[2009/2010] Ogólne spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 15 wrz 2009, o 13:39

GRB:
- gejowskie czy nie - ciesz się ze swojego brązu. Czy Graba lubi brąz? :E
- kiedy będzie podział na ligi to pewnie dodam nowe trofea - zwycięzcy z najbliższego sezonu dostaną jeszcze pewnie po zwyczajnym trofeum, ale już w przyszłym dojdą nam dwa nowe - jakiś hipermistrz wszechlig (winner pierwszej ligi) i hiper looser (czyli ostatni w drugiej lidze). Nie ma chyba sensu robić pośrednich i robić festynu :)
- robię co mogę w kwestii uczestników. Rusz może i swoją szacowną, e?

Tak czy inaczej my w swoim gronie komisarzowym będziemy się organizować i dzielić userami, dlatego ich brak nie stoi na przeszkodzie - kiedy wreszcie dołączą weźmiemy sobie po jednym do gotowych już lig. Czekam tylko na Andrew i jego wybory - jak pisałem chyba stanie na mini drafcie, w którym sami wybierzemy sobie współuczestników :)

PS. Mam już pomysł na następną nagrodę - wyłudzacz roku :) Nominował bym GRB. Skoro mamy bust to czego i nie steal roku? ;)

billy: ligi będą mniejsze niż liga z zeszłego roku. Maksymalnie 12 (osób w każdej) i ani jednej więcej - lista FA powinna być odpowiednio bogatsza.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez GRB 15 wrz 2009, o 17:47

Jak to wyłudzacz? Chodzi Ci o nasz trejd z zeszłego sezonu? O ile dobrze pamiętam, to się jarałeś tą wymianą. Ale nic to, przeżyję, a zamiast brązu będę miał złoto po tych rozgrywkach ;)

Ej, tak btw, to nieźle Cię wyruchano w e-nba... Witaj w piątej! :B
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 15 wrz 2009, o 21:45

Co do e-nba - nie taka była umowa. Będę apelował. Z drugiej strony chyba czeka mnie gra z kilkoma znajomymi oraz wybór 1. w drafcie więc na otarcie łez...

Wyłudzenie to Twój trade z Solem oczywiście :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2009/2010] Ogólne spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 16 wrz 2009, o 06:42

Ok, liga podzielona. Temat dla części A już założony - tam będziemy się organizować. Temat dla części B założy komisarz Andrew23.

Zaproszenia już wysłane. Do pełni szczęścia brakuje nam tylko dwóch osób (wspomniane tam X oraz Y). Pierwsza osoba trafi do B, a druga, która dołączy do A.

Zasady proste:
- awans do przyszłorocznej ekstraklasy wywalczy czołowa piątka z każdej ligi,
- degradacja dla słabszej piątki z każdej ligi - do drugiej ligi,
- każda nowa osoba w rozgrywkach będzie od przyszłego sezonu wpadała na listę rezerwowych a w przypadku zwolnienia miejsc kolejka będzie przesuwała się w górę.

Myślę, że wszystko jest jasne. Pomęczcie jeszcze swoich znajomych, organizujmy te dwie brakujące dusze i do draftu przystąp :)

PS. Zostaje nam jeszcze podział na dywizje w ramach utworzonych lig. Dywizje są 3, po 4 osoby każda. Na razie - tak zakładam, ale nie wiem do końca - pewnie będziecie wpadać do poszczególnych dywizji automatycznie. Potem - w razie potrzeby - zamieszamy. Nazwy dywizji też można zmienić :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2009/2010] Ogólne spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez peepe 16 wrz 2009, o 09:44

średnio mnie się podoba ten podział na 2 ligi... obawiam się, że końcówka sezonu będzie mało emocjonująca, ciekawe ilu nowych graczy dociągnie do końca
jeśli już to można było zrobić 1 ligę z tych sprawdzonych, którzy już grali, a 2 ligę z nowicjuszy, z perspektywą awansu
ale... trudno, już jest jak jest
peepe
 

Re: [2009/2010] Ogólne spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez GRB 16 wrz 2009, o 10:00

A w jaki sposób został dokonany podział? Bo ja widzę, że z samymi kozakami wylądowałem prawie...

Edit: A nie, bo w drugiej też są dobrzy gracze. Kurde, niezła konkurencja w sumie. Oby nowi dostosowali się do poziomu i aktywności starych wyjadaczy.
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: [2009/2010] Ogólne spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 16 wrz 2009, o 12:49

Wybory były typowo draftowe - część osób chcieliśmy, część wystrzelaliśmy ale generalnie to efekt pewnego kompromisu.

Podział na nowicjuszy-starych byłby średnio możliwy do przeprowadzenia - nie jest ich aż tak dużo, żeby nie zaburzyć struktury lig. Na pewno nie można powiedzieć, że mamy słabiaków w lidze B - z tego co widzę, że część debiutuje na sznurowadle, ale gra na e-nba choćby więc z zaangażowaniem nie powinno być problemu (fantasy to nie nowość dla nich). Zresztą ryzyko, że ktoś odpuści jest podobne i w naszej lidze (czytaj: zawsze istnieje).

Dodatkowo, wymieszanie uczestników starych z nowymi powinno wpłynąć na motywację do gry tych drugich. Starzy mają nadawać ton i służyć przykładem tym nowym, również pod względem zaangażowania. Pozostawienie nowych samym sobie to średnio szczęśliwe posunięcie - bez lidershipu starych dopiero mogli by się zniechęcić i olać sprawę. A tak jest szansa na lepszą integrację - po tym sezonie znowu nastąpi wymieszanie.

Edyta.

W składzie ligi B pogrubiłem te osoby, które albo już grały na SZ albo znam je z innych rozgrywek:

1. Trepe Trepelli
2. szogo
3. pitrekk
4. peepe
5. Pafsen
6. Nalesnick
7. knt
8. Figrin
9. Chicken
10. bogans
11. Andrew23

Jak widać tylko dwie osoby są niesprawdzone na naszym podwórku. To chyba nie jest zła sytuacja? Dla porównania - u nas (liga A) jest dosłownie identycznie (również dwie niewiadome). Nie biorę oczywiście pod uwagę X i Y bo to na pewno będzie osoba spoza SZ (dotąd) ale z dużą szansą na to, że jednak doświadczona gdzie indziej :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2009/2010] Ogólne spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez Andrew23 16 wrz 2009, o 22:38

Ja ze swojej strony mogę dodać tylko, że podział w sumie wypadł chyba naprawdę nieźle. Większość graczy, którzy dołączyli już do ligi, w której pełnię rolę komisarza, jest rzeczywiście doświadczona i ma na swoim koncie niejedno trofeum, a z pewnością także ci mniej doświadczeni będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, więc mam nadzieję, że o poziom zaangażowania można być w miarę spokojnym :)
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Re: [2009/2010] Ogólne spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 17 wrz 2009, o 13:41

Ok, liga B ma już komplet (zgłoszonych, niekoniecznie już dołączonych na yahoo). Czekamy na ostatniego do ligi A.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2009/2010] Ogólne spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 18 wrz 2009, o 09:49

Ok, mamy już ostatniego, 24. uczestnika rozgrywek - żyrasa (półoficjalne info, ale zmiany na liście nanoszę). Niniejszym ogłaszam zamknięcie rekrutacji.

Osoby, które się zgłoszą wrzucać będziemy ewentualnie na listę rezerwowych. Zajmą oni miejsca tych, którzy ewentualnie (odpukać) wykruszą się z rozgrywek. Mam nadzieję, że takich przypadków nie będzie mimo wszystko.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron