Roto - I liga 2013/2014

Re: Roto - I liga 2013/2014

Postprzez Benon 17 paź 2013, o 23:40

Ostatnio nie mogę, ale i nie muszę spać po nocach, więc na świeżo podsumowanko. Wybierałem jako ostatni, dwa picki jeden po drugim, więc wyglądało to mniej więcej tak, że przygotowywałem krótką listę tych których bym chciał, a jak dochodziło do wybierania zastanawiałem się gdzie się oni wszyscy podziali i na szybko, ufając intuicji, brałem co było pod ręką. Pod ręką znalazłem tyle:

The Tramwajs
1. (12) Kyrie Irving (Cle - PG)
Liczyłem na chociaż jednego z trójki Davis/Gasol/Rose... Kyrie może wreszcie przestanie się uszkadzać i wprowadzi Cavs na wyższy poziom, będąc liderem pełną gębą. Byłoby miło... Normalnie omijam szerokim łukiem - tu wziąłem - typowy pick z musu.
2. (13) Nicolas Batum (Por - SG,SF)
Jego za to zawsze chciałem mieć w drużynie, ale zawsze albo cena za duża, albo ktoś mi go bezczelnie podpierdzieli. Jako, że to był mój ostatni draft to go sobie zgarnąłem... Choć raz... Wszystkiego po trochu - taki poooor man LeBron. Nadzieja w tym, że formę z ME ma już daleko za sobą.
3. (36) Pau Gasol (LAL - PF,C)
Przy kolejnej parze picków liczyłem na kogoś z dwójki Noah/Lopez. Jak widać się przeliczyłem, więc trzeba było mi brać top wysokich jaki został dostępny. Na Gasola seniora jestem w tym roku skazany, bo na pięć draftów, w jakich brałem udział, cztery razy przypadł mi w udziale. Jak już zacząłem nadużywać słowa udział, to mam nadzieję, że mój optymizm, co do jego osoby udzieli się Pawełkowi... :Y
4. (37) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)
Staty już są, a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Problem tylko taki, że w tych statach na pierwszy plan wysuwają się straty. Oby tylko (run)DMC w tym sezonie mniej ufał swoim zdolnościom kreowania rzutów, a więcej dawał sie karmić Vasquezowi, który, jako, że nie mam go w tym roku w składzie, może śmiało wziąć na swoje barki wszystkie straty, które przypadały w udziale Cousinsowi.
5. (60) George Hill (Ind - PG,SG)
Kolejny mój człowiek - też 4/5 - do roto, myślę, że się nieźle nadaje. Liczę na typa w tym roku...
6. (61) Brandon Jennings (Det - PG)
Oby tylko przeprowadzka wyszła mu na plus. Już teraz zapowiada, że wreszcie ma komu asystować, więc, skoro już wybrałem go sobie do ekipy, to nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wierzyć, że asyst przybędzie, skuteczność wzrośnie, a straty zmaleją. Benon, niepoprawny z ciebie optymista. Ogarnij się...
7. (84) Tyreke Evans (NO - SG,SF)
Czoeku, jak tylko pamiętasz jak grałeś jako rookie, to najwyższa pora wrócić do korzeni... Kolejny pacjent po przeprowadzce. Najwyraźniej pokłady wiary w ludzi, jakie mam w sobie, nie pozwalają mi trzeźwo myśleć... A może to piwo? Eee, nie - bez sensu...
8. (85) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)
Jimmy, byłoby miło, jakby udowodnił, że to co prezentował rok temu po ASB to norma w jego przypadku i tego mogę się od niego spodziewać... Tak, chcę!!! Tak, wierzę!!!
9. (108) Tiago Splitter (SA - C)
Trzeba było jakoś uzupełniać niedobory na PF/C. Padło na Splittera - wszak to jest starter. Bez fajerwerków, ale myślę, że to jak najbardziej pozytywny zawodnik do roto. Nie traci i jest skuteczny.
10. (109) Anderson Varejao (Cle - PF,C)
Super hiper high risk, super hiper high reward. Aby mieć nadzieje na jakis w miarę dobry wynik, to draftując jako dwunasty, po prostu, trzeba ryzykować. Ilość rozegranych przez Brazylijczyka meczów w trzech ostatnich sezonach sprawia, że mam ochotę zrobić czystki etniczne w Ameryce Południowej, ale, jak na razie pohamowuje zapędy i czekam cierpliwie na rozwój sytuacji...
11. (132) Manu Ginobili (SA - SG,SF)
Z Brazylii do Argentyny niedaleko, więc być może czekaja mnie ciekawe wakacje. Staremu, dobremu Manu mówię tak! Temu typowi z nieestetyczną łysiną z g6 ostatnich finałów mówię nie!
12. (133) J.J. Hickson (Den - PF,C)
Faried mi strasznie pasuje, jako energizer z ławki, więc mam małe nadzieje, że JJ będzie startował w ekipie z Colorado. Jeszcze jakby blokował... Dobra, rozmarzyłem się... Jest, bo jest. Może będzie z niego pożytek.
13. (156) Vince Carter (Dal - SG,SF)
Nałogowo wybieram Vince'a w ostatnich rundach. Ponoć wiara czyni cuda...

Jeśli spojrzę na wybory, przez pryzmat 12 numerka na drafcie, to jestem wręcz wniebowzięty, ale jak pomyślę, że threepeat dość drastycznie się ode mnie oddalił, to się chociaż pocieszam, że może chociaż nie spadnę... :S

Pozdrawiam
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Re: Roto - I liga 2013/2014

Postprzez matek 18 paź 2013, o 09:00

To i ja coś skrobnę :)

Hell's Kitchen
1. (2) Kevin Durant (OKC - SF) - gdy zobaczyłem swój numer, trochę się mnie to zaskoczyło (rok temu 1, teraz 2). Dwójka była w moich oczach najgorszym numerem, ale teraz myślę, że 3 byłby jeszcze gorszy :V tak czy inaczej, cały mój draft zależał od wyboru Tizza... zaczynając od LeBrona, kolejne wybory byłyby całkiem inne, przynajmniej te pierwsze. Liczę, że KD będzie kręcił się koło 30ppg - przynajmniej na początku, do powrotu Russa. Do tego mile widziane dwie trójeczki, 8reb, 4as, i po 1,5 stl i blk.
2. (23) John Wall (Was - PG) - chciałem z tym numerem jednego z pary Horford/Sanders, ale obaj zostali podebrani, gdy już jednego z nich byłem prawie pewny... mając na pokładzie rzucającego za 3 KD, Wall był najlepszym wyborem na zabezpieczenie asyst i dalsze podbijanie punktów. Oby zdrowie dopisało.
3. (26) Joakim Noah (Chi - PF,C) - po doładowaniu punktów, trójek i asyst w ilości konkretnej jak na dwa wybory, trzeba było kierować się w stronę zbiórek i bloków. Wybór najlepszy na ten moment, mimo że przez chwilę chodził mi po głowie Pau...
4. (47) Kemba Walker (Cha - PG) - bo trzeba mieć w składzie kogoś ze swoich grajków ;) liczę, że Kemba nadal będzie dostarczał przechwytów w hurtowych ilościach i nie ukrywam, że głównie pod tym kontem go brałem. Poza tym dodaje kilka asyst i wzmacnia mnie dalej w punktach. Zdziwiłem się, że nikt go nie podebrał przed moim wyborem.
5. (50) Derrick Favors (Uta - PF,C) - obwód zabezpieczony jako tako, więc wzmacniania zbiórek i bloków ciąg dalszy. Derrick pokazał w pre, że można na niego liczyć przy zwiększonych minutach. 12-10-2 to minimum jakiego oczekuję
6. (71) Wesley Matthews (Por - SG,SF) - trójki, trójki, trójki - od tego mam Wesa. Kontuzja McColluma tylko pogrubiła go na mojej przeddraftowej liście. Dodatkowo generuje mało strat i dorzuca przechwyty na zadowalającym poziomie. Regresu się nie spodziewam.
7. (74) Jonas Valanciunas (Tor - C) - wahałem się między nim a Fariedem. W końcu raczej pewna s5 (przy niepewnej KF) i umiejętność blokowania na wysokim poziomie zadecydowały. Mógłby tylko lepiej zbierać... 10-8-2 mile widziane. Sytuacja jak u Favorsa, czyli liczę na progres przy zwiększonych minutach.
8. (95) O.J. Mayo (Mil - SG) - OJ... poczciwy OJ - który to już raz stawiam na ciebie w roto? Najlepsza opcja na tamten moment. Trójki i punkty, punkty i trójki - po to go wybrałem. I lubię typa. Mile widziany powrót do produkcji z rookie-sophmore season i na to po cichu liczę. Kto ma punktować w tych Bucks, jeśli nie on? Może złamie 20ppg przy dwóch trójeczkach? Nie obraziłbym się.
9. (98) Raymond Felton (NY - PG,SG) - i tutaj wg rozsądku powinien iść wysoki... ale nie widziałem odpowiedniego kandydata na ten numer i sympatia do grubaska zadecydowała. Nie mogłem go przepuścić przez palce na tym etapie. Zabezpieczenie w asystach, przechwytach i trójkach.
10. (119) Harrison Barnes (GS - SF) - uważam, że będzie dawał 1,5 trójki i zanotuje spory progres. Ciekawy duet z Iguodala. Zabezpieczenie, ale nie zdziwi mnie produkcja pozwalająca wskoczyć mu do składu. Kto by się nie połamał w GSW - czy to Curry, czy któryś z wysokich - Harrison zawsze na tym dodatkowo skorzysta.
11. (122) Samuel Dalembert (Dal - C) - znowu musiałem wybrać wysokiego, żeby nie zrobiło się nerwowo... wahałem się pomiędzy nim, Tristanem, Deandre i Gibsonem. Pewna piątka i (jak w przypadku Jonasa) umiejętność solidnego blokowania przeważyły. Produkcji też spodziewam się takiej, jak u środkowego Raptors.
12. (143) Brandon Knight (Mil - PG,SG) - nikt nie lubi Brandona, a ja przeciwnie, i prawie zawsze mam go w swoich zespołach. Partner Mayo w Bucks, u mnie może wskoczyć do składu, jeśli OJ lub inny guard się połamie. Sympatia i trójeczki. Dodatkowo zawsze coś poda. Głębokie zabezpieczenie.
13. (146) John Henson (Mil - PF,C) - i czas na ostatni pick, przeznaczony tradycyjnie na podkoszowego. Czuję, że to będzie ciekawy rok Hensona, ma spore szanse na stałą grę w s5. Rok temu ludzie pukali się w głowę, gdy brałem z ostatnim wyborem Hicksona...

W sumie, to trochę żałuję tylko jednego wyboru, bo mogłem uderzyć po kogoś innego. Ale nie jest źle, wszystkie staty w miarę zabezpieczone.

Sam nie wiem w co celować, ale jeśli mój zespół ominą poważne urazy, to chyba mam szansę skończyć w trójce. Na drobne absencje mam solidne zabezpieczenie.
Avatar użytkownika
matek
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 21 wrz 2012, o 21:08
Medale: 4
Podium keeper (1) Mistrz Roto (1) Podium Roto (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Underrated
Numer gg: 9318465
Uzasadnienie rejestracji: roto

Re: Roto - I liga 2013/2014

Postprzez bulek 19 paź 2013, o 10:49

I ja coś skrobnę.

Sopot Yellow-Black


1. (8) Marc Gasol (Mem - C). Z chwilą dowiedzenia się o 8 nr draftu, polowałem właśnie na Gasola. Idealny gracz na ten cykl, wysoki, potrafiący rzucać wolne, dostarczający też niezłą ilość asyst. Do tego oczywiście pkt, zb, bloki. Jeśli brać lidera, to lepszego nie mogłem.

2. (17) Serge Ibaka (OKC - PF,C). Poszedłem w zabezpieczenie pozycji wysokich, jak się później okazało, bardzo dobrze. Ibaka to maszynka do zbiórek i bloków, ale w aktualnej sytuacji GSW powinien również być ważną opcją w ataku. Bo kto ma rzucać oprócz Duranta? Jackson, Sefolosha, Adams? Samo wymienianie tych nazwisk pod kątem punktów brzmi jak sabotaż.

3. (32) Damian Lillard (Por - PG).Debiutancki sezon miał świetny, ten powinien być jeszcze lepszy. Nabrał doświadczenia, a na jego pointsy, asysty, trójki można zawsze liczyć. Oczywiście również na straty, no ale coś za coś. Jeśli tylko zanotuje progres w stealach, będzie idealnie. Lillard był jednym z autorów mojego awansu, obym znów odniósł sukces mając go w teamie.

4. (41) Kobe Bryant (LAL - SG). Kobas i 4 runda to brzmi prawie jak kryminał. Bez wątpienia steal tego draftu. Jeśli Kobas na przyjściu Howarda i Nasha nic nie stracił, nie straci również bez Howarda. Kobas powinien napisać książkę: "co Ty wiesz o zabijaniu" - bo swoimi trójkami i leader-shipem zabił już wiele drużyn. Niezły procent rzutowy, zbiórki, asysty, nawet przechwyty. Owszem też wręcz zatrważający wskaźnik strat - 3,7 - ale żeby był to materiał na 4 rundę? Gdybym go przegapił, to już wogóle zapachniałoby kryminałem. Dzięki niemu i Lillardowi jestem na e-nba w roto w tej lidze, w jakiej jestem. Także jeśli tam się udało, czemu ma się nie udać tutaj?

5. (56) Chandler Parsons (Hou - SF,PF). Największe zaskoczenie ubiegłego sezonu chyba. Zanotował sporty progres w stosunku do 2011/12 w punktach, FG, trójkach, FT%, zb, as, grając oczywiście więcej. Trochę może mu zabrać w tym roku Howard, ale mimo wszystko większego regresu być nie powinno. Miałem w zamyśle brać graczy wszechstronnych, więc Parsons był oczywistą opcją.

6. (65) Goran Dragic (Pho - PG). I tu juz się pogubiłem. Nie lubię typa, koleś gra mocno pod siebie, co udowodnił choćby na eurobaskecie vs Francji. Jedyne, co mimo wszystko przemawia za nim, to wysoki wskaźnik asyst, co jednak nie oznacza, że jest typem kreatora. Ktoś w phoenix po odejściu nasha podawać musiał. Bezpieczny wybór i nic poza tym. Mogłem bardziej pójść w zabezpieczenie pozycji wysokiego (Amir).

7. (80) Jeremy Lin (Hou - PG). Kompletnie zapomniał o Drummondzie. No ale nic, Lin tak słabego sezonu pewnie już nie rozegra, po tym jak zabłysł w NY sporo się wokół niego działo, popularne "linsanity", koleś tego nie ogarnął tak jak powinien. Zimny prysznic mu się przyda, jego gwiazda jak szybko zabłysła, równie szybko zgasła i nikt już o niej nie pamięta. Lin może skupić się na robieniu swojego. Straty zamierzam tankować, w inne elementy Lin mi pomoże wyśrubować.

8. (89) Kevin Garnett (Bkn - PF,C). Inwestycja w Dragicia i Lina zrobiła swoje, pojawiła się mocna posucha wśród wysokich. Garnett był opcją zarówną bezpieczną, oczywistą, jak i nieco chaotyczną. Trudno powiedzieć bowiem, żeby mi pomógł w blokach. Ale ładnie zbiera, rzuca sporo pkt na jako takiej skuteczności, choć jak na wysokiego nic specjalnego. Podobnie jak w innych elementach - może być, ale tylko tyle. No cóż, jesli coś mi Garnett zabezpieczy to tylko pkt i zb.

9. (104) Robin Lopez (Por - C). Wierzę w Robina, również miałem go rok temu w jakże fajnym sezonie na e-nba. Stworzył duet z Davisem, może stworzy i z Aldridgem. Polepszy mi jakże potrzebny wskaźnik - bloki, do tego fajnie zbiera, rzuca na niezłym procencie. Na pewno lepszy gracz na roto niż Garnett, dobrze, że mi się ostał do tego numeru. Chyba mały steal.

10. (113) Danny Granger (Ind - SF).Nie wiem, na co mogę liczyć. Jedynie na to, iż z czasem pokaże, iż jest jeszcze graczem na NBA. Duże ryzyko, które jednak może się opłacić, nawet jeśli będzie wchodził z ławki.

11. (128) Taj Gibson (Chi - PF,C). Największą jego zmorą jest Boozer, gdyż ciągle udowadnia, iż jego miejsce jest w S5 bulls. Wchodząc z ławki będzie ważną opcją Chicago, jeśli się Booz połamie, albo stransferują jego lub Gibsona, może być zajebiście. Polowałem na niego skutecznie w aukcyjnym h2h, równiez i tutaj nieco zaskoczyłem Benona, gdyż wiedziałem, iż może go w końcu wybrać - stąd postanowiłem nie zwlekać. Mała wiedza o przeciwniku się przydaje :)

12. (137) Mario Chalmers (Mia - PG). 4 th man w Miami. Rzuci swoje trójki, coś poda, przechwyci. Fajny materał na gracza zadaniowego, dlatego wybrałem do w 12 rundzie. Wielkiego progresu może nie być, ale zawodu również nie. Bezpieczne miejsce w Miami, choć również bez szans na coś więcej. Pomoże mi w kilku statystykach i pod tym kątem został wzięty.

13. (152) Jared Dudley (LAC - SG,SF). Nie będzie gorszy od Sefoloshy, który został przez Chickena wybrany sporo wcześniej. Również zadaniowiec w LAC, który w wielu elementach się przyda, gdyż nie jest jednowymiarowy.

Reasumując cel był zasadniczy - unikać graczy jednowymiarowych, i poza Dragiciem i Garnettem cel zrealizowałem. I co tu dużo ukrywać, poluje w podium, bo taki może być tylko cel, jak się do ligi przystępuje. Każde inne miejsce przyjmę z małą goryczą, zwłaszcza po dwóch drugich miejscach w roto w ubiegłym sezonie. Polubiłem tą formułę, choć przez kilka lat jej unikałem i znowu trzeba dowieść, że bulek w roto za rywala oznacza problem :)
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Roto - I liga 2013/2014

Postprzez knt 19 paź 2013, o 18:59

Panowie niestety nie dałem rady dotrzeć na draft tak jak to sygnalizowałem wcześniej (Czeski hotel bez wifi;/), mam nadzieję, że nie wstrzymywałem wyborów bo listę miałem zrobioną. Nie do końca jestem zadowolony z wyborów więc będę szukał szans w trejdach:)

Pozdrawiam
knt
Avatar użytkownika
knt
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 10 wrz 2009, o 08:10
Lokalizacja: Kraków
Medale: 6
Mistrz FP (1) Wicemistrz h2h (2) Podium PF (1) Wicemistrz budżetówki (1) Podium Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): DyrDyr
Numer gg: 7135354
Uzasadnienie rejestracji: NBA Cares
Skąd wiesz o sznurówce?: Zadzwonił do mnie Derek Ryba i mnie zaprosił.

Re: Roto - I liga 2013/2014

Postprzez matek 30 paź 2013, o 19:41

Możecie się szykować na mój atak w górę tabeli, od jutra nie mam zamiaru wracać na aktualną pozycję :D
Avatar użytkownika
matek
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 21 wrz 2012, o 21:08
Medale: 4
Podium keeper (1) Mistrz Roto (1) Podium Roto (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Underrated
Numer gg: 9318465
Uzasadnienie rejestracji: roto

Re: Roto - I liga 2013/2014

Postprzez Tizz 8 lis 2013, o 03:41

nie ma kurwa mowy, że ten trejd najlepszy na roto center za wacek + jeszcze wiekszy wacek przejdzie.
keeper sznurkowy:
do wzięcia: Avery Bradley, Steven Adams, John Henson, Terrence Jones, Rondae Hollis-Jefferson, Monta Ellis,
wanted: produkujący PG/G

keeper basketpun: pozyskam zawodnikow 'na teraz'.
Avatar użytkownika
Tizz
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 664
Dołączył: 21 wrz 2010, o 10:38
Lokalizacja: dwawua
Medale: 1
Wicemistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bonafide / Psychopathic
Drużyna keeper: Memphis Grizzlies
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Doomsday Inc.

Re: Roto - I liga 2013/2014

Postprzez bulek 9 lis 2013, o 22:43

A jaką pozycję z Gasolem zajmuję?

Chcesz go, to dawaj kontrpropozycję. Proste.

Ten zajebisty center wali na razie 6 zbiorek na mecz, normalnie szał.

Widzę, że z Gasolem juz nic nie zwojuję, próbuje czegos innego - olać zbiórki a iść w zupełnie inną mańkę, poki jeszcze nic nie jest przegrane.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Roto - I liga 2013/2014

Postprzez Tizz 10 lis 2013, o 02:48

ale to nie znaczy tez, ze za pół darmo masz go oddawać :]
keeper sznurkowy:
do wzięcia: Avery Bradley, Steven Adams, John Henson, Terrence Jones, Rondae Hollis-Jefferson, Monta Ellis,
wanted: produkujący PG/G

keeper basketpun: pozyskam zawodnikow 'na teraz'.
Avatar użytkownika
Tizz
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 664
Dołączył: 21 wrz 2010, o 10:38
Lokalizacja: dwawua
Medale: 1
Wicemistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bonafide / Psychopathic
Drużyna keeper: Memphis Grizzlies
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Doomsday Inc.

Re: Roto - I liga 2013/2014

Postprzez bulek 10 lis 2013, o 04:14

No może ten trejd troche na zasadzie "tonący brzytwy sie chwyta". OK, to vetujcie, sam juz nie mogę zrezygnować raczej.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Roto - I liga 2013/2014

Postprzez matek 10 lis 2013, o 11:29

Tizz napisał(a):nie ma kurwa mowy, że ten trejd najlepszy na roto center za wacek + jeszcze wiekszy wacek przejdzie.

jednak kurwa przeszło, i nikomu nie wydawało się podejrzane, ani nie przeszkadzało

polecam skupić się na własnych działaniach, zamiast wietrzyć spisek w ruchach innych
Avatar użytkownika
matek
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 21 wrz 2012, o 21:08
Medale: 4
Podium keeper (1) Mistrz Roto (1) Podium Roto (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Underrated
Numer gg: 9318465
Uzasadnienie rejestracji: roto

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron