[2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 7 kwi 2015, o 12:42

Fakty świadczą za siebie :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez bulek 7 kwi 2015, o 14:54

Panowie no szkoda się wycofywać. Stara gwardia ma to do siebie, że choćby się waliło i paliło zawsze gra do końca, kto inny w takiej sytuacji jak Nalesnick juz dawno by o yahoo zapomniał...

Poza tym Nalesnick, Twój argument nie trafia do mnie o tyle, gdyż rezygnować całkowicie z fantasy kosztem lepszego pasjonowania się NBA to już gruba przesada. Poza tym spojrz z drugiej strony - po pewnym czasie może Ci tego fantasy brakować i wtedy dopiero można popaść w samowypalenie się ;). Sprawdzanie statystyk wtedy może nie mieć takiej motywacji - choć już oglądanie meczów jest łatwiejsze, zgoda, wtedy można przypatrywać się takim elementom jak obrona a nie patrzeć konkretnie tylko na 1 czy 2 zawodników ;)
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez goozman 7 kwi 2015, o 17:53

jakieś wiosenne przesilenie chyba mamy.. argumentacje Gerarda czy Sixersa z 3D są w pełni zrozumiałe i logiczne ale jak Naleśnik w dwóch ligach niby zapowiada rezygnację używając w tych deklaracjach słowa "chyba" to jest to niepoważne. wte albo we wte panie kolego! prosimy o jednoznaczną deklarację tu i teraz. jak się zastanowisz, uspokoisz nerwy to na jesieni wystartujesz, już bez obciążeń, w którejś lidze 3ej :)

jeśli rezygnacja Naleśnika się "upoważni" to faktycznie ułatwi nam to nieco organizację przyszłorocznych rozgrywek - swoje miejsce w ligach 2-ch zachowałyby obydwie drużyny z miejsc 9-ych i uniknęlibyśmy dyskusji o tym czy 2A czy 2B bardziej na tę możliwość zasłużyły. za Sixersa awans kuchennymi drzwiami do drugiej ligi przypada oczywiście Digowi jako drużynie, która zajęła kolejną najwyższą pozycję w 3D po całym sezonie (sorka Barcalover)

postaram się w najbliższych dniach zebrać od komiszów wszystkie brakujące informacje i podać kształt lig na ten moment
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez AIR_MJ 7 kwi 2015, o 20:29

Panowie dziękuję za wspaniały sezon, gra w tej lidze to prawdziwa przyjemność. Przez te 9 lat istnienia ligi wyselekcjonowaliśmy tak zgraną i doświadczoną ekipę, że nawet 2 ligi stoją na bardzo wysokim poziomie i nie ma wstydu jak, ktoś spadnie.

KNT dzięki za bardzo emocjonujący i wyrównany finał, prowadzenie zmieniało się wielokrotnie, a w ostatni dzień posadziłem pół składu, by mi nie pudłowali FT, a i tak to lepsze pół miało słabszą skuteczność, na moje szczęście wystarczyło to do zwycięstwa. Myślę, że możesz czuć mały niedosyt po tym jak wspaniały miałeś sezon regularny, gdzie wygrałeś pierwsze 14 tygodni. :K

Tak jak Cieglo pisał lubię wyzwania i po tym jak w drafcie 2012 wybrałem samych połamańców i zająłem ostatnie miejsce spadając do 2 ligi, sporo osób zarzucało mi, że jestem dobry tylko formule Fantasy Points, a ubiegłoroczny ranking sznurowadła dodatkowo przelał czarę goryczy. Jakby było tego mało w drafcie miałem ostatni numer i nie wybrałem zbyt spektakularnie, co MKA i KNT odpowiednio skomentowali na forum.
To wszystko zadziałało na mnie jak przysłowiowa płachta na byka :)
Trzeba teraz szukać kolejnych wyzwań, bo po latach gry popada się monotonię i rutynę, a praca i codzienne obowiązki nie zachęcają do dalszej walki.
Mam nadzieję, że stara gwardia nie zrezygnuje z gry, a może kiedyś zorganizujemy draft live, albo zlot forumowiczów sznurówki, byłoby ciekawie się poznać po tych latach wspólnej rywalizacji. :K
Avatar użytkownika
AIR_MJ
All-star
All-star
 
Posty: 1440
Dołączył: 9 wrz 2008, o 00:14
Lokalizacja: Kraków
Medale: 12
Mistrz h2h (2) Mistrz FP (5) Wicemistrz FP (2) Podium budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): MJ-TEAM
Uzasadnienie rejestracji: I love this game;)

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez GRB 8 kwi 2015, o 13:56

goozman napisał(a):postaram się w najbliższych dniach zebrać od komiszów wszystkie brakujące informacje i podać kształt lig na ten moment


Tak zrób! :R
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez bulek 8 kwi 2015, o 16:15

AIR_MJ napisał(a):Mam nadzieję, że stara gwardia nie zrezygnuje z gry, a może kiedyś zorganizujemy draft live, albo zlot forumowiczów sznurówki, byłoby ciekawie się poznać po tych latach wspólnej rywalizacji. :K

Draft po paru głębszych, to mogłoby być ciekawe ;)

Ale generalnie dobry pomysł choć Polska jest duża i niełatwo byłoby zebrać pewną grupę w umowionym terminie w umówionym miejscu. Choć to dużo zależy od determinacji organizującego.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez pitrekk 8 kwi 2015, o 17:42

ja osobiscie 1/3 pierwszoligowcow znam :]
ktos jeszcze jest z Krakowa i okolic poza zmija, Kuba i knt? Choc Kuba w sumie teraz w JuKej mieszka.
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez bulek 8 kwi 2015, o 17:57

Ja z Gdańska, do Krakowa jak co trochę jest, ale myślę, że dałbym radę ;)
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez Benon 8 kwi 2015, o 18:45

Ja to w sumie z Krakowa jestem, ale teraz mam do Krakowa trochę dalej niż Bulek i pewnie mniej więcej tyle, co Kuba... W razie czego będę robił wszystko, żeby się stawić, ale niczego nie gwarantuję, bo żona mi ostatnio tyje na akord i chodzą słuchy, że moje życie ma się drastycznie zmienić w okolicach czerwca, lipca... :D :D

Pozdrawiam
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez AIR_MJ 8 kwi 2015, o 18:57

Ja też jestem z Krakowa, więc gdyby nam się udało zorganizować spotkanie to jestem na miejscu :)
Avatar użytkownika
AIR_MJ
All-star
All-star
 
Posty: 1440
Dołączył: 9 wrz 2008, o 00:14
Lokalizacja: Kraków
Medale: 12
Mistrz h2h (2) Mistrz FP (5) Wicemistrz FP (2) Podium budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): MJ-TEAM
Uzasadnienie rejestracji: I love this game;)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron