[2017/2018] Rozgrywki - Liga Dynasty

Re: [2017/2018] Rozgrywki - Liga Dynasty

Postprzez bulek 8 wrz 2017, o 22:40

matek napisał(a):Moim zdaniem poroniony pomysł. Aktualny zapis z konsekwencjami po przekroczeniu czasu jest ok, tylko ten czas na wybór jest zbyt długi.

OK, może i to ma pewne wady, ale na pewno jestem przeciw 48h. Gdyby każdy odpisywał od razu, to może i byłbym za tym, ale tak nie jest.
Dalej będę bronił tezy, że trzeba dać czas na uzgadnianie trejdu. I nawet jeśli nie w formie, że po upływie 48h trzeba dokonać trejdu - bo może faktycznie inni zbytnio by chcieli na tym skorzystać - wystarczy napisać na forum, że jest się w trakcie rozmów o trejdzie i prosi się o dodatkowy czas.
To nie NBA, nie spotykamy się w jednym miejscu o wyznaczonej godzinie, żeby można byłoby "live" uzgodnić trejd.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: [2017/2018] Rozgrywki - Liga Dynasty

Postprzez fluber 9 wrz 2017, o 05:19

Solomon Hill i Nik Stauskas wypadają ze składu Lakers.
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: [2017/2018] Rozgrywki - Liga Dynasty

Postprzez pokor88 9 wrz 2017, o 06:18

Trade na linii Indiana-Phoenix

Do Phoenix:
tegoroczny pick 10

Do Indiany:
Robin Lopez
JaMychal Green


Ponadto wyrzucam:
Cunningham
Temple
Patterson

Bulek zatwierdzi i dokona wyboru picka :)
Avatar użytkownika
pokor88
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 88
Dołączył: 6 wrz 2014, o 20:07
Drużyna fantasy (poza keeper): Amatorzy
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Gram już w innej lidze fantasy i chcę zagrać w jeszcze jednej :)

Re: [2017/2018] Rozgrywki - Liga Dynasty

Postprzez matek 9 wrz 2017, o 06:38

bulek napisał(a):OK, może i to ma pewne wady, ale na pewno jestem przeciw 48h. Gdyby każdy odpisywał od razu, to może i byłbym za tym, ale tak nie jest.
Dalej będę bronił tezy, że trzeba dać czas na uzgadnianie trejdu. I nawet jeśli nie w formie, że po upływie 48h trzeba dokonać trejdu - bo może faktycznie inni zbytnio by chcieli na tym skorzystać - wystarczy napisać na forum, że jest się w trakcie rozmów o trejdzie i prosi się o dodatkowy czas.
To nie NBA, nie spotykamy się w jednym miejscu o wyznaczonej godzinie, żeby można byłoby "live" uzgodnić trejd.

Bez jaj, 48 godzin to mało? Wchodząc 2-3 dziennie na forum, jeśli zależy nam na dogadaniu?

Poza tym nie upieram się na 48, może być i 72, ale jakieś nakazy wymian nie są dobrym pomysłem.

Błędnie zakładamy, że tych wymian picków będzie dużo. Dodatkowo jak często mamy sytuację, żeby dogadywać wymianę dopiero jak przychodzi czas na pick?
Avatar użytkownika
matek
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 21 wrz 2012, o 21:08
Medale: 4
Podium keeper (1) Mistrz Roto (1) Podium Roto (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Underrated
Numer gg: 9318465
Uzasadnienie rejestracji: roto

Re: [2017/2018] Rozgrywki - Liga Dynasty

Postprzez fluber 9 wrz 2017, o 07:08

Akurat to ma sens, bo jak widzisz, że gościu na którego polujesz jest dostępny, to uderzasz do pickującego z wymianą.

Czy bulkowi liczy się czas od zera teraz? :V
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: [2017/2018] Rozgrywki - Liga Dynasty

Postprzez matek 9 wrz 2017, o 07:20

fluber napisał(a):Akurat to ma sens, bo jak widzisz, że gościu na którego polujesz jest dostępny, to uderzasz do pickującego z wymianą.


No dobra.

Ale czy jeśli jesteś zdeterminowany, a dodatkowo druga strona pickuje, to jaki jest problem dogadać się w 48h? Raczej obaj wbijacie wtedy na forum, szczególnie gdy omawiana jest wymiana.
Avatar użytkownika
matek
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 21 wrz 2012, o 21:08
Medale: 4
Podium keeper (1) Mistrz Roto (1) Podium Roto (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Underrated
Numer gg: 9318465
Uzasadnienie rejestracji: roto

Re: [2017/2018] Rozgrywki - Liga Dynasty

Postprzez bulek 9 wrz 2017, o 09:47

matek napisał(a):No dobra.

Ale czy jeśli jesteś zdeterminowany, a dodatkowo druga strona pickuje, to jaki jest problem dogadać się w 48h? Raczej obaj wbijacie wtedy na forum, szczególnie gdy omawiana jest wymiana.

Mylisz się.
To nie działa na zasadzie: "jedna strona chce kupić, druga chce sprzedać". To nie jest allegro ;).
Na to potrzeba czasu. Osoba dysponująca pickiem musi rozkminić, czy chce sprzedać, a jak tak to komu i za co. Bywają często sytuacje, że jedna z osób na forum bywa raz na dzień z różnych względów i ta nić komunikacji też nie jest cykliczna.
Także jak dla mnie 48h ok, ale z możliwością przedłużenia na kolejne 48h w przypadku dodadywania trejdu. Jedno przyznaje, ten pomysł z koniecznością sprzedaży po 48 h był o tyle nieprzemyślany, gdyż nie uwzględniłem jednego - iż oferta kupującego może ulec zmianie, bo będzie wiedziała, że druga osoba musi sprzedać pick.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: [2017/2018] Rozgrywki - Liga Dynasty

Postprzez matek 9 wrz 2017, o 10:11

bulek napisał(a):Także jak dla mnie 48h ok, ale z możliwością przedłużenia na kolejne 48h w przypadku dodadywania trejdu. Jedno przyznaje, ten pomysł z koniecznością sprzedaży po 48 h był o tyle nieprzemyślany, gdyż nie uwzględniłem jednego - iż oferta kupującego może ulec zmianie, bo będzie wiedziała, że druga osoba musi sprzedać pick.

O to też mi chodziło. Przymus wymiany po przekroczeniu czasu osłabiałby pozycję negocjacyjną sprzedającego drastycznie, stawiając go pod ścianą.

Nigdy nie zrozumiem, jak można się rozczulać nad wymianą kilka dni. Albo pasi chociaż po części i dokręcamy śrubę, albo nie i się rozchodzimy. Już zniszczyło mnie, jak przeczytałem post Wilka na e-nba, że na dogadanie wymiany dałby i tydzień...
Avatar użytkownika
matek
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 21 wrz 2012, o 21:08
Medale: 4
Podium keeper (1) Mistrz Roto (1) Podium Roto (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Underrated
Numer gg: 9318465
Uzasadnienie rejestracji: roto

Re: [2017/2018] Rozgrywki - Liga Dynasty

Postprzez wiLQ 9 wrz 2017, o 10:31

matek napisał(a):Już zniszczyło mnie, jak przeczytałem post Wilka na e-nba, że na dogadanie wymiany dałby i tydzień...

Dlaczego? Bo jakby co moge rozwinac z czego sie to wzielo...
- najwolniejsi GMowie w lidze reaguja w tempie ok. raz na 2 dni, wiec zeby sie wymienic z nimi kilkoma PMami negocjacyjnymi potrzeba wlasnie z tygodnia.
- dla mnie negocjowanie wymian jest jedna z fajniejszych czesci tej zabawy, wiec nie rozumiem tego pedu do zamykania draftu jak najszybciej gdy to najlepszy moment by handlowac pickami [bo dotycza konkretnych zawodnikow, a nie nieokreslonego prospekta w przyszlosci].
Avatar użytkownika
wiLQ
6th man
6th man
 
Posty: 228
Dołączył: 11 wrz 2012, o 12:56
Lokalizacja: Ząbki/Wawa
Medale: 2
Wicemistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): WoLF-Pack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Poszerzanie horyzontow

Re: [2017/2018] Rozgrywki - Liga Dynasty

Postprzez matek 9 wrz 2017, o 10:37

wiLQ napisał(a): najwolniejsi GMowie w lidze reaguja w tempie ok. raz na 2 dni, wiec zeby sie wymienic z nimi kilkoma PMami negocjacyjnymi potrzeba wlasnie z tygodnia.

I to jest chujowe podejście, nie sądzisz. Jak ktoś negocjuje, to jakim problemem jest wejście raz-dwa dziennie na forum?

A GM'ów, którzy w gorącym okresie (draft) znikają na kilka dni, nie rozumiem i miałbym na nich pomysł, ale nie będę głośno o nim pisał.

wiLQ napisał(a):dla mnie negocjowanie wymian jest jedna z fajniejszych czesci tej zabawy

Widać, że mało ze mną grałeś :)
Avatar użytkownika
matek
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 21 wrz 2012, o 21:08
Medale: 4
Podium keeper (1) Mistrz Roto (1) Podium Roto (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Underrated
Numer gg: 9318465
Uzasadnienie rejestracji: roto

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liga Sznurowadlo.pl Fantasy Points

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron