[2013/2014] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Re: [2013/2014] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Postprzez evitacre 7 kwi 2014, o 19:09

Droga nie była usłana różami, ale udało się :)


"Hard Boiled z kolei zapomniał zmienić sobotni skład na niedzielny i o mały włos przez to nie umoczył (remis w statystyce steali), jednak dzięki 2-0 w RS z Murzynowem gra dalej." = imprezka :-)

"Bullsfronda ma 2-0 w sezonie zasadniczym z Hard Boiled (5-2, 5-4), ale jeśli ten drugi będzie pamiętał o wystawianiu składu, to pewnie wszystko rozstrzygnie się dopiero w niedzielę." = motywacja :)

"Niesamowity match-up Hard Boiled z Bullsfronda Team. 6-3 jest trochę mylące, bo ten pierwszy wygrał statystykę trójek i asyst dokładnie o +1, poza tym miał ledwie +7 w zbiórkach i +2 w BLK. " - wszystko było wyliczone ;-)

jeffrey - nie wiem czy Asik i jego FT nie zaważyło - bez jego reb i tak byś wygrał tę kategorię


dzięki wszystkim za grę!
Avatar użytkownika
evitacre
Rookie
Rookie
 
Posty: 10
Dołączył: 1 wrz 2012, o 14:38
Drużyna fantasy (poza keeper): Fortune Teller
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: bo lubie FB

Re: [2013/2014] Draft/rozgrywki - 3A liga H2H Yahoo

Postprzez jeffrey 7 kwi 2014, o 21:55

Obrazek

Również dzięki za grę. I owszem, masz rację z tym Asikiem, powinienem go wywalić, ale z uwagi na +1 w ST i -3 w BLK przed niedzielnym wieczorem, uznałem że warto zaryzykować, zwłaszcza że grali akurat z Denver. I te wolne jakoś by przeszły pewnie, ale Bledsoe i PG24 mieli wczoraj po 6/11 i 5/9. Jeszcze przed naszym pojedynkiem zakładałem, że może wygram 3PT, jednak trafiłeś na tydzień Dirka, a ja na słabszy Dragić'a. No i ten przechwycony Korver z FA w poniedziałek, kiedy ja chciałem to zrobić^^. Podczas ostatniej kolejki RS jak graliśmy, fartem wygrałem 5-4 (o JEDNĄ stratę), teraz szczęście się odwróciło, więc nikt nie powinien czuć się pokrzywdzony :P. Z uwagi na to, że to był mój wgl 1szy sezon w fantasy H2H to i tak mam zaciesz, że awansowałem ;) See ya w 2giej lidze.
Avatar użytkownika
jeffrey
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 86
Dołączył: 9 wrz 2013, o 12:25
Lokalizacja: Kraków
Drużyna fantasy (poza keeper): 2good4noobs
Numer gg: 17412400
Uzasadnienie rejestracji: chęć skopania paru dupsk

Poprzednia strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron