[2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga B H2H Yahoo

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga B H2H Yahoo

Postprzez knt 29 wrz 2009, o 09:36

Dla mnie niedziela ok.

Mała zmiana tematu...Masz pierwszy nr draftu, kogo wybierasz??? :)
Avatar użytkownika
knt
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 10 wrz 2009, o 08:10
Lokalizacja: Kraków
Medale: 6
Mistrz FP (1) Wicemistrz h2h (2) Podium PF (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): DyrDyr
Numer gg: 7135354
Uzasadnienie rejestracji: NBA Cares
Skąd wiesz o sznurówce?: Zadzwonił do mnie Derek Ryba i mnie zaprosił.

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga B H2H Yahoo

Postprzez zmijor 29 wrz 2009, o 09:46

W takim wypadku bez watpienia Marcin Gortat!!!!! (:p)
zmijor
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 97
Dołączył: 17 wrz 2009, o 09:55
Lokalizacja: Krakow
Medale: 3
Wicemistrz h2h (1) Podium h2h (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): JADOWITE ZMIJOWCE
Uzasadnienie rejestracji: Zmijowce RULEZ!!!

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga B H2H Yahoo

Postprzez cieglo 29 wrz 2009, o 09:47

U nas (A) nie ma z kim dyskutować więc dołączam do dyskusji :)

Z jedynką bierzesz jednego z trójki graczy: Wade, James, Paul. Najpewniejszy wydaje się Paul i raczej zyska na przyjściu Okafora. Co do Wade'a - ma problemy prawne i mogą one - choć niekoniecznie - wpłynąć na ilość gier rozegranych przez niego. James ma w drużynie zawalitrumnę czyli Shaqa, który niszczy statsy każdego z kim gra w drużynie :) James obniży loty, pewnie będzie grał też mniej minut niż w zeszłym sezonie.

Mimo wszystko wybór trudny i chyba do końca wahałbym się kogo brać.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga B H2H Yahoo

Postprzez Figrin 29 wrz 2009, o 12:58

cieglo napisał(a):U nas (A) nie ma z kim dyskutować więc dołączam do dyskusji :)

Z jedynką bierzesz jednego z trójki graczy: Wade, James, Paul. Najpewniejszy wydaje się Paul i raczej zyska na przyjściu Okafora. Co do Wade'a - ma problemy prawne i mogą one - choć niekoniecznie - wpłynąć na ilość gier rozegranych przez niego. James ma w drużynie zawalitrumnę czyli Shaqa, który niszczy statsy każdego z kim gra w drużynie :) James obniży loty, pewnie będzie grał też mniej minut niż w zeszłym sezonie.

Mimo wszystko wybór trudny i chyba do końca wahałbym się kogo brać.


gdybym to ja mial 1. pick bez wachania bym wziął LeBrona, Shaq i tam pewnie z swoją kondycją i wiekem będzie grał co 3 mecz ;p Według mnie objawieniem będzie, a raczej już był tylko w tym sezone jeszcze wyższe loty zaprezentuje Durant ;]
Avatar użytkownika
Figrin
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 22
Dołączył: 3 wrz 2009, o 12:55
Lokalizacja: Toruń
Drużyna fantasy (poza keeper): Angels Toruń
Uzasadnienie rejestracji: Bawmy się w Fantasy NBA!!! :D

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga B H2H Yahoo

Postprzez pitrekk 29 wrz 2009, o 12:59

ja napewno nie bralbym wade'a. zbyt łamliwy i nie zawsze równy. wybór zdecydowanie pomiedzy Paulem a Jamesem. a Marcin Gortat z jedynka za rok;))))
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga B H2H Yahoo

Postprzez cieglo 29 wrz 2009, o 13:29

Wade łamliwy? To przeszłość, popatrz na zeszły sezon. Pewnie piszesz tak bo sam się na niego czaisz ;)

Co do układu Shaq/LBJ - piłka jest tylko jedna a mobilność grubasa będzie tylko malała. Zobacz co działo się w Suns. Co prawda styl gry Cavs trochę odbiega od run'n'gun ale generalnie spowolnienie gry (właśnie przez grubasa) nigdy nie przekładało się dobrze na statsy a to przecież o nie nam chodzi najbardziej :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga B H2H Yahoo

Postprzez Pafsen 29 wrz 2009, o 14:14

Wade - i nie dlatego ze od 20-stu lat jestem kibicem Miami ;) Lamliwy to byl na poczatku kariery - w zeszlym roku pod okiem Tim'a Grover'a (tak, tego od Jordana) obudowal sie miesniami a to zdecydownaie pozytywnie wplynelo na jego zdrowie... W tym roku bedzie mial, wieksze wsparcie w ataku bo Beas jako drugoroczniak na pewno bedzie radzil sobie lepiej a JON przez caly rok pracowal w Chicago nad powrotem do dawnej All-Star formy... Punkty pewnie mu troche spadna ale wg mnie podwyzszy % z gry i srednia asyst...

Co do dueatu Shaq-LBJ wg mnie zdecydowanie pozytywnie wplynie on na Cavs... Fakt - Big Aristole to juz nie ten sam Shaq co kiedys ale zmotywowany potrafi zrobic sporo... Zastanawiam sie kiedy pwoie ze LeBron jest najlepszym graczem z jakimkolwiek wysepowal (z Wadem zajelo mu to miesiac, z Kobem jakies pol roku, z Penny'm rok). Stawiam na pierwszy mecz sezonu :D
HEAT LIFER!!!
Avatar użytkownika
Pafsen
6th man
6th man
 
Posty: 285
Dołączył: 29 wrz 2008, o 11:43
Lokalizacja: Warsaw
Medale: 2
Wicemistrz FP (1) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Miami Pafsen

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga B H2H Yahoo

Postprzez Figrin 29 wrz 2009, o 14:51

Pafsen napisał(a):Wade - i nie dlatego ze od 20-stu lat jestem kibicem Miami ;) Lamliwy to byl na poczatku kariery - w zeszlym roku pod okiem Tim'a Grover'a (tak, tego od Jordana) obudowal sie miesniami a to zdecydownaie pozytywnie wplynelo na jego zdrowie...

Kązdy pisze o tym trenerze Jordan'a Grovera, ze go odbudowuje ;p jeszcze dzisiaj czy wzoraj czytalem wypowiedzi Arenasa i tez ma trenera Grovera, czyli, że kontuzje sprzed ostatnich dwóch lat pójdą w las? trochę źle piszecie, zawsze będzie jeszcze odczuwac kontuzje byłą. To samo Daniel Gibson podbno ma takiego trenera teraz i tak sie przygotowuje do seoznu, ze nie boli go kostka, ktora bolala go przez ostatnie lata, ale to w koncu wyjdzie w seoznie...
Avatar użytkownika
Figrin
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 22
Dołączył: 3 wrz 2009, o 12:55
Lokalizacja: Toruń
Drużyna fantasy (poza keeper): Angels Toruń
Uzasadnienie rejestracji: Bawmy się w Fantasy NBA!!! :D

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga B H2H Yahoo

Postprzez Nalesnick 30 wrz 2009, o 20:03

Andrew23 napisał(a):OK, jak dla mnie może być niedziela 18 X np. o 21 i jeżeli zdeklaruje się na niego więcej niż 10 osób, bo tyle mamy na 19 X g.21 ( liczę z Chickenem, który miał zastrzeżenia, ale ostatecznie się zgodził ), to możemy termin draftu zmienić,


1. Zmień datę draftu i czekaj na głosy przeciwne. Niestety głosy popierjące trudniej jest zebrać.
2. Poniedziałek nie pasuje mi, peepe i chickenowi (zgodzil się ale powiedzial ze nie bedzie go na kilku pierwszych rundach). Czyli straci na tym, czyli nie pasuje mu.
reasumując: poniedzialek nie pasuje 3 osobom, niedziela 1
Avatar użytkownika
Nalesnick
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 942
Dołączył: 24 wrz 2008, o 06:14
Lokalizacja: Krasnik F.
Medale: 3
Wicemistrz FP (1) Podium h2h (1) Wicemistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): PseudoSonics
Drużyna keeper: Denver Nuggets
Numer gg: 2500302
Uzasadnienie rejestracji: bo tak

Re: [2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga B H2H Yahoo

Postprzez Pafsen 30 wrz 2009, o 22:33

Figrin napisał(a):Kązdy pisze o tym trenerze Jordan'a Grovera, ze go odbudowuje ;p jeszcze dzisiaj czy wzoraj czytalem wypowiedzi Arenasa i tez ma trenera Grovera, czyli, że kontuzje sprzed ostatnich dwóch lat pójdą w las? trochę źle piszecie, zawsze będzie jeszcze odczuwac kontuzje byłą. To samo Daniel Gibson podbno ma takiego trenera teraz i tak sie przygotowuje do seoznu, ze nie boli go kostka, ktora bolala go przez ostatnie lata, ale to w koncu wyjdzie w seoznie...


Mam nadzieje ze pojda jednak w las :) Dzis gralem pierwszy raz od 9 m-cy roku po rekonstrukcji ACL'a i bylo w miare OK :) Najwieksza blokada siedzi w glowie - moze Grover to dobry psychlog po prostu? ;)
HEAT LIFER!!!
Avatar użytkownika
Pafsen
6th man
6th man
 
Posty: 285
Dołączył: 29 wrz 2008, o 11:43
Lokalizacja: Warsaw
Medale: 2
Wicemistrz FP (1) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Miami Pafsen

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron