[2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Re: Odp: [2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez goozman 21 paź 2015, o 07:58

pitrekk napisał(a):brawo tapatalk...


już posprzątałem ;)

HFC ma zdaje się mocno niedoszacowanego George'a. sam trochę żałuję, że jednak z 18 po niego nie sięgnąłem ale wtedy cały draft musiałbym inaczej prowadzić a jakoś się od razu nastawiłem na olanie FT
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: [2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez bulek 21 paź 2015, o 08:11

No mi dopisało szczęście w numerku, ale potem już mniej. Draft na moje był mocny i wszelkie moje przewidywania, że Mudiay, Clarkson, Russell zlecą do mojego picku, wzięły w łeb. W związku z tym z tym zdecydowanie nie mogę być do końca zadowolony, z asystami mogę miec problem, choć jeśli Hill będzie więcej podawał niż to jest w projekcjach, może nie być aż tak źle. Z mocnych kategorii to na pewno zbiórki, bloki, straty i trójki. Udało się przy dobrych blokach nie zatankować aż tak wolnych, więc nie odpuszczam żadnej kategorii. Niemniej FT% i FG% są po prostu przecietne no i do tego wspomniane asysty. Sezon powinien być ciekawy, a ja mam w planach bez większych nerwów wejść do PO.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: [2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez hermman89 21 paź 2015, o 08:16

Tak sobie pomyślałem przed wejściem na Yahoo że nie chce pierwszej rywalizacji grać z MJ-em...no i masz na sam początek dostaje mistrza ;)
Avatar użytkownika
hermman89
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 574
Dołączył: 9 wrz 2013, o 15:53
Medale: 1
Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Lego
Drużyna keeper: New York Knicks
Drużyna keeper basketpun: Chicago Bulls
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Love Fantasy!
Skąd wiesz o sznurówce?: Twitter, Facebook

Re: [2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez GRB 21 paź 2015, o 10:28

Ja oczywiście spadam z ligi, wiadomka, rankingi nie kłamią.

Optymizm jednak wlewa w me serduszko pewien fakt: Mam 5 graczy z top 25 i 8 z top 60 za poprzedni rok. Problem to oczywiście kontuzje Irvinga i Jrue, za których na PG mam tylko Brandona Rycerza i Józefa Kalderona. Jeśli jakoś doczłapię do PO, to może się zdarzyć, że zacznę być niebezpieczny. W okolicach stycznia-lutego będę handlował Calderonem i Dannym Greenem, jakby ktoś się chciał załapać ;)
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: [2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez Andrew23 21 paź 2015, o 10:32

Draftowałem trochę inaczej niż zwykle. Po pierwsze, w pogoni za "counting stats" w h2h na ogół zapominałem o przyzwoitych procentach, tym razem starałem się i tych statystyk pilnować. Drugie założenie, aby w pierwszych 3 rundach unikać graczy, którzy w nieodległej przeszłości mieli poważne kontuzje, zarzuciłem już na początku :)

1. (4) Kevin Durant (OKC - SF,PF)
2. (21) Paul George (Ind - SG,SF,PF)
Yahoo podarowało mi czwarty pick, więc w pierwszej rundzie zagwozdki nie było - biorę Hardena lub Duranta. W drugiej trafił się George, choć gdyby dotrwał do mojego picku Noel, miałbym poważny dylemat. Preseason pokazuje, że z KD i PG chyba wszystko w porządku i wracają do wysokiej formy, nie mogłem więc przegapić takiej okazji,

3. (28) Marc Gasol (Mem - C)
4. (45) Derrick Favors (Uta - PF,C)
6. (69) Karl-Anthony Towns (Min - C)
Może przeceniam Marca, ale zastanawiałbym się nad nim już w drugiej rundzie, także w trzeciej problemu nie miałem. Chcąc dorzucić defensywnych statystyk, do składu dołożyłem Favorsa, który mam nadzieję podciągnie wreszcie też wolne do tych 70%. Wybrany w szóstej rundzie KAT zapowiada się na gracza z tej samej półki - dobre procenty, 13-16 punktów, 7-8 zbiórek, około 2,5 przechwyt+ blok. Myślę, że akurat dla niego w rotacji Wilków minuty będą.

5. (52) Goran Dragic (Mia - PG,SG)
7. (76) C.J. McCollum (Por - PG,SG)
8. (93) Emmanuel Mudiay (Den - PG)
9. (100) Jordan Clarkson (LAL - PG,SG)
Praktycznie całą środkową część draftu spędziłem na polowaniu na rozgrywających, bo tak zupełnie asyst nie chciałem odpuszczać. Rozpocząłem od Dragica, który raczej dobrze wpasowywał się w budowany dotychczas skład. Po McGolluma i Mudiaya sięgnąłem chyba rundę za wcześnie, ale postawiłem na upside, mimo że obaj stanowią duże zagrożenie dla statystyk skuteczności mojej drużyny. Jordan to trochę przypadkowy pick, nieco mi się porąbało i myślałem że dodaję go do kolejki, mając w planie wybranie JR-a, jednak okazało się, że to już czas mojego wyboru :D . Może dobrze się stało, bo w sumie chyba lepiej pasuje do drużyny.

10. (117) Otto Porter (Was - SF)
11. (124) Al-Farouq Aminu (Por - SF,PF)
W obu przypadkach widzę szansę na przełomowy sezon i wejście do setki rankingu, moje typy na steale.
12. (141) Jeremy Lin (Cha - PG,SG) - grając średnio 25 minut, na co na pewno szansa jest, powinien być przydatny - 11-12 punktów, 4-5 asyst, trójka, przechwyt, w przedostatniej rundzie chętnie przygarnę.
13. (148) Alex Len (Pho - C) - bardzo możliwe że długo u mnie nie zagości, wybór do którego nie jestem przekonany, bo z meczu na mecz ciężko przewidzieć czy zagra 10 minut, a może 25. Na pewno znalazł się u mnie pod wpływem preseason.
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Re: [2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez goozman 21 paź 2015, o 11:06

GRB napisał(a):Ja oczywiście spadam z ligi, wiadomka, rankingi nie kłamią.


fałszywa skromność a następnie

GRB napisał(a):Optymizm jednak wlewa w me serduszko pewien fakt: Mam 5 graczy z top 25 i 8 z top 60 za poprzedni rok

piekna manipulacja faktami (gramy w końcu rok później, 2 z tych 5 do stycznia kuleje a Green był tak wysoko przez swą roto przydatność) :)


GRB napisał(a):Jeśli jakoś doczłapię do PO, to może się zdarzyć, że zacznę być niebezpieczny

true - jak każdy, kto doczłapie do PO

GRB napisał(a):W okolicach stycznia-lutego będę handlował Calderonem i Dannym Greenem, jakby ktoś się chciał załapać ;)


jesli naprawdę myślisz, że będziesz mieć Calderona w składzie do stycznia to faktycznie nie powalczysz
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: [2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez pitrekk 21 paź 2015, o 11:20

GRB napisał(a):W okolicach stycznia-lutego będę handlował Calderonem i Dannym Greenem, jakby ktoś się chciał załapać ;)


to sie nazywa planowanie drugoterminowe ;)
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: [2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez knt 21 paź 2015, o 13:21

Kurwa, a ja jakoś nie czuje mojego składu.
Niby coś tam zatrybiło według moich założeń, ale w ubiegłym roku po drafcie byłem 100 razy bardziej zadowolony. Podbieranie graczy to już standard w 1 lidze, nie ma co liczyć, że ktoś się ostanie, steale są możliwe, ale co raz trudniej o nie. Taktykę mam taką samą od lat, nie ma tu co ukrywać, tym bardziej, że gramy razem już jakiś czas. Czyli standard FT%, 3PM, PTS, AS, STL. Pierwszy sprawdzian z Czarnuchem, który jeszcze nie tak dawno nie grał small ballem ;)

Do zobaczenia w lidze!
knt
Avatar użytkownika
knt
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 10 wrz 2009, o 08:10
Lokalizacja: Kraków
Medale: 6
Mistrz FP (1) Wicemistrz h2h (2) Podium PF (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): DyrDyr
Numer gg: 7135354
Uzasadnienie rejestracji: NBA Cares
Skąd wiesz o sznurówce?: Zadzwonił do mnie Derek Ryba i mnie zaprosił.

Re: [2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez pitrekk 21 paź 2015, o 13:45

no i tym razem tez mial nie grac :)
gdybys mi jaska sciany nie podpierdolil to bym wzial jego z 12 a potem pewnie Drumma albo jakiegos DJa i gral FG+REB+AST+STL+BLK, ale moze to i lepiej... wydaje mi sie ze wiekszosc sie tak nastawila, wiec nam sie chyba mimo wszystko latwiej draftowalo ;)

swoja droga troche skandal byloby brac takich kolkow jak DJ albo Drumm z nr 13..:/
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: [2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez El-Maniaque 21 paź 2015, o 20:00

Ja zaś zupełnie nie wiem, jak ten mój skład wypali. Starałem się zbilansować go, zobaczymy, jak to wyjdzie :)
Avatar użytkownika
El-Maniaque
6th man
6th man
 
Posty: 151
Dołączył: 27 gru 2010, o 17:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Drużyna fantasy (poza keeper): Bydzia Bulls
Numer gg: 2649406
Uzasadnienie rejestracji: fantasy to jest to!
Skąd wiesz o sznurówce?: Informacja od kolegi.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron