieszę się. Sytuacja w Minny jest dziwna ale Hiszpan powinien dać radę nie gorzej niż w zeszłych sezonach.

5. (45) Rudy Gay (Sac - SF,PF)

Potrzebę na SF wypełniłem graczem w contract year. Tutaj będą działy się cuda.

6. (56) Mike Conley (Mem - PG)

Miał być solidny zmiennik. Ktoś chwalił ten wybór ale ja z podniecenia nie kipię - zawsze uważałem Conleya za nudziarza fantasy i ten wybór to był po prostu głos rozsądku. Nie będziemy sobie wchodzić w drogę - on dostarczy punkty a ja go nie zwolnię.

7. (65) Jared Sullinger (Bos - PF,C)

Nieco za szybko ale mógł nie dotrwać do kolejnego picku. Gość gra specyficznie, zbiera jak potwór, zablokuje, przechwyci a nawet dobije zza obwodu. Liczę na wielkie rzeczy.

8. (76) Nikola Pekovic (Min - C)

Głos rozsądku. W zeszłym sezonie miałem go chyba za podstawowego centra - teraz jest w rotacji utilem. Powinien dostarczać solidne cyferki, bez fajerwerków - nie ma wyjścia po tym jak nie udało mi się wyrwać trzeciego w tym sezonie Dienga.

9. (85) Bradley Beal (Was - SG)

Co prawda kontuzjowany ale kiedy wróci - powinien być co najmniej solidny. To może być prawdziwy steal draftu. Na tym etapie klasowy SG to jak burza w zimie - rzadkie zjawisko.

10. (96) Robin Lopez (Por - C)

To nie ja go wymyśliłem. Widziałem lekki hype na tego gracza w innych draftach i postanowiłem sprawdzić. Warunki środowiskowe z grubsza się zgadzają - ma swoją niszę w Portland a jego gra jest przyjazna dla FP. Solidny wyrobnik a w przypadku pękniętego biodra Aldridga może i cokolwiek więcej. Liczmy na to :)

11. (105) Jose Calderon (NY - PG)

Preaseason tego nie pokazuje ale na papierze to zajebista opcja i potencjalny steal. On potrafi grać na 70+ FPG - jeśli uda się to z niego wykrzesać to będzie słodko. Pewnie nie będzie łatwo.

12. (116) Taj Gibson (Chi - PF,C)

Zagadka. Miejsce Boozera zajął Gasol i ani myśli rezygnować. Noah dla odmiany łamliwy, może zrobi miejsce Gasolowi a ten z kolei zasili PF. Potencjał ma - pytanie czy warunki pozwolą na jego realizację.

13. (125) Jeff Green (Bos - SG,SF)

Troszkę zapomniany zawodnik ale jak na ostatnią rundę - bardzo dobry. Myślę, że będzie podstawowym (jeśli nie kluczowym) zawodnikiem Celtics.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Postprzez hermman89 24 paź 2014, o 08:35

The Lego
1. (8) Blake Griffin (LAC - PF,C)
2. (13) Andre Drummond (Det - PF,C)
Przed draftem myślałem, żeby z numerem 8 wybrać Andre ale gdy zobaczyłem, że jest okazja wybrać Griffina z 8 nie mogłem się oprzeć.

3. (28) Nicolas Batum (Por - SG,SF)
4. (33) Rajon Rondo (Bos - PG)
Nicolas Batum , mój ulubiony zawodnik w Roto i myślę, że bardzo dobry zawodnik w FP. Rondo wróci szybko a punktów nabija sporo, chociaż boję się o jego zdrowie.

5. (48) Goran Dragic (Pho - PG,SG)
6. (53) David Lee (GS - PF,C)
Dragic wzięty też dlatego aby było godne zastępstwo w razie kontuzji Rondo, a po za tym mam jeszcze nadzieję , że będzie grał lepiej

7. (68) Zach Randolph (Mem - PF,C)
Z-Booooooooo!!! Solidnie zawsze z zbiórkami , i punktami ;)

8. (73) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)
Czuje duży postęp

9. (88) Trevor Ariza (Hou - SG,SF)
Oby godnie zastąpił Parsonsa i grał jak rok temu

10. (93) Reggie Jackson (OKC - PG,SG)
Nie ma Duranta więc drzwi otwarte

11. (108) Enes Kanter (Uta - C)
12. (113) Josh McRoberts (Mia - PF,C)
Liczę na zdrowie Enesa i pokaże swój potencjał jak nie to wylot. Josh McRoberts mam nadzieje, że dobrze zaadoptuje się w Miami

13. (128) Jamal Crawford (LAC - PG,SG)
Myślałem czy brać debiutanta czy Jamala. Postawiłem na głównego faworyta do najlepszego rezerwowego ;)

Do boju LEGO!!:D
Avatar użytkownika
hermman89
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 574
Dołączył: 9 wrz 2013, o 15:53
Medale: 1
Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Lego
Drużyna keeper: New York Knicks
Drużyna keeper basketpun: Chicago Bulls
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Love Fantasy!
Skąd wiesz o sznurówce?: Twitter, Facebook

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Postprzez knt 24 paź 2014, o 09:08

1. (3) LeBron James (Cle - SF,PF)
Król z 3 to zaskoczenie, oczywiście pozytywne, 8k FP.
2. (18) Kevin Durant (OKC - SF,PF)
Koledzy mieli zagwozdkę kto go łyknie, w 2 rundzie postanowiłem ją rozwiązać ;-) Według mnie ktoś tego pożałuje ;-)
3. (23) Kyle Lowry (Tor - PG)
Chciałem, mam. Nie oczekuję, żadnego progresu, jak nie będzie regresu będzie super.
4. (38) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)
Eric ma coś do udowodnienia, wydaje mi się, że punktów będzie 15% więcej.
5. (43) Pau Gasol (Chi - PF,C)
Noah będzie miał problemy z kolanami cały sezon. Thibs lubi grać duże minuty małą rotacją, więc Paul będzie miał czas uzbierać punkty.
6. (58) Brook Lopez (Bkn - C)
Tutaj trochę spanikowałem, jak będzie zdrowie to za dużo nie stracę.
7. (63) Greg Monroe (Det - PF,C)
Greg w ubiegłym roku już wysoko był w FP, ten według mnie będzie lepszy.
8. (78) George Hill (Ind - PG,SG)
Pewne duże minuty, zero konkurencji, asystuj, kradnij, blokuj ;-)
9. (83) Andrew Bogut (GS - C)
Jak będzie zdrowie to będzie dobrze.
10. (98) Markieff Morris (Pho - PF,C)
Nie spodziewałem się, że zostanie do tej rundy, jest spory hype na MM, ale liczę, że presja go nie zje.
11. (103) Darren Collison (Sac - PG)
Chyba nie zagrał dobrego sezonu jako starter, The Time is NOW.
12. (118) Timofey Mozgov (Den - C)
Nawet jak McIdiota wróci do formy to uważam, że Drwal i tak będzie starterem z dużą ilością zbiórek i bloków. Liczę na mecze 20/20/2
13. (123) Draymond Green (GS - SF)
Zbiera,kradnie i blokuje a to na SF występuje u nielicznych graczy. Jak uda mu się wedrzeć do S5 to bardzo możliwe, że regularnie będzie zapełniał sloty.

Generalnie jestem zadowolony ;-) Jak zdrowie dopisze to widzę się na pudle, jak dopisze zdrowie i wszyscy spełnią oczekiwania to nawet majster w zasięgu.
W tak małej grupie wszystkie drużyny wyglądają solidnie. Jedynie Pretor wydaje się mocnym kandydatem do ostatniego miejsca w tabeli.

Do zobaczenia w lidze!
Avatar użytkownika
knt
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 10 wrz 2009, o 08:10
Lokalizacja: Kraków
Medale: 6
Mistrz FP (1) Wicemistrz h2h (2) Podium PF (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): DyrDyr
Numer gg: 7135354
Uzasadnienie rejestracji: NBA Cares
Skąd wiesz o sznurówce?: Zadzwonił do mnie Derek Ryba i mnie zaprosił.

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Postprzez fluber 24 paź 2014, o 09:19

1. (7) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)
Rozważałem tu Griffina, ale uznałem, że Cousins jest pewniejszy. Bez Thomasa w Sacramento może rzucać jeszcze więcej.
2. (14) Carmelo Anthony (NY - SF,PF)
Wiadomo, jak trudno znaleźć kogoś na pozycje 2 i 3, więc wybór Melo był tu dla mnie oczywisty
3. (27) Ty Lawson (Den - PG)
Kolejny bezpieczny pick. Zapewnia regularnie sporo punktów, niezagrożone miejsce w Denver.
4. (34) Kobe Bryant (LAL - PG,SG)
W tym momencie zacząłem wcielać w życie taktykę z ryzykiem. Bez tego nie da się wygrać z graczami z pickami z TOP 3. Gdyby nie ESPN, bałbym się że w Lakers nie będzie miał motywacji do gry. No i dostaliśmy zapewnienie, ze jeżeli będzie zdrowy zagra we wszystkich 82 spotkaniach.
5. (47) Nerlens Noel (Phi - PF,C)
Pewniak do stat na poziomie 12-10-2, co mimo słabych wolnych da spokojnie około 80 punktów FP. W 76ers największa gwiazda od początku sezonu
6. (54) Michael Carter-Williams (Phi - PG)
W zeszłym sezonie ponad 80FP na mecz. Wraca już w połowie listopada do gry. Nie wiem, jakim cudem tak długo na mnie czekał, ale dziękuję koledzy :V
7. (67) Terrence Jones (Hou - SF,PF)
Kolejny gracz, który może sporo poprawić w swojej grze. W Rockets starterzy będa dostawać kosmiczne minuty, bo nie wierzę, żeby miejscu Jonesa zagrażał Kostas Papacośtam. Już w zeszłym sezonie robił 65FP na mecz, a teraz będzie grał przynajmniej 10 minut więcej
8. (74) Omer Asik (NO - PF,C)
Może zostać najlepszym zbierającym ligi. Tylko to będzie jego zadaniem. Drewniany w ataku, ale w FP będzie w tym sezonie skarbem. W pierwszym miesiącu będzie robił 15 zbiórek na mecz i 85 FP, a Wy będziecie żegnać się z marzeniami o wygranej :V
9. (87) Andrew Wiggins (Min - SF)
Numer 1 draftu z 87 numerem. Nie wiem co powiedzieć.
10. (94) Giannis Antetokounmpo (Mil - SG,SF)
W tym miejscu musiałem zgarnąć jakiegoś SG. Nie jestem do Gianisa przekonany, ale może w tym sezonie wyskoczyć. Od tego momentu brałem już tylko graczy, którzy mogą zacząć sezon, jak MCW rok temu, czyli młodych obiecujących startujących PG.
11. (107) Elfrid Payton (Orl - PG)
Starter w Orlando, bardzo utalentowany. ZObaczymy, czy się przyda po pierwszych meczach
12. (114) Marcus Smart (Bos - PG)
W Bostonie tez będzie startował do powrotu Rondo. Bardzo wszechstronne statystyki w NCAA.
13. (127) Alex Len (Pho - C)
Zawsze w tak wąskich ligach popełniam błąd, że nie mam kogo wyrzucić, kiedy ktoś się objawi po pierwszych kilku dniach sezonu, dlatego wziąłem Lena, żebym nie miał tego dylematu w przyszłości

Ogólnie, jeżeli Asik i Noel zagrają, tak jak powinni, a mój skład uniknie kontuzji, to powinienem Was roznieść. Właściwie to od dyspozycji Bryanta zależy, czy będę w czubie, czy bronił się przed spadkiem. No i niezwykle mnie cieszy, że prawie wszyscy w rundach 9-12 brali pewne 55-60FP. Nie wiem, co się z Wami wszystkimi stało :D
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Postprzez cieglo 24 paź 2014, o 14:15

Tego ostatniego zdania do końca nie rozumiem: masz na myśli brak tendencji do brania zawodników, którzy być może wystrzelą i przekroczą próg 55-60 FPG? Jeśli tak to u Twoich asów też nie widzę gościa, który średnią za sezon wyciągnie znacznie ponad 60 FPG (poza Ante, którego upside rzeczywiście jest obiecujący ale oczywiście musi jeszcze wystrzelić; drobny szczegół). Tłumacz się :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Postprzez fluber 24 paź 2014, o 15:38

Skoro uważasz, że Asik, Wiggins, Payton i Smart nie mają szans na zrobienie więcej niż 60FP...
Oczywiście chodziło mi o wybieranie ludzi, którzy robili 55-60 FP w zeszłym sezonie i tyle też będą robić teraz. Mało kto ryzykował.
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Postprzez cieglo 24 paź 2014, o 20:28

Asik poszedł z ósemką :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Postprzez Lew 24 paź 2014, o 21:37

BC Dzidzia
1. (9) Stephen Curry (GS - PG,SG) - planowałem brać wysokiego, ale skoro przy 9 picku nadal był Curry do wzięcia to go mam:) zdrowia życzmy mu:)
2. (12) Russell Westbrook (OKC - PG) - też chciałem wysokiego wyszedł Russ. Bez Duranta zapunktuje trochę, a później go wytrejduje:)
3. (29) Nikola Vucevic (Orl - PF,C) - w końcu wysoki, są zbiorki są punkty
4. (32) Chandler Parsons (Dal - SF,PF) - wierze, ze będzie lepiej niż rok temu
5. (49) Kenneth Faried (Den - PF) - nowy lider Nuggetsow
6. (52) Klay Thompson (GS - SG,SF) - sam nie wiem, może ktoś go chce?:)
7. (69) Roy Hibbert (Ind - C) - wysoki bez PG powinien lepiej punktować niż rok temu
8. (72) Jeff Teague (Atl - PG) - on zrobi swoje, dobrze, ze przy późnym picku był nadal
9. (89) Jeremy Lin (LAL - PG,SG) - bez Nasha ktoś asystować i punktować musi
10. (92) Carlos Boozer (LAL - PF,C) - planowałem go mieć i mam:)
11. (109) Kyle Korver (Atl - SG,SF) - tego mogę się pozbyć jak ktoś chce
12. (112) Kelly Olynyk (Bos - C) - był w planach
13. (129) Mario Chalmers (Mia - PG) - zobaczymy jak żar bez LBJ będzie wyglądał.
Ogólnie zadowolony jestem, jak nie będzie kontuzji to celuje w górną polowe tabeli:)
Lew
6th man
6th man
 
Posty: 187
Dołączył: 15 paź 2012, o 21:51
Medale: 1
Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): BC Dzidzia
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: MG4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi fantasy points

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron