Roto - II liga 2013/2014

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez fluber 28 paź 2013, o 10:23

Nie wiem, na ile sarkastycznie oceniasz swój zespół, bo team jest bardzo dobry, ale znaków zapytania, co do zdrowia jest mnóstwo. Duncan, Bargnani, Curry, Drummond, Martin, Delfino, Pierce opuszczą zapewne sporo spotkań, a mamy aż 10 punktujących pozycji. No i Lowry, który przez pierwszy miesiąc będzie grał z palcem rzucającej ręki w szynie - też może być róznie.
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez Andrew23 28 paź 2013, o 13:22

Ostatni etap draftowego maratonu, wreszcie... Żadnego rankingu już nie miałem siły i czasu przygotowywać, wybory więc były dokonywane pod wpływem chwili, a lista zawodników non stop przewijana (przez to np nie wiem kompletnie co się działo na czacie). Wzorowego zbilansowania brakuje, jest kilka dziur, ale mam nadzieję że będę w stanie powalczyć.

1.(4)Chris Paul (LAC - PG) - chyba jedyny gracz na pozycji PG, który nie ma praktycznie słabych punktów. Skuteczność i przechwyty zdecydowały, że właśnie on, a nie Harden, jest w mojej drużynie.

2.(21)Al Horford (Atl - PF,C) - bardzo jestem zadowolony z tego wyboru, bo jest szansa na pierwszorundową wartość w najbliższym sezonie. Właściwie też trudno mu cokolwiek zarzucić, szczegónie że spodziewam się powrotu rzutów wolnych na dobrej skuteczności i nieco większej ilości bloków

3.(28)Damian Lillard (Por - PG) - statystyki z preseason dobrze rokują. Kilka wad na pewno ma, a dla mojego zespołu najważniejsze będzie to żeby nie stracił zbyt wielu asyst. Zapowiada się za to mega wsparcie w FT.

4.(45)Bradley Beal (Was - SG) - ciekawy jestem na ile (w systemie roto) za szybko się na Beala zdecydowałem, bo w h2h można go chyba wyciągnąc rundę później. W punktach i trójkach jeden z moich filarów, a dodatkowo jest szansa że poprawi także procenty.

5.(52)Derrick Favors (Uta - PF,C) - tuż przed nim poszedł Drummond, dlatego tutaj dylematu nie miałem: double-double, bloki, steale i procenty tak na poziomie 50 FG i 70 FT.

6.(69)Jonas Valanciunas (Tor - C) - kilku chętnych do zabierania rzutów niestety w dtużynie ma, więc na eksplozję w ofensywie nie ma pewnie co liczyć. Reszta statystyk zdecydowanie roto-przyjazna

7.(76)Jimmy Butler (Chi - SG,SF) - Hayward niestety się nie ostał, wziąłem więc Butlera. Trochę szkoda, że być może na pozycji startującego niskiego skrzydłowego będę wystawiał postać jednak drugoplanową, ale statysyki potrafi zasilić bardzo wszechstronnie.

8.(93)Tobias Harris (Orl - SF,PF) - na razie kontuzjowany i rezerwowy, ale możliwości ma ogromne i zdoła je pokazać

9.(100)Reggie Jackson (OKC - PG) - Westbrookowi życzę oczywiście zdrowia, ale lepiej niech nie ryzykuje zbyt szybkim powrotem :) . Raczej po przesunięciu do rezerwy Jackson dalej znajdzie miejsce w moim składzie, bo jako jedyna pewna opcja ofensywna z ławki dalej minut będzie dostawał sporo.

10.(117)DeMarre Carroll (Atl - SF,PF) - nowy starter w Hawks, dzięki któremu pozycja SF zabezpieczona jest już dość solidnie. Trzeba jakoś znaleźć dla niego miejsce w 10, bo chyba w nowej roli się sprawdzi.

11.(124)Samuel Dalembert (Dal - C) - startujemy z dwoma centrami, więc będzie stanowił wartościowe zabezpieczenie. Niczego ponad zbiórki, bloki i 50% FG oraz 70% FT się nie spodziewam i zapewne też nie dostanę.

12.(141)Markieff Morris (Pho - PF) - Miał być Chalmers, ale umknął tuż przed moim wyborem...Może jednak dobrze się stało i to właśnie Morris najbardziej zyska na przeprowadzce naszego rodaka do stolicy? Jedna z większych niewiadomych w moim składzie, ale jest szansa że będzie bardzo przydatny, a jeśli nie, podmieni się go np. na kogoś siekającego trójki.

13.(148)Luke Ridnour (Mil - PG,SG) - przy tak stabilnych starterach w Bucks jak Knight i Jennings, od czasu do czasu zaotuje niezłe mecze. Dla mnie powinien być bardziej użyteczny na sg niż na PG, bo tu mam niestety braki.

Z drużyn rywali bardzo dobrze prezntuje się paka którą zebrał cieglo. Mimo, że naprawdę starałem się znaleźć jakieś słabe punkty, na razie mi się jeszcze nie udało :). Dobrze uzasadniony w zebranej ekipie jest też optymizm flubera. Millsap w 5 rundzie to według mnie steal, tak samo Spencer w 9, brawo. Fajny skład zagnieździł się też w rowie Cartmana ;)
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez cieglo 29 paź 2013, o 11:02

A ja się zastanawiam dlaczego wszyscy są na waiverze? Pojawiają się newsy, wpadają kontuzje a ja nie mogę reagować. Czy to odgórne ustawienie dla rozgrywek roto? Moim zdaniem to nieporozumienie.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez Lew 29 paź 2013, o 14:02

Cieglo ma rację. W zeszłym roku i ogolnie waiverami byli tylko Ci wyrzucani ze składu, a nie wszyscy. Raczej na pewno mozna to zmienic, fajnie byloby jakby sie tak stało:)
Lew
6th man
6th man
 
Posty: 187
Dołączył: 15 paź 2012, o 21:51
Medale: 1
Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): BC Dzidzia
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: MG4

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez fluber 29 paź 2013, o 14:08

A jutro nie wylecą wszyscy na FA?
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez cieglo 29 paź 2013, o 14:13

Tak, ale co to ma do rzeczy?
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez fluber 29 paź 2013, o 14:19

To, że trochę późno się za to zabraliście, skoro od jutra rano nie będzie już problemu. Thrain dostał ustawienia ligi od Chickena, ale nie wiem, czy ta kwestia była tam akurat wyszczególniona.
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez cieglo 29 paź 2013, o 14:36

Temat istotny - niezależnie od tego ile czasu pozostało do uwolnienia zawodników na FA. Przecież wiesz doskonale, że w zakresie akwizycji z FA znaczenie mają niekiedy sekundy.

Thrain: nie można chłopaków ręcznie zwolnić już teraz? Pół dnia na wymiany to masa czasu. W moim przypadku to akurat najwyższy priorytet ale to niezupełnie to samo (swoją drogą czy ktoś wie czy priorytet waivera dotyczy całej paczki zmian, która czeka w kolejce czy tylko pierwszej?). Oczywiście nie mam pretensji ale choćby pod kolejny sezon (niekoniecznie w tej lidze) warto to zmienić.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez fluber 29 paź 2013, o 14:40

Tylko pierwszej. Problem z waiverami był w grupie B MP i nie dało się tego zrobić, chyba że ktoś ma inne informacje?
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez Thrain 29 paź 2013, o 15:54

W ustawieniach dla ligi roto jest : After draft, make all unowned players: Follow Waiver Rules. Tak otrzymałem w ustawieniach od Chickena, dlatego tak ustawiłem. W tej chwili nie mam możliwości zmiany tego ( sprawdziłem na yahoo ), ale zostaną uwolnieni na FA jutro rano. Jeżeli tak jak zauważył cieglo jest potrzeba zmiany ustawień ligi to można się nad tym zastanowić, ale w tej chwili nie mam możliwości zmiany.
Avatar użytkownika
Thrain
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 70
Dołączył: 19 gru 2011, o 16:24
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Yakuza
Drużyna keeper: Cleveland Cavaliers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Zarejestrowałem się , ponieważ uwielbiam koszykówkę, a zwłaszcza NBA.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron