Roto - II liga 2013/2014

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez Chicken 17 kwi 2014, o 09:53

Tak, spadają 3 drużyny przy czym z ligi III nie ma żadnego odzewu więc nie mam pojęcia co się tam wyprawia. Jeśli się nie ogarną to uznam tamtą ligę za niebyłą i spadkiem nie będzie trzeba się tu martwić ;)

Proszę jednak o podanie nicków GM drużyn Ass Crack, Żubry Białystok i Yakuza
Avatar użytkownika
Chicken
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 517
Dołączył: 18 gru 2007, o 23:54
Lokalizacja: Olsztyn
Medale: 5
Podium keeper (1) Wicemistrz Roto (3) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Chicken Team
Drużyna keeper: Indiana Pacers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Tak

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez GRB 17 kwi 2014, o 10:12

Yes, yes, yes!

#Marcinkiewicz

Było trochę nerwów, ale pełen sukces. Gratulacje dla Cięglarza za wygraną w świetnym stylu (Dalej gardzisz roto? :P ) i dla Diga za wygranie zaciętej walki o awans (znakomita noc, bo na szczycie e-nba też pomieszałeś, jak widzę).

Kurczaku, to ja jestem AssCrackiem :B
Ostatnio edytowano 17 kwi 2014, o 11:42 przez GRB, łącznie edytowano 1 raz
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez cieglo 17 kwi 2014, o 11:10

GRB napisał(a):Gratulacje dla Cięglarza za wygraną w świetnym stylu (Dalej gardzisz roto? :P )

Dzięki dzięki :) Satysfakcja z wyniku to niezupełnie to samo co radość z gry. Trudno zmierzyć to drugie kiedy pierwsze przysłania :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez Dig 17 kwi 2014, o 12:02

Jeeeeee, udało się rzutem na taśmę :R.

Męczyłem się od początku sezonu i mozolnie odrabiałem straty m.in. przez porażkę draftu Sandersa, a także przez kontuzję Westbrooka, ale jakoś udało się wykaraskać z dołu tabeli.

Gratki dla GRB i Masuda za ciekawą walkę o podium do samego końca, dla cieglo za zajęcie pierwszego miejsca oraz dla reszty za stworzenie wymagającej i bardzo wyrównanej ligi.

Pozdrowienia dla wszystkich i dzięki za grę.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez goozman 17 kwi 2014, o 16:23

gratki dla medalistów! Cięglarz i Grab chociaż tutaj odbili sobie porażkę w H2H :) obstaję w twierdzeniu, że ta liga drugi sezon z kolei była mocniejsza niż obecna 1-a - różnice między 2 a 7ym zespołem 8 pkt roto + nasi zeszłoroczni awansowicze pięknie to potwierdzili zajmując czołowe miejsca jako beniaminkowie a spadkowicze z 1ej u nas bardzo nie poszaleli. z Waszym awansem - poziom 1ej w końcu będzie odpowiedni do nazwy!

ja w którymś momencie za bardzo poszalałem ze slotami grając jakimiś FAsami i pod koniec straciłem wiele fajnych występów, którymi mógłbym się wdrapać wyżej i postraszyć bardziej Grabę i Diga, bo zwycięstwo Cięgla było niepodważalne. trzy ligi roto to za dużo - w przyszłym sezonie zostanę przy dwóch i mam nadzieję poprawi to jakość mojej gry
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez GRB 17 kwi 2014, o 18:58

goozman napisał(a):gratki dla medalistów! Cięglarz i Grab chociaż tutaj odbili sobie porażkę w H2H :) obstaję w twierdzeniu, że ta liga drugi sezon z kolei była mocniejsza niż obecna 1-a - różnice między 2 a 7ym zespołem 8 pkt roto + nasi zeszłoroczni awansowicze pięknie to potwierdzili zajmując czołowe miejsca jako beniaminkowie a spadkowicze z 1ej u nas bardzo nie poszaleli. z Waszym awansem - poziom 1ej w końcu będzie odpowiedni do nazwy!

ja w którymś momencie za bardzo poszalałem ze slotami grając jakimiś FAsami i pod koniec straciłem wiele fajnych występów, którymi mógłbym się wdrapać wyżej i postraszyć bardziej Grabę i Diga, bo zwycięstwo Cięgla było niepodważalne. trzy ligi roto to za dużo - w przyszłym sezonie zostanę przy dwóch i mam nadzieję poprawi to jakość mojej gry


Gdzie grałeś jeszcze?

Ja zostaję w niniejszym roto na pewno, postaram się też powalczyć o powrót do elity w h2h. Ponadto miałem jeszcze drużynę w roto na e-nba.pl (świetna inicjatywa, bardzo rozbudowane rozgrywki z draftem aukcyjnym i mój awans do pierwszej ligi), której na pewno nie porzucam. No i jeszcze h2h na forum Magic na RealGM, ale stamtąd spadam, zero aktywności innych menagos. Na tę chwile mam zatem 3 zespoły na przyszły rok i szukam dalszych opcji. 1-2 zespoły jestem w stanie pociągnąć. Na pewno nie FP, chętnie roto z aukcją, może h2h.
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez Andrew23 17 kwi 2014, o 19:15

Gratulacje dla wszystkich, którzy po tym emocjonującym wyścigu wywalczyli miejsca na podium, no a szczególnie dla cieglo, który jednak dość wyraźnie uciekł reszcie.

Szkoda, że po ciosach jakimi były dla mnie kontuzje Horforda i Paula nie udało mi się podnieść i jakoś przyzwoicie zaprezentować po powrocie do formuły roto. Tym bardziej rozgrywki te będą dla mnie w przyszłym roku wyzwaniem. Obojętnie czy zagram w drugiej czy trzeciej lidze, w roto zostaję :)
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez goozman 17 kwi 2014, o 19:21

GRB napisał(a):Gdzie grałeś jeszcze?


trzy ligi roto to: tutaj, na e-nba III Ń i niepotrzebnie kontynuowałem przygodę z LE (LND) - ale ją sobie odpuszczam (dobrze zrobiłeś w tym roku).

poza tym trzy ligi H2H - na sznurku zwykła i budżetówka + liga keeper na ESPN. do tego keeper FP na sznurku i udział w MP FP sznurkowych (też do odpuszczenia)

łącznie 8 lig - o dwie za dużo - szczególnie nad roto trzeba więcej posiedzieć i nie wszystko się samo ugra. i mam niedosyt medalowy - tylko 2 ;)
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez matek 17 kwi 2014, o 22:28

goozman napisał(a):gratki dla medalistów! Cięglarz i Grab chociaż tutaj odbili sobie porażkę w H2H :) obstaję w twierdzeniu, że ta liga drugi sezon z kolei była mocniejsza niż obecna 1-a - różnice między 2 a 7ym zespołem 8 pkt roto + nasi zeszłoroczni awansowicze pięknie to potwierdzili zajmując czołowe miejsca jako beniaminkowie a spadkowicze z 1ej u nas bardzo nie poszaleli. z Waszym awansem - poziom 1ej w końcu będzie odpowiedni do nazwy!

Nie będę głosił, że II liga ma wyższy poziom od pierwszej, bo tego nie odczułem. Ale co do beniaminków w I lidze to zajęliśmy dokładnie 1, 3 i 6 miejsce. Chyba nieźle.

Żeby I liga była całkiem cacy potrzeba jeszcze sezonu-dwóch. Ale nie chcę się wypowiadać za bardzo na ten temat, żeby nie było przypału jak za rok zjadę do II ligi ;)
Avatar użytkownika
matek
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 21 wrz 2012, o 21:08
Medale: 4
Podium keeper (1) Mistrz Roto (1) Podium Roto (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Underrated
Numer gg: 9318465
Uzasadnienie rejestracji: roto

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez Masud 18 kwi 2014, o 13:23

Gooz masz niedosyt medalowy? Tylko dwa?:)
Ja w swoich dwóch ligach roto na e-NBA i tu przegrałem ostaniej nocy dwa trzecie miejsca i spadłem na czwarte. Tutaj przegrałem o 2 przechwyty i jakieś ułamki procenta w FT. Trudno, za rok już takiej lipy nie zrobię:)
Gratulacje dla czołówki za emocjonującą walkę oraz powodzenia dla wszystkich w następnym sezonie.
Avatar użytkownika
Masud
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 36
Dołączył: 5 wrz 2012, o 16:38
Lokalizacja: Haga/Zdunia
Drużyna fantasy (poza keeper): Zdunia Squad
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Chcę grać w FB

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron