[2009/2010] Draft/rozgrywki - liga H2H ESPN

[2009/2010] Draft/rozgrywki - liga H2H ESPN

Postprzez cieglo 12 paź 2009, o 21:28

Moja drużyna.

6 Dwight Howard, Orl C
11 Deron Williams, Uta PG
22 Joe Johnson, Atl SG
27 Brook Lopez, NJ C
38 Monta Ellis, GS PG
43 LaMarcus Aldridge, Por PF
54 Al Harrington, NY PF
59 Jason Richardson, Pho SG
70 Zach Randolph, Mem PF
75 Paul Millsap, Uta PF
86 Jason Terry, Dal SG
91 Al Thornton, LAC SF
102 Richard Hamilton, Det SG


1. Howard - oczywista siła w FG%, zbiórkach, blokach. Dorzuca bonusowy przechwyt na mecz. Nie mogłem go nie wziąć.
2. Williams - teraz sobie myślę, że chyba jednak mogłem zabrać się za kogoś wysokiego np. Bosha. To jedyny - przy okazji drugi w lidze - asystent w mojej drużynie. Jako, że nie stawiam na AST - zupełnie nie pasuje mi do koncepcji. Prawdopodobnie będę pracował nad transferem. Chętni?
3. Johnson - contract year, to wystarczy.
4. Lopez - wschodząca gwiazda Nets. Solidny zeszły sezon, teraz awans w hierarchii istotności w drużynie, druga opcja ofensywna, pierwsza defensywna. Chciałem go przed draftem - dostałem :)
5. Ellis - pokazał, że jeśli tylko nie szaleje ze sprzętem motorowym to może być motorem napędowym każdej drużyny fantasy. Taki mniej wszechstronny Kobe, dla ubogich. Kolejny zawodnik, na którym bardzo mi zależało i do którego mam sentyment.
6. Aldridge - jak ktoś napisał - słabo zbiera i to faktycznie boli. Ale na tą turę to solidny zawodnik. Daje punkty i tego potrzebowałem. Założyłem, że braki w REB uzupełnię później i tak też zrobiłem.
7. Harrington - to narzędzie do realizacji mojej polityki polegającej na systematycznym zdobywaniu kategorii 3PT. Kilka podobnych narzędzi znajdziecie niżej :)
8. Richardson - Suns znowu zaczynają biegać, zdobycze Jasona ulegną poprawie - bez wątpienia. Rzuca dużo trójek co wpisuje się w moją strategię na ten sezon.
9. Randolph - co prawda czaiłem się na innego Randolpha, ale i ten ujdzie, zdecydowanie. Zamiast ekscytującego oczekiwania na to co pokaże młodzian z GSW mam pewne 20/10. Nic więcej. Ale też nic więcej nie oczekuję.
10. Millsap - jest zbyt zdolny by marnieć u boku Boozera. Albo ten drugi zniknie na dobre z Utah, albo Sloan znajdzie sposób na to by Millsap nieco pograł. To musi być sezon postępu jeśli chodzi o statsy Millsapa, innej opcji nie biorę pod uwagę.
11. Thornton - niedoceniany zawodnik, z całkiem przyzwoitymi, nawet gwiazdorskimi występami w zeszłym roku. Jeśli tylko otrzyma minuty - powinno być dobrze.
12. Hamilton - tutaj zdecydowanie pomyłka. Pomyślałem, że przyda się ktoś na dobrym poziomie jeśli chodzi o FT%, ale przy okazji zapomniałem, że na tę kategorię nie mogę w tym sezonie stawiać. Howard w składzie mówi wszystko. Pewnie za moment Hamiltona w składzie już nie będzie.

Z zespołu jestem zadowolony. Ciekawa mieszanka. Myślę, że mam szanse na walkę szczególnie w kategoriach FG%, PTS, 3PT, REB oraz BLK. Zdecydowanie nie powalczę w AST oraz pewnie w FT% i STL. Zobaczymy jak się sezon potoczy, trzeba pamiętać także o kontuzjach, które zepsuły mi cały poprzedni sezon w jednej z lig head to head.

Jak Wasze wrażenia?
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga H2H ESPN

Postprzez marcelomattsoy 13 paź 2009, o 10:37

3 Kevin Durant, OKC SG
14 Pau Gasol, LAL PF
19 Troy Murphy, Ind PF
30 Gilbert Arenas, Was PG
35 Devin Harris, NJ PG
46 Nene, Den C
51 Anthony Randolph, GS PF
62 Jeff Green, OKC SF
67 Tony Parker, SA PG
78 Boris Diaw*, Cha PF
83 J.R. Smith, Den SG
94 Spencer Hawes, Sac C
99 Lou Williams, Phi PG


mój zespoł spoko. Uważam go za dobrze zbilansowany, choć podatny na urazy:)

1. Durant - ten sezon moze należeć do niego. Przypakował chłopina na siłowni i poprawił rzut za 3. Dzięki większej sile, łatwiej będzie mu wchodzić pod kosz.
2. Pau Gasol - przez 5 lat nigdy nim nie grałem. Niby ma mieć gorsze statystyki, ale ja w to nie wierzę. Bynum i tak zagra w 60 meczach max:) Pau to bardzo bezpieczna opcja, db fg i ft %.
3. Murphy - Troy to mój ulubieniec, jak powtórzy zeszły sezon to bedzie super. Ważne aby nie złapał kontuzji (bo lubi). Kombinacja double-double i "trójek" jest wspaniała:)
4. Arenas - nie zapominajmy, że facet potrafi grać w kosza. Zabije mój % z gry i TO, ale liczę na punkty i asysty. W tym roku, Saunders będzie od niego tego wymagał.
5. Harris - na wypadek kontuzji Arenasa
6. Nene - facet bez jaj (a)? Niekoniecznie, on może być nawet all star w tym roku z braku laku i centrów na zachodzie. Bardzo solidny gracz jeżeli jest zdrów.
7. Randolph - po nim obiecuję sobie bardzo dużo. Często się to nie sprawdza, ale jeżeli Warriors nie wymienią Jaxa na jakiegoś PF, to młody ma przed sobą break out season.

reszta zawodników to dodatki.
8. Po Greenie spodziewam się solidnych statystyk, poprawił rzut za 3, więc będzie to taki gracz wszechstronny dla ubogich.
9. Parker - na wypadek kontuzji Arenasa i Harrisa (a te są pewne).
10. Diaw - bardzo go cenię, bo nie rzadko jest skrzydłowy, który ma ponad 5zbiórek, prawie 5asyst, przechwyt, blok i 15punktów na db %.
11. Smith - potrzebowałem trójek
12. Hawes - gra u mnie od zawsze, wierzę w niego i tylko urazy niech go omijają.
13. Lou Williams - jeżeli grę z preseason przeniesie na season i 37 minut gry, to "O Boże jak dobrze".

Piotrek, chętnie widziałbym u siebie Derona :))
Avatar użytkownika
marcelomattsoy
6th man
6th man
 
Posty: 238
Dołączył: 11 wrz 2009, o 11:22
Drużyna fantasy (poza keeper): Grave Digger
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem kolejnym wrednym spamerem, ale mistrzem tej formy rozrywki

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga H2H ESPN

Postprzez Andrew23 13 paź 2009, o 15:00

Mój skład wygląda następująco:

7 Kobe Bryant, LAL SG
10 Amare Stoudemire, Pho C
23 Jose Calderon, Tor PG
26 Kevin Garnett, Bos PF
39 Kevin Martin, Sac SG
42 Josh Smith, Atl PF
55 Jameer Nelson, Orl PG
58 Greg Oden, Por C
71 Eric Gordon, LAC SG
74 Kevin Love, Min PF
87 Mario Chalmers, Mia PG
90 Ron Artest, LAL SF
103 Joakim Noah, Chi C


Ogólnie wypadło to w miarę nieźle, choć jedną wpadkę musiałem zaliczyć :R ( Greg Oden rzeczywiście wzięty za szybko ) i skompletowałem w sumie pewnie jeden z najbardziej narażonych na ryzyko kontuzji składów w lidze. W pierwszej rundzie chciałem oczywiście Howarda, ale został mi zabrany sprzed nosa :Z ;) .

Kobe - może trochę spuści z tonu, ale nadal powinien to być przyzwoity pierwszorundowy wybór

Amare – jeśli będzie widział :) , to da radę. Brak shaqa też raczej źle na statystyki wpłynąć nie powinien.

Jose Calderon – może trochę za wcześnie, ale chyba nie za wiele. Potrzebowałem rozgrywającego, na którym oprę moje zdobycze w kategorii asyst i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Nie bez znaczenia były oczywiście świetna skuteczność i niezbyt duża jak na PG ilość strat.

Kevin Garnett – oby tylko wrócił do pełni zdrowia i zaprezentował wszechstronną grę z jakiej go znamy.

Kevin Martin – strzelcem jest znakomitym i czekam aż w kolejnym sezonie to potwierdzi, przy okazji mocno wspierając mój team w punktach, trójkach i rzutach wolnych.

Josh Smith – Liczę przede wszystkim na bloki i zbiórki oraz że wróci do swojego średniego poziomu około 70 % skuteczności FT ( po fatalnych zeszłorocznych 59 % )

Jameer Nelson - statystyki na pewno po przyjściu Cartera spadną ( punkty i trójki ), ale mam nadzieję że wciąż będzie grał na dobrym procencie i zanotuje na swoim koncie blisko 6 asyst na mecz.

Greg Oden – to właśnie ta wspomniana wpadka. Chciałem centra, ale Grega można było wyciągnąć kilka rund później. Oprócz wsparcia w typowych dla centra kategoriach ( bloki, zbiórki, skuteczność z gry ), liczę także na kilkuprocentową poprawę skuteczności rzutów wolnych. Zdaję sobie sprawę, że nie ma sensu za bardzo sugerować się przedsezonowymi meczami, ale rokowania są chyba niezłe :8 .

Eric Gordon - z tego wyboru byłem zadowolony. Pomoże w punktach, trójkach, przechwytach, nie zabijając przy tym procentów.

Kevin Love – chciałem kogoś kto pomoże mi podreperować zbiórki i na tym etapie draftu trafiłem chyba całkiem nieźle, bonusowo dostałem naprawdę dobrze wykonywane ( jak na wysokiego ) rzuty wolne.


Mój skład uzupełnili : Mario Chalmers ( trójki, przechwyty, asysty ), Ron Artest ( trójki i przechwyty ) i Joakim Noah ( zbiórki i bloki ).


A Derona to każdy pewnie chciałby mieć w swojej drużynie. Ja nie jestem oczywiście wyjątkiem :)
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga H2H ESPN

Postprzez marcelomattsoy 14 paź 2009, o 14:02

No tosię trochę wyjasniło. Dzięki Piotrek za Derona, kosztuje mnie to Gasola, ale....dzięki temu jestem potęgą w asystach i mam jednego połamańca mniej. U Aldridgea boje sięo zbiórki, chyba że go wymienię na innego kogoś :).
Avatar użytkownika
marcelomattsoy
6th man
6th man
 
Posty: 238
Dołączył: 11 wrz 2009, o 11:22
Drużyna fantasy (poza keeper): Grave Digger
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem kolejnym wrednym spamerem, ale mistrzem tej formy rozrywki

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga H2H ESPN

Postprzez cieglo 14 paź 2009, o 14:31

Tak, trejd już wisi, czeka na uprawomocnienie się :)

Oddałem: Deron Williams, LaMarcus Aldridge
Dostałem: Pau Gasol, Devin Harris

Uważam, że nie zyskałem ani nie straciłem (pomijam faktycznie większą łamliwość Harrisa) na tej wymianie. Celem było uzyskanie klocków, które pasują do mojej strategii na ten sezon. AST kompletnie zaniedbuję, więc AST Derona brakować mi nie będzie ani trochę. Fakt, że grał na przyzwoitym procencie, trafiał trójkę na mecz - tego faktycznie mi szkoda. Aldridge - lubię go i raczej nie chciałem się z nim rozstawać, ale jego słabe REB ułatwiło mi decyzję. Poza tym jak na biga powinien rzucać te kilka procent skuteczniej.

Z drugiej strony mamy Gasola, który cieszy bardzo. Solidny, skuteczny - tego potrzebowałem. Jeśli chodzi o porównanie z Aldridgem - zyskałem znacznie. Nawet w nowej sytuacji w LAL. Harris - łamliwy, ale trudno przejść koło kolesia, który staje się pierwszą opcją ofensywną w zespole (a już jako druga opcja siekał ponad 20 pkt na mecz).

Dobra wymiana, korzystna dla obu stron.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga H2H ESPN

Postprzez pitrekk 29 paź 2009, o 10:54

hej!

Jak oceniacie pierwse dwa dni naszej espn fantasy league?
ja narazie przegrywam z OKlahoma 4-5 ale jestem dobrej mysli;)
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga H2H ESPN

Postprzez cieglo 29 paź 2009, o 11:54

Ja jestem zadowolony, wynik na razie po mojej myśli. Więcej komentarzy na pewno wpadnie po pierwszym tygodniu :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga H2H ESPN

Postprzez Pafsen 30 paź 2009, o 10:12

Dla mnie super :) Wade, West, Bynum, Melo, Kaman zaczeli z wysokiego C :) Oby tak dalej...
HEAT LIFER!!!
Avatar użytkownika
Pafsen
6th man
6th man
 
Posty: 285
Dołączył: 29 wrz 2008, o 11:43
Lokalizacja: Warsaw
Medale: 2
Wicemistrz FP (1) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Miami Pafsen

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga H2H ESPN

Postprzez goozman 8 lis 2009, o 11:48

no cisza tu straszna Panowie - a liga ciekawa bo sklady maxymalnie naladowane talentem. po nieobecnosci na drafcie bylem bardzo na siebie wkur... (bo siedzialem w domu - tylko po prostu zapomnialem) - sklad mi sie nie bardzo podobal... wiec w pierwszym tygodniu gruntownie go przebudowalem (no i udalo sie wyciagnac 5-4 z mocnym Pafsenem). w FA jest w czym przebierac i obecna postac skladu powinna byc stabilna przez dluzszy czas. moja sile maja napedzac CP3 i Nash (choc go nie cierpie), ubezpieczac wszechstronni Wallace, Iggy, Turkoglu, Jaxx, zbiorkami maja sie zajac Lee, mlody Gasol i Okur. licze tez na dobre wystepy - i na razie sie praktycznie nie zawodze - Jenningsa i Denga oraz przebudzenie Branda (a jak sie nie obudzi to szybko zasili FA). dzisiaj sezon calkiem udanie rozpoczal Josh Howard. bloki sobie odpuszczam - w pozostalych statystykach powinienem powalczyc. w tym tygodniu poszlo jak z platka - 6-3 z Gravediggers juz nie powinno sie zmienic po dzisiejszej nocy. prawdziwym sprawdzian w przyszlym tygodniu - z rozjezdzajacym poki co wszystkich Cyrkiem
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: [2009/2010] Draft/rozgrywki - liga H2H ESPN

Postprzez Andrew23 8 lis 2009, o 17:08

Pojedynek z moją drużyną byłby rzeczywiście niezłym sprawdzianem, gdyby nie połamani Kevinowie u mnie, a w obecnej sytuacji może mi być ciężko nawiązać wyrównaną walkę, bo twój skład wygląda naprawdę nieźle, ale oczywiście nie odpuszczam :)
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Następna strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron