[2015/2016] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Re: [2015/2016] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Postprzez mSala 4 kwi 2016, o 17:10

goozman napisał(a):zaskoczony jestem, że pan Komisarz i MSala (świetny sezon w zeszłorocznym mitrzostwach FB) nie dali rady wejść do czołowej ósemki


No taki ten mój skład nijaki w tym roku się okazał. Na szersze analizy przyjdzie czas, ale wstępnie wydaje mi się, że początek był dobry. Udało się wygrać z drużynami z topu (Ball Don't Lie, Majchu's Team). Później zaczęło się z kontuzjami. Jazzmani wylatywali jak mrówki: Favors, Gobert, Burks, póżniej Burke wyrzucili z rotacji. Do tego doszedł Al i Randolph i pozamiatane.
Oczywiście nie ma co narzekać. Każdy pewnie borykał się z kontuzjami i sobie jakoś poradził.
Będę musiał popracować więcej nad wymianami w przyszłym sezonie. Do tej pory traktowałem sprawę wybrałeś to wyduś z nich wszystko co się da. Ale w tym przypadku jednak niscy nie dali rady, a wysocy szpital.

Gratulacje zwycięzcom. Kiedyś Was jeszcze dopadnę w wyższej klasie rozgrywkowej ;)


pozdro
mSala
Avatar użytkownika
mSala
6th man
6th man
 
Posty: 138
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:22
Drużyna fantasy (poza keeper): SLCdunk
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: [2015/2016] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Postprzez Mazi 5 kwi 2016, o 21:08

Majchu napisał(a):
Mazi napisał(a):No i hej! Drugie miejsce też nie jest złe, szczególnie, gdy przypomnimy sobie, że zapomniałem kompletnie o drafcie i dostałem zespół z samym automatycznych wyborów, który tylko nieco poprawiłem na rynku FA :)



O kurde faktycznie. No to gratuluje podwójnie samozaparcia bo ominęła Cię mega satysfakcja z draftu, a to czasem demotywuje.




Najbardziej demotywował mnie Kobe, którego miałem w składzie na początku i psuł mi FG% w każdym tygodniu. :)
A reszta była nawet fajna. Durant, Milsap <3, Bosh też byłby wielki, gdyby nie kontuzja. Największy problem miałem z PG, bo dostałem tylko G. Hilla, który tyle asystuje co niektórzy wysocy. :D
Avatar użytkownika
Mazi
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 30
Dołączył: 21 wrz 2013, o 04:17
Drużyna fantasy (poza keeper): Ball don't lie
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: [2015/2016] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Postprzez Majchu 5 kwi 2016, o 22:17

Ale za to miałeś ostatni raz w historii Kobasa! To kusiło ! ;) Milsap super pick. W innej lidze dałem go z 14 nr jako pierwszy pick i te statystyki z tego roku to istny rozpierd** :D
Avatar użytkownika
Majchu
6th man
6th man
 
Posty: 129
Dołączył: 18 paź 2013, o 10:07
Medale: 1
Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Menele w abordażu
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: NBA- I Love This Game

Poprzednia strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron