[2013/2014] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Re: [2013/2014] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 17 mar 2014, o 11:28

Prośba o wklejenie tabeli przez PO. Jak sytuacja w lidze? Jak aktywność userów? Jeśli są ewidentne lamy (olewacze) - chciałbym o tym wiedzieć.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2013/2014] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Postprzez jeffrey 17 mar 2014, o 19:19

Obrazek

1 runda zapowiada się ciekawie, może z wyjątkiem pojedynku pierwszego seeda z ósmym. W minionym tygodniu Pafsen pewnie wygrał 6-2 i zanosi się na powtórkę z rozrywki. Najciekawszy pojedynek to chyba mój z Sikorkami (graliśmy dwukrotnie w sezonie, raz było 5-4, raz 4-5). Bullsfronda i Wrecking Crew to także interesujący match-up (w RS 4-4 i 8-1 dla Wrecking (!), aczkolwiek już parę kolejek temu). Hard Boiled z kolei w RS miał dwukrotne 5-4 z Murzynowem. Ogólnie to przyjemnie się grało, było trochę emocji i tradycyjnego kurwienia (przegrane o jedną trójkę/steal, albo o legendarne .001% FG) ;). Jak widać po tabeli, top4 ostatecznie trochę zdominowało RS, zobaczymy czy zgodnie dadzą radę przejść do półfinałów.

Co do olewaczy to nie chcę wyjść na donoszącego, ale chyba od 2-3 tygodnia rozgrywek graliśmy w 10tkę, bez Team of Case i Grzetoma. A szkoda, bo byłoby jeszcze więcej frajdy i walki do samego końca o PO, a tak już właściwie 3-4 tygodnie temu było wiadomo, kto w tych playoffach zagra.
Avatar użytkownika
jeffrey
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 86
Dołączył: 9 wrz 2013, o 12:25
Lokalizacja: Kraków
Drużyna fantasy (poza keeper): 2good4noobs
Numer gg: 17412400
Uzasadnienie rejestracji: chęć skopania paru dupsk

Re: [2013/2014] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 18 mar 2014, o 08:49

Żadne donoszenie tylko dbałość o atmosferę rozgrywek. Kto olewa - wypacza nam zabawę a przecież tego nie chcemy. Dzięki, dawaj znać jak się sytuacja rozwija, ciekawy jestem jak ta silna czwórka sobie poradzi (upstety wiszą w powietrzu ;) ).
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2013/2014] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Postprzez kobe26 21 mar 2014, o 17:55

Jeffrey... niestety nasz pojedynek się posypał przez moje "gwiazdy" Drummonda, Collisona i niekorzystny terminarz. Chyba już to masz.
Avatar użytkownika
kobe26
6th man
6th man
 
Posty: 107
Dołączył: 7 wrz 2012, o 14:10
Lokalizacja: Koszalin
Drużyna fantasy (poza keeper): LakersTeam
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Jestem wielkim fanem 76ers i Lakersów.

Re: [2013/2014] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Postprzez jeffrey 21 mar 2014, o 19:06

Nie zapeszaj, nie zapeszaj ;) Przecież moja obecna przewaga jest mikroskopijna, raptem parę stealów i 2-3 niecelne wolne :P. Faktycznie, miałeś mnóstwo pecha z kontuzjami Drummonda i Peka, w całym RS nie przegrałeś ani razu (!) statystyki zbiórek, a tu nagle taka sytuacja. Chociaż dzięki temu, nie ma kto zniszczyć Ci FT%^^. Ja przy okazji mam sporo farta, bo akurat pół tygodnia przed PO wrócił Bledsoe, opłaciło się jednak zdjąć go z FA w połowie stycznia. Z tego co widzę, to w innych match-upach jest masakra, same 5-4 i różnica jednego steala/trójki, w weekend będzie się działo ;).
Avatar użytkownika
jeffrey
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 86
Dołączył: 9 wrz 2013, o 12:25
Lokalizacja: Kraków
Drużyna fantasy (poza keeper): 2good4noobs
Numer gg: 17412400
Uzasadnienie rejestracji: chęć skopania paru dupsk

Re: [2013/2014] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Postprzez kobe26 23 mar 2014, o 08:04

Walczyłem dzielnie i bardzo zbliżyłem się pod koniec, jednakże ułożenie meczów oraz brak Drummonda i Pekovica na początku serii spowodował, że polegnę... Szkoda, bo już zaczynałem czuć krew przeciwnika...
Avatar użytkownika
kobe26
6th man
6th man
 
Posty: 107
Dołączył: 7 wrz 2012, o 14:10
Lokalizacja: Koszalin
Drużyna fantasy (poza keeper): LakersTeam
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Jestem wielkim fanem 76ers i Lakersów.

Re: [2013/2014] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Postprzez jeffrey 24 mar 2014, o 16:16

Obrazek

Miało być ciekawie, było arcyciekawie. O tyle ile mój pojedynek z Sikorkami okazał się najmniej ciekawy (przez plagę kontuzji u rywala), gdyż już przed ostatnim dniem było na 99% wszystko rozstrzygnięte, o tyle pozostałe 3 match-upy to były klasyki (w szczególności 2). Bullsfronda dość pewnie prowadził przez większość tygodnia, jednak Wrecking zaliczył jeszcze run i zbliżył się na różnicę ledwie 13 punktów. Hard Boiled z kolei zapomniał zmienić sobotni skład na niedzielny i o mały włos przez to nie umoczył (remis w statystyce steali), jednak dzięki 2-0 w RS z Murzynowem gra dalej. Na koniec zostawiłem sobie upset sezonu, czyli porażkę 1-szego seeda z 8-mym. Sam przed początkiem rundy skreśliłem Dżdżownice, a tutaj Pafsenowi nagle wyleciał na calutki tydzień Dwight i przez to przegrał minimalnie w blokach (19-20). Dodatkowo również przegrał o całe 7 punktów i 4 TO. Straty wydawało się, że ma pod kontrolą, jednak Oladipo wyjechał z 8 TO (where playoffs happens) w ostatnim meczu tygodnia i sensacja stała się faktem.

Za to, że przedwcześnie skreśliłem Dżdżownice, teraz pewnie zostanę dotkliwie skopany w półfinale, gdyż wyleciał mi Hickson i praktycznie będę grać bez klasowego centra, bo na FA jest sam szrot. W RS może i dwukrotnie wygrałem 7-2, ale to było wieki temu, a Anthony Davis dopiero ostatnio uregulował swoją formę i jak będzie kontynuować kokszenie, to 8 seed znajdzie się w finale ;). Bullsfronda ma 2-0 w sezonie zasadniczym z Hard Boiled (5-2, 5-4), ale jeśli ten drugi będzie pamiętał o wystawianiu składu, to pewnie wszystko rozstrzygnie się dopiero w niedzielę.
Avatar użytkownika
jeffrey
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 86
Dołączył: 9 wrz 2013, o 12:25
Lokalizacja: Kraków
Drużyna fantasy (poza keeper): 2good4noobs
Numer gg: 17412400
Uzasadnienie rejestracji: chęć skopania paru dupsk

Re: [2013/2014] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Postprzez jeffrey 31 mar 2014, o 21:00

Obrazek

Niesamowity match-up Hard Boiled z Bullsfronda Team. 6-3 jest trochę mylące, bo ten pierwszy wygrał statystykę trójek i asyst dokładnie o +1, poza tym miał ledwie +7 w zbiórkach i +2 w BLK. Bullsfronda może mówić o pechu, bo akurat w tym tygodniu wyleciał Gasol. U mnie też kontuzje trochę zadecydowały o niespodziewanie pewnym zwycięstwie (Dżdżownice bez Lee i Davisa). W finale faworytem jest Hard Boiled, który już mi podkradł Korvera z FA :P
Avatar użytkownika
jeffrey
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 86
Dołączył: 9 wrz 2013, o 12:25
Lokalizacja: Kraków
Drużyna fantasy (poza keeper): 2good4noobs
Numer gg: 17412400
Uzasadnienie rejestracji: chęć skopania paru dupsk

Re: [2013/2014] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Postprzez kobe26 5 kwi 2014, o 09:03

Eh gdyby nie ta pierwsza runda i kontuzje Drummonda oraz Pekovica... to widziałbym siebie w drugiej lidze, a tak zmiażdżyłem najpierw Miami Pafsen (lider po rundzie zasadniczej), a w meczu o 5 miejsce zmiatam właśnie Wrecking Crew. No, ale nic... trzeba kibicować Jeffreyowi by wygrał ligę.
Avatar użytkownika
kobe26
6th man
6th man
 
Posty: 107
Dołączył: 7 wrz 2012, o 14:10
Lokalizacja: Koszalin
Drużyna fantasy (poza keeper): LakersTeam
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Jestem wielkim fanem 76ers i Lakersów.

Re: [2013/2014] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Postprzez Zayl 6 kwi 2014, o 20:52

kobe26 napisał(a):Eh gdyby nie ta pierwsza runda i kontuzje Drummonda oraz Pekovica... to widziałbym siebie w drugiej lidze, a tak zmiażdżyłem najpierw Miami Pafsen (lider po rundzie zasadniczej), a w meczu o 5 miejsce zmiatam właśnie Wrecking Crew. No, ale nic... trzeba kibicować Jeffreyowi by wygrał ligę.

Nie mogę w żaden sposób zaprzeczyć, że przegrywam z kretesem.
Dobrze,że moi gracze wykonują solidnie rzuty osobiste i nie gubią wielu piłek, bo w przeciwnym razie nie wygrałbym w żadnej z kategorii. ;)
Avatar użytkownika
Zayl
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 41
Dołączył: 9 wrz 2013, o 11:06
Drużyna fantasy (poza keeper): Wrecking Crew
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron