[2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 9 kwi 2015, o 08:08

Ciekawe rzeczy wypisujecie :) Myślę, że zebranie wszystkich ludzi z jednej ligi na wydarzeniu live jest jednak większym wyzwaniem logistycznym niż komplet online w budżetówce :) Z tego powodu może warto stworzyć na sznurówce odrębne wydarzenie, tylko pod kątem zorganizowania draftu na żywo, w którym mogli by wziąć udział wszyscy chętni, z różnych klas rozgrywkowych. Taka liga okolicznościowa, bez związku z konkretnymi rozgrywkami. To o tyle ważne, że zmienność ekipy - przy założeniu cykliczności takiego eventu - będzie pewnie znaczna.

Sam z chęcią pewnie wybrał bym się na takie wydarzenie, Kraków czy Warszawa w zasadzie nie robi większej różnicy (chociaż Wawa chyba jednak bardziej zasługuje na punkt zborny).
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez bulek 9 kwi 2015, o 09:01

Ja myślę, że właśnie o to chodzi, Cieglo, o ligę stworzoną z ludzi, którzy się pojawią ;). Zebrać np. całą 1 ligę w umówionym miejscu w umówionym czasie to mission impossible, ba, nie jest łatwo o wspólny termin online mimo nowoczesnych nośników internetu, a takie rozwiązanie draftu live 1 ligi praktycznie nie wchodzi w grę.

Ale ligę okolicznościową popieram w całej rozciągłości, ze względów logistycznych Wawa jest dla mnie lepsza niż Kraków, niemniej postaram się dostosować. No tu już jednak zasadniczą rolę odgrywa termin.

P.S. Załóżmy może oddzielny temat, by nie prowadzić takich dysput 1 ligowym temacie, zawsze większa szansa odzewu ze strony innych osób, 3-ligowcy mogą nawet nie wchodzić w ten temat.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 9 kwi 2015, o 10:15

Ok, dobry pomysł. Postaram się dzisiaj założyć odpowiedni temat a odnośnik do niego umieścić na stronie głównej forum w sekcji z ogłoszeniami. Tam będzie można zrobić dyskusję na temat organizacji takiego wydarzenia, niech się kręci, zobaczymy co z tego wyjdzie i jaki będzie odzew.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez knt 9 kwi 2015, o 14:42

Dopiero dzisiaj jestem w stanie sklecić więcej niż jedno zdanie...święta na Kurpiach są przejebane.

MJ gratuluję majstra! Pojedynek na szczęście był zacięty do końca i kilka lepszych moich ruchów z FA i mogło być jeszcze ciekawiej w niedzielę ;-) Dziękuję za fajny finał i szacuneczek!
Drugie miejsce to i tak moja największe osiągnięcie w tej lidze, więc jestem zadowolony z sezonu.
Dziękuję wszystkim za emocjonujący sezon, h2h na sznurówce to naprawdę to topów.
Już nie mogę się doczekać następnego sezonu, o wypaleniu w moim przypadku nie ma mowy, tylko tym razem ograniczę się do prowadzenia tylko kilku zespołów. Co za dużo to w tym przypadku nie zdrowo.

Co do live draft jestem jak najbardziej za, mieszkam w Krakowie od kilku lat, ale mógłbym draftować nawet w Szczecinie ;-)

Pozdrawiam
KNT
Avatar użytkownika
knt
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 10 wrz 2009, o 08:10
Lokalizacja: Kraków
Medale: 6
Mistrz FP (1) Wicemistrz h2h (2) Podium PF (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): DyrDyr
Numer gg: 7135354
Uzasadnienie rejestracji: NBA Cares
Skąd wiesz o sznurówce?: Zadzwonił do mnie Derek Ryba i mnie zaprosił.

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez pitrekk 9 kwi 2015, o 14:50

jestescie chlopaki hardcorowcy, szczegolnie ci, ktorzy deklaruja chec podrozy na drugi koniec kraju (tudziez z wysp polsko-brytyjskich) ;)

w krakowie moglbym sie na takie cos zapisac, ale nigdzie dalej nie pojade :]
mozna ew. sie szarpnac na zorganizowanie czegos takiego w kilku miastach, podejrzewam ze w wawie i krk napewno by sie ekipa zebrala, moze w 3miescie tez...

ew. jako wersja lajt, mozna sie umowic na jakims skajpie i zrobic taki draft offline, ale z wizja, komentarzem i szydera na zywo :D
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez GRB 9 kwi 2015, o 15:54

viewtopic.php?f=2&t=251

Oto link do dyskusji o ewentualnym spotkaniu. Przenieśmy ją tam dla porządku, bitte. Może pan admin podlinkuje kwestię też w innych ligach na Sznurku?
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Poprzednia strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron