[2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Re: [2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez Nalesnick 5 kwi 2013, o 06:48

dlatego ta formułka jest tak ekscytująca i tak wkurfffiająca jednocześnie
cały sezon może iść średnio a w końcówce 3 matchupy i miszcz
a Ty miałeś team z możliwościami
a mi szczególnie głupio, bo nie dość że Cię posłałem w odstawkę to jeszcze całe "gie" potem zwojowałem :/
Avatar użytkownika
Nalesnick
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 942
Dołączył: 24 wrz 2008, o 06:14
Lokalizacja: Krasnik F.
Medale: 3
Wicemistrz FP (1) Podium h2h (1) Wicemistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): PseudoSonics
Drużyna keeper: Denver Nuggets
Numer gg: 2500302
Uzasadnienie rejestracji: bo tak

Re: [2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez Gerard 6 kwi 2013, o 22:10

goozman napisał(a):właśnie sobie tak patrzę - jakbym nie dał ciała kombinując z Naleśnikiem to biorąc pod uwagę drabinkę PO w półfinale wygrałbym z Gerardem 5-4 (biorąc pod uwagę jego staty z pojedynku z Naleśnikiem) a w tej chwili wygrywałbym z HFC 7-2 (biorąc pod uwagę staty z pojedynku z Gerardem).. biorąc pod uwagę wakacje Lebrona, półwakacje Hardena i Kyriego - możliwe byłoby to do dowiezienia.. podsumowując - byłbym kurwa miszczem :) obrażam się..


Ano. Ja z kolei rozjechałbym Cie w budżetówce, gdybyśmy grali w tym tygodniu. Takie życie :)
Swoją drogą tutaj Andrew ma niezły szpital w tym tygodniu, dostałem z nieba [albo z Miami] szanse na wygraną. W każdym razie jak przegram to przynajmniej po walce :8
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: [2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez pitrekk 8 kwi 2013, o 09:43

gratulacje dla medalistów! Ja moje 5 miejsce (biorąc pod uwagę to jak spartolilem draft oraz plagę kontuzji) uważam za sukces. W pewnym momencie sezonu szczytem marzeń dla mnie było utrzymanie się w lidze. Tymczasem udało sie wyciągnąć całkiem przyzwoity wynik. CU next year!
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: [2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez Gerard 8 kwi 2013, o 09:47

Gratulacje Andrew, byłeś zdecydowanie najlepszy w RS i playoffs. Nawet odpoczynek paru Twoich gwiazd w tym tygodniu mi nie pomógł. Pozostaje rewanż w przyszłym sezonie :).


Obrazek
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: [2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez GRB 8 kwi 2013, o 09:59

Gratki, Andrew. Uciekłeś spod noża w półfinale, ale zwycięstwo jak najbardziej zasłużone ;)

A u mnie brąz. Naleśnik postraszył w końcówce, ale ostatecznie obroniłem zarówno ft%, jak i punkty (jednym oczkiem!), nabór z FA na ostatni dzień sezonu się przydał.

Do zobaczyska w 1. lidze w przyszłym sezonie ;)
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: [2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez Nalesnick 8 kwi 2013, o 10:05

Również gratki dla wszystkich.
Mały niedosyt pozostał.
Było tak dobrze, że aż nie wierzyłem w to co było.
Do połowy sezonu mój team wygrywał ze wszystkimi a skończyło się jak skończyło.
Trochę szkoda.
W statystykach nie zostane zapamiętany po moim w sumie najlepszym sezonie w H2H.
No nic, może za rok - do zobaczenia.
Avatar użytkownika
Nalesnick
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 942
Dołączył: 24 wrz 2008, o 06:14
Lokalizacja: Krasnik F.
Medale: 3
Wicemistrz FP (1) Podium h2h (1) Wicemistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): PseudoSonics
Drużyna keeper: Denver Nuggets
Numer gg: 2500302
Uzasadnienie rejestracji: bo tak

Re: [2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez Andrew23 8 kwi 2013, o 10:12

Dzięki :)

Do samego końca łeb w łeb, ale upragniony tytuł mistrza jest :) Dzięki Gerard za finał emocjonujący do ostatnich chwil ostatniego dnia naszego pojedynku, którym chyba godnie podsumowaliśmy nasze udane sezony. Po 18 zbiórkach i 4 przechwytach jakie wywalczyłeś w derbach LA w niedzielę, byłem przekonany, że trzeba będzie dalej kombinować. Powinienem jednak zostać przy pierwszym planie- Noah za Drummonda, a nie Jerebke.

Przykre niespodzianki jakie mnie w finale spotkały w postaci wakacji/kontuzji moich liderów sprawiają, że myślę też w przyszłości o roto, bo podobno (pewien nie jestem, bo rzadko gram w tym systemie, musżę wiec popytać kolegów specjalistów od roto :) ) to sprawiedliwsza formuła i nie odczuwa się ich aż tak boleśnie w decydującym momencie sezonu. Z ustalaniem planów całe szczęście jednak spieszyć się nie musimy.

A tak w ogóle to chyba ciekawy sezon za nami, ze względu na "nieciekawą", pokrywającą się z regularem kolejność półfinalistów ;) .

Na kolejne emocje parę miesięcy poczekamy... Dzięki wszystkim za grę
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Re: [2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez goozman 8 kwi 2013, o 13:29

zauważcie, że w pierwszej czwórce są trzy zespoły wybierające jako pierwsze w drafcie - gdy się ma w składzie jedną z lokomotyw - Durant, LBJ, Paul - do tego praktycznie cały sezon zdrowe - gra się o wiele łatwiej. a jeszcze, gdy jak HFC, wybrało się w 3ej rundzie Hardena jeszcze przed przejściem do Houston (czyli top 3 w tym sezonie w Power Rankings) a pod koniec 4j rundy typa z Top20 - tradycyjnie niedocenianego Parkera - to już zwycięstwo praktycznie pewne. a ileż problemów narobił HFC tydzień odpoczynku Lebrona na koniec.. po prostu HFC świetnym draftem zapewnił sobie co najmniej medal już na starcie i z tego względu absolutnie zasłużył sobie na mastera - wysilać się zbytnio nie musiał :)

moim stealem draftu był Lillard - wziąłem go pod koniec 7ej rundy i to on utrzymywał moją drużynę w grze, gdy sypały się kolejne podpory wymyślonej przed sezonem strategii (Irving, Lawson) - w końcu w trakcie PO przeszedłem totalną metamorfozę (szkoda tylko, że jej początek nastąpił pod koniec przegranych ćwierćfinałów) i ostatecznie dopiero 7 lokata - na pewno czuję niedosyt..

Gerard i Naleśnik w półfinałach obydwu naszych lig H2H - to dopiero moc - a Gerard z dwoma medalami - więc on chyba zasługuje na tegoroczny tytuł króla H2H

w ósemce w lidze budżetowej aż 6 teamów menadżerów z 1 ligi H2H (i 3 medale) + Penetrator, który w przyszłym sezonie będzie w pierwszej lidze - może to będzie potwierdzenie dla takiego Tizza, że jednak jakiś poziom prezentujemy :)
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: [2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez Benon 8 kwi 2013, o 16:36

Gratulacje dla wszystkich na podium. W sumie ładne finały zagraliście. Mi pozostaje się cieszyć z utrzymania w lidze, bo jak na początku sezonu było znośnie, to później równia pochyła. We wszystkich plejofowych meczapach dawałem z siebie wszystko, ale zawsze czegoś zabrakło. Zazwyczaj punktów, zbiórek, asyst, lub innych kategorii statystycznych... :D

Pozdrawiam
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Re: [2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez knt 8 kwi 2013, o 18:34

Gratulacje dla mistrza i całego podium. Jak zwykle sezon był bardzo ciekawy. Ja co prawda poza play off ale za rok się odegram.
Do zobaczenia!
Pozdro
knt
Avatar użytkownika
knt
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 10 wrz 2009, o 08:10
Lokalizacja: Kraków
Medale: 6
Mistrz FP (1) Wicemistrz h2h (2) Podium PF (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): DyrDyr
Numer gg: 7135354
Uzasadnienie rejestracji: NBA Cares
Skąd wiesz o sznurówce?: Zadzwonił do mnie Derek Ryba i mnie zaprosił.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron