[2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez MKA 21 paź 2014, o 22:11

bardziej chodzi o podglad na to kto w jakiej kategorii wyglada mocno. ja wsumie chyba jak zwykle w wezyku jestem zadowolony z draftu, chociaz jak bym pierwszy raz spojrzal na moj sklad to nie podejrzewal bym ze to ja go wybralem. mam sporo zawodnikow ktorzy sa juz za gorka jesli chodzi o forme, do tego parker ktorego nigdy nawet nie myslalem ze moge wziac. pod koniec zebralem tych zaowdnikow ktorych sobie upatrzylem. sporo bedzie zalezalo od zdrowia bledsoe i brooka, jak beda zdrowi mysle ze bedzie podium. szersze podsumowanie naskrobie jutro.
Rose do wymiany w keeperku, interesuje mnie pewny zawodnik na 40 pkt
Avatar użytkownika
MKA
6th man
6th man
 
Posty: 238
Dołączył: 11 wrz 2012, o 08:39
Lokalizacja: Krakow
Drużyna fantasy (poza keeper): MKAllstars
Drużyna keeper: Houston Rockets
Uzasadnienie rejestracji: nie wybieram zawodnikow, ktorych nie lubie :P

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez knt 21 paź 2014, o 22:27

O kurwa, ale mam kozacką ekipę!
Avatar użytkownika
knt
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 10 wrz 2009, o 08:10
Lokalizacja: Kraków
Medale: 6
Mistrz FP (1) Wicemistrz h2h (2) Podium PF (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): DyrDyr
Numer gg: 7135354
Uzasadnienie rejestracji: NBA Cares
Skąd wiesz o sznurówce?: Zadzwonił do mnie Derek Ryba i mnie zaprosił.

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez bulek 21 paź 2014, o 22:43

MKA, abstrachując od realnej wartości danych składów, roto jest zupełnie inne niż h2h patrząc od strony projected. W roto statystyki osiągane przez liderów na przestrzeni całego sezonu mają nie większe znaczenie aniżeli wartość pozostałych elementów układanki teamu. Tutaj na przestrzeni raptem tygodnia liderzy nie raz i nie dwa mogą zrobić różnicę. Tak samo jak u Ciebie trio Davis-Howard-Lopez zniszczy każdego kogo napotka na swojej drodze zbiórkami i blokami, tak samo u mnie zdrowi Lebron-Rose-Kobas mogą zniszczyć punktami i asystami. Reszta składu? W h2h ma za zadanie tylko jedno - dopełnić formalności. Pierwszy lepszy przykład - w tygodniu jedne triple-double kogokolwiek może mieć niebagatelne znaczenie. W sezonie znaczy tyle co nic.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez goozman 21 paź 2014, o 22:59

tę tabelkę można traktować jedynie jako miernik pewnych tendencji - widać np. doskonale ewidentne overkille w niektórych kategoriach (choć KNT ma je przesadne faktycznie :) ) wiadomo, że co tydzień będzie to inaczej wyglądać - w H2H schedule i rotacja na FA ma niebagatelne znaczenie. ja wskutek niskiej pozycji w drafcie zdecydowałem się olać FT% i AST (ale mocniej niż MKA, MJ czy Bydzia). niestety większych przewag oprócz REB nie udało mi się zbudować więc będzie ciężka walka o utrzymanie - a przypominam - SPADA W TYM SEZONIE 4 DRUŻYNY! o obonie tytułu nawet nie marzę. mimo wszystko szkoda mi kogokolwiek wywalać chociaż smakołyków na FA pełno. najbardziej żałuję zawahania i zakręcenia w 7 rundzie gdzie za długo analizowałem kogo brać i wziąłem w ostatniej chwili Monroe zamiast jakiegoś porządnego trójkowca a uzupełnić dużym w ostatnich rundach
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 22 paź 2014, o 07:41

Ale Monroe w tej rundzie to wciąż dobry pick. Handluj, myślę, że trójki za niego się znajdą :)

Patrzę na te Wasze składy i muszę powiedzieć, że generalnie mocno wyrównane - jedynie ten Gerarda mi coś nie pasuje :) Ze znalezisk rzuca się w oczy brak PG u Gooza, brak zbiórek u knt, Lebron dopiero z czwórką (!) - Bulek ma steala.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez Gerard 22 paź 2014, o 08:38

cieglo napisał(a):Patrzę na te Wasze składy i muszę powiedzieć, że generalnie mocno wyrównane - jedynie ten Gerarda mi coś nie pasuje :) Ze znalezisk rzuca się w oczy brak PG u Gooza, brak zbiórek u knt, Lebron dopiero z czwórką (!) - Bulek ma steala.


Co Ci się u mnie nie podoba?? Taka piękna ekipa ;-)
Avatar użytkownika
Gerard
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 545
Dołączył: 28 wrz 2010, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa [czasem Szczecin]
Medale: 8
Wicemistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (2) Wicemistrz keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Łyse Komary
Uzasadnienie rejestracji: That's where amazing happens

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 22 paź 2014, o 08:53

To takie skojarzenie po pierwszym rzucie okiem :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez knt 22 paź 2014, o 08:57

Witam,

Małe podsumowanie z mojej strony. Z draftu jestem zadowolony, w szczególności z faktu, że od początku do końca realizowałem założoną taktykę nie dając się porwać okazjom, które wisiały w momencie mojego wyboru. Oczywiście podbieraliście mi graczy, w szczególności Czarnuch, ale kategorie, w których chciałem być mocny wydają mi się, że będę. FT%,PTS,3PM,AST,STL - co prawda jest ich tylko 5, ale w H2H więcej mi nie potrzeba, sezon wszystko zweryfikuje. Kontuzje precz, God mode ON, majster mój!

Co do pozostałych drużyn ciężko mi wskazać faworyta, kogoś kto się mocno wyróżnia. W zasadzie każdy wykonał dobrą robotę na drafcie, aczkolwiek mam kilka spostrzeżeń.
Andrew - liczysz na duży progres graczy, na chwilę obecną nie wyróżniasz się w żadnej kategorii.
Bydzia - Durant, MCW - jak nie wrócą odpowiednio wcześnie to do PO możesz nie dojechać, jeżeli będziesz w PO to będzie moc.
Najebani - skład na pierwszy rzut oka mega mocny, ale jak Kobo i Róża się połamią, bądź będą odpoczywać to z automatu brakuje PTS i AST, a Favors to już od kilku sezonów wielka nadzieja;-)
I jeszcze miałem wrażenie, że Snick i MJ trochę się zagubili na drafcie, nie wiedząc do końca co chcą ze swoją drużyną zrobić.
To tyle.

Do zobaczenia w matchupach!

Pozdrawiam
KNT
Avatar użytkownika
knt
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 10 wrz 2009, o 08:10
Lokalizacja: Kraków
Medale: 6
Mistrz FP (1) Wicemistrz h2h (2) Podium PF (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): DyrDyr
Numer gg: 7135354
Uzasadnienie rejestracji: NBA Cares
Skąd wiesz o sznurówce?: Zadzwonił do mnie Derek Ryba i mnie zaprosił.

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez AIR_MJ 22 paź 2014, o 08:57

Jak wszyscy wiedzą specjalizuję się w formule points, więc ligę h2h traktuję trochę po macoszemu.
W drafcie dostałem ostatni numer, co nie ułatwiło mi zadania.
Niby w ubiegłym sezonie 11 pick przyniósł mi szczęście, ale to była jednak 2 liga ;)

Moje wybory:
MJ-TEAM
1. (12) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C)
2. (13) Serge Ibaka (OKC - PF,C)
Wolałbym na tym etapie zabezpieczyć niższe pozycje, ale podebraliście wszystkich moich faworytów.
Z Ibaką trochę się pośpieszyłem, ale nie wiadomo kiedy KD wróci...

3. (36) Chandler Parsons (Dal - SF,PF)
4. (37) Trevor Ariza (Hou - SG,SF)
Szukałem playerów na pozycje SG/SF i z tym Arizą się wygłupiłem, trochę za bardzo się zasugerowałem rankingiem z ubiegłego sezonu ;)

5. (60) Rajon Rondo (Bos - PG)
6. (61) Tim Duncan (SA - PF,C)
Wiem, że to bardziej gracze pod FP, ale mimo wszytko za bardzo spadli w rankingu. Jak im zdrowie dopisze, powinienem mieć z nich pociechę.

7. (84) Markieff Morris (Pho - PF,C)
Liczę na przełomowy rok w wykonaniu Markieffa, w suns nie ma specjalnej konkurencji pod koszem.

8. (85) J.J. Redick (LAC - SG)
Rasowy strzelec, który ma mi podkręcić statystyki trójek i FT%, koleś którego bym nigdy nie brał w FP ;)

9. (108) Elfrid Payton (Orl - PG)
10. (109) Giannis Antetokounmpo (Mil - SG,SF)
Dwa młode prospekty, mam nadzieję, że chociaż 1 wypali.

11. (132) Andrew Bogut (GS - C)
Andrew ma jeszcze trochę paliwa w baku, do zbiórek i bloków się nada.

12. (133) Ersan Ilyasova (Mil - SF,PF)
Człowiek zagadka, nigdy nie wiadomo co pokaże.

13. (156) Matt Barnes (LAC - SF)
Ostatni pick do zabawy na FA.

Z draftu nie jestem zadowolony i raczej zapowiada się na walkę o utrzymanie, ale wszystko zweryfikuje boisko :)
Zobaczymy kto będzie miał więcej zdrowia i komu dopisze szczęście w PO.

Powodzenia w nadchodzącym sezonie
Avatar użytkownika
AIR_MJ
All-star
All-star
 
Posty: 1440
Dołączył: 9 wrz 2008, o 00:14
Lokalizacja: Kraków
Medale: 12
Mistrz h2h (2) Mistrz FP (5) Wicemistrz FP (2) Podium budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): MJ-TEAM
Uzasadnienie rejestracji: I love this game;)

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez knt 22 paź 2014, o 09:15

Wstrzeliliśmy się co do minuty MJ :-)
Avatar użytkownika
knt
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 10 wrz 2009, o 08:10
Lokalizacja: Kraków
Medale: 6
Mistrz FP (1) Wicemistrz h2h (2) Podium PF (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): DyrDyr
Numer gg: 7135354
Uzasadnienie rejestracji: NBA Cares
Skąd wiesz o sznurówce?: Zadzwonił do mnie Derek Ryba i mnie zaprosił.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron