Roto II liga - 14/15

Re: Roto II liga - 14/15

Postprzez Andrew23 28 paź 2014, o 20:47

Ciekawe te tabelki, które gooz wklejał, ja draftowałem na starej wersji apletu plus excel i własne projections, ale mam nadzieję, że tym razem to yahoo wszystko dobrze policzyło ;)

High Flying Circus 7

1.(3)Stephen Curry (GS - PG,SG)
Wiedziałem, że na AD z 3 numerem szanse są niewielkie, a Lebrona i tak bym nie brał, w grę wchodzili więc Curry, Paul i Harden. Mimo, że o powtórzenie poprzedniego sezonu może być trudno, jestem zadowolony, że właśnie na Currym oparłem budowę swojej drużyny.

2. (22) Kyle Lowry (Tor - PG) - w lidze z dwoma centrami zacząłem od dwóch rozgrywających. W planie jednak miałem nie pakowanie się w żadnego niszczyciela FT, Howard więc odpadał. Umocniłem pozycję PG i miałem nadzieję na Gasola czy Horforda w kolejnej rundzie.

3. (27) Marc Gasol (Mem - C) - choć w typowych dla wysokich katgoriach nie błyszczy (ale liczę, że nieco zbiórki i bloki poprawi), jest chyba idealnym centrem w systemie roto. Dzięki jego rzutom wolnym i asystom, na początku draftu te statystyki wyglądały w moim zespole naprawdę solidnie.

4. (46) Derrick Favors (Uta - PF,C) - ten ostatni raz uwierzyłem w przełomowy rok Favorsa :D 15pt-10zb-1,8bl-1,2stl-52%fg-70%ft jest w jego zasięgu.

5. (51) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF) - w zeszłym sezonie pokazał, że może odrobinę pomóc w wielu kategoriach. Na pewno jest ogromnym wsparciem w rzutach wolnych i punktach, a na tym też mi zależało, bo chciałem jednak mieć drugiego strzelca ze średnią 20+.

6. (70) Jared Sullinger (Bos - PF,C) - w preseason bardzo dużo tych trójek bombał, to oczywiście cieszy, ale wolałbym aby nie skupiał się jedynie na tym, bo procenty z gry i zbiórki mogą ucierpieć. Szykuje się mocny sezon, ale z uciułaniem 0,5 bloku na mecz dalej będą problemy.

7. (75) Jonas Valanciunas (Tor - C) - średnio udany wybór i drugi z kolei center który nie najlepiej blokuje, tyle że tu przynajmniej ten jeden blok na mecz powinien być. Żadnych porywających występów nie oczekuję, ale pewnie nieco się jeszcze poprawi + umie rzucać osobiste

8. (94) Trey Burke (Uta - PG) - miał dobry preseason i póki co wydaje się że w tym sezonie Exum jeszcze nie będzie gotowy, żeby zająć miejsce Burke'a w s5. Dla mojego zespołu najważniejsze będzie to czy zdoła poprawić skuteczność do tych 41-42 %.

9. (99) Tyreke Evans (NO - SG,SF) - bardzo nierówny, ale kogoś musiałem na sg znaleźć. Jest wszechstronny, poprawi FG i będzie ok

10. (118) DeMarre Carroll (Atl - SF,PF) - kombinacja trójek, przechwytów i dobrych procentów z gry oraz zabezpieczenie na pozycji 3

11. (123) Spencer Hawes (LAC - PF,C) - trochę trójek i bloków wciąż brakowało, a że te statystyki rzadko można w parach znaleźć, szczególnie na tym etapie draftu, lepiej trafić chyba nie mogłem. Myślę, że w Clippersach te 25 minut na mecz dostanie i będzie przydatny

12. (142) Kentavious Caldwell-Pope (Det - SG) - na pewno okoliczności do tego żeby się pokazać ma sprzyjające i wydaje mi się że nie zmarnuje swojej szansy. O jakąś projekcję cyferek w tym przypadku trudno, ale może być niezłym źródłem trójek, punktów i przechwytów

13. (147) Wesley Johnson (LAL - SG,SF) - póki co wygląda na to, że ma w Lal miejsce w s5. Trójka, przechwyt i blok co mecz - od wyboru w ostatniej rundzie więcej nie wymagam ;)


Konkurencja w walce o awans jest mocna. Po przejrzeniu sobie ligowych składów chyba najbardziej podobają mi się ekipy:

Bc Dzidzia - naprawdę dobre procenty, punkty, asysty, przechwyty, fajne wybory na końcu draftu (Timofey Mozgov, Mario Chalmers, Otto Porter Jr.)

BukkakeRoto - tu z kolei według mnie szczególnie udany początek - gdybym wybierał pod koniec pierwszej rundy, już tam bym się zastanawiał nad Durantem, w drugiej uważam go za steal, tak samo Derona w piątej i Dienga pod koniec. Dla mnie na pewno jeden z głównych kandydatów do awansu

Six Sigma - poważniejszych słabych punktów nie widzę, może jedynie niezbyt pewne opcje na sg/sf (J.R. Smith, Gallinari, Ross), solidne procenty, trójki, zbiórki, asysty ( no i Plumlee, w którego sam celowałem w ostatnich rundach )

A sprawdzian dla wszystkich naszych teamów zaczyna się już dziś, powodzenia w walce o dwa miejsca na podium! ;)
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Re: Roto II liga - 14/15

Postprzez fluber 28 paź 2014, o 23:32

Solidne procenty u mnie? Chyba chodziło Ci o wolne :V
Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: Roto II liga - 14/15

Postprzez Andrew23 29 paź 2014, o 08:41

Racja, nie zaznaczyłem, FG Jennings, Rubio czy J.R. mogą nieco zepsuć ;)
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Re: Roto II liga - 14/15

Postprzez kobe26 2 lis 2014, o 08:36

Dobra ludki... szukam zbiórek i trójek. Propozycję wysyłać do Koszalińskiego Kórnika :)
Avatar użytkownika
kobe26
6th man
6th man
 
Posty: 107
Dołączył: 7 wrz 2012, o 14:10
Lokalizacja: Koszalin
Drużyna fantasy (poza keeper): LakersTeam
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Jestem wielkim fanem 76ers i Lakersów.

Re: Roto II liga - 14/15

Postprzez goozman 7 lis 2014, o 10:02

zaskakujący dla mnie ten początek sezonu, bo sądziłem, że do powrotu Duranta będę w ogonie ligi. tymczasem trzymam się w czołówce mimo pojedynczych absencji Amira i cieniutkiej grze Lina, w którego przecież zainwestowałem wysoki 6 pick. HFC spokojnie lideruje ale zaskakująco dobrze rozpoczął również Pafsen, który w podraftowych projekcjach yahoo był niżej nawet ode mnie a przecież LBJ też jeszcze się nie rozkręcił
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Roto II liga - 14/15

Postprzez kobe26 8 lis 2014, o 16:15

Mój Kórnik radzi sobie coraz lepiej... mnie jakoś nikt nie wymienia wśród drużyn, które mogą im zagrozić, ale powolutku pukam do najlepszej trójki. Potrzebuję jednak kolesia z trójkami i jakiegoś nieźle zbierającego. Jeśli, więc ktoś ma takowego to zapraszam. Mogę oddać każdego poza Hardenem :P o ile oczywiście propozycja będzie uczciwa i ciekawa.
Avatar użytkownika
kobe26
6th man
6th man
 
Posty: 107
Dołączył: 7 wrz 2012, o 14:10
Lokalizacja: Koszalin
Drużyna fantasy (poza keeper): LakersTeam
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Jestem wielkim fanem 76ers i Lakersów.

Re: Roto II liga - 14/15

Postprzez marcelomattsoy 12 lis 2014, o 09:50

Czy ktoś wie kiedy mój trejd z Dżdżownicami przejdzie? To juz kilka dni wisi, a jest to kluczowe dla mnie dla kolejnych ruchów.

Drugie pytanie - da radę zrobić coś, aby zobaczyć statystyki średnie? Mylące jest, kiedy widzi się zdobycze w totalu, ale są duze różnice w ilości rozegranych gier. To bardziej tyczy się roto MP, bo tam mam np 20 gier mniej niż drużyna z największą ich ilością.
Avatar użytkownika
marcelomattsoy
6th man
6th man
 
Posty: 238
Dołączył: 11 wrz 2009, o 11:22
Drużyna fantasy (poza keeper): Grave Digger
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem kolejnym wrednym spamerem, ale mistrzem tej formy rozrywki

Re: Roto II liga - 14/15

Postprzez goozman 12 lis 2014, o 10:14

trade widzę przeszedł mniej więcej w czasie, gdy pisałeś

a wartości średnie można sobie przeliczyć w excelu dość łatwo bo yahoo nie daje takiej możliwości

EDIT: machnąłem sobie te obliczenia i FYI - jesteś w tym momencie na średnich ostatni :P prowadzą Chyże Rosomaki i HFC
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Roto II liga - 14/15

Postprzez kobe26 12 lis 2014, o 15:28

gooz a wklepałbyś screena tutaj?
Avatar użytkownika
kobe26
6th man
6th man
 
Posty: 107
Dołączył: 7 wrz 2012, o 14:10
Lokalizacja: Koszalin
Drużyna fantasy (poza keeper): LakersTeam
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Jestem wielkim fanem 76ers i Lakersów.

Re: Roto II liga - 14/15

Postprzez goozman 12 lis 2014, o 15:52

Obrazek
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron