[2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez cieglo 16 kwi 2009, o 10:41

No to chyba już można gratulować? :)

Niniejszym, gratki Gooz, dobra robota :) Co ciekawe, wysoki pick w drafcie zdecydował praktycznie o pozycji w lidze. W czołowej czwórce mamy 3 czołowe picki. Jak się okazuje, Paul był chyba największym kozakiem - zespół z nim w składzie wygrywa w naszej lidze, ale i innej publicznej, w której ja zdobyłem srebro z Wadem w składzie.

Wniosek: warto mieć wysoki numer w drafcie, to popłaca :)

Czekam jeszcze na status "final" dla matchupów (coby było oficjalnie), po czym zasilę naszą lożę vipów nowym członkiem :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez goozman 18 kwi 2009, o 11:02

dzieki wszystkim za fajna gre i emocje bo sezon byl w duzej mierze wyrownany i do konca trzeba bylo sie napocic by osiagnac ostateczny cel;) w zeszlym roku mialem na sznurowadle pecha (remis zadecydowal ze nie wszedlem do PO) - w tym duzo szczescia (remis zadecydowal ze mialem bezpieczny odpoczynek w pierwszej kolejce PO). zalezalo mi, zeby uniknac pojedynkow w PO z Chrzeszczyrzewocami i HFC2 - bo chyba mialy najmocniejsze sklady pod katem pojedynkow ze mna i sie udalo. z draftu zostalo mi 6 kolesi; 3 debiutantow mocno sie przydalo w ostatecznej rozgrywce.
Chris Paul ma chyba patent na wygrywanie na Sznurowadle - w zeszlym roku Polish Mastery tez go mial u siebie;)
kurde bele juz sie nie moge doczekac listopada hehe
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez cieglo 18 kwi 2009, o 19:08

Fakt, że draft jest w tym wszystkim chyba jednak najlepszy :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez peepe 20 kwi 2009, o 08:51

gratuluję zwycięzcy :)

byłem przygotowany na sukces ;) ale... okazało się że w półfinale dwa dni miałem po trzech, czterech grających, a przeciwnik komplet, to zadecydowało, o 3 plac też pechowo, porażka minimalna, niestety Lebron i paru innych sobie postanowili odpocząć w ostatnich meczach
peepe
 

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez billypilgrim 20 kwi 2009, o 10:33

Dzięki za sezon. Gratuluję mistrzowi, wygranym, przegranym. Bardzo fajnie mi się tutaj grało, emocje były do końca, bo to bardzo przewrotny typ rozgrywek. Jesienią mam nadzieję, że będę na drafcie, żeby móc to odpowiednio spieprzyć. Rok temu walczyłem z trudem o PO, potem zaszedłem do finału, teraz miałem bardzo dobry sezon, w PO pierwsza runda. Myślę, że przy sporej przypadkowości tutaj, być w PO to jest już taki wskaźnik sukcesu i posiadania dobrego składu.
Dzięki jeszcze raz, życzę miłych playoffów w realu, że się tak po polsku wyrażę.
Avatar użytkownika
billypilgrim
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 18
Dołączył: 2 kwi 2008, o 07:57
Medale: 2
Mistrz h2h (1) Wicemistrz h2h (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Headhunters

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez Pafsen 20 kwi 2009, o 10:39

Panowie, dzieki serdeczne za gre. Przyznam szczerze ze z kazdym tygodniem wciagalem sie bardziej i juz teraz czekam na przyszly sezon. Troche wiecej szczescia (glownie porazka 2-7 w krociutkim tygodniu All-Star) i walczylbym o mistrza. 7-me miejsce jak na calkowitego debiutanta nie jest chyba takie zle - ma nadzieje ze w nastepnym bedzie jeszce lepiej. Pozdrawiam, Pafsen

GO MIAMI!!!
HEAT LIFER!!!
Avatar użytkownika
Pafsen
6th man
6th man
 
Posty: 285
Dołączył: 29 wrz 2008, o 11:43
Lokalizacja: Warsaw
Medale: 2
Wicemistrz FP (1) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Miami Pafsen

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez POLISH MASTERY 20 kwi 2009, o 13:10

Witam,

Gratulacje dla mistrza i w zasadzie dla wszystkich graczy bo walczyli, jak mogli. Jak, na byłego mistrza to sezon katastrofa :R , ale mam nadzieje, że w przyszłym sezonie będzie lepiej.
PM
Avatar użytkownika
POLISH MASTERY
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 51
Dołączył: 18 kwi 2008, o 09:22
Lokalizacja: 3 city
Medale: 4
Mistrz h2h (1) Wicemistrz h2h (2) Podium h2h (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): POLISH MASTERY

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez cieglo 20 kwi 2009, o 17:14

Szkoda, że zawsze musi się trafić jakiś olewus. W tym sezonie był nim .KB. Wydaje mi się, że reszta w miarę regularnie wystawiała składy i nikt chyba raczej ewidentnie nie położył laski na rozgrywkach. A sfrustrowanych na pewno nie mogło brakować...

Zastanawiam się czy pomysł z graniem w 16 osób był słuszny. 4 osoby zostały z góry skazane na wakacje, podczas gdy reszta miała co najmniej rozgrywki pocieszenia. Zobaczymy jeszcze jak będzie wyglądało zainteresowanie rozgrywkami w przyszłym sezonie - jeśli nie będzie wielkie to zejdziemy pewnie do tych 12 drużyn. Jeśli jednak dopisze się jeszcze ktoś to może pomyślimy o drugiej lidze? Co Wy na to?

Oczywiście jeśli macie zainteresowanych, a przede wszystkim sumiennych znajomych - dawajcie im znać. Mam nadzieję, że z czasem dorobimy się sporej ekipy, w której na każdego można liczyć. Marzy mi się zorganizowanie kiedyś live draftu, przy piwku, rasowym trash talk, w dogodnej dla wszystkich lokalizacji :) Mało to realne ale pogdybać zawsze można :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Poprzednia strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron