ROTO IIIb Liga - 16/17

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez bulek 2 mar 2017, o 13:22

marcelomattsoy napisał(a):Ile zespołów awansuje???

1 post tego tematu :D
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez mSala 10 kwi 2017, o 10:23

To powoli zbliżamy się do finiszu naszych rozgrywek.
Sytuacja u góry jest już raczej przesądzona. Natomiast o utrzymanie dalej walczą 3 drużyny, w tym i ja.
Avatar użytkownika
mSala
6th man
6th man
 
Posty: 138
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:22
Drużyna fantasy (poza keeper): SLCdunk
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez mSala 13 kwi 2017, o 11:03

Sezon dobiegł końca.

Klasyfikacja 2016/17:
1. 82 Lubelskie Lucyfery (byłe Jurek Furtak's Team)
2. 80 Big Bada Boom

3. 68 x (byłe Bad Boys)
4. 67 Smoke Raiders
5. 65 Grave Digger
6. 58 Cerveza
6. 58 Bone Collectors
8. 52 Amatorzy
9. 47 Catch and Shoot
10. 43 SLC Dunk
11. 42 Abordaż Meneli
12. 40 Kasztaniaki Bulls


Gratulacje dla Jurek Furtak za wygranie ligi, oraz dla sorche i Coach R za dopełnienie podium.
Do II ligi awansuje Jurek Furtak i sorche. Niżej spadają: Majchu i bulls4ever.

Wszyscy dotrwali do końca i nikt nie olał rozgrywek. Dzięki za grę. Walczymy dalej w przyszłym sezonie.
Avatar użytkownika
mSala
6th man
6th man
 
Posty: 138
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:22
Drużyna fantasy (poza keeper): SLCdunk
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez sorche 13 kwi 2017, o 18:46

To był dziwny sezon, bo tradycyjnie wylądowałem na końcu węża w drafcie, ale ten poszedł całkiem spoko: wyciągnąłem choćby IT czy Klaya poniżej pozycji, na których myślałem, że pójdą. Ale Monta grał taki piach, że należało mu się tylko FA, a Noel nie wracał przez pół sezonu i zaczęły się schody, bo z wysokimi kulałem mocno.

Tym bardziej po oddaniu LeBrona po paru meczach. Gdybym wtedy wiedział, jak mizerny sezon będzie miał Millsap, to paradoksalnie nie wiem, czy bym to zrobił... ;) Ale też zostałbym z Collisonem, który był wielkim bustem 16/17, więc ostatecznie CP3 i Melo dali bilans dodatni.

Nie pograłem jednak ani jednym ani drugim przesadnie długo, bo CP3 oczywiście się rozłożył i z tą kontuzją (w pakiecie z Melo i będącym wtedy w gazie Waitersem) oddałem go za Kawhi. Ryzykowałem i być może all in all straciłem, bo CP3 wrócił szybciej niż przewidywano, ale potrzebowałem steali szybko i to się udało. Potem wyprostowałem procenty, Noel coś tam w końcu dorzucał, wyciągnąłem pobranego w drafcie Harrisa i świetnego post-All Star Warrena + Kanter pasował idealnie do FG%+REB i odjechałem. Ale dopiero w kwietniu, bo myslałem, że dłużej będę się tłukł z Grave Diggerem czy Smoke Raiders. Z drugiej strony był nawet moment parę dni temu, że widziałem szansę na łyknięcie Lubelskich Lucyferów, ale DNP-Rest i słabsze mecze to położyły.

I słusznie, bo Jurek zasłużył na to zwycięstwo. Gratuluję i powodzenia wszystkim w następnym sezonie.
Avatar użytkownika
sorche
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 24
Dołączył: 15 paź 2014, o 08:21
Drużyna fantasy (poza keeper): Big Bada Boom
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Być orłem wśród orłów

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez marcelomattsoy 14 kwi 2017, o 14:34

Ja się nie pozbierałem po kontuzji Duranta i Bradleya. Słabiej zaczęli grać Turner, Adams i Porzingis i potem brak czasu mnie dobił do końca. A już witałem się z gąską. Roto to jednak nie mój klimat, ale gram dalej oczywiście :) Gratulacje dla wygranych i Coach R za zgormadzenie niesamowitej ekipy na koniec sezonu. Jakbyś chciał pograc na ESPN w bardzo dobrej lidze, w ktorej ludzie nie boją się trejdów daj znać na priv.

Pozdrawiam i udanych wakacji. Do boju Blazers!
Avatar użytkownika
marcelomattsoy
6th man
6th man
 
Posty: 238
Dołączył: 11 wrz 2009, o 11:22
Drużyna fantasy (poza keeper): Grave Digger
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem kolejnym wrednym spamerem, ale mistrzem tej formy rozrywki

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez t3jlor 19 kwi 2017, o 08:13

Gratulacje dla awansujących, ja niestety dzięki wielu kontuzjom zdecydowanie straciłem motywację do gry w tej lidze, stąd też dużo opuszczonych gier na koniec. W przyszłym sezonie rezygnuje z gry w tej lidze dlatego też zwalniam miejsce dla kolejnego w kolejce do awansu.
Avatar użytkownika
t3jlor
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 41
Dołączył: 11 wrz 2014, o 15:37
Drużyna fantasy (poza keeper): Cerveza Team
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA mnie wkręciło, po prostu :)

Poprzednia strona

Powrót do Ligi Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron