Roto - II liga 2013/2014

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez Chicken 29 paź 2013, o 17:17

Dla mnie rozwiązanie z waiverami po drafcie jest ciekawsze, ale przed rozpoczęciem następnego sezonu możemy to oczywiście to przedyskutować. Sprawa jest moim zdaniem na tyle błaha, że nawet nie warto, ale zrobimy jak zechce lud ;)
Avatar użytkownika
Chicken
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 517
Dołączył: 18 gru 2007, o 23:54
Lokalizacja: Olsztyn
Medale: 5
Podium keeper (1) Wicemistrz Roto (3) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Chicken Team
Drużyna keeper: Indiana Pacers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Tak

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez matek 29 paź 2013, o 17:35

Po prostu za późno ogarnęliście draft ;)
Avatar użytkownika
matek
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 21 wrz 2012, o 21:08
Medale: 4
Podium keeper (1) Mistrz Roto (1) Podium Roto (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Underrated
Numer gg: 9318465
Uzasadnienie rejestracji: roto

Re: Odp: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez cieglo 29 paź 2013, o 17:38

Jeśli to błaha kwestia to ustalmy FA po drafcie. Mi to robi różnicę :) Nawet jeśli w międzyczasie przemyślałem swoje potencjalne ruchy ;)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez goozman 29 paź 2013, o 18:57

A ja jestem za waiverem po drafcie - podobnie bylo w MP - ale tam wybor wyraznie mniejszy i byl budzet. ta niepewnosc wyciagniecia kogos tylko dodaje rumiencow rozgrywce a gapy niech placza i placa
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez cieglo 29 paź 2013, o 20:33

Jakie gapy? Wykonujesz pracę na drafcie, wybierasz graczy dysponując daną wiedzą ale świat nie stoi w miejscu :) Na bieżąco spływają newsy, pojawiają się nowe fakty, ktoś łapie kontuzje, ktoś inny nagle zyskuje - dlaczego ktoś czujny nie miałby tego wykorzystać i dopieścić swój skład? Moim zdaniem rozgrywki powinny być jak najbardziej płynne tak by dawałaby maksymalną szansę na poprawę błędów popełnionych podczas draftu. Obecnie często obserwuje się zarzuty, że spaprany draft przekreśla szanse na cokolwiek w sezonie. Oddanie ludzi na FA to moim zdaniem jeden z instrumentów poprawy tej sytuacji. Waiver to stagnacja chociaż uczciwie rzecz ujmując ja też widzę w tym swoje plusy.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez kobe26 30 paź 2013, o 18:02

1. (8) Carmelo Anthony - Zanim go wybrałem myślałem nad kilkoma opcjami... George, Rose... jednakże uznałem, że karmelek jest wg mnie najpewniejszym pickiem. Wszechstronny myślę, że mnie nie zawiedzie i będzie dodawał mi ładnie punkciki i zbióreczki, a czasem jakieś asysty może (chociaż na to specjalnie nie liczę)
2. (17) Dwyane Wade - 17 numer i trzeba było się na coś zdecydować... tak naprawdę chciałem Derona Williamsa i byłem na niego mega nastawiony... jednakże jak zwykle Żubry mnie uprzedziły i w ten sposób musiałem poszukać czegoś innego. Wahałem się miedzy nim a Wallem... i wybrałem połamańca... mogę źle na tym wyjść.
3. (32) Kobe Bryant - Skoro wybrałem rundę wcześniej połamańca to i tym razem szedłem tym samym tropem. No i uznałem, że to chyba dobry moment na Kobego... on jeszcze wróci i będzie rządził... przynajmniej mam taką nadzieje, choć nie wiem czy się wpasuje w ten skład Lakersów. Właściwie to nie chciałem go brać tak wysoko, bo chciałem Hibberta...ale mnie uprzedził kolega z pickiem wcześniej. (Może to być steal tego draftu lub totalna klapa).
4. (41) David Lee - co tu dużo pisać... jak dla mnie pewniak w składzie... mistrz statsów na Fantasy i tyle.
5. (56) Greg Monroe - kolejny wysoki zbiórki, punkty i ciekawa drużyna powinny dobrze na niego wpłynąć. Dobre statsy z gry... daje zbiórki i punkty.... trochę brakuje mu bloków niestety.
6. (65) Nikola Pekovic - tu chyba popełniłem błąd, postanowiłem wziąć Peka, bo miał całkiem udany poprzedni sezon... choć bez rewelacji... ale właśnie wraca Love i to wszystko może mi wyjść bokiem. Zobaczymy jak będzie.
7. (80) J.R. Smith - tu były poszukiwania kogoś kto sypnie kilka trójek, no i zauważyłem Smitha, który miał ich całkiem sporo oddanych w zeszłym sezonie... miejmy nadzieje, że nie będzie grał dużo gorzej, a będzie dobrze.
8. (89) Anderson Varejao - tu liczę, że się koleś nie posypie i tyle... jak zagra więcej niż 30 meczów w sezonie to można liczyć na 10/10 u niego. Dużego ryzyka nie podjąłem. Choć koledzy pisali, że mogę mieć problem z rozegraniem 82 meczy na niektórych pozycjach... trochę racji mają. (trzeba mieć jednak wiarę w tych grajków)
9. (104) Joe Johnson - sypie trójki... i tyle właściwie.
10. (113) Dion Waiters - i tu jestem ciekawy co się stanie... jak nie teraz to kiedy... musi być przełom u tego chłopaka. Ma cojones mówił, że może być najlepszym sg w lidze (na wyrost moim zdaniem), ale uznałem to za dobry znak.... więc postanowiłem go przygarnąć.
11. (128) Darren Collison - tu się ocknąłem, że mam tylko 1 pg w zespole i akt rozpaczy właściwie... do wywalenia... (zmarnowany pick)
12. (137) Michael Kidd-Gilchrist - wszechstronny zawodnik, może coś mi ładnego dać w tym sezonie. Zobaczymy.
13. (152) Avery Bradley - pod nieobecność Rondo... myślę, że może pograć trochę więcej i dzięki temu podrasuje trochę statystyki... choć też nie ma rewelacji.

Ogólnie jestem jednak zawiedziony, kilka razy zostałem wyprowadzony w maliny pickami innych graczy. Nie do końca poszedłem swoją ścieżką... mam duże braki w niektórych elementach gry i myślę, że jak będzie środek tabeli to będzie sukces. (5-8 pozycje)

Co do innych składów to dla mnie faworytem jest Sixsigma... rewelacyjny skład. (ostatni pick stephenson - mistrzostwo świata), Zdunia ma też ciekawą paczkę, no i Bukkake... fajny początek: Love, Wall, Hibbert, Bledsoe... potem trochę dziwnie m.in. bennett??!! Zapowiada się ciekawie
Avatar użytkownika
kobe26
6th man
6th man
 
Posty: 107
Dołączył: 7 wrz 2012, o 14:10
Lokalizacja: Koszalin
Drużyna fantasy (poza keeper): LakersTeam
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Jestem wielkim fanem 76ers i Lakersów.

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez matek 30 paź 2013, o 19:58

Szykuje się duża aktywność na FA w tym przypadku...
Avatar użytkownika
matek
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 21 wrz 2012, o 21:08
Medale: 4
Podium keeper (1) Mistrz Roto (1) Podium Roto (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Underrated
Numer gg: 9318465
Uzasadnienie rejestracji: roto

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez GRB 5 lis 2013, o 12:53

Misie pysie, szykuje mi się wielki overkill w trójkach z Currym, Redickiem, Martinem, Lowrym, Pierce'em i McRobertsem w składzie. Na razie dołuję co prawda w blokach, ale to anomalia, bo mam przeca Drummonda i Duncana, którzy mi spokojnie pociągną kategorię. Chodzi mi generalnie o to, że chętnie sprzedam Wam trójeczki, tylko jeszcze nie wiem za co :R
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez cieglo 5 lis 2013, o 13:04

Gdyby mój najlepszy strzelec za 3 (licząc statsy z poprzedniego sezonu) był w gazie (teraz cholera wie gdzie się podział) to byłbym pierwszym by wzmocnić tę kategorię. Dam mu czas na rozpędzenie ale już przyglądam się Twoim słabościom ;)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto - II liga 2013/2014

Postprzez kobe26 5 lis 2013, o 16:54

szukam rozgrywającego z trójkami... zapraszam :P
Avatar użytkownika
kobe26
6th man
6th man
 
Posty: 107
Dołączył: 7 wrz 2012, o 14:10
Lokalizacja: Koszalin
Drużyna fantasy (poza keeper): LakersTeam
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Jestem wielkim fanem 76ers i Lakersów.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron