[2014/2015] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez jason 22 paź 2014, o 08:35

Ciekawie mi się ułożył draft, przynajmniej na początku i miałem dużego stresa by tego nie zj..ć:
1. (2) LeBron James (Cle - SF,PF) - Liczyłem po cichu, że James nie pójdzie z 1 i udało się. Liczę, że będzie lokomotywą jak zawsze.
2. (23) Nicolas Batum (Por - SG,SF) - Czemu do wszechstronnego Jamesa nie wziąć wszechstronnego Batuma. W Portland dużo minut gwarantowane.
3. (26) Klay Thompson (GS - SG,SF) - Kolejny SF. Liczę na progres i duuuzo trójek.
4. (47) Ricky Rubio (Min - PG) - najwyższy czas by zabezpieczyć PG z asystami, jeśli się nie połamie to przy składzie Minnesoty gwarantuje dużo asyst.
5. (50) Marcin Gortat (Was - C) - pora na wysokich, na początek Marcin.
6. (71) Nerlens Noel (Phi - PF,C) - tu pojawiają się pierwsze wątpliwości. Oby wypalił bo wziąłem go zamiast Sandersa, który mi uciekł przed kolejnym wyborem
7. (74) Jonas Valanciunas (Tor - C) - wolałbym PF/C ale co zrobić.
8. (95) Isaiah Thomas (Pho - PG) - nikt w niego nie wierzy a ja myślę, że w Phoenix dalej będzie wymiatał
9. (98) J.J. Redick (LAC - SG) - solidne cyferki mam nadzieję
10. (119) Jarrett Jack (Bkn - PG,SG) - kostki Williamsa
11. (122) John Henson (Mil - PF,C) - 15/10/2/2?
12. (143) Anthony Bennett (Min - SF,PF) - jak odpali to będzie bomba jak nie to się wywali
13. (146) Shabazz Napier (Mia - PG) - S5 w Miami?
Avatar użytkownika
jason
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 68
Dołączył: 3 paź 2012, o 08:07
Drużyna fantasy (poza keeper): Pelplin Raiders
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: I love this game!

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez Benon 22 paź 2014, o 08:38

cieglo napisał(a):A co to się stało?
Pomyślałem sobie, że zbyt normalnie być nie może i jakoś mi się ustawiło 2 centrów, 2 utylitasów i 3 ławków, zamiast 1-1-5...
Pół godziny po drafcie było już jednak wszystko jak trzeba.
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 22 paź 2014, o 08:56

Lecę sprawdzić ustawienia przed swoim draftem :D
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez hermman89 22 paź 2014, o 12:46

The Lego
1. (6) James Harden (Hou - SG,SF)- Jestem bardzo zadowolony z tego wyboru. W Houston będzie grał dużo i nabijał cyferki
2. (19) Al Jefferson (Cha - PF,C)- Miałem dylemat Howard/Al ale przekonało mnie, że big Al lepiej rzuca wolne
3. (30) Goran Dragic (Pho - PG,SG) - Mój ulubiony zawodnik, świetne cyferki
4. (43) Paul Millsap (Atl - PF,C)- Znowu miałem dylemat Al Horford/ Paul Millsap przekonało mnie trójki
5. (54) Wesley Matthews (Por - SG,SF)- trójki , trójki i trójki
6. (67) Robin Lopez (Por - C)- Dobrze zbiera, blokuje i świetnie rzuca wolne jak na wysokiego
7. (78) David West (Ind - PF) - Pod nieobecność Geogra mam nadzieję , że będzie rzucał więcej.
8. (91) Darren Collison (Sac - PG)- Tutaj zaczęły się nerwowe poszukiwania PG i Asyst, mam nadzieję że w Sacramento będzie grał lepiej niż w LAC
9. (102) Nikola Pekovic (Min - C)- Limitowany będzie do 30 minut i mam nadzieję , że obędzie się bez kontuzji
10. (115) Avery Bradley (Bos - PG,SG)- w preseason gra dobrze, trochę stracił poprzedni sezon przez kontuzje
11. (126) Timofey Mozgov (Den - C)- Narazie w S5 dennver, zobaczymy jak to będzie
12. (139) Mike Dunleavy (Chi - SG,SF)- Solidny zawodnik w Chcicago zawsze trójkę rzuci
13. (150) Elfrid Payton (Orl - PG)- Debiutant nie wiem co się po nim spodziewać , We'll see ;)

Z drużyn które mi się podobają: Polish Mastery, Hard Boiled Kentucky WildcatsIII The Tramwajs
Avatar użytkownika
hermman89
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 574
Dołączył: 9 wrz 2013, o 15:53
Medale: 1
Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Lego
Drużyna keeper: New York Knicks
Drużyna keeper basketpun: Chicago Bulls
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Love Fantasy!
Skąd wiesz o sznurówce?: Twitter, Facebook

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez Benon 22 paź 2014, o 14:39

Nakombinować się musiałem co niemiara, ale z efektu o dziwo jestem w miarę zadowolony, tym bardziej, jeśli się weźmie pod uwagę, że obdarowano mnie 10 seedem.
Koncepcja zmieniana kilkakrotnie. Jak zobaczyłem ten seed, to stwierdziłem, że trzeba koncepcję wymyślić, bo kolejnego spadku z ligi moja wrażliwa duszyczka nie zdzierży...

The Tramwajs
Round Pick Player Position
1. (10) John Wall PG
Jasio Ściana to mój etatowy rozgrywajek i zazwyczaj nie zawodził. Gdybym tylko dostał jakikolwiek wcześniejszy seed, to nie byłoby go u mnie, ale wtedy jeszcze moja koncepcja opierała się na draftowaniu PG na początku...

2. (15) Andre Drummond PF,C
W tym miejscu koncepcja się jebła, więc bardzo radośnie powitałem w drużynie Andrzeja z MoTown. Liczę na monster sezon.

3. (34) Marc Gasol C
Wysokich pokroju tego Drummonda wciągnęliście nosem, więc uderzyłem po Marca. Takich wyborów nie da się żałować, bo młodszy z braci Diesel pasuje chyba do każdej koncepcji. Jeśli gra...

4. (39) Eric Bledsoe PG,SG
Uwierzyłem w magię lekarzy bez granic z Arizony i za coś te piniondze ma chyba ten czołg turystyczny dostawać.

5. (58) Kenneth Faried PF
Ostatnio zdarza mi się brać w drafcie graczy, o których wzięcie bym się wczesniej nie posądził. Manimal to jeden z nich. W trakcie sezonu, lub po, powiem czemu go wziąłem, bo narazie nie wiem.

6. (63) Kyle Korver SG,SF
Patrz: wyżej...

7. (82) Jimmy Butler SG,SF
Ponoć ostro pracował nad grą ofensywną. W pre całkiem fajnie to wyglądało. Na pewno nie muszę się martwić o minuty dla Jimmy'ego B.

8. (87) Terrence Jones SF,PF
Pomimo wzięcia Korvera, to tych FT% się już chyba nie da uratować, a Jones tylko w tej kategorii wybitnie kuleje, pozostałe ma bardzo sympatyczne. Cieszą ojca taie dzieci...

9. (106) Patrick Beverley PG,SG
Oż cholera, drugi z Houston. Kota, tfu, Lina nie ma to Beverley powinien poprawić staty.

10. (111) Taj Gibson PF,C
Wiedzcie, że coś się dzieje, jeśli w teamie Benona nie znaleźlibyście żadnego Byka. Staty powinny pozostać na stałym poziomie, pomimo Gasola starszego w Windy City.

11. (130) Amir Johnson PF,C
Rok temu irytował mnie niemiłosiernie i nie potrafiłem nigdy trafić w jego dobre mecze. Jakbym go nie wziął teraz, to miałbym za łatwo i zrobiłoby się nudno od początku sezonu.

12. (135) Eric Gordon SG
Tak się długo chłopinka na liście ostał, że zrobiło mi się go żal i przygarnąłem.

13. (154) Samuel Dalembert C
Startujący Center z 13 pickiem to nie taki zły wybór...
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez Evilian 24 paź 2014, o 10:42

Dallas Crusaders
1. (11) Kevin Love (Cle - PF,C) - Dwa pierwsze picki to duże ryzyko niestety, Lebron może pozabierać im trochę cyferek, jednak mam nadzieję, że dużo gorzej nie będą grali niż w poprzednim sezonie
2. (14) Kyrie Irving (Cle - PG,SG) - Jak wyżej, chciałem Lillarda wziąć ale już go nie było w tym picku
3. (35) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF) - lider drużyny musi ładnie punktować na co liczę
4. (38) Nikola Vucevic (Orl - PF,C) - młody chłop, pięknie zbiera, również lider zespołu więc musi wziąć grę na swoje barki
5. (59) David Lee (GS - PF,C) - obawiam się trochę o jego zdrowie, ale jak wypali to może trochę namieszać
6. (62) Lance Stephenson (Cha - SG,SF) - wziąłem go ze względu na sympatię, uwielbiam jak gość gra, zostawia tyle serca na boisku co nie jeden zawodnik NBA, jak w Charlotte będzie odgrywał większą rolę niż w Indianie to będę rad
7. (83) Tyreke Evans (NO - SG,SF) - nie wiem dlaczego wziąłem :D
8. (86) Reggie Jackson (OKC - PG,SG) - musiałem wziąć jakiegoś drugiego PG, nawet trochę za późno się z tym obudziłem i to może mnie zgubić w sezonie
9. (107) Danny Green (SA - SG,SF) - trójeczki trójeczki trójeczki
10. (110) Danilo Gallinari (Den - SF) - jeżeli będzie grał jak za czasów swojej formy to będzie ładny steal
11. (131) Enes Kanter (Uta - C) - wyjściowy center, rozwijający się, w takim picku czemu nie
12. (134) Manu Ginobili (SA - SG,SF) - Manu Manuevering
13. (155) Kevin Garnett (Bkn - PF,C) - szkoda mi go było, że nikt go nie wziął ale bardzo możliwe, że po pierwszym tygodniu poleci ze składu kosztem jakiegoś steala z listy.

Nie jestem zupełnie zadowolony ze swojego składu, rzeźba totalna - 11 pick to jakaś masakra. Polish Mastery drugi rok z rzędu masz pierwszy pick? Gratuluję :D. Moim celem są playoffy, jeżeli będzie coś więcej to będę bardzo zadowolony.
Avatar użytkownika
Evilian
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 28
Dołączył: 4 gru 2011, o 23:22
Medale: 1
Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Dallas Crusaders
Numer gg: 9265057
Uzasadnienie rejestracji: Fan koszykówki rzeczywistej i tej wirtualnej

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez Benon 17 lis 2014, o 13:00

Przyszło mi się zmierzyć w zeszłym tygodniu z Hermmanowymi The Lego, dotychczasowym liderem...
Ogólnie rzecz biorąc myślę, że wypadłem nieźle. Przegrałem o 1 stratę, 3 asysty i 6 trójek, przy czym dostałem zero meczów od T. Jonesa, cały jeden od P. Beverleya, jakąś mientkom papkę od Drumma i tragiczny ostatni mecz K. Korvera. Nie jest źle...
W tym tygodniu potyczka z kolejną wyżej notowaną drużyną, Dallas Crusaders Eviliana. Będzie fun!!!

Pozdrawiam
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez Benon 17 lis 2014, o 13:00

Przyszło mi się zmierzyć w zeszłym tygodniu z Hermmanowymi The Lego, dotychczasowym liderem...
Ogólnie rzecz biorąc myślę, że wypadłem nieźle. Przegrałem o 1 stratę, 3 asysty i 6 trójek, przy czym dostałem zero meczów od T. Jonesa, cały jeden od P. Beverleya, jakąś mientkom papkę od Drumma i tragiczny ostatni mecz K. Korvera. Nie jest źle...
W tym tygodniu potyczka z kolejną wyżej notowaną drużyną, Dallas Crusaders Eviliana. Będzie fun!!!

Pozdrawiam
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez hermman89 17 lis 2014, o 13:26

Benon napisał(a):Przyszło mi się zmierzyć w zeszłym tygodniu z Hermmanowymi The Lego, dotychczasowym liderem...
Ogólnie rzecz biorąc myślę, że wypadłem nieźle. Przegrałem o 1 stratę, 3 asysty i 6 trójek, przy czym dostałem zero meczów od T. Jonesa, cały jeden od P. Beverleya, jakąś mientkom papkę od Drumma i tragiczny ostatni mecz K. Korvera. Nie jest źle...
W tym tygodniu potyczka z kolejną wyżej notowaną drużyną, Dallas Crusaders Eviliana. Będzie fun!!!

Pozdrawiam


Byłem pełen obaw przed ostatnim dniem , na szczęście się udało wygrać te 5-4 ;)
Avatar użytkownika
hermman89
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 574
Dołączył: 9 wrz 2013, o 15:53
Medale: 1
Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Lego
Drużyna keeper: New York Knicks
Drużyna keeper basketpun: Chicago Bulls
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Love Fantasy!
Skąd wiesz o sznurówce?: Twitter, Facebook

Re: [2014/2015] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Postprzez Benon 27 lis 2014, o 17:50

Obrazek
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron