[2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez solo 11 lut 2009, o 13:12

Ludzie, spokojnie. O życie gracie? Czy jest jakaś nagroda pieniężna o której ja nic nie wiem?

Była propozycja wymiany, ja ją przyjąłem. Dla jednych żenująca, a dla mnie może desperacki krok żeby coś ruszyć. Za darmo nikt nic nie oddał, żeby tu o coś nas podejrzewać. No, ale ja wiem, że wszyscy inni by lepsze trejdy zrobili (tylko gdzie one są?). Zresztą jak ktoś już zauważył nie wymieniają się drużyny z czołówki tylko z szarego końca.

Pozdro Graba ;)
Avatar użytkownika
solo
Rookie
Rookie
 
Posty: 8
Dołączył: 17 kwi 2008, o 08:59
Medale: 1
Olewacz rozgrywek (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): ==> 5

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez Andrew23 11 lut 2009, o 13:30

Długo nic nie pisałem, ale takie wymiany to rzeczywiście "lekkie" przegięcie (szczególnie ten drugi "hit" transferowy naszej ligi). Jasne, że to tylko zabawa, ale żeby to wszystko miało jakikolwiek sens, takie jednostronne transfery jednak chyba nie powinny przechodzić.
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez GRB 11 lut 2009, o 14:08

Ale kurde, panowie, jesteście nieaktywni w dziedzinie trejdów. Przez cały rok jeśli dostaję jakąś ofertę, to tylko w odpowiedzi na moją własną i przeważnie jest ona z dupy wyjęta. Dlatego nie mam zamiaru posypywać głowy popiołem. Zaoferowałem, zostało zaakceptowane, koniec. Każdy z Was mógł zrobić to samo - poświęcić godzinkę czasu, przejrzeć składy zespołów, pogłówkować nad ofertą, wysłać ją i liczyć na zatwierdzenie.

Oczywiście gdybym był po drugiej stronie barykady, to pewnie też bym wyrażał oburzenie. Ale pretensje to bardziej chyba do komisarza, który właśnie tak ustawił ligę, że trejdy przechodzą bez piernięcia.
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez szogo 11 lut 2009, o 15:22

No tak dziwne by to bylo gdybys to Ty jeszcze mial pretensje. Pretensje mam(y) po czesci do solo ze zaakceptowal trejd i tez do komisarza ktory nie ustawil tej opcji.

Co do trejdow.

Przypomne co mi zaproponowales jakies 2 tygodnie temu.

Durant + Rudy za Pierce'a i Jacksa. No powiedz mi jak ja sie na takie cos mialem zgodzic?

Nie mam pretensji do Ciebie, trejdowales, wysylales, kombinowales i sie w koncu ktos trafil.

Pominmy takie rzeczy ze wytrejdowanie teraz Hedo po kontuzji Nelsona oraz Delamberta po kontuzji Branda to tak jak strzelenie sobie samobuja ale to juz przemilcze.

To jest zabawa i zeby zabawa miala sens powinna byc fair.
Avatar użytkownika
szogo
6th man
6th man
 
Posty: 116
Dołączył: 19 wrz 2008, o 19:31
Medale: 3
Podium h2h (1) Podium PF (1) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Pogromcy Donkow

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez GRB 11 lut 2009, o 15:47

No tak - nauczka na przyszłość. Trzeba ustawiać opcje wetowania trejdów przez menedżerów. Wtedy nie ma tak, że ktoś jest niezadowolony. Sam w innych ligach padałem ofiarą zablokowania wymiany przez innych menago, ale nie miałem pretensji, bo takie ich prawo. Tutaj mamy wypaczone zasady. Obyśmy się wszyscy nie zniechęcili do ligi przez to. Wszak sam byłem zły na wymianę z Deronem. Co nie znaczy, że nie będę nadal oferował Wam wymian. Dla mnie to bardzo ważna część tej ZABAWY. Liczę na walkę do końca i nieodpuszczanie przez wszystkich menedżerów. 5
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez cieglo 11 lut 2009, o 19:38

1. Trejd karygodny. Bez dwóch zdań. Solu - żenada. Nie wiem jakie miałeś intencje, ale w zamian za dwóch bardzo dobrych grajków i jednego solidnego dostałeś jednego bardzo dobrego i dwa śmiecie. To modelowy przykład trejdu, który należy zawetować.
2. Każdy następny trejd będzie już podlegał ocenie komisarza. O tym niżej.
3. Całe szczęście, że trejd dotyczy nizin naszej ligi. Mam nadzieję, że nie będzie miał wpływu na wyniki drużyn.
4. Teraz najgorsze. Chyba najbardziej zawiniłem ja. Jak się okazuje, opcje można zmieniać w trakcie rozgrywek. Jedną z takich opcji jest właśnie zatwierdzanie trejdów. O ile przy pierwszym trejdzie (z Williamsem) nie dostałem żadnego powiadomienia z prośbą o zatwierdzenie (nie mam pojęcia jak to się stało) i transfer stał się faktem, o tyle ten ostatni (najbardziej drastyczny) SAM ZATWIERDZIŁEM. Jak idiota kliknąłem 'accept'. Nie wiem co mnie tchnęło, ale w pierwszej chwili pomyślałem sobie, że skoro tamten przeszedł to chyba należy puścić i ten trejd. No i stało się. Teraz mam zgoła odmienne stanowisko. Przepraszam za ten ruch, mogę obiecać, że to się więcej nie powtórzy. Tym bardziej, że trejd ten foruje drużyny, z którymi walczę o przeżycie w lidze...

Wiem, że to co się stało jest faktem ale przy odrobinie dobrej woli ze strony Sola i Graby można tę transakcję odwrócić. Trejd jest do zawetowania, a w zasadzie byłby gdybym był przy zdrowych zmysłach. Dlatego - wiem, że to nietypowa kwestia - proszę Was chłopaki o trejd zwrotny, z udziałem tym samych zawodników. Nie musicie się zgodzić, to należy do Was i do Waszej oceny sytuacji. Mogę mieć (i cała reszta ligi) pretensje tylko do samego siebie. Ale jeśli się zgodzicie - podciągniemy to pod veto, tyle, że po fakcie. Nie wiem na ile świadomy tego posunięcia jest Solo, ale Graba musisz przyznać, że to kradzież w biały dzień i jako doświadczony lis w fantasy wiesz to doskonale. Jak tego nie ocenicie i jaka to nie będzie decyzja - trejd ten wypacza rywalizację w naszej lidze a jedynym powodem, dla którego przeszedł jest niepoczytalność komisarza. Dlatego z punktu widzenia przyjemności gry trejd zwrotny bardzo by się przydał.

Czekam na roztrzygnięcie.

PS. Graba, co do trejdów to faktycznie mocno przeginasz z propozycjami. To co chciałeś wyciągnąć ode mnie było niewiele gorsze od paczki Sola.
PS2. Idąc powyższym tropem należałoby cofnąć w podobny sposób trejd Rosomaków. Różnica jest jednak taka, że tam nie miałem możliwości (technicznej) zawetowania dlatego i nie ma czego cofać.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez solo 11 lut 2009, o 21:21

Nie chce się tłumaczyć, bo nie widze sensu, ale powiem tak: Delambert do tej pory na rzecz Millera grał sporadycznie u mnie na centrze, bardzo mało. Dwóch pozostałych oddałem głównie za Duranta licząc, że i tamci od Graby pozostali coś zagrają (wnioskowałem po statsach). NBA nie oglądam na bierząco, wiec pewnie i się przelicze (skoro tylu ekspetów mi tak mówi, którzy już tak trafnie od początku oceniali posunięcia w składach - począwszy od draftu), trudno. Macie czas, chęci - obczajacie, ja nie mam. Mimo wszystko bronie swojej decyzji bo z mojego punktu widzenia (mojego składu) oddałem 2 dobrych za 1 dobrego i 2 jakiś tam, którzy może co zagrają. A że Wam się to nie podoba? Trudno. Może dobrze trafił z tym trejdem, bo nikt innych mi nie składał od początku, a sam nie mam czasu/chęci/zapału na patrzenie i myślenie o tym. Próbowałem coś zmienić i sam siebie zmotywować do pamiętania o grze. Teraz nastąpiła demotywacja troche przyznam, a sam już nie wiem co lepsze dla ligi (wypczenie wyników itd.) - moje nie wystawianie składu czy ten trejd, wielce zaburzający hierarchie ligi.

Tyle ode mnie. Pozdrawiam i życze wysokich wygranych.

5
Avatar użytkownika
solo
Rookie
Rookie
 
Posty: 8
Dołączył: 17 kwi 2008, o 08:59
Medale: 1
Olewacz rozgrywek (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): ==> 5

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez GRB 12 lut 2009, o 14:16

Trejd powinien być cofnięty, gdy:
a) zachodzi podejrzenie oszustwa
b) jego akceptacja przez jedną ze stron nastąpiła przez pomyłkę
c) wetują go uczestnicy ligi (jeśli jest taka opcja)

W tym przypadku żadna z tych przesłanek nie występuje. Nie będę więc oferował Solowi trejdu zwrotnego.

Cięglarzu - całe szczęście, że nie zawetowałeś tego trejdu, jeśli faktycznie miałeś taką możliwość, bo oznaczałoby tylko wkurw z mojej strony i porzucenie gry na Sznurowadle. Ocena trejdu nie powinna zależeć od opinii jednej osoby. I to też na przyszłość - jeśli ktoś świadomie (w rozumieniu, że nie klikając przez pomyłkę "accept trade") zaakceptuje którąś z moich ofert i Ty ją zablokujesz, zapowiadam, że zachowam się tak samo.

Jak byś się czuł, gdyby jedna osoba zdecydowała o tym, że poprzedni trejd między Tobą a mną będzie zablokowany? Wszak kilka osób było mu przeciwnych, bo uważała, że na nim tracisz i jest niesprawiedliwy.

Nawiązując do powyższego stwierdzenia - za rok powinna być ustawiona opcja wetowania przez ligę. W naszym przypadku 16-zespołowej ligi wymagałoby to 6 głosów przeciwko danej transakcji. Jak dotychczas płaczą 4 osoby, więc i tak mielibyście za mało głosów, żeby wymianę zawetować.
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez cieglo 13 lut 2009, o 20:13

Piszesz z sensem. Pozostaje pogratulować trejdu. Jeżeli chodzi o Sola - zdecydowanie najgorszy trejd jaki widziałem od kiedy gram w fantasy. Za to powinna być jakaś nagroda.

Dokonałem zmiany. Od teraz zablokować trejd może sprzeciw co najmniej 1/3 menagerów w naszej lidze.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Postprzez solo 13 lut 2009, o 20:50

Za to Twój mega profesjonalny i przemyślany trejd Cieglarzu wyniósł Cię na drugą pozycje od końca gdzieś z połowy stawki. Za to też powinna być nagroda. No tak zapomniałem, że to pewnie przez słaby draft..

A tak bliżej tematu, to na pewno gorzej nie będzie z tymi zawodnikami. Chociaż każdy może mieć swoje zdanie.

Tyle w tym temacie ode mnie.
Pozdrawiam, 5!
Avatar użytkownika
solo
Rookie
Rookie
 
Posty: 8
Dołączył: 17 kwi 2008, o 08:59
Medale: 1
Olewacz rozgrywek (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): ==> 5

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron