[2009/2010] Ogólne spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 11 wrz 2009, o 13:28

Oddzielnie: PTS, REB, AST, STL, FG%, FT%, BLK, 3PM, TO.

Oczywiście w kolejnym tygodniu gramy już z kim innym. I tak do zamknięcia kolejki i potem od nowa (czyli z niektórymi można zagrać w ciągu RS więcej niż raz). Ważne, żeby była parzysta liczba osób w lidze - wtedy nikt nie pauzuje w danym tygodniu.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez bogans 11 wrz 2009, o 14:13

Ok to juz wiem. To wchodze w to jezeli sa jeszcze miejsca. Bedzie zabawa :D

ps.
bardzo przyjemny dla oka design stronki, gratuluje :)
bogans
 

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez pitrekk 11 wrz 2009, o 16:21

czesc!

dzis sie zalogowalem i naturalnie pisze sie do gry!!
Ja sie bawie w fantasy od jakichs 6-7 lat, zawsze na jahoo i zawsze w rossitiere, wiec bardzo chetnie spróbuje H2H. Moze mi ktos przyblizyc zasady albo podeslac jakis link gdzie jest to jasno opisane?

z tego co czytalem na yahoo (a opis jest dosc lakoniczny) to codziennie są "mecze" powiedzmy miedzy druzyna A i druzyna B, gdzie punkty są zdobywane w kazdej statystyce, tzn ja uzbieram wiecej asyst -> 1-0 dla mnie; przeciwnik uzbiera w ciagu dnia wiecej zbiórek -> 1-1 itp itd...

potwierdzcie czy dobrze kombinuje:)

tak poza tym to zastanawiam sie ilu graczy dziennie u Was w ligach punktuje. Na yahooo domyslnie jest ustawione ze punktuje 10 graczy, ale ja, grajac z moja ekipa zawsze zmienialismy to na 5 zawodników. Wtedy wiecej zalezy od decyzji "managerskich" i gra nie sprowadza sie do przestawiania graczy (bo i taj wszyscy którzy graja w danym dniu beda punktowac).


pozdr
Piotrek
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 11 wrz 2009, o 19:55

Czołem. Odpowiem w punktach:
- generalnie dobrze kombinujesz :),
- nieco na temat zasad w h2h pisałem kilka postów wyżej,
- szerzej jest choćby tutaj TUTAJ. Warto dodać, że opis jest autorstwa jednego z naszych ligowych kolegów. Warto poczytać.

U nas zasady są z grubsza te same (a już tym bardziej sama idea gry h2h) z drobnymi różnicami:
- wynik w tabeli zapisujemy w pełnej postaci (np. 5-4 dla jednej drużyny, 4-5 dla drugiej) a nie w okrojonej, która mówi tylko tym kto wygrał (1-0 i 0-1),
- dzięki temu wysokość wygranej ma znaczenie - jej wymiar jest w tabeli oddany (a nie tylko informacja o wygranej/przegranej),
- od tego sezonu mamy dywizje - nowość chyba dla każdego z nas,
- w PO weźmie udział 8 (a nie 6 jak dawniej) drużyn.

Jeszcze pozostałe kwestie, które poruszałeś:
- wynik jest aktualizowany z dnia na dzień (rano), ale do tabeli trafia ostateczny wynik z tygodnia zmagań. Z reguły w poniedziałek rano mamy już wyniki ostatniej kolejki i zaktualizowaną tabelę,
- punktuje tylu zawodników ilu wystawisz na pozycje "punktujące" (przy założeniu, że wszyscy mają w danym dniu mecz). Takich pozycji jest chyba 8 (PG, SG, G, SF, PF, F, C, Util).

Jeśli masz wątpliwości - pytaj śmiało (ale najpierw zerknij wyżej - może temat był już poruszany).

----------------------------------

Jest nas już 21. Jeszcze 3 osoby i zamykamy tymczasowo listę chętnych. Kolejne osoby będą trafiały na listę rezerwową - potem ocenimy co z takim fantem zrobimy (kolejna - trzecia - liga? zwiększamy dwie obecne?)...
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez GRB 14 wrz 2009, o 16:51

Panie moderatorzu, a na kiedy ustalamy deadline zgłoszeń? Bo ja bym nie przeciągał sprawy w nieskończoność.
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 14 wrz 2009, o 19:46

Dzisiaj dołączył do nas woody co daje 22 graczy. Potrzeba nam jeszcze 2 osoby i możemy zamykać rekrutację - w ten sposób będzie nas akurat na dwie ligi po 12 osób, 3 dywizje (mniam :)). Deadline? Jeśli znajdą się te dwie osoby to może być i choćby jutro.

Pamiętajcie, że potrzeba nam komisarza do drugiej ligi. Dla lękliwych: to nic wymagającego, po prostu kolejny uczestnik, który zakłada ligę i zaprasza uczestników. Tylko tyle, reszta toczy się sama. Komisarz może nawet nie być na drafcie!
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez Andrew23 14 wrz 2009, o 22:01

Jeśli nadal nie będzie chętnego, to mogę spróbować komisarzowania, o ile ( jakby zaszła taka potrzeba ) dopomożesz cieglo, aby i w lidze, której być może komisarzem zostanę, wszystko sprawnie się kręciło, bo doświadczenie w roli komisarza mam zerowe :)
Oczywiście jeśli nagle ktoś odkryje, że bycie komisarzem w tej lidze jest jego powołaniem, nie będę kontrkandydatem do sprawowania tej funkcji ;)
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 14 wrz 2009, o 22:30

Ok fajnie, no to mamy drugą ligę :) Jak pisałem, nie ma się czego bać ale oczywiście służę pomocą. Pytaj bez ogródek. Zajrzyj do skrzynki, wysyłam Ci pw z dodatkowym info. Nie ma sensu szukać dalej - szkoda czasu, więc oficjalnie: drugim komisarzem w naszych rozgrywkach zostaje Andrew23. Dodatkowo, zostaje on także promowany na moderatora sznurowadlo.pl, więc radzę używać przemyślanych słów kiedy będziecie komentować jego poczynania w rozgrywkach ;)

Info dla wszystkich:
- w dalszym ciągu czekamy oczywiście na ostatnie 2 osoby,
- my (komisarze) ustalimy sposób rozdzielania uczestników pomiędzy naszymi ligami, ustalimy składy osobowe, założymy ligi i wyślemy zaproszenia do odpowiednich osób. Myślę, że to kwestia najbliższych dni.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez GRB 15 wrz 2009, o 12:23

O, mamy medale, jakie to pysznie gejowskie :E A jak będą przyznawane w tym sezonie, skoro będą dwie ligi? Dwa komplety krążków?! A kiedy będziemy mieć dwie ligi nierównorzędne, to czy zwycięzcy drugiej ligi też będą mieć medale? A trzeciej? Jezu, tyle pytań, takie podniecenie. It's OK to be gay!

Werbujmy jeszcze dwóch userów. Ogłoś się gdzieś CIęglarzu, na jakimś blogu, forumku czy gdzieś tam i ruszajmy.
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez billypilgrim 15 wrz 2009, o 12:44

Cieglo, chłopaki... dzięki za zaproszenie do kolejnych rozgrywek i za medal sprzed 1,5 roku ;)
Z ogromną przyjemnością zagram z Wami w nowym sezonie, niezależnie od formatu rozgrywek. Moja ogólna uwaga - najchętniej grałbym w jak najmniejszej lidze, w składzie ze starymi wyjadaczami.
Niebawem się bardziej zaktywizuję tutaj, jak tylko coś w prawdziwej lidze ruszy!
Avatar użytkownika
billypilgrim
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 18
Dołączył: 2 kwi 2008, o 07:57
Medale: 2
Mistrz h2h (1) Wicemistrz h2h (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Headhunters

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron