[2009/2010] Draft/rozgrywki - liga A H2H Yahoo

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga A H2H Yahoo

Postprzez Sarni 23 mar 2010, o 10:10

Dzięki za gratulacje! Był niezły mecz!

Teraz po jednym dniu rywalizacji dostaję 3:6 z Polish Mastery. Walczę jednak dalej. Liczę, że w czwartek coś nadrobię :)
Avatar użytkownika
Sarni
Rookie
Rookie
 
Posty: 13
Dołączył: 1 sty 2008, o 05:22
Medale: 1
Podium h2h (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Husaria

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga A H2H Yahoo

Postprzez goozman 29 mar 2010, o 10:17

Obrazek

no i wszystko jasne. mistrz Sznurowadła 2007 vs mistrz Sznurowadła 2008 w finale - nice. Graba chyba dostał zadyszki po 1-ej rundzie i było z nim zaskakująco łatwo; drugi matchup o wiele ciekawszy - gdy wczoraj szedłem spać było 5-4 dla PM i minimalna przewaga w FG% - no ale skończyło się 6-3. PM ma w składzie aż 3 grajków (Jennings, M. Gasol i super hot Reggie Williams), którzy i u mnie mieli swój czas i wielki wkład dojście do finału - mam nadzieję, że po starej znajomości w tym tygodniu będą strugglowali po całości;)
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga A H2H Yahoo

Postprzez GRB 29 mar 2010, o 11:05

Cóż, to nie był dobry tydzień mojej drużyny. Liderzy zawiedli, czarne konie wpadły w czarną dupę, nikt nie grał choćby na miarę możliwości, zatem nie miałem szans. Bywa. Gratulacje, Guzman!
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga A H2H Yahoo

Postprzez POLISH MASTERY 29 mar 2010, o 20:34

No to finał i medal chociażby srebrny już w kieszeni. :D

Ostatni meczap nie był najłatwiejszy tym bardziej, że Sarni nie odpuszczał i walczył do końca - za co uznanie i szacunek - w mojej ocenie istotne znaczenie miała jednak słabsza dyspozycja kobiego w ostatnim tygodniu - 52 pkt w 3 meczach to jednak zdecydowanie mało.

W kontekście aktualnych "nba finals" przeraża mnie fundament goozmana - DURANT - ostatni tydzień miał nieziemski 125 pkt z mega skutecznością FG, FT!!, zb i jeszcze z 8 blokami. :O
Jedyne co mi pozostaje to liczyć, że się chłopaczyna wyszalał w ostatni tygodniu i teraz będzie chciał odsapnąć. :R

W starciu z nim, gdy gra 4 mecze w tygodniu to jest praktycznie niemożliwym wygranie. Swoją drogą 5 pick z nim to niewątpliwie steal draftu. Czego niestety nie mogę powiedzieć o moim 3 picku - kalesonie calderonie - swojego większego niewypału nie pamiętam.

Muszę przyznać, że faktycznie ciekawie się składa - wyciągnąłem bez wahania 3 byłych grajków Goozmana ale również on ma moich byłych 2 (Salomnsa i capitana kirka). Mam nadzieje, że pozbycie się przez niego Jenningsa, Gasola i Williamsa nie wyjdzie mu na zdrowie. Swoją drogą pozbycie się Gasola zaraz przed jego powrotem i Williamsa gdy jest w gazie to - jak na razie - niezrozumiałe dla mnie decyzje. :)

Ostatecznie o słuszności wszystkich ruchów zdecyduje wynik finału! Oby wygrał lepszy i żebym to był ja! :B
Avatar użytkownika
POLISH MASTERY
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 51
Dołączył: 18 kwi 2008, o 09:22
Lokalizacja: 3 city
Medale: 4
Mistrz h2h (1) Wicemistrz h2h (2) Podium h2h (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): POLISH MASTERY

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga A H2H Yahoo

Postprzez POLISH MASTERY 5 kwi 2010, o 07:16

Gratuluję zwycięzcy goozmanowi.

Back to back to nie lada sztuka.

Durant był dla moich zawodników za mocny tym bardziej, że Manu opuścił pierwszy mecz w tygodniu.
W każdym razie zasada bij mistrza będzie w przyszłym sezonie obowiązywała ze zdwojoną mocą.

PZDR.
Avatar użytkownika
POLISH MASTERY
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 51
Dołączył: 18 kwi 2008, o 09:22
Lokalizacja: 3 city
Medale: 4
Mistrz h2h (1) Wicemistrz h2h (2) Podium h2h (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): POLISH MASTERY

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga A H2H Yahoo

Postprzez goozman 5 kwi 2010, o 10:01

dzięki za graty i kolejny emocjonujący sezon. zawsze na koniec sezonu warto spojrzeć na pierwszą stronę tematu - i skonfrontować oczekiwania z wynikami. Durant udowodnił swoją grą, że jest obecnie koszykarzem nr 3 w NBA, ale największym stealem draftu okazał się chyba młody Gasol wzięty w 10 rundzie (co prawda popsuł się pod koniec). niezwykle pomocni byli również Brooks i Salmons z FA, świetny sezon zagrał Josh Smith, solidny Aldridge, JR Smith i Terry. nie obyło się bez pomyłek - Harris wzięty w 2-iej rundzie miał tylko momenty gry na poziomie na jaki oczekiwałem, Charlie V. całkiem przepadł w rotacji Pistons. za najciekawszy skład uznałem wybory Polish Mastery - i zobaczcie gdzie skończyliśmy;) w każdym razie teraz trzeba sobie jakoś przeorganizować poranki bo pół roku zapowiada się nudno.. 3peat? - tego już byłoby za wiele;)
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga A H2H Yahoo

Postprzez Zajmon 5 kwi 2010, o 21:07

Gratuluje zwycięzcy :D myślę że 5 miejsce jak dla beniaminka to wynik conajmniej przyzwoity. jeśli będę grał w nowym sezonie myślę że zrobię użytek ze zdobytej wiedzy :) do h2h trzeba mieć jednak dużo czasu i refleksu rano żeby perły wybierać:)
Avatar użytkownika
Zajmon
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 41
Dołączył: 1 wrz 2009, o 23:41
Medale: 1
Mistrz FP (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Zajmon Boyz

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga A H2H Yahoo

Postprzez cieglo 8 kwi 2010, o 19:22

Gooz gratki. Należało Ci się. Mocny skład, mocny wynik. Byłeś moim faworytem od początku do końca.

Ja oczywiście żałuję, że w przyszłym sezonie trzeba będzie pogodzić się z grą w drugiej lidze (niezależnie od ilości drużyn w pierwszej) ale z drugiej strony motywacja powinna być ogromna. Myślę, że zawaliłem pierwszą część sezonu - łapanki z FA w zasadzie nie uskuteczniałem, oddałem do FA Brooksa i chyba jeszcze kogoś. Obiecujący zryw pod koniec rozgrywek nie wystarczył.

Teraz czekam na jesień i na draft.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga A H2H Yahoo

Postprzez GRB 10 kwi 2010, o 22:40

Gratulacje dla Gooza! Dobra robota. Trochę szkoda, że nie dołożę medalu do kolekcji. Było jednak całkiem blisko - gdybym nie zawalił z ustawianiem składu w decydującym starciu sezonu :C
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Poprzednia strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron