h2h - przejęcie nieaktywnej drużyny

h2h - przejęcie nieaktywnej drużyny

Postprzez slawekmroz 23 sty 2015, o 10:55

Witam, jako w zasadzie człowiek z zewnątrz, choć pewnie dla niektórych z Was nie całkowicie obcy :-)

Temat jest nietypowy - na potrzeby rozwoju sajtu dla graczy fantasybasketowych potrzebuję dojścia do dowolnej ligi h2h na yahoo. Jak mialoby to wyglądać? Chętnie przejąłbym przynajmniej jedną (a najchętniej dwie - także dla osoby, z którą współpracuję) nieaktywną drużynę w jednej z Waszych lig.
Komisz ma taką techniczną możliwość, że dowolną drużynę w lidze może przepisać na inny adres email.

O ile wiem, takie drużyny są, ale moja propozycja budziła obawy wśród innych manago, że nagłe zaangażowanie może wypaczyć rywalizację. Tu się dostosuję - jeżeli życzylibyście sobie mojego zaangażowania w wyniki - nie ma problemu, jeżeli team miałby pozostać pasywny - j/w.

To, czego ja przede wszystkim potrzebuję, to podpięcia pod mój profil yahoo ligi h2h, dzięki czemu mógłbym uzyskać dostęp z pomocą API yahoo do struktury wyników/standingów/matchupów etc typowych dla tej formuły. A wszystko po to, by budować narzędzia pozwalające na analizę ligi, prezentujące spersonalizowane standingi, rankingi zawodników i proponujące pobrania/wymiany najkorzystniejsze z punktu widzenia docelowych wyników.

Wdzięczny byłbym, gdyby udało się takie przejęcie zrealizować w Waszych ligach.

Pozdrawiam
Sławek
Avatar użytkownika
slawekmroz
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 17
Dołączył: 16 sie 2013, o 14:19
Drużyna fantasy (poza keeper): Florida Pensioners
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: maniak fantasy NBA, otwarty na nowe środowiska, dyskusje i rywalizację...

Re: h2h - przejęcie nieaktywnej drużyny

Postprzez GRB 23 sty 2015, o 13:47

Siemasz. U nas w lidze 2A jest gamoń, który odpuścił sobie grę. Ustaliliśmy w pewnym momencie, że blokujemy mu możliwość edycji składu - tak, by wszyscy, z którymi się pojedynkuje jego team, mieli równie szanse. Nie miałbym nic przeciwko przejęciu tej drużyny przez Ciebie, ale pod warunkiem zachowania dotychczasowych ustawień składu. Choć w sumie... Ja już z nim zagrałem jedyny pojedynek i mógłbym mieć w dupie ;))
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: h2h - przejęcie nieaktywnej drużyny

Postprzez slawekmroz 23 sty 2015, o 16:01

Dla mnie zarządzanie składem jest doskonale obojętne. Moge walczyć, moge nie zmieniać nic, mogę zrzucić cały skład na ławę.

Cokolwiek wyda sie odpowiednie reszcie managos.

Jeżeli zdecydujecie, że mogę przejąć - będę wdzięczny.
Avatar użytkownika
slawekmroz
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 17
Dołączył: 16 sie 2013, o 14:19
Drużyna fantasy (poza keeper): Florida Pensioners
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: maniak fantasy NBA, otwarty na nowe środowiska, dyskusje i rywalizację...


Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron