Roto - II liga 2013/2014

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez cieglo 24 paź 2013, o 13:23

H2h to co innego, przecież jestem tam panem i władcą, mogę wszystko ;) Kolejność na pudle też już dawno w setupie ligi ;)

Co do roto to już wiem, że mamy węża. Nie wiedziałem tylko czy jest jakiś handicap po zeszłym sezonie wpływający na pozycję w drafcie. Ale o tym chyba byś wiedział :)

Aukcyjki? Nie powiem, fajnie się draftuje. To wciąż masakra czasowa, wciąż pewna - paradoksalnie - niesprawiedliwość (oczywiście pozorna, chodzi o to, że dodatkowego banku nie rozbiję i to powstrzymuje przed posiadaniem każdego; w wężu przy umiejętnych wyborach i korzystnych decyzjach innych manago możesz trzymać się założonego planu - tak miałem - praktycznie co do joty - w h2h, serio) ale na pewno notowania tej formy draftu mocno wzrosły.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez cieglo 24 paź 2013, o 13:30

Jeszcze co do draftu w roto - ciekawy jestem cholernie jacy zawodnicy będą tutaj schodzić z konkretnymi numerami. Oczywiście swoje typy mam, wiem kto - w porównaniu do h2h czy przede wszystkim FP - może zyskać na pozycji a kto zdecydowanie straci ale to zupełnie inna bajka zobaczyć jak biorą inni. Nie mam czegoś takiego jak - jeśli nie doświadczenie - "czucie" formuły. To fajne i niefajne zarazem.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez GRB 25 paź 2013, o 10:34

Heh, mój problem polega na tym, że ja w h2h draftuje jak pod roto. Nie to że mam złe efekty, bo się w czołówce zawsze gdzieś zawieruszę, ale pewnie dałoby się lepiej.

Co do draftu, to wolałbym aukcję. Stałem się jej wielkim zwolennikiem od niedawna. Znakomita zabawa, jeśli wszyscy się w nią angażują. Ale i z wężem dam radę.
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez cieglo 25 paź 2013, o 13:00

Czyli Twoje picki z ligi h2h mogą być tutaj drogowskazem? ;)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez GRB 27 paź 2013, o 14:18

cieglo napisał(a):Czyli Twoje picki z ligi h2h mogą być tutaj drogowskazem? ;)


No nie pogardziłbym powtórką z rozrywki. Chociaż zdecydowanie wolałbym tym razem uniknąć wybierania z 12 numerem ;)
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez cieglo 27 paź 2013, o 22:46

dariusz's Team
1. (1) Kevin Durant (OKC - SF)
2. (24) Mike Conley (Mem - PG)
3. (25) Brook Lopez (Bkn - C)
4. (48) Brandon Jennings (Det - PG)
5. (49) Ryan Anderson (NO - PF,C)
6. (72) Goran Dragic (Pho - PG)
7. (73) Zach Randolph (Mem - PF,C)
8. (96) Eric Gordon (NO - SG)
9. (97) Tiago Splitter (SA - C)
10. (120) Danilo Gallinari (Den - SF)
11. (121) Manu Ginobili (SA - SG,SF)
12. (144) Amar'e Stoudemire (NY - PF,C)
13. (145) Ray Allen (Mia - SG)

Six Sigma
1. (2) LeBron James (Mia - SF,PF)
2. (23) Chris Bosh (Mia - PF,C)
3. (26) Tony Parker (SA - PG)
4. (47) Kemba Walker (Cha - PG)
5. (50) Paul Millsap (Atl - PF)
6. (71) Evan Turner (Phi - SG,SF)
7. (74) Amir Johnson (Tor - PF,C)
8. (95) Raymond Felton (NY - PG,SG)
9. (98) Spencer Hawes (Phi - C)
10. (119) Brandon Knight (Mil - PG,SG)
11. (122) Tristan Thompson (Cle - PF,C)
12. (143) Vince Carter (Dal - SG,SF)
13. (146) Lance Stephenson (Ind - SG)

AssCrack
1. (3) Stephen Curry (GS - PG,SG)
2. (22) Kawhi Leonard (SA - SG,SF)
3. (27) Nikola Vucevic (Orl - PF,C)
4. (46) Tim Duncan (SA - PF,C)
5. (51) Andre Drummond (Det - PF,C)
6. (70) Kyle Lowry (Tor - PG)
7. (75) Kevin Martin (Min - SG)
8. (94) Paul Pierce (Bkn - SF)
9. (99) Wilson Chandler (Den - SG,SF)
10. (118) Nene Hilario (Was - PF,C)
11. (123) J.J. Redick (LAC - SG)
12. (142) Carlos Delfino (Mil - SG,SF)
13. (147) Andrea Bargnani (NY - PF,C)

High Flying Circus 7
1. (4) Chris Paul (LAC - PG)
2. (21) Al Horford (Atl - PF,C)
3. (28) Damian Lillard (Por - PG)
4. (45) Bradley Beal (Was - SG)
5. (52) Derrick Favors (Uta - PF,C)
6. (69) Jonas Valanciunas (Tor - C)
7. (76) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)
8. (93) Tobias Harris (Orl - SF,PF)
9. (100) Reggie Jackson (OKC - PG)
10. (117) DeMarre Carroll (Atl - SF,PF)
11. (124) Samuel Dalembert (Dal - C)
12. (141) Markieff Morris (Pho - PF)
13. (148) Luke Ridnour (Mil - PG,SG)

Red Panthers
1. (5) James Harden (Hou - SG,SF)
2. (20) Dirk Nowitzki (Dal - PF)
3. (29) Larry Sanders (Mil - PF,C)
4. (44) Russell Westbrook (OKC - PG)
5. (53) Jose Calderon (Dal - PG)
6. (68) Tyson Chandler (NY - C)
7. (77) Andre Iguodala (GS - SG,SF)
8. (92) Kevin Garnett (Bkn - PF,C)
9. (101) Shawn Marion (Dal - SF,PF)
10. (116) Marcus Thornton (Sac - SG)
11. (125) Thabo Sefolosha (OKC - SG,SF)
12. (140) Mario Chalmers (Mia - PG)
13. (149) Brandan Wright (Dal - PF,C)

Zdunia Squad 3
1. (6) Kyrie Irving (Cle - PG)
2. (19) Nicolas Batum (Por - SG,SF)
3. (30) Pau Gasol (LAL - PF,C)
4. (43) Blake Griffin (LAC - PF)
5. (54) Klay Thompson (GS - SG,SF)
6. (67) Marcin Gortat (Was - C)
7. (78) Rajon Rondo (Bos - PG)
8. (91) Carlos Boozer (Chi - PF,C)
9. (102) Kenneth Faried (Den - PF)
10. (115) Jamal Crawford (LAC - PG,SG)
11. (126) DeAndre Jordan (LAC - C)
12. (139) Arron Afflalo (Orl - SG,SF)
13. (150) Chris Kaman (LAL - PF,C)

BukkakeRotten
1. (7) Kevin Love (Min - PF,C)
2. (18) John Wall (Was - PG)
3. (31) Roy Hibbert (Ind - C)
4. (42) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)
5. (55) Jeff Teague (Atl - PG)
6. (66) Enes Kanter (Uta - C)
7. (79) David West (Ind - PF)
8. (90) O.J. Mayo (Mil - SG)
9. (103) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)
10. (114) Anthony Bennett (Cle - SF,PF)
11. (127) Kelly Olynyk (Bos - C)
12. (138) Patrick Beverley (Hou - PG)
13. (151) Metta World Peace (NY - SF,PF)

kobe26
1. (8) Carmelo Anthony (NY - SF,PF)
2. (17) Dwyane Wade (Mia - PG,SG)
3. (32) Kobe Bryant (LAL - SG)
4. (41) David Lee (GS - PF,C)
5. (56) Greg Monroe (Det - C)
6. (65) Nikola Pekovic (Min - C)
7. (80) J.R. Smith (NY - SG,SF)
8. (89) Anderson Varejao (Cle - PF,C)
9. (104) Joe Johnson (Bkn - SG,SF)
10. (113) Dion Waiters (Cle - SG)
11. (128) Darren Collison (LAC - PG)
12. (137) Michael Kidd-Gilchrist (Cha - SF)
13. (152) Avery Bradley (Bos - PG,SG)

Żubry Białsytok
1. (9) Marc Gasol (Mem - C)
2. (16) Deron Williams (Bkn - PG)
3. (33) Ricky Rubio (Min - PG)
4. (40) Josh Smith (Det - SF,PF)
5. (57) Jrue Holiday (NO - PG)
6. (64) Thaddeus Young (Phi - SF,PF)
7. (81) JaVale McGee (Den - C)
8. (88) Tyreke Evans (NO - SG,SF)
9. (105) Danny Granger (Ind - SF)
10. (112) J.J. Hickson (Den - PF,C)
11. (129) Gerald Wallace (Bos - SF,PF)
12. (136) Ben McLemore (Sac - SG)
13. (153) Maurice Harkless (Orl - SF)

BC Dzidzia
1. (10) Derrick Rose (Chi - PG)
2. (15) Serge Ibaka (OKC - PF,C)
3. (34) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)
4. (39) Dwight Howard (Hou - C)
5. (58) Jeff Green (Bos - SF,PF)
6. (63) Gordon Hayward (Uta - SG,SF)
7. (82) Wesley Matthews (Por - SG,SF)
8. (87) Andrew Bogut (GS - C)
9. (106) Jeremy Lin (Hou - PG)
10. (111) Gerald Henderson (Cha - SG,SF)
11. (130) Alex Len (Pho - C)
12. (135) Jameer Nelson (Orl - PG)
13. (154) James Anderson (Phi - SG,SF)

Yakuza
1. (11) Paul George (Ind - SG,SF)
2. (14) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C)
3. (35) Rudy Gay (Tor - SF,PF)
4. (38) Monta Ellis (Dal - PG,SG)
5. (59) George Hill (Ind - PG,SG)
6. (62) Ersan Ilyasova (Mil - SF,PF)
7. (83) Greivis Vasquez (Sac - PG,SG)
8. (86) Kyle Korver (Atl - SG,SF)
9. (107) Robin Lopez (Por - C)
10. (110) Bismack Biyombo (Cha - C)
11. (131) Andrew Bynum (Cle - C)
12. (134) Michael Carter-Williams (Phi - PG)
13. (155) Jason Thompson (Sac - PF,C)

Penetrator
1. (12) Anthony Davis (NO - PF,C)
2. (13) Al Jefferson (Cha - PF,C)
3. (36) Ty Lawson (Den - PG)
4. (37) Joakim Noah (Chi - PF,C)
5. (60) Chandler Parsons (Hou - SF,PF)
6. (61) Victor Oladipo (Orl - SG)
7. (84) Danny Green (SA - SG,SF)
8. (85) Luol Deng (Chi - SF)
9. (108) Isaiah Thomas (Sac - PG)
10. (109) Steve Nash (LAL - PG)
11. (132) Andrei Kirilenko (Bkn - SF,PF)
12. (133) Brandon Bass (Bos - PF,C)
13. (156) Trevor Ariza (Was - SG,SF)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez cieglo 27 paź 2013, o 23:13

Penetrator
1. (12) Anthony Davis (NO - PF,C) - cieszę się, że go mam. Mam go już w innym składzie i liczę na brak łamliwości oraz monster staty. Cały skład buduję poświęcając dużą uwagę na procenty - nie mam chyba nikogo poniżej FG% 40 oraz FT% 70. Davis chyba całkiem fajnie nadaje się na roto - poza w/w kryteriami dostarcza zbiórek, teraz pewnie też tonę punktów, bloków. Dobra podstawa.

2. (13) Al Jefferson (Cha - PF,C) - podstawa. To co powiedziałem o Davisie można powtórzyć i tutaj. Brakuje nieco bloków ale postęp w stosunku do czasów Utah powinien w pewnym sensie to wyrównać. Ala jako takiego dawno w składzie nie miałem od czasów kiedy zawalił mi sezon zepsutym kolanem w lidze h2h. Zapewnia, że to się nie powtórzy - zaufam.

3. (36) Ty Lawson (Den - PG) - tego gościa nigdy nie miałem. Mierzyłem w trójki, przechwyty. Sytuacja w Denver korzystna i pozostaje liczyć na dobre procenty - reszta przyjdzie zupełnie naturalnie.

4. (37) Joakim Noah (Chi - PF,C) - tutaj wahałem się bodajże między nim a Millsapem. Wysoki, który potrafi zablokować, zebrać często ponad dyszkę, ukraść a do tego przyzwoicie rzuca wolne. Nie wiem jak będzie z Rosem na pokładzie ale liczę, że Noah nie ucierpi.

5. (60) Chandler Parsons (Hou - SF,PF) - kolejny gość, który jest dla mnie nowością. Chciałem ugruntować trójeczki więc mamy Parsonsa. Niewiele potrafię o nim powiedzieć.

6. (61) Victor Oladipo (Orl - SG) - eksperyment ale taki, który powinien wypalić. Gość zapełnia box scory i tego od niego oczekuję - ma łatać dziury w każdej kategorii. Oczywiście skrzywdzi w procentach oraz TO ale to wkalkulowane. Od dyscypliny jest kolejny facet.

7. (84) Danny Green (SA - SG,SF) - solidny we wszystkich kategoriach a do tego killer w trójkach. Nigdy nie miałem w składzie ale w tym sezonie czuję dziwną miętę do graczy San Antonio.

8. (85) Luol Deng (Chi - SF) - tutaj w zasadzie także miałem chyba Gordona na ostrzu noża ale wypatrzyłem Denga. Powinien być drugą strzelbą Chicago, potrafi mieć umiarkowanie wszechstronne mecze - dobrze wpisuje się w moja strategię a do tego uważam, że w tej rundzie to okazja.

9. (108) Isaiah Thomas (Sac - PG) - tutaj na gwałt potrzebowałem asyst. Obserwowałem jak podbieracie mi innych graczy z mojej shortlisty i bałem się, że poleci i on. Stało się inaczej i tutaj jest szansa na spory steal. Gość kręci ciekawe cyferki, fajnie zapełnia statsheety a do tego jestem zwolennikiem poglądu, że to nie Vasquez będzie grał pierwsze skrzypce w Sacramento na PG.

10. (109) Steve Nash (LAL - PG) - wahałem się mocno. Zdrowie nie to, wciąż problemy. Sytuacja Lakersów jest jednak chyba korzystna i jeśli będzie grał - powinien produkować na zadowalającym poziomie. Liczę się też ze sporym ryzykiem bardziej trwałej kontuzji albo po prostu sporego regresu ale przy minutach, które będzie w stanie przetrawić to mało prawdopodobne.

11. (132) Andrei Kirilenko (Bkn - SF,PF) - jasne, bench w Nets ale minuty powinien dostać. Garnett będzie pauzował, Pierce odpoczywał i Rosjanin swoje pogra. A jak gra - wiadomo - wszechstronnie.

12. (133) Brandon Bass (Bos - PF,C) - brakowało centra. Myślę, że będą solidne minuty w Celtics. Z nich wynikną - jak pisałem w innej lidze - zbiórki, punkty, procenty. Więcej nie oczekuję.

13. (156) Trevor Ariza (Was - SG,SF) - jak na ostatniego gościa - całkiem przyzwoicie. Ma mieć starting job, może utrzyma minuty na odpowiednim poziomie. Martwią u niego procenty ale zawsze dorzuci jakieś przechwyty. Plusem jest też dostępność pozycji - przy ewentualnych ruchach przyda się gość , który zagra na małym skrzydle a razie czego zapcha też i SG.

Pisałem to już ale w roto właściwie stawiam pierwsze poważne kroki. Ostatni epizod miałem nieudany. Podejście do składu to wszystkiego po trochu. Pewnie zabraknie mi asyst, nie patrzyłem w TO (też może być różnie) ale w ogonie ligi raczej siebie nie widzę.

Inne składy? Na moje niewprawione oko silni wydają się Six Sigma, Andrew ze swoim cyrkiem oraz Bukkake.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez fluber 27 paź 2013, o 23:44

Six Sigma
1. (2) LeBron James (Mia - SF,PF)
Ten wybór chyba nie wymaga komentarza, każde inny pick kwalifikowałby mnie do pilnej hospitalizacji.
2. (23) Chris Bosh (Mia - PF,C)
Było zdziwienie, że tak prędko. Chciałem tu wyciągnąć Ibakę lub Leonarda, ale obaj poszli wcześniej. Jako, że poszczęściło mi się w losowaniu, nie mogłem nie wykorzystać okazji na zbudowanie silnego FG%, stąd wybór Bosha, który ma solidne cyferki zarówno na FG, jak i FT ( a nie chciałem tankować tej kategorii). Problemy Wade'a mogą sprawić, że Bosh przejmie jego rolę drugiej opcji. Trochę naiwnie liczę na progres.
3. (26) Tony Parker (SA - PG)
Świetne FG, sporo asyst, wpisywał się w moją taktykę. Trochę mam obawy, że opuści kilka spotkań, ale gość nie schodzi poniżej solidnego poziomu
4. (47) Kemba Walker (Cha - PG)
Znowu miałem kilku SG na oku (Ellis, Bledsoe) i znowu musiałem obejść się smakiem. Nie było także wystarczająco konkretnych centrów, więc poszukałem najlepszego dostęnego gracza, którym moim zdaniem był Walker. Wciąż młody, będzie miał w końcu komu podawać, no i nie bez znaczenia są tu przechwyty. Świetne zabezpieczenie Parkera.
5. (50) Paul Millsap (Atl - PF)
Analogicznie do poprzedniej sytuacji wybrałem najlepszego dostępnego zawodnika. Millsap to kolejny wybór bez ryzyka. Wiadomo czego się spodziewać, przywoite osiągi w praktycznie każdej statystyce, jak na swoją pozycję.
6. (71) Evan Turner (Phi - SG,SF)
Po kolejnych utraconych opcjach na SG (Bradley Beal, Klay Thompson) i zniknięciu Haywarda (pomyślałem, że jak teraz nie wybiorę SG to w następnych kolejkach nie dostanę już nikogo) uparłem się, że wybiorę rzucającego obrońcę. Turner to pierwszy gracz w moim składzie, który prawdopodobnie zaliczy progres. NIe rzuca za trzy, ale to statystyka, którą najłatwiej podratować FA-sami, a zbiera i asystuje na poiozmie najlepszych SG w lidze. Nie wiem , czy dotrwałby do 8 kolejki.
7. (74) Amir Johnson (Tor - PF,C)
Zacząłem uzupełniac braki na pozycji centra. Zależało mi na skuteczności z wolnych i przyzwoitych blokach. Troszkę przymknąłem oko na zbiórki ze względu na dobrych rebounderów z niższych pozycji i tak trafił do mnie Amir, który mimo postępu Valanciunasa powinien mieć podobny do poprzedniego sezon. Znowu wybrałem solidność.
8. (95) Raymond Felton (NY - PG,SG)
Na kolejkę numer 8 i 9 byłem zdecydowany na wybór rezerwowego SG i trzeciego centra. Najpierw zgarnąłem Feltona, który ma w Nowym Jorku komu podawać, trafi parę trójek, nieźle przechwytuje. Na tę pozycję nikogo lepszego chyba bym już nie został w tej rundzie.
9. (98) Spencer Hawes (Phi - C)
ministeal. Znowu dostałem kilka bloków i przyzwoitą skuteczność z wolnych na pozycji centra. Zdziwiłęm się, że ostał się tak długo, zwłaszcza że gramy na dwóch centrów. Nerlens Noel nie zagra w tym sezonie, a Hawes będzie musiał się pokazać, jeżeli w 14/15 nie chce grzać ławy.
10. (119) Brandon Knight (Mil - PG,SG)
W Milwaukee będzie 2-3 najlepszym graczem. Jest młody i wciąż może się rozwinąć, do tego można go wstawić na dwójce i rzuca za trzy punkty. Słabo z asystami, stratami i skutecznością z gry, ale to 10 runda.
11. (122) Tristan Thompson (Cle - PF,C)
Najzdrowszy podkoszowy Cavaliers (82 mecze w poprzednim sezonie) nie powinien rażąco obniżyć lotów. To kolejny młody gracz w moim składzie, który może się jeszcze poprawić. 10-10 murowane, a prawdopodobieństwo, że Varejao i Bynum będą często wychodzić razem w s5 nie jest duże. Trochę kaleczy wolne, ale może po zmianie ręki będzie lepiej?
12. (143) Vince Carter (Dal - SG,SF)
Trzeba było reperować trójki, ale chciałem gościa, który daje też trochę punktów. Wybór padł na Cartera. Mavericks będą walczyć o play-offs i nie będą oszczędzać swojego wetereana.
13. (146) Lance Stephenson (Ind - SG)
Byłem w szoku, ze się ostał. Granger zaczyna sezon z kontuzją, więc Lance wystartuje w s5, a wszyscy chyba pamiętamy, że prawdziwe staty to on kręcił w PO, a nie w sezonie zasadniczym.

Podsumowując, jestem umiarkowanie zadowolony, skład wygląda na jeden z silniejszych w tej lidze, ale głównie dlatego , że miałem szczęście w losowaniu i trafił mi się James. Chciałem mieć po 3 graczy na każdą pozycję, zdrowych i bez zbędnego ryzyka, bo przecież punktuje aż 10 graczy w 13-osobowym rosterze. Cel zrealizowałem. Wiele ekip zaczęło w dalszych rundach strasznie kombinować i chyba nie wyjdzie im to na dobre. Cieżko też ocenić teraz kto będzie moim głównym rywalem. Przez długi czas podobał mi się skład goozmana i Andrew, ale pierwszy wyskoczył z Bennettem, a drugi ma trochę dziurawe pozycje 2-3. Kobe może skończyć sezon na 750 meczach, chyba że uda mu się wymienić którąś ze swoich łamag.
Udało mi się skompletować solidne staty w większości kategorii. Leżę właściwie tylko w trójkach, ale na FA zostało mnóstwo shooterów, którymi mogę się doładować. Liczę, że nieobecność w 1 lidze potrwa tylko rok :V
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez goozman 28 paź 2013, o 07:52

ja mam bardzo mieszane uczucia co do swojej drużyny.. po analizie na spokojnie wyszło mi, że od początku zwaliłem ten draft, bo zamiast rozwijać największy plus z posiadania Love'a czyli trójki i wziąć Nicka Batuma uległem pokusie na Walla , który w tej kategorii jest słabiutki. z drugiej strony może być on jednym z największych potworów tego sezonu i widziałem poważne drafty, w których szedł w 10tce. późniejsze rundy to tradycyjnie zabezpieczanie G (Bledsoe, Teague, Mayo) i PF/C (Hibbert, Kanter, West).
skutecznie podbierano mi SFów (najbardziej bolał Hayward) więc skończyłem z DeRozanem (znowu za słabo w trójach, ale ponoć je ostro trenował), Bennetem (taki tweener, jeśli wypali i dostanie minuty może być w roto lidze skarbem - po dłuższych, kojących sumienie, przemyśleniach wychodzi mi, że Cavs mu te minuty dadzą - po co traciliby na niego pick nr 1 a Clark i Gee na SF długo nie może trwać :) ) i moim tradycyjnym w tym roku uzupełnieniem Metką (idealnie pasuje do Knicks). do tego wściekły pies Beverley i stworzony do roto, wszechstronny Olynyk, który minut powinien mieć pod dostatkiem

oprócz trójek i TO teoretycznie pozostałe kategorie są u mnie w miarę OK ale silnych drużyn mamy dużo - na ten moment oceniam się jednak na kandydata do pozostania w drugiej lidze - ale jeśli Wall i DeRozan poprawili trójki a Bennett będzie grał po 25 min to mogę popsuć krwi potencjalnym liderom
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez GRB 28 paź 2013, o 09:54

Ja mam najgorszy zespół w lidze i zapewne spadnę.

1. (3) Stephen Curry (GS - PG,SG)
Decyzja była pomiędzy nim a Paulem. Wziąłem Curry'ego ze względu na trójki (kategoria ustawiona w zasadzie) i większą ilość punktów. Byle się nie popsuł, to będzie dobrze.

2. (22) Kawhi Leonard (SA - SG,SF)
Mr. versatility. Według kilku kolegów z ligi kandydat do bycia wielkim zawodem. Ale przecież nawet grając na poziomie z zeszłego roku, zasługuje na ten pick. A może być tylko lepiej.

3. (27) Nikola Vucevic (Orl - PF,C)
Zbiórki i fg%. Dużego postępu nie zrobi, ale mi wystarczy powtórka z rozrywki.

4. (46) Tim Duncan (SA - PF,C)
Oby zagrał w 70 meczach, to już będzie sukces. Nie spodziewam się znaczącego spadku. W zeszłym sezonie miał 6. ranking. Teraz z nów może być w pierwszej dziesiątce. Moim zdaniem steal.

5. (51) Andre Drummond (Det - PF,C)
Wszystko pięknie poza wolnymi. Ale większość moich pozostałych graczy ma na tyle wysoki wskaźnik ft%, że tragedii nie powinno być. A poza tym może się skończyć tak, że Drummond i Vuc będą liderem i wiceliderem ligi w zbiórkach.

6. (70) Kyle Lowry (Tor - PG)
Obawa o zdrowie, ale kiedyś zła passa musi się skończyć. Potrzebowałem asyst.

7. (75) Kevin Martin (Min - SG)
Pure shooter, a punktów mi brakowało. Na pewno będzie lepiej niż w OKC.

8. (94) Paul Pierce (Bkn - SF)
Jeden z niedocenianych w draftach weteranów (obok Duncana i Garnetta głównie). Jak będzie zdrowie, to wybór się opłaci.

9. (99) Wilson Chandler (Den - SG,SF)
Cholera wie, co z nim będzie. Na razie są problemy z kontuzją. Powinna być produkcja, jeśli będą minuty.

10. (118) Nene Hilario (Was - PF,C)
Kolejny znak zapytania. Przy Gortacie może nie będzie musiał bić się z dużymi chłopcami i będzie mniej marudził z kontuzjami.

11. (123) J.J. Redick (LAC - SG)
Trójki. Dziękuję za uwagę.

12. (142) Carlos Delfino (Mil - SG,SF)
Nie wiedziałem, że jest kontuzjowany, Pierwszy kandydat do odstrzału.

13. (147) Andrea Bargnani (NY - PF,C)
Nienawidzę go, więc w razie czego chętnie się go pozbędę. Jakby nie było, zawodnik z pierwszej piątki za 147. numerem to dobry deal.
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron