Roto liga IIIA - 14/15

Re: Roto liga IIIA - 14/15

Postprzez t3jlor 28 paź 2014, o 13:27

Cerveza Team
1. (10) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C)
2. (15) Serge Ibaka (OKC - PF,C)
3. (34) Deron Williams (Bkn - PG)
4. (39) Ricky Rubio (Min - PG)
5. (58) Trevor Ariza (Hou - SG,SF)
6. (63) Ryan Anderson (NO - PF,C)
7. (82) Nikola Pekovic (Min - C)
8. (87) Darren Collison (Sac - PG)
9. (106) Danilo Gallinari (Den - SF)
10. (111) Enes Kanter (Uta - C)
11. (130) Avery Bradley (Bos - PG,SG)
12. (135) Henry Sims (Phi - C)
13. (154) Kentavious Caldwell-Pope (Det - SG)

Los rzucił mi 10 i 15 nr picku, więc na ten moment założenie było takie by wziąć jakichś dwóch wysokich, którzy nie psują żadnych kategorii i dwa pierwsze wybory padły na Aldridga i Ibake. LMA wiadomo, dostarcza solidnych PTS, zbiórek, na solidnej skuteczności fg i fta, dalej Ibaka, który mam nadzieję, że przynajmniej pod nie obecność KD trochę więcej poprodukuje. Bardzo dobre bloki, fg, zbiórki, mam nadzieję, że trochę popunktuje, osobistych nie psuje, czasem pare trójek rzuci, ale od tego nie jest. Ważne też że obaj nie mają dużo strat.

Dalej kolejne dwa picki i tu założenie było takie by uzupełnić asysty i steale. Deron myśle że będzię miał o wiele lepszy sezon niże te staty w prediction. Pod nowym trenerem może powróci do dawnej formy, a to wciąż przecież zawodnik który w każdej chwili może wybuchnąć z formą robiąc np. 20 ppg, 10 apg, 1,5 spg i dorzucająć 1,5 trójki na mecz na niezłych skutecznościach jak na pg. Grunt to oczywiście zdrowie. Rubio wziąłem do pary, choć średnio mi on trochę pasuje. Jak ktoś szuka bardzo dobrej ilości asyst i steali to zapraszam do skladania propozycji.

Następne dwa picki to specjaliści od trójek, sam nie wiem do końca na co mogę liczyć od nich. Niby Ariza w tamtym roku był w CY to stąd mogły być te możliwie że zawyżone staty na ten sezon, ale może i dalej grać solidnie. Z Andersonem sprawa może być ciężka, na pewno będzie zaczynał mecze jako 6man, ale z ławki dostarcza solidnych pkt, zbiórek no i oczywiście trójek. W tamtym roku zagrał mało gier, ale z tego co pamiętam to fajnie wychodził na średnich i był w czołówce. Nie życząc nikomu kontuzji Davisa (oczywiście dla samego Davisa też nie życze :P) to z tym pickiem Anderson będzie stealem.

Pekovic to z kolei solidne punkty, zbiórki i procenty, w sumie nic mi nie psuje. Collison natomiast jest pierwszym pg Kings i różnie z nim może być, może trochę nasiekać asyst i steali, trochę wpadnie też trójek z jego trony. Dalej Gallo wracający po poważnej kontuzji i też wielka niewiadoma. Jak powróci do dawnej formy to również może być dobrym wyborem jak na 9 rundowy pick. Solidne pkt, trójki, ft, zbiórki. Kanter to też solidne pkt i zbiórki, no i nie psuje znacząco fg i fta.

3 ostatnie picki to uzupełnienia składu o starterów. Jestem ciekaw pierwszych meczów tych panów i wtedy podejme decyzje co do ich przydatności. Aczkolwiek szczególnie liczę na KCP pod wodzą Van Gundiego. To tyle ode mnie.
Avatar użytkownika
t3jlor
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 41
Dołączył: 11 wrz 2014, o 15:37
Drużyna fantasy (poza keeper): Cerveza Team
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA mnie wkręciło, po prostu :)

Re: Roto liga IIIA - 14/15

Postprzez hermman89 27 lis 2014, o 10:07

Stan na 27 Listopada:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
hermman89
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 574
Dołączył: 9 wrz 2013, o 15:53
Medale: 1
Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Lego
Drużyna keeper: New York Knicks
Drużyna keeper basketpun: Chicago Bulls
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Love Fantasy!
Skąd wiesz o sznurówce?: Twitter, Facebook

Re: Roto liga IIIA - 14/15

Postprzez t3jlor 5 gru 2014, o 18:31

Tak z kolei prezentuje się tabelka aktywności...

http://pl.tinypic.com/r/6dzwua/8

Jak widać w grudniu zalogowało się aż 6 osób na 12... masakra jest grać w takiej lidze gdzie jest na 12 ludzi aż tyle nieaktywnych, 0 perspektyw na jakieś trejdy ehh no cóż trzeba będzie się przemęczyć sezon w tej lidze bo taka gra nic nie ma wspólnego z fajną zabawą... Nie wiem jak to wygląda w przypadku innych lig, może jest lepiej...

Jak coś mam do oddania Collisona, Rubio, Vasqueza, Eda Davisa, Pekovica, Kantera, Harrisona Barnesa i szukam solidnych wysokich
Avatar użytkownika
t3jlor
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 41
Dołączył: 11 wrz 2014, o 15:37
Drużyna fantasy (poza keeper): Cerveza Team
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA mnie wkręciło, po prostu :)

Re: Roto liga IIIA - 14/15

Postprzez goozman 5 gru 2014, o 19:00

wow - nie wygląda to ciekawie - niby dwa boty zapowiadały się Wam od draftu ale dziwi jeszcze bardziej mała aktywność już bardziej znanych graczy np. jeffreya..

no cóż trzeba zagryźć zęby i starać się wygrać w obecnym składzie by trafić na bardziej kompetetywny 2 poziom rozgrywek :) nieaktywni powinni być monitorowani przez komisza i zgłaszani na czarną listę rozgrywek sznurowadła - nie potrzeba nam takich "zawodników"..
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Roto liga IIIA - 14/15

Postprzez hermman89 5 gru 2014, o 19:02

goozman napisał(a):wow - nie wygląda to ciekawie - niby dwa boty zapowiadały się Wam od draftu ale dziwi jeszcze bardziej mała aktywność już bardziej znanych graczy np. jeffreya..

no cóż trzeba zagryźć zęby i starać się wygrać w obecnym składzie by trafić na bardziej kompetetywny 2 poziom rozgrywek :) nieaktywni powinni być monitorowani przez komisza i zgłaszani na czarną listę rozgrywek sznurowadła - nie potrzeba nam takich "zawodników"..


Odnotowałem, będę zgłaszał nieaktywnych
Avatar użytkownika
hermman89
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 574
Dołączył: 9 wrz 2013, o 15:53
Medale: 1
Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Lego
Drużyna keeper: New York Knicks
Drużyna keeper basketpun: Chicago Bulls
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Love Fantasy!
Skąd wiesz o sznurówce?: Twitter, Facebook

Re: Roto liga IIIA - 14/15

Postprzez Chicken 5 gru 2014, o 19:10

6 na 12?! No nie spodziewałem się takiej ilości. Po cholere ludzie się zgłaszają i potem psują zabawę innym to nie wiem. Po sezonie niech komisarz wrzuci nicki olewaczy, więcej na sznurowadle nie zagrają
Avatar użytkownika
Chicken
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 517
Dołączył: 18 gru 2007, o 23:54
Lokalizacja: Olsztyn
Medale: 5
Podium keeper (1) Wicemistrz Roto (3) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Chicken Team
Drużyna keeper: Indiana Pacers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Tak

Re: Roto liga IIIA - 14/15

Postprzez hermman89 5 mar 2015, o 15:19

Obrazek

Tak aktualnie prezentuje się tabela. Nie jestem pewny czy awansują 2 czy 3 drużyny do drugiej ligi.
Liga jest ciekawa, i cały czas zmienia się kolejność.
Jeśli chodzi o aktywność, trzej ostatni gracze dawno nie byli widziani.
Avatar użytkownika
hermman89
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 574
Dołączył: 9 wrz 2013, o 15:53
Medale: 1
Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Lego
Drużyna keeper: New York Knicks
Drużyna keeper basketpun: Chicago Bulls
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Love Fantasy!
Skąd wiesz o sznurówce?: Twitter, Facebook

Re: Roto liga IIIA - 14/15

Postprzez hermman89 16 kwi 2015, o 09:44

Obrazek
Tabela na zakończenie sezonu.Gratulacje dla Bulls za zwycięstwo ;) Niestety nie był to udany sezon dla mnie w tej lidze więc za rok będę musiał powalczyć jeszcze mocniej o awans:)
Dzięki wszystkim za grę i mam nadzieję do zobaczenia w kolejnym sezonie!

Niestety mieliśmy w tej lidze 3 olewaczy, którzy okupowali ostatnie miejsca ( WarriorsT, Bayern Cavaliers, Biała Gwiazda)
Avatar użytkownika
hermman89
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 574
Dołączył: 9 wrz 2013, o 15:53
Medale: 1
Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Lego
Drużyna keeper: New York Knicks
Drużyna keeper basketpun: Chicago Bulls
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Love Fantasy!
Skąd wiesz o sznurówce?: Twitter, Facebook

Re: Roto liga IIIA - 14/15

Postprzez Chicken 16 kwi 2015, o 12:52

Do II ligi awansują: bulls2006 i jeffrey. Gratulacje :K

Panowie, którzy olali za rok już z nami nie zagrają dlatego też proszę komisarza o podanie ich nicków bo trudno mi rozszyfrować kto jest kto ;)
Avatar użytkownika
Chicken
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 517
Dołączył: 18 gru 2007, o 23:54
Lokalizacja: Olsztyn
Medale: 5
Podium keeper (1) Wicemistrz Roto (3) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Chicken Team
Drużyna keeper: Indiana Pacers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Tak

Poprzednia strona

Powrót do Ligi Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron