[2010/2011] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

[2010/2011] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 24 paź 2010, o 18:41

W tym temacie kontynuujemy dyskusję na temat draftu oraz rozgrywek. Myślę, że jeszcze dziś wkleję komentarz do draftu i mojej drużyny :) Zróbcie to samo, będzie jutro co poczytać do kawki ;)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2010/2011] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 24 paź 2010, o 22:30

Wyniki draftu są następujące:

MJ-TEAM

1. (1) Kevin Durant (OKC - SF)
2. (24) Tyreke Evans (Sac - PG,SG)
3. (25) Monta Ellis (GS - PG,SG)
4. (48) Marcus Camby (Por - PF,C)
5. (49) Darren Collison (Ind - PG)
6. (72) Andrew Bogut (Mil - C)
7. (73) Devin Harris (NJ - PG)
8. (96) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)
9. (97) Anthony Randolph (NY - PF,C)
10. (120) Marcus Thornton (NO - SG)
11. (121) Terrence Williams (NJ - SG,SF)
12. (144) Leandro Barbosa (Tor - PG,SG)
13. (145) Boris Diaw (Cha - SF,PF)

Pogromcy Donkow

1. (2) LeBron James (Mia - SF)
2. (23) Al Jefferson (Uta - PF,C)
3. (26) Jason Kidd (Dal - PG)
4. (47) Manu Ginobili (SA - SG)
5. (50) Baron Davis (LAC - PG)
6. (71) Paul Millsap (Uta - PF)
7. (74) Lamar Odom (LAL - SF,PF)
8. (95) Andris Biedrins (GS - C)
9. (98) Anderson Varejao (Cle - PF,C)
10. (119) Elton Brand (Phi - PF,C)
11. (122) Nicolas Batum (Por - SG,SF)
12. (143) Beno Udrih (Sac - PG)
13. (146) Tayshaun Prince (Det - SF,PF)

murzynskie czarnuchy

1. (3) Chris Paul (NO - PG)
2. (22) Andre Iguodala (Phi - SG,SF)
3. (27) Al Horford (Atl - PF,C)
4. (46) Nene Hilario (Den - PF,C)
5. (51) Paul Pierce (Bos - SG,SF)
6. (70) Mo Williams (Cle - PG)
7. (75) Kevin Garnett (Bos - PF)
8. (94) Robin Lopez (Pho - PF,C)
9. (99) Anthony Morrow (NJ - SG,SF)
10. (118) Jose Calderon (Tor - PG)
11. (123) J.J. Hickson (Cle - PF,C)
12. (142) Serge Ibaka (OKC - C)
13. (147) Reggie Williams (GS - SG,SF)

Chicken Team

1. (4) Dirk Nowitzki (Dal - PF)
2. (21) Brook Lopez (NJ - C)
3. (28) Steve Nash (Pho - PG)
4. (45) Andrea Bargnani (Tor - PF,C)
5. (52) Roy Hibbert (Ind - C)
6. (69) Raymond Felton (NY - PG,SG)
7. (76) Jrue Holiday (Phi - PG)
8. (93) Andrei Kirilenko (Uta - SF,PF)
9. (100) Corey Maggette (Mil - SF,PF)
10. (117) Jason Terry (Dal - PG,SG)
11. (124) Drew Gooden (Mil - PF,C)
12. (141) Shane Battier (Hou - SF)
13. (148) Mike Dunleavy (Ind - SG,SF)

FedaykinTeamOne

1. (5) Kobe Bryant (LAL - SG)
2. (20) Rajon Rondo (Bos - PG)
3. (29) Marc Gasol (Mem - C)
4. (44) Rudy Gay (Mem - SF,PF)
5. (53) Carlos Boozer (Chi - PF,C)
6. (68) Hedo Turkoglu (Pho - SG,SF)
7. (77) Ray Allen (Bos - SG)
8. (92) Channing Frye (Pho - PF,C)
9. (101) Andre Miller (Por - PG)
10. (116) Linas Kleiza (Tor - SG,SF)
11. (125) Greg Oden (Por - C)
12. (140) Ron Artest (LAL - SG,SF)
13. (149) Rudy Fernandez (Por - SG)

Angels Toruń

1. (6) Dwight Howard (Orl - C)
2. (19) Gerald Wallace (Cha - SF,PF)
3. (30) Zach Randolph (Mem - PF,C)
4. (43) John Wall (Was - PG)
5. (54) O.J. Mayo (Mem - SG)
6. (67) Danilo Gallinari (NY - SF)
7. (78) Eric Gordon (LAC - SG)
8. (91) JaVale McGee (Was - PF,C)
9. (102) Wesley Matthews (Por - SG)
10. (115) Tiago Splitter (SA - SF,PF,C)
11. (126) Zydrunas Ilgauskas (Mia - C)
12. (139) D.J. Augustin (Cha - PG)
13. (150) Tyler Hansbrough (Ind - PF)

DaBulls

1. (7) Dwyane Wade (Mia - PG,SG)
2. (18) Josh Smith (Atl - PF)
3. (31) Tim Duncan (SA - PF,C)
4. (42) Aaron Brooks (Hou - PG)
5. (55) Antawn Jamison (Cle - SF,PF)
6. (66) Jamal Crawford (Atl - PG,SG)
7. (79) Yao Ming (Hou - C)
8. (90) Luol Deng (Chi - SF)
9. (103) J.R. Smith (Den - SG,SF)
10. (114) Shawn Marion (Dal - SF,PF)
11. (127) Udonis Haslem (Mia - PF,C)
12. (138) Grant Hill (Pho - SG,SF)
13. (151) Rasual Butler (LAC - SG,SF)

Penetrator

1. (8) Pau Gasol (LAL - PF,C)
2. (17) Chris Bosh (Mia - PF,C)
3. (32) Joakim Noah (Chi - PF,C)
4. (41) Stephen Jackson (Cha - SG,SF)
5. (56) Jeff Green (OKC - SF,PF)
6. (65) Gilbert Arenas (Was - PG,SG)
7. (80) Rashard Lewis (Orl - SF,PF)
8. (89) Jarrett Jack (Tor - PG,SG)
9. (104) Arron Afflalo (Den - SG)
10. (113) Ben Gordon (Det - SG)
11. (128) DeJuan Blair (SA - PF,C)
12. (137) George Hill (SA - PG,SG)
13. (152) Taj Gibson (Chi - PF)

Miami Pafsen

1. (9) Deron Williams (Uta - PG)
2. (16) Joe Johnson (Atl - SG,SF)
3. (33) Blake Griffin (LAC - PF)
4. (40) Kevin Love (Min - PF,C)
5. (57) Chris Kaman (LAC - C)
6. (64) Caron Butler (Dal - SG,SF)
7. (81) Vince Carter (Orl - SG,SF)
8. (88) Michael Beasley (Min - PF)
9. (105) Jameer Nelson (Orl - PG)
10. (112) Tyrus Thomas (Cha - PF)
11. (129) Dorell Wright (GS - SG,SF)
12. (136) Tyson Chandler (Dal - C)
13. (153) Derrick Favors (NJ - PF)

Murzynowo

1. (10) Amar'e Stoudemire (NY - PF,C)
2. (15) Brandon Roy (Por - SG,SF)
3. (34) Derrick Rose (Chi - PG)
4. (39) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C)
5. (58) Trevor Ariza (NO - SG,SF)
6. (63) Kevin Martin (Hou - SG)
7. (82) Tony Parker (SA - PG)
8. (87) Andrew Bynum (LAL - C)
9. (106) Wilson Chandler (NY - SF,PF)
10. (111) Richard Jefferson (SA - SF)
11. (130) Thaddeus Young (Phi - SF,PF)
12. (135) Charlie Villanueva (Det - PF)
13. (154) Jonny Flynn (Min - PG)

Chrzęszczyrzeworzyce

1. (11) David Lee (GS - PF,C)
2. (14) Carmelo Anthony (Den - SF)
3. (35) Chauncey Billups (Den - PG)
4. (38) Jason Richardson (Pho - SG,SF)
5. (59) Luis Scola (Hou - PF,C)
6. (62) Brandon Jennings (Mil - PG)
7. (83) Emeka Okafor (NO - C)
8. (86) Al Harrington (Den - PF,C)
9. (107) Evan Turner (Phi - SG,SF)
10. (110) Mehmet Okur (Uta - C)
11. (131) Kendrick Perkins (Bos - C)
12. (134) Kyle Korver (Chi - SG,SF)
13. (155) Corey Brewer (Min - SG,SF)

Chyże Rosomaki

1. (12) Danny Granger (Ind - SF,PF)
2. (13) Stephen Curry (GS - PG)
3. (36) Russell Westbrook (OKC - PG)
4. (37) David West (NO - PF)
5. (60) Troy Murphy (NJ - PF,C)
6. (61) Andray Blatche (Was - PF,C)
7. (84) Carl Landry (Sac - SF,PF)
8. (85) John Salmons (Mil - SG,SF)
9. (108) Mike Conley (Mem - PG)
10. (109) Rodney Stuckey (Det - PG,SG)
11. (132) Jason Thompson (Sac - PF,C)
12. (133) Samuel Dalembert (Sac - C)
13. (156) Martell Webster (Min - SG,SF)

Nie widzę składu, który zmiażdży resztę ale podoba mi się brygada MJa, Chicka i Pafsena. Jutro pewnie ocenię na chłodno swój team i wrzucę refleksję.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2010/2011] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Postprzez Chicken 25 paź 2010, o 11:30

Jeszcze chyba nigdy nie byłem tak zadowolony po drafcie H2H, zawsze w trakcie traciłem koncepcje a teraz wydaje mi się, że skład jest mocny bez jakichś wyraźnych słabych punktów ;)

(4) Dirk Nowitzki PF - wybór moim zdaniem dość oczywisty z czwartym numerem, Durant, Paul i James poszli wyżej więc ostał się Dirk

(21) Brook Lopez C - liczę na progres i statystyki w stylu 20/10/2 na przynajmniej 50%, dodatkowo rzuca wolne na wysokim procencie

(28) Steve Nash PG - Dragic podbierze mu pewnie kilka minut, do tego możliwe że Hedo będzie chciał sobie poklepać ale nie zmienia to faktu, że Nash świetnym grajkiem jest ;)

(45) Andrea Bargnani PF,C - mam go w 3 z 4 lig Fantasy w których gram więc mam nadzieję, że nie zawiedzie. Raptors będą okropni w tym sezonie ale ktoś tam punktować i zbierać musi, wydaje mi się, że będzie to Andrea. Dodatkowo rzuca trójki i blokuje więc kiepski % z gry będzie zrekompensowany :P

(52) Roy Hibbert C - W tym sezonie ma odciążyć Grangera w ataku więc liczę na staty 16/8/2. Jako bonus Roy powinien dorzucać ze 3-3,5 asysty, na scrimmage'ach i w preseason widać było, że w playbooku O'Briena jest sporo akcji z high post na low post a Hibbert podawać umie bardzo dobrze więc liczę tu na jego efektywność ;)

(69) Raymond Felton PG,SG - rozgrywający u D'Antoniego? Biorę :P

(76) Jrue Holiday PG - mój faworyt do MIP w tym sezonie, może troszkę za wysoko go wziąłem ale nie mogłem się oprzeć

(93) Andrei Kirilenko SF,PF - Ostatni rok kontraktu więc Andrei powinien pokazać za co dostał tą górę kasy parę lat temu. Dodatkowo musiałem brać SF'a bo była już za mną połowa draftu a na niskim skrzydle pustka :)

(100) Corey Maggette SF,PF - sprzed nosa zwinięto mi Morrowa więc lekko spanikowany wybrałem korka, zawsze dużo punktował na ładnym procencie do tego dorzucał solidne zbiórki i wiele FT na mocnym odsetku, liczę na to, że w Bucks dużo na efektywności nie straci

(117) Jason Terry PG,SG - uważam, że z takim numerem to steal. Trójki, punkty, asysty, przechwyty i ładny FT%, podoba mi się i to bardzo :P

(124) Drew Gooden PF,C - facet ma instynkt do zbiórek więc liczę, że 7 piłek będzie łapał. Bądź co bądź 4 numer draftu ;)

(141) Shane Battier SF - chciałem podreperować trójki i kategorie defensywne więc Shane był idealnym kandydatem

(148) Mike Dunleavy SG,SF - wielu chyba o nim zapomniało że względu na ostatni sezon. Teraz jest już zdrowy i ze swoim talentem ofensywnym powinien dobrze czuć się w taktyce Pacers.

Lepiej mogło być w trójkach i przechwytach ale ogólnie jestem optymistą i powinienem powalczyć o wysoką pozycję w RS :)
Avatar użytkownika
Chicken
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 517
Dołączył: 18 gru 2007, o 23:54
Lokalizacja: Olsztyn
Medale: 5
Podium keeper (1) Wicemistrz Roto (3) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Chicken Team
Drużyna keeper: Indiana Pacers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Tak

Re: [2010/2011] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Postprzez Figrin 25 paź 2010, o 15:36

Angels Toruń

1. (6) Dwight Howard (Orl - C)
Będzie on liderem swojej drużyny rzucając dużo punktów na dużej skuteczności. Mapewno tez dobry dostarczyciel zbiórek jak i bloków. Jedyny minus to osobiste, ale uważam, ze dobry 1rundowy wybór ;]

2. (19) Gerald Wallace (Cha - SF,PF)
Miałem ciężką decyzję ale postawiłęm na Geralda. Niski zawodnik, ale również dużo dostarczy zbiórek, a punktów i nie mało rzuci
3. (30) Zach Randolph (Mem - PF,C)
Tutaj troche zaryzykowałem, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ;] tu równiez głownie licze na zbiórki, ale punktów również oczekuje, zobaczymy jak się sprawdzi jak niedzwiedz, ale staty 20/20 licze, ze sie zdarza ;]
4. (43) John Wall (Was - PG)
ttu równiez ryzyko wielu by powiedzialo, ale jestem spokojny, moze wielkich cyferek nie bedzie, ale licze na 10-15 pkt, lecz przedewszystkim na 8-10 asyst i wiele stealów. CHłopak szybko sie rozwija, wiec w sezonie bedzie progres staly czuje ;)
5. (54) O.J. Mayo (Mem - SG)
Kiedyś słyszałem, że ten zawodnik nie umie nic więcej jak rzucić w meczu 20-30 punktów, w takim razie niech mi je dostarcza xd
6. (67) Danilo Gallinari (NY - SF)
pierwszy bialy wybrany do mojego teamu ;] teraz NYK ma duze aspiracje i Amare bedzie lider, ale mysle, ze Danilo moze stac sie jeszcze lepszym graczem przez to, bo wiecej bedzie od niego wymagane, to juz ma byc team na p-o.
7. (78) Eric Gordon (LAC - SG)
No cóż licze to na trójki ;) na MŚ zagrał solidnie, więc myślę, że dobry wybór
8. (91) JaVale McGee (Was - PF,C)
w preseason prezentował sie swietnie byl na campie USA i mysle, ze przy Wallu, moze dostawac duzo pilek na tacy, a sam tez sobie potrafi wykreowac pozycje, po za pkt, licze na bloki i zbióry ;]
9. (102) Wesley Matthews (Por - SG)
zeszłoroczne objawienie, własciwie oczekuje sie do niego duzo bo gra za dzuo kase, wrecz ogromna jak na sophmore i ma byc wlasciwie 6th manam.
10. (115) Tiago Splitter (SA - SF,PF,C)
tu tez troche ryzko najlepszy gracz w Europie, ale jak sie dostosuje do NBA? Myślę, że to mógł być mój steal draftu, albo wręcz przeciwnie xd
11. (126) Zydrunas Ilgauskas (Mia - C)
Big-z ma swoje lata, ale po za Anthonym Joelem, jest jedynym centrem w HEat, mysle, ze caly czas jest w stanie dawac zbiory
12. (139) D.J. Augustin (Cha - PG)
zobaczymy jak wpłyneło na DJ'a odejscie Raymonda, byc moze stac sie swietna jedynka w Ryśkach, ale to zalezy tylko od niego
13. (150) Tyler Hansbrough (Ind - PF)
zeszły sezon malo gral, ale chlopak ma potencjal i umiejetenosci na poziomie double-double
Avatar użytkownika
Figrin
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 22
Dołączył: 3 wrz 2009, o 12:55
Lokalizacja: Toruń
Drużyna fantasy (poza keeper): Angels Toruń
Uzasadnienie rejestracji: Bawmy się w Fantasy NBA!!! :D

Re: [2010/2011] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Postprzez pitrekk 25 paź 2010, o 17:00

1. (3) Chris Paul (NO - PG)

CP jest najwieksza niewiadomą z 'wielkiej trójki' tegorocznego draftu i prawde mowiac liczylem, ze pojdzie z dwójka a ja wezmę pewnego bądz co bądz Bronisława. Niestety nie wyszło, ale jeśli Chris bedzie zdrowy i bedzie miał motywacje do gry w Hornets to jest to bankowo numer 1 fantasy w tym roku...

2. (22) Andre Iguodala (Phi - SG,SF)

Andre to gracz kompletny, dający duzo zbiór, asyst i steali z pozycji SG/SF i o to mi głównie chodziło:) polowałem w 2 rundzie na smitha lub wallace ale niestety poszli wczesniej...

3. (27) Al Horford (Atl - PF,C)

Al walczy w tym roku o pieniądze i mysle, że to bedzie dla niego dodatkowa motywacja:) Z reszta od kilku ładnych lat jest niezawodny i daje świetne staty z pozycji PF/C. Nie psuje żadnej kategorii.

4. (46) Nene Hilario (Den - PF,C)

Liczyłem, że dotrzyma to mojego Picku Noah...coż, płonne nadzieje. Musialem zatem szukac innego wysokiego i Nene był najpewniejszym typem. Myslalem nad Cambymanem ale odstraszyły mnie pogłoski o kontuzji i wiek...

5. (51) Paul Pierce (Bos - SG,SF)

Mysle, ze ten rok Paul jeszcze pociagnie na dobrym poziomie a dla mnie oznacza to sporo punktów, trójek, steali a wszystko to doprawione swietnymi procentami:) czego chciec wiecej?

6. (70) Mo Williams (Cle - PG)

Potrzebowałem zmiany dla CP3 i wybór padł na Mo. Mysle, ze w duzej mierze to on powinien przejac role lidera co LeQueen wiec staty powinny byc solidne. Czaiłem sie na Feltona, ale znów sie nie udało...

7. (75) Kevin Garnett (Bos - PF)

Co ja na to poradze, ze mam słabosc do czarnucha?? mam go w 3 z 4 lig w tym roku... Mam nadzieje, ze ostatni run po tytuł zmobilizuje KG do dobrej gry...

8. (94) Robin Lopez (Pho - PF,C)

Pewnie wzialbym McGee, gdyby mi go nie sprzatnieto... Ale z drugiej strony Robin ma pewne miejsce w piatce Suns i duże minuty. A jak to bedzie z JaVale jeszcze tak naprawde nie wiadomo... Byc moze bedzie zmienial Blatche i wtedy jego produkcja nie bedzie taka jak sie wszyscy spodziewaja...

9. (99) Anthony Morrow (NJ - SG,SF)

Potrzebowałem gracza na SG/SF. Morrow to najlepsza strzelba za trzy w lidze. w polaczeniu z Piercem, CP3, Iggym i Mo raczej w tej kategorii jestem nie do ruszenia:)

10. (118) Jose Calderon (Tor - PG)

Mysle, ze Jose sie w tym roku przełamie. Odszedl Hedo, który troche zawsze zabiera gre rozgrywajacym. jose w koncu jest zdrowy i mysle ze powalczy o miejsce w starting5. Powinien chociaz zblizyc sie do stat jakie dostarczał dwa lata temu a przypomne ze było to okolo 9 asyst i skutecznosci w granicach 50/95/40...

11. (123) J.J. Hickson (Cle - PF,C)

Kolejny murowany kandydat do przejecia stat bo Bronku. Mysle ze obok Mo bedzie najpewniejszym punktem tej druzyny. z Tym numerem, ewidentny steal.

12. (142) Serge Ibaka (OKC - C)

Jako, ze za...pozyczono mi sprzed nosa noaha, mcgee i innych blokujacych musialem szukac wzmocnienia w dalszych rundach. Serge potrafi zablokowac 6,7 rzutów w meczu wiec powinien spelnic swoja role. Mysle tez ze powalczy o miejsce w pierwszej piatce z Krsticem i bedzie gral duze minuty.

13. (147) Reggie Williams (GS - SG,SF)

Wahalem sie miedzy nim a Lou... reggie dawał w zeszłym roku dobre staty, ale to było pod nieobecnosc Ellisa i pod obecnosc..Nelliego. Zobaczymy jak bedzie w tym roku... Jak bedzie źle to FA :D
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: [2010/2011] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Postprzez AIR_MJ 25 paź 2010, o 17:47

Poszczęściło mi się i dostałem 1 pick w drafcie.
1. (1) Kevin Durant (OKC - SF) - na pierwszy ogień poszedł Durant, kto oglądał go na mistrzostwach świata wie jak się chłopak rozwija.
2. (24) Tyreke Evans (Sac - PG,SG) - młody wilk z sacramento na fali wznoszącej.
3. (25) Monta Ellis (GS - PG,SG) - jak zdrowie dopisze powinien być jednym z czołowych strzelców w lidze
4. (48) Marcus Camby (Por - PF,C) - biorę go we wszystkich ligach w tym roku, albo steal albo wtopa sezonu.
5. (49) Darren Collison (Ind - PG) - umie grać, pokazał to pod nieobecność CP3, zobaczymy czy to potwierdzi w tym sezonie
6. (72) Andrew Bogut (Mil - C)- zobaczymy czy dojdzie do siebie po kontuzji
7. (73) Devin Harris (NJ - PG) - były all-star może wróci do formy
8. (96) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C) - zapowiada się na top 3 rookie w tym sezonie
9. (97) Anthony Randolph (NY - PF,C) - big sleeper wieczna nadzieje analityków fantasy
10. (120) Marcus Thornton (NO - SG) - kolejny młody wilczek
11. (121) Terrence Williams (NJ - SG,SF) - jeden z najbardziej atletycznych graczy w lidze, dynamit który może w końcu wypali
12. (144) Leandro Barbosa (Tor - PG,SG) - wielka niewiadoma, jak całe toronto
13. (145) Boris Diaw (Cha - SF,PF) - łatacz dziur na czarną godzinę

Podsumowując draft jestem zadowolony, jak zdrowie liczę na podium.
Avatar użytkownika
AIR_MJ
All-star
All-star
 
Posty: 1440
Dołączył: 9 wrz 2008, o 00:14
Lokalizacja: Kraków
Medale: 12
Mistrz h2h (2) Mistrz FP (5) Wicemistrz FP (2) Podium budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): MJ-TEAM
Uzasadnienie rejestracji: I love this game;)

Re: [2010/2011] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Postprzez cieglo 25 paź 2010, o 19:34

1. (8) Pau Gasol - po cichu liczyłem na to, że wybierający przede mną będą wiernie podążać za domyślną listą rankingową i nie zauważą czającego się gdzieś niżej Howarda. Niestety poszedł. Myślę, że Gasol w pewien sposób rekompensuje mi tamtą stratę: nie jest takim potworem i nie kręci szokujących zbiórek i bloków, ale dokłada wszystkiego po trochu, na dobrym procencie. Dodatkowo, wiedziałem, że przy moim 8. picku trzeba chyba atakować kolejnego wysokiego - ta taktyka zdaje egzamin. Zatem z 17. numerem...
2. (17) Chris Bosh - ...wybrałem Bosha. Pewne obawy są - liczba gwiazd na pewno odbije się na ilości punktów choć - jak pokazuje preseason (fakt, że pod nieobecność Wade'a) - nie będzie tutaj spadku poniżej solidnego poziomu. Poza tym - bardzo dobrze. W zeszłym sezonie z takim tandemem rozpoczął draft GRB i jak widać teraz pogrywa w pierwszej lidze. Myślę, że dwóch tak dobrych wysokich zawodników to spory komfort dla managera - niżej brakuje już wartościowych big.
3. (32) Joakim Noah - kierując się zasadą z ostatniego zdania powyższego akapitu nie myślałem długo - Noah jest masakratorem i mam go w każdej drużynie. Zbiera, asystuje, blokuje, przechwytuje a w kontrze biega szybciej do Pierce'a :) Myślę, że jeśli nawet nie będzie dawał wielu punktów (choć postęp notuje) to i tak pod względem podstawowych big drugiej takiej drużyny jak moja nie ma w naszej lidze :)
4. (41) Stephen Jackson - koleś zawsze psuł humor tym, że w ostatnich sezonach miał go ktoś inny. A ten produkował jak szalony. Postanowiłem, że w tym sezonie będzie mój. Niesamowicie wszechstronny. Pozostaje liczyć na to, że w tym sezonie lotów nie obniży. Wtedy sam siebie uścisnę :)
5. (56) Jeff Green - pisałem to już kilka razy na forum, ale powtórzę i tutaj: solidny skrzydłowy, którego wartość rośnie z sezonu na sezon. Nie zbiera doskonale, ale operuje na solidnym procencie, dorzuca trójeczkę lub dwie a do tego jest konsekwentny w dostarczaniu punktów.
6. (65) Gilbert Arenas - wybór, który od kilku sezonów zawsze wiąże się z ryzykiem. Martwią ostatnie newsy o problemach z nogą - nie zaprzeczam. Jeśli zdrowie dopisze - niewykluczone są tutaj statystyki, które uczyniły go graczem z pierwszej tury draftu. Jeśli dostanę choć 3/4 z tego - również będzie pysznie. Niewiadomą jest dla mnie obecność Walla - z jednej strony dostarczyciel piłeczek jak się patrzy, ale i klepania Arenasa będzie mniej. Jak to mówią - Arenas ma jednak niesamowity upside i liczę, że jednak coś z tego będzie.
7. (80) Rashard Lewis - nigdy nie byłem fanem tego zawodnika chociaż często patrzyłem z zazdrością na teamy, które ciągnął w pojedynkę w 3PM. Regularnie po 4,5 trójek w meczu nie były rzadkością. Liczę, że teraz - pracując dla mnie - podciągnie tą kategorię i pozwoli czasami ją wygrać. Nigdy wcześniej nie nastawiałem się na trójki ale jeśli popatrzeć na mój skład - okazuje się, że chyba nie powinno być kompleksów.
8. (89) Jarrett Jack - solidny koleś. Solidne punkty, dobre przechwyty, trójeczka od czasu do czasu. Tego potrzebowałem. Zagadką jest Toronto, ale tort po Boshu jakoś trzeba podzielić :)
9. (104) Arron Afflalo - niektórzy mówili, że za wcześnie, ale tego gościa po prostu chcę sprawdzić. Wyniki przedsezonowe - szokujące. Potrzebujemy tylko minut!
10. (113) Ben Gordon - nigdy go nie lubiłem. Pokazał w preseason, że potrafi dużo rzucić. Jeśli zdrowie dopisze - nie obrażę się na te trójki i punkty, które dostarcza. Z 10 pickiem potencjał na regularne 20+ w meczu? Nie mogłem tego przepuścić.
11. (128) DeJuan Blair - powtarzając za sobą: Duncan gra coraz mniej :)
12. (137) George Hill - nie jestem przekonany, że wystrzeli w tym sezonie - problemem mogą okazać się minuty...Okaże się już wkrótce.
13. (152) Taj Gibson - liczę na dobrą produkcję do powrotu Boozera. Potem się zapewne pożegnamy. Podstawowy grajek z trzynastką nie powinien trafić na FA...Zbiórki, bloki i parę punktów - biorę w ciemno.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: [2010/2011] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Postprzez Figrin 25 paź 2010, o 21:40

Figrin napisał(a):12. (139) D.J. Augustin (Cha - PG)
zobaczymy jak wpłyneło na DJ'a odejscie Raymonda, byc moze stac sie swietna jedynka w Ryśkach, ale to zalezy tylko od niego


Wymieniłem Augustina na Hardena ;] przed chwilą zachwycałem się jak to świtnie jest ułożone OKC i oglądałęm ich mecze z LAL w P-O. Myślę, że tercet Westbrook/Green/Durant, nie pozwoli na wiele punktów Hardenowi, ale swoje pare 3PT na mecz na pewno da, a nie wiadomo jaki postep zrobil ten chlopak, wiec nikogo wielkiego nie stracilem, a zyskalem zawodnika, no coz tak naprawde, ze nie wiadomo jakich statow po nim oczekiwac, i tu nie chodzi o jego skill tylko, ze w OKC jest swietny team ;]
Avatar użytkownika
Figrin
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 22
Dołączył: 3 wrz 2009, o 12:55
Lokalizacja: Toruń
Drużyna fantasy (poza keeper): Angels Toruń
Uzasadnienie rejestracji: Bawmy się w Fantasy NBA!!! :D

Re: [2010/2011] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Postprzez pitrekk 26 paź 2010, o 08:54

nigdy, przenigdy nie rób zmian po pijaku ;)
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Re: [2010/2011] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Postprzez pitrekk 2 lis 2010, o 10:03

zaskoczylo mnie odrobinę, że pierwszy tydzien skonczyl sie juz w ta niedziele... W innych ligach pierwszy tydzien zostal przedłużony do przyszłej niedzieli. No coz, trzeba przelknąć 2-7 i walczyć dalej:)
Avatar użytkownika
pitrekk
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 695
Dołączył: 11 wrz 2009, o 12:54
Lokalizacja: Kraków
Medale: 4
Mistrz h2h (2) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): murzynskie czarnuchy
Uzasadnienie rejestracji: I LOVE THIS GAME!!!

Następna strona

Powrót do Ligi H2h - wąż

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron