Roto I liga - 15/16

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez matek 14 kwi 2016, o 20:11

Potwierdzam. Grałem sezon wcześniej w LM i miałem podobne odczucia. Szkoda czasu, jeśli chcesz redukować liczbę lig.
Avatar użytkownika
matek
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 21 wrz 2012, o 21:08
Medale: 4
Podium keeper (1) Mistrz Roto (1) Podium Roto (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Underrated
Numer gg: 9318465
Uzasadnienie rejestracji: roto

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez AIR_MJ 14 kwi 2016, o 20:38

Gratulacje Andrew, jesteś jedynym graczem, który skompletował Wielkiego Szlema Sznurowadła - w karierze wygrałeś mistrzostwo w Fantasy Points, H2H, a teraz Roto :K
Avatar użytkownika
AIR_MJ
All-star
All-star
 
Posty: 1440
Dołączył: 9 wrz 2008, o 00:14
Lokalizacja: Kraków
Medale: 12
Mistrz h2h (2) Mistrz FP (5) Wicemistrz FP (2) Podium budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): MJ-TEAM
Uzasadnienie rejestracji: I love this game;)

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez Lew 14 kwi 2016, o 21:37

Andrew23 napisał(a):Na szczęście żaden z niekorzystnych dla mnie scenariuszy, które sobie snułem, nie ziścił się i jest mistrzostwo :)

Dzięki wszystkim za grę, a szczególnie cieglo, bo ten nasz pojedynek sprawił, że wreszcie, raczej pod koniec przygody z fantasy nba, doświadczyłem jak ten system może wkręcić. Graty też dla matka i Benona za równie zaciętą walkę o podium.

bulek napisał(a):Andrew, mam nadzieję, do zobaczenia w LM!

Obecnie raczej dążę do redukcji liczby lig, ale mógłbyś przybliżyć, bo gram głównie na sznurówce, a to chyba jakaś inna federacja organizuje? :)

Dzięki za grę i szkoda, że spadam:) Gratulacje dla Andrew oraz pozostałuch na podium Penetrator i Born Ready A propos LM na e-nba, miałęm okazję w tym roku tam grać i zająłem 2 miejsce...od końca:) Kontuzje trochę plany jej podboju mi popsuły (jak i tu), ale ogólnie mam nadzieję, że tam jeszcze trafię. W przeciwieństwie do GRB nie brakowało mi motywacji do mierzenia się z najlepszymi w roto FB w Polsce. Jeżeli chcesz ograniczać ligi to nie polecam porzucania LM. Przyda się takie doświadczenie i nie brak aktywności graczy w grze czy na forum.
Do zobaczenia w październiku!! :K
Lew
6th man
6th man
 
Posty: 187
Dołączył: 15 paź 2012, o 21:51
Medale: 1
Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): BC Dzidzia
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: MG4

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez Andrew23 14 kwi 2016, o 23:57

Widzę, że zdania co do rozgrywek LM są podzielone. Przypuszczam, że temat organizacji tego przedsięwzięcia w przyszłym sezonie, będzie ruszał jak w większości lig w sierpniu/wrześniu, więc mam czas żeby coś poczytać na e-nba i zastanowić się nad udziałem.

Jeżeli jednak grają tam z identycznymi ustawieniami jak w roto na sznurówce, to pewnie odpuszczę, choć trochę będzie kusić żeby się przekonać kim są ci najwięksi wymiatacze w roto w Polsce.

AIR_MJ napisał(a):Gratulacje Andrew, jesteś jedynym graczem, który skompletował Wielkiego Szlema Sznurowadła - w karierze wygrałeś mistrzostwo w Fantasy Points, H2H, a teraz Roto :K


Dobrze, że lata temu udało mi się wykorzystać Twój nieco słabszy sezon w FP ;)
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez matek 15 kwi 2016, o 07:17

Andrew23 napisał(a):Jeżeli jednak grają tam z identycznymi ustawieniami jak w roto na sznurówce, to pewnie odpuszczę, choć trochę będzie kusić żeby się przekonać kim są ci najwięksi wymiatacze w roto w Polsce.

Jedyną różnicą jest draft aukcyjny i INJ slot.

I tylko zwrócę uwagę, że nie grają tam tylko zwycięzcy lig roto, ale też innych formatów ;)
Avatar użytkownika
matek
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 21 wrz 2012, o 21:08
Medale: 4
Podium keeper (1) Mistrz Roto (1) Podium Roto (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Underrated
Numer gg: 9318465
Uzasadnienie rejestracji: roto

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez Dig 15 kwi 2016, o 07:18

Gratulacje dla zwycięzcy i reszty medalistów. Mnie w tym sezonie wynudziły sezonowe ligi roto i już po pierwszych miesiącach gry brakło motywacji, a że mam za dużo lig na głowie to z jednej (lub dwóch) z tych lig zrezygnuję.

Co do ligi mistrzów też w niej rok temu brałem udział i podzielam zdanie większości, że przy planowanej redukcji nie ma sensu tam grać, bo jak widzisz większość jej uczestników jest ta sama co tutaj w ligach na sznurówce.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez bulek 15 kwi 2016, o 09:22

Andrew23, co do LM to decyzja należy do Ciebie, zresztą nie wiadomo, mistrzowie jakich lig będą zapraszani itd, ale myślę, że nie będę osamotniony, jeśli zachęcę do przystąpienia w next season do drzewkowych lig roto na e-nba, gdzie draft jest rozgrywany systemem aukcyjnym. Minus jest taki, że żeby grać z tymi lepszymi, trzeba zaczynać od 4-ligi okraszonymi debiutantami, z których pewna część okaże się niestety olewusami. Ale AIR MJ tak zrobił i chyba nie narzeka ;)
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez cieglo 15 kwi 2016, o 09:46

Z mojej strony po raz kolejny wielkie gratulacje dla Andrew. Klasa nie bierze się z powietrza i tutaj wzorowo zniwelowałeś stratę i mnie po profesorsku dopadłeś :) Fakt, o którym wspomina MJ jest wyjątkowy i chyba jestem zmuszony przygotować jakiś medal na tą okazję - mistrzostwo to specjalne osiągnięcie i świadectwo świetnego opanowania fantasy nba jako takiego. Martwisz mnie tylko tymi słowami o końcu przygody z fantasy nba - mam nadzieję, że nie planujesz kończyć kariery w najbliższym czasie.
Mój sezon roto (generalnie) był bardzo udany. Wpadł misio i dwa srebra więc narzekać nie mogę. Oczywiście niedosyt zostanie bo złota w profilu sznurówkowym jeszcze nie mam. Na pewno dobiła mnie kontuzja Bledsoe - świetny zawodnik, którego wkład pewnie wyjaśnił by sytuację na moją korzyść w niektórych przypadkach. Za sukces uważam roszady, które pozwoliły zasypać dziurę powstałą przy braku Eryka - w pierwszej chwili myślałem, że jestem skazany na walkę w połowie stawki.

Jeśli chodzi o LM - ja także kwalifikuję się do udziału w tych rozgrywkach, sam mam mieszane uczucia ale wydaje mi się, że podejmę tam rywalizację. Zdania są podzielone ale dobrze także wyrobić sobie własną opinię i spróbować choćby raz. Jakby nie patrzeć - to zaszczyt. Nie ukrywam, że miło byłoby ścigać się tam dodatkowo z Tobą :)

Graty dodatkowo dla Matka i Benona, którzy mieli swój finał B i chyba dopiero ostatniego dnia zdecydowali kto weźmie brąz :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez matek 15 kwi 2016, o 14:04

Dawaj medale, zamiast ciągle gratulować :B
Avatar użytkownika
matek
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 21 wrz 2012, o 21:08
Medale: 4
Podium keeper (1) Mistrz Roto (1) Podium Roto (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Underrated
Numer gg: 9318465
Uzasadnienie rejestracji: roto

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez cieglo 15 kwi 2016, o 14:09

Zrobione :) Kolorowo masz w profilu :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron