[2010/2011] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Re: [2010/2011] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez GRB 4 kwi 2011, o 12:17

League Champion
headhunters

2nd
Sylar's Team
3rd
Polish Mastery
4th
Bukkake
5th
Owrzodzenie
6th
PseudoSonics
7th
High Flying Circus 2
8th
Old'n'Dirty ZMIJOWCE

9. DyrDyr
10. Zajmon Boyz
11. Husaria
12. Bydgoszcz Bulls

Jak w końcu robimy z Bogansem? Ja nawet nie pamiętam, kto go zastąpił:)
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: [2010/2011] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez goozman 4 kwi 2011, o 13:51

no ja dwa czwarte miejsca w sznurowkowych ligach - bede palac chcecia odegrania za rok:) sezon bardzo wyrownany - szczegolnie w 1 lidze bo w budzetowce tylko duza rotacja mozna bylo nadrobic niedociagniecia z draftu (a za duza rotacja is not fun - ograniczenie do max 5 ruchow na tydzien powinno byc komisyjne). od nas spada 3 zespoly, w tym Bogansa - do calkowitej utylizacji. z 2 ligi awansuja do 1ej tylko medalisci, natomiast do 2iej awansuje pelna 4ka polfinalowa z 3ej (co by uzupelnic miejsce po druzynie Bogansa) - z drugiej spadaja 3 - wedle ustalen przedsezonowych. oczywiscie byc moze ktos jeszcze sie wykruszy wiec im wyzej zakonczylo sie sezon - tym wieksza szansa na ewentualny awansik.. i co tu teraz robic...:) kibicowac tylko staruszkom z bostonu by mlodziez za szybko ich nie rozjechala
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: [2010/2011] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez billypilgrim 4 kwi 2011, o 14:35

Panowie, panie, dziękuję za sezon, bardzo miło mi zostać zwycięzcą. Końcówka bardzo szczęśliwa dla mnie, ale miałem za sobą bardzo dobry sezon zasadniczy, więc powiedzmy, że szczęście w playoffs było zasłużone. Dwie serie wygrałem jednym blokiem.

Sezon miałem dobry dzięki wyborom w dalszychh rundach draftu (Calderon i Brand), postawieniu na starych i przeważnie pomijanych starych wyjadaczy fantasy (Kidd, Allen), a później dzięki byciu aktywnym w puli wolnych agentów (bez Dalemberta nie wygrałbym playoff'ów).

Sezon był fajny, bo większość chyba była aktywna do końca, playoff'y były bardzo wyrównane i w sumie spokojnie pięć drużyn mogło wygrać całość. Do zobaczenia w przyszłym roku, pozdrawiam i życzę udanych playoff'ów w realu.
Avatar użytkownika
billypilgrim
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 18
Dołączył: 2 kwi 2008, o 07:57
Medale: 2
Mistrz h2h (1) Wicemistrz h2h (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Headhunters

Re: [2010/2011] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Postprzez POLISH MASTERY 5 kwi 2011, o 14:31

No i mam komplet medali :D

Muszę przyznać, że walka o 3 miejsce nie była łatwa i do końca szliśmy "łeb w łeb" - gratki GOOZ.

W każdym razie podziękowania dla wszystkich GM za dobrą rywalizację. W mojej ocenie poza jednym wypadkiem, wszyscy w 1 lidze reprezentowali b. wysoki poziom, co tylko uprzyjemniło ligę.

Ustawienia w postaci 5 pick upów, i waiver 2 dniowy również się sprawdziły i powinny pozostać dalej, co do tego nie mam żadnych wątpliwości.

Do zobaczenia na drafcie!
Avatar użytkownika
POLISH MASTERY
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 51
Dołączył: 18 kwi 2008, o 09:22
Lokalizacja: 3 city
Medale: 4
Mistrz h2h (1) Wicemistrz h2h (2) Podium h2h (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): POLISH MASTERY

Poprzednia strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron