[2015/2016] Ogólny wątek organizacyjny-zapisy do 30.09.2015
Napisane: 24 sie 2015, o 12:01
Oto oficjalny wątek organizacyjny na zbliżający się sezon w naszych tradycyjnych rozgrywkach h2h Poniżej wklejam proponowaną listę uczestników, która jest konsekwencją wyników w ubiegłym sezonie oraz ustaleń, które podsumowaliśmy w tym wątku: http://sznurowadlo.pl/viewtopic.php?f=1 ... 438#p17438.
Proszę o potwierdzanie udziału, ewentualnie zgłoszenie rezygnacji jeśli już teraz wiemy, że nie damy rady wystartować (oby jak najmniej takich przypadków ale jeśli się trafią - wiedza ta na tym etapie ogromnie ułatwi nam organizację). Zupełnie nowych graczy, którzy chcieliby zasilić rozgrywki i rozpocząć wspinaczkę do extraklasy proszę o wpisywanie się także w niniejszym wątku - aktualna zawartość listy rezerwowej będzie aktualizowana w tabelce pod poszczególnymi ligami.
Standardowo, ostateczny kształt ligi niższych nie będzie znany do momentu pełnego potwierdzenia kształtu lig 1 oraz 2 + ustalenia listy rezerwowych.
Osoby potwierdzone będę oznaczał na poniższych listach kolorem zielonym; te definitywnie rezygnujące - kolorem czerwonym.
Liga 1 - Extraklasa
1. MJ-TEAM (AIR_MJ)
2. DyrDyr (knt)
3. Bukkake (goozman)
4. Woodley Warriors (Kuba)
5. High Flying Circus 2 (Andrew23)
6. murzynskie czarnuchy (pitrekk)
7. Najebani na Saharze (bulek)
8. Bydzia Bulls (El-Maniaque)
9. The Tramways (Benon)
10. Owrzodzenie (GRB)
11. The Lego (hermman89)
12. Don't Wake Me Up (kyle winchester)
Liga 2A
1. MKAllStars (MKA)
2. Pogromcy Donkow (szogo)
3. Matylda Storm (marcelomattsoy)
4. Muminy (KapitanPlaneta)
5. Raging Ravens (yblue)
6. Six Sigma (fluber)
7. Penetrator (cieglo)
8. Tottenham Cavaliers (Ledley)
9. Rembricz Team (KK11)
10. Szpadyzor Crew (Swarley)
11. Neverwins (pumeks)
12. Red Panthers (Dig)
Liga 2B
1. Old'N'Dirty ZMIJOWCE (zmijor)
2. Kentucky Wildcats III (wasyl7777)
3. Polish Mastery
4. Chyze Rosomaki (dariomeus)
5. Gdansk Raiders (jason)
6. Hard Boiled (leobulero)
7. Dallas Crusaders (Evilian)
8. Dawid's Team (Zabold)
9. Huncwoty (mashi)
10. Walter White (Jurek Furtak)
11. Dziki Wschód (MTRFCB)
12. 2good4noobs (jeffrey)
Liga 3A
1. Byle Co (matysw)
2. Blacksnow (BlackSnow)
3. Grzetom Blue Stars(grzetom)
4. TD Garden (maxweber)
5. Wrecking Crew (zayl)
6. Atomki (maciekkoszalin)
7. Koszalińskie Sikorki (kobe26)
8. Philly#3 (damianksl)
9. Miami Pafsen (pafsen)
10. Dżdżownice z Morholt (ptb)
11. OrlandoNBA (GluchyPL)
12. lista rezerwowa na nowy sezon
Liga 3B
1. Bullsfronda's Team (bulls2006)
2. Fly (Dante)
3. Żubry Białystok (fisher27)
4. MKS Milejów (shevcu)
5. Spartakus (maclew78)
6. DKS Dys (Gryzlak)
7. Sopranos Familia (host3234)
8. Katowice Raps (bryz11)
9. Pretor Mord's Team (przem_pretor)
10.emel Rybnik (emel)
11 i 12. lista rezerwowa na nowy sezon
Liga 3C
1. Menele W Abordażu (majchu)
2. Marcin's Team (mkaszewski)
3. JustDont #Falki (Falki)
4. Kasztaniaki Bulls (bulls4ever/k4sztan)
5. Toruńskie Pierniki (immortal_87PL)
6. Illuminati (carter)
7. Hideous Destructor (Misfis)
8. ChicagoBullsPL (Brudzio)
9 (lub 10) -12 lista rezerwowa na nowy sezon
Liga 3D
1. Like A Bosh (KUz)
2. God of Thunder (barcalover)
3. Decos TEAMberwolves (Decos20)
4. Amatorzy (pokor88)
5. San Dieho Bullets (Air)
6. Yosemite Sam (Fremen)
7. Patafianos (ATBFLASH)
8. Space Aliens (AlienDeg)
9-12 - lista rezerwowa na nowy sezon
Lista rezerwowa
Aktualizacja 5.10.2015 - ostateczny proponowany rozkład lig
1
Komisarz: AIR_MJ
2A
Komisarz: cieglo
2B
Komisarz: barcalover
3A
Komisarz: kobe26
3B
Komisarz: shevcu
3C
Komisarz: przem_pretor
3D
Komisarz: jordan20
Lista rezerwowa w razie wykruszeń:
1. grzetom
2. Semi_Line
3. smoke
Proszę o potwierdzanie udziału, ewentualnie zgłoszenie rezygnacji jeśli już teraz wiemy, że nie damy rady wystartować (oby jak najmniej takich przypadków ale jeśli się trafią - wiedza ta na tym etapie ogromnie ułatwi nam organizację). Zupełnie nowych graczy, którzy chcieliby zasilić rozgrywki i rozpocząć wspinaczkę do extraklasy proszę o wpisywanie się także w niniejszym wątku - aktualna zawartość listy rezerwowej będzie aktualizowana w tabelce pod poszczególnymi ligami.
Standardowo, ostateczny kształt ligi niższych nie będzie znany do momentu pełnego potwierdzenia kształtu lig 1 oraz 2 + ustalenia listy rezerwowych.
Osoby potwierdzone będę oznaczał na poniższych listach kolorem zielonym; te definitywnie rezygnujące - kolorem czerwonym.
Liga 1 - Extraklasa
1. MJ-TEAM (AIR_MJ)
2. DyrDyr (knt)
3. Bukkake (goozman)
4. Woodley Warriors (Kuba)
5. High Flying Circus 2 (Andrew23)
6. murzynskie czarnuchy (pitrekk)
7. Najebani na Saharze (bulek)
8. Bydzia Bulls (El-Maniaque)
9. The Tramways (Benon)
10. Owrzodzenie (GRB)
11. The Lego (hermman89)
12. Don't Wake Me Up (kyle winchester)
Liga 2A
1. MKAllStars (MKA)
2. Pogromcy Donkow (szogo)
3. Matylda Storm (marcelomattsoy)
4. Muminy (KapitanPlaneta)
5. Raging Ravens (yblue)
6. Six Sigma (fluber)
7. Penetrator (cieglo)
8. Tottenham Cavaliers (Ledley)
9. Rembricz Team (KK11)
10. Szpadyzor Crew (Swarley)
11. Neverwins (pumeks)
12. Red Panthers (Dig)
Liga 2B
1. Old'N'Dirty ZMIJOWCE (zmijor)
2. Kentucky Wildcats III (wasyl7777)
3. Polish Mastery
4. Chyze Rosomaki (dariomeus)
5. Gdansk Raiders (jason)
6. Hard Boiled (leobulero)
7. Dallas Crusaders (Evilian)
8. Dawid's Team (Zabold)
9. Huncwoty (mashi)
10. Walter White (Jurek Furtak)
11. Dziki Wschód (MTRFCB)
12. 2good4noobs (jeffrey)
Liga 3A
1. Byle Co (matysw)
2. Blacksnow (BlackSnow)
3. Grzetom Blue Stars(grzetom)
4. TD Garden (maxweber)
5. Wrecking Crew (zayl)
6. Atomki (maciekkoszalin)
7. Koszalińskie Sikorki (kobe26)
8. Philly#3 (damianksl)
9. Miami Pafsen (pafsen)
10. Dżdżownice z Morholt (ptb)
11. OrlandoNBA (GluchyPL)
12. lista rezerwowa na nowy sezon
Liga 3B
1. Bullsfronda's Team (bulls2006)
2. Fly (Dante)
3. Żubry Białystok (fisher27)
4. MKS Milejów (shevcu)
5. Spartakus (maclew78)
6. DKS Dys (Gryzlak)
7. Sopranos Familia (host3234)
8. Katowice Raps (bryz11)
9. Pretor Mord's Team (przem_pretor)
10.emel Rybnik (emel)
11 i 12. lista rezerwowa na nowy sezon
Liga 3C
1. Menele W Abordażu (majchu)
2. Marcin's Team (mkaszewski)
3. JustDont #Falki (Falki)
4. Kasztaniaki Bulls (bulls4ever/k4sztan)
5. Toruńskie Pierniki (immortal_87PL)
6. Illuminati (carter)
7. Hideous Destructor (Misfis)
8. ChicagoBullsPL (Brudzio)
9 (lub 10) -12 lista rezerwowa na nowy sezon
Liga 3D
1. Like A Bosh (KUz)
2. God of Thunder (barcalover)
3. Decos TEAMberwolves (Decos20)
4. Amatorzy (pokor88)
5. San Dieho Bullets (Air)
6. Yosemite Sam (Fremen)
7. Patafianos (ATBFLASH)
8. Space Aliens (AlienDeg)
9-12 - lista rezerwowa na nowy sezon
Lista rezerwowa
! | 1. Cieplik 2. mSala 3. sebac13 4. kolektor7 5. brt 6. josip10 7. Lenart 8. Semi_Line 9. mchl88 10. jordan20 11. messihno 12. tmac1_81 13. samgold 14. rakers 15. Mazi 16. frami 17. Tomundo 18. Kubamessi 19. fidanzato03 20. TheWhiteMamba 21. dyniu 22. sooobie |
Aktualizacja 5.10.2015 - ostateczny proponowany rozkład lig
1
? | 1. MJ-TEAM (AIR_MJ) 2. DyrDyr (knt) 3. Bukkake (goozman) 4. Woodley Warriors (Kuba) 5. High Flying Circus 2 (Andrew23) 6. murzynskie czarnuchy (pitrekk) 7. Najebani na Saharze (bulek) 8. Bydzia Bulls (El-Maniaque) 9. The Tramways (Benon) 10. Owrzodzenie (GRB) 11. The Lego (hermman89) 12. Don't Wake Me Up (kyle winchester) |
Komisarz: AIR_MJ
2A
? | 1. MKAllStars (MKA) 2. Pogromcy Donkow (szogo) 3. Matylda Storm (marcelomattsoy) 4. Muminy (KapitanPlaneta) 5. Raging Ravens (yblue) 6. Six Sigma (fluber) 7. Penetrator (cieglo) 8. Tottenham Cavaliers (Ledley) 9. Rembricz Team (KK11) 10. Szpadyzor Crew (Swarley) 11. Neverwins (pumeks) 12. Red Panthers (Dig) |
Komisarz: cieglo
2B
? | 1. Old'N'Dirty ZMIJOWCE (zmijor) 2. Kentucky Wildcats III (wasyl7777) 3. Polish Mastery 4. Chyze Rosomaki (dariomeus) 5. Gdansk Raiders (jason) 6. God of Thunder (barcalover) 7. Dallas Crusaders (Evilian) 8. Dawid's Team (Zabold) 9. Huncwoty (mashi) 10. Walter White (Jurek Furtak) 11. Dziki Wschód (MTRFCB) 12. 2good4noobs (jeffrey) |
Komisarz: barcalover
3A
? | 1. Byle Co (matysw) 2. Grzetom Blue Stars(grzetom) 3. TD Garden (maxweber) 4. Wrecking Crew (zayl) 5. Koszalińskie Sikorki (kobe26) 6. Philly#3 (damianksl) 7. Miami Pafsen (pafsen) 8. sebac13 9. kolektor7 10. brt 11. Lenart 12. Semi_Line |
Komisarz: kobe26
3B
? | 1. Bullsfronda's Team (bulls2006) 2. Fly (Dante) 3. Żubry Białystok (fisher27) 4. MKS Milejów (shevcu) 5. Spartakus (maclew78) 6. DKS Dys (Gryzlak) 7. Sopranos Familia (host3234) 8. mchl88 9. messihno 10. tmac1_81 11. samgold 12. rakers |
Komisarz: shevcu
3C
? | 1. Menele W Abordażu (majchu) 2. Marcin's Team (mkaszewski) 3. Kasztaniaki Bulls (bulls4ever/k4sztan) 4. Toruńskie Pierniki (immortal_87PL) 5. Pretor Mord's Team (przem_pretor) - transfer z 3 B 6. emel Rybnik (emel) - transfer z 3 B 7. mSala - rookie z doświadczeniem 8. josip10 - rookie z doświadczeniem 9. Mazi 10. frami 11. Tomundo 12. Kubamessi |
Komisarz: przem_pretor
3D
? | 1. Like A Bosh (KUz) 2. Decos TEAMberwolves (Decos20) 3. Amatorzy (pokor88) 4. Yosemite Sam (Fremen) 5. Patafianos (ATBFLASH) 6. Dżdżownice z Morholt (ptb) - transfer z 3 A 7. jordan20 - rookie z doświadczeniem 8. Cieplik - rookie z doświadczeniem 9. fidanzato03 10. TheWhiteMamba 11. dyniu 12. soobie |
Komisarz: jordan20
Lista rezerwowa w razie wykruszeń:
1. grzetom
2. Semi_Line
3. smoke