[2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez Nalesnick 18 mar 2015, o 07:29

Panowie, ja, coby tradycji stało się zadość, a tutaj nie gram więc ...
w budżetówce mam 5 kontuzjowano-odpoczywaczy
to się nazywa mieć farta w tym roku :/
Avatar użytkownika
Nalesnick
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 942
Dołączył: 24 wrz 2008, o 06:14
Lokalizacja: Krasnik F.
Medale: 3
Wicemistrz FP (1) Podium h2h (1) Wicemistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): PseudoSonics
Drużyna keeper: Denver Nuggets
Numer gg: 2500302
Uzasadnienie rejestracji: bo tak

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez knt 18 mar 2015, o 08:48

Tylko za rok się przyłóż co by Cię znowu tu gościć ;)
Avatar użytkownika
knt
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 10 wrz 2009, o 08:10
Lokalizacja: Kraków
Medale: 6
Mistrz FP (1) Wicemistrz h2h (2) Podium PF (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): DyrDyr
Numer gg: 7135354
Uzasadnienie rejestracji: NBA Cares
Skąd wiesz o sznurówce?: Zadzwonił do mnie Derek Ryba i mnie zaprosił.

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez bulek 18 mar 2015, o 19:05

Nie wziąłem wczoraj gości choć na 1 mecz i mimo niezłej gry Bagnaniego niezłe 1-8. Nie czuję się jednak aż tak słaby, jak to wskazuje wynik. Zresztą wynik nie do końca odzwierciedlający różnicę, co mam nadzieję udowodnić i się honorowo pożegnać z ligą.

A gdybym sięgnał po takich bolków jak Pondexter czy Tolliver, wtedy trójki byłyby bardziej na styku.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez goozman 23 mar 2015, o 08:31

dzięki pitrekk - Twój small ball okazał się mniej straszny niż się spodziewałem :) udało się i bez Klaya (a może dzięki temu bo nie knocił mi FG% i chyba osiągnąłem swój rekordowy wynik w tym sezonie)

niespodzianek nie było i wygrała pierwsza czwórka z sezonu regularnego. szkoda Gerarda bo wygląda, że tiebreaka ma DyrDyr i nie będzie skoku na mistrzowski tron w pożegnalnym sezonie
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez knt 23 mar 2015, o 08:48

Dzięki Gerard za pojedynek, 4-4 mówi samo za siebie, walka do samego końca.
Avatar użytkownika
knt
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 10 wrz 2009, o 08:10
Lokalizacja: Kraków
Medale: 6
Mistrz FP (1) Wicemistrz h2h (2) Podium PF (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): DyrDyr
Numer gg: 7135354
Uzasadnienie rejestracji: NBA Cares
Skąd wiesz o sznurówce?: Zadzwonił do mnie Derek Ryba i mnie zaprosił.

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez pitrekk 23 mar 2015, o 09:45

dzieki gooz, walczylem, kombinowalem, ale jednak miales po prostu lepszy team... probowalem wyciagnac trojki, stile i punkty bo tylko to dawalo mi awans, niestety udalo sie tylko ze stilami. gratulacje dla wszystkich polfinalistow.
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez Andrew23 23 mar 2015, o 10:04

W ligach FP jakoś na ogół więcej czasu jest na pogodzenie się z porażką, więc te gratulacje, które regularnie MJ-owi składam trochę łatwiej przychodzą.

Tak jak się spodziewałem, sprawa awansu była otwarta do samego końca. Po odpadnięciu Harrisa, wolnym DMC, zabrakło mi jednak trochę siły ognia, a kilku ludzi MJ-a na moje nieszczęście rozegrało jedne z najlepszych tygodni w sezonie - Redick!!, 2 x Triple-double Paytona, świetny był też Ariza i Mirotić. W ostatni dzień trochę jeszcze liczyłem na Drummondowo-Howardowy :) dzień Peytona na linii rzutów wolnych, ale i tu się nie udało.

Wielki szacun MJ jednak za cały Twój sezon w h2h, na ten półfinał na pewno zapracowałeś, a mam nadzieję że to nie koniec. Szkoda że to na Ciebie trafiłem już w pierwszej rundzie. Graty dla wszystkich półfinalistów, ale kibicuję, żeby najbliższe 2 tygodnie to Twoja drużyna dalej grała na najwyższych obrotach.
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez Gerard 23 mar 2015, o 16:07

knt napisał(a):Dzięki Gerard za pojedynek, 4-4 mówi samo za siebie, walka do samego końca.


Dzięki, gratulacje i powodzenia w dalszej walce. Po tak dobrym RS-ie należał Ci się awans przynajmniej do półfinału, a trzymam kciuki, żebyś wygrał wszystko.
U mnie niestety nie wypaliła wymiana za Davisa, bo ten akurat w tym tygodniu postanowił robić sobie wolne. Ale musiałem zaryzykować, bo, odchodząc, interesowało mnie tylko 1 miejsce.
Przynajmniej będzie jeszcze motywacja żeby tu kiedyś wrócić ;-)
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez AIR_MJ 23 mar 2015, o 19:07

Andrew23 napisał(a):W ligach FP jakoś na ogół więcej czasu jest na pogodzenie się z porażką, więc te gratulacje, które regularnie MJ-owi składam trochę łatwiej przychodzą.

Tak jak się spodziewałem, sprawa awansu była otwarta do samego końca. Po odpadnięciu Harrisa, wolnym DMC, zabrakło mi jednak trochę siły ognia, a kilku ludzi MJ-a na moje nieszczęście rozegrało jedne z najlepszych tygodni w sezonie - Redick!!, 2 x Triple-double Paytona, świetny był też Ariza i Mirotić. W ostatni dzień trochę jeszcze liczyłem na Drummondowo-Howardowy :) dzień Peytona na linii rzutów wolnych, ale i tu się nie udało.

Wielki szacun MJ jednak za cały Twój sezon w h2h, na ten półfinał na pewno zapracowałeś, a mam nadzieję że to nie koniec. Szkoda że to na Ciebie trafiłem już w pierwszej rundzie. Graty dla wszystkich półfinalistów, ale kibicuję, żeby najbliższe 2 tygodnie to Twoja drużyna dalej grała na najwyższych obrotach.


Andrew - jak pisałem przed PO, byłeś ostatnią osobą na którą chciałbym trafić w 1 rundzie.
Przed naszym pojedynkiem połamał się Ibaka i byłem praktycznie pewien, że rozbijesz mnie w pył, do tego spanikowałem i szybko wykorzystałem limit zmian.
Na szczęście moja ekipa rzucała wyjątkowo dobrze i nie popełniała strat co pozwoliło mi się utrzymać w grze, ale dość pewnie prowadziłeś 5-4 po czwartku.
Uratowały mnie kontuzje w Twojej ekipie i dobra forma moich graczy na finiszu dzięki czemu wyprzedziłem Cię w punktach i wydawało się, że jest wszystko pod kontrolą, a tu w końcówce meczu DAl -PNX Parsons i Morris spudłowali FT i o 4.30 , była różnica .008% Noel w końcówce meczu rzucał 2FT..... 1 celny .005% i ... pudło, co dało .011% różnicy i prawie przyprawiło mnie o atak serca ;)

Patrząc na wyniki innych par wygrałbyś pojedynek zarówno z Kubą, KNTem i Goozem.
Mam nadzieję, że powetujesz sobie tę porażkę i zostaniesz Mistrzem Polski Fantasy NBA. :K
Avatar użytkownika
AIR_MJ
All-star
All-star
 
Posty: 1440
Dołączył: 9 wrz 2008, o 00:14
Lokalizacja: Kraków
Medale: 12
Mistrz h2h (2) Mistrz FP (5) Wicemistrz FP (2) Podium budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): MJ-TEAM
Uzasadnienie rejestracji: I love this game;)

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez goozman 29 mar 2015, o 10:17

niby prowadziłem cały tydzień ale wiadomo było, że sobota będzie decydujaca w moim pojedynku z MJem. no i po jego "mega" sobocie potrzebowałbym "giga" niedzieli żeby przejąć dwie kategorie, a historia moich niedzielnych produkcji nie zachwyca. końcówka drugiego półfinału o wiele ciekawiej się zapowiada :)
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron