Roto I liga - 15/16

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez Andrew23 8 kwi 2016, o 12:29

Mnie bardziej pochłonęła walka w PO w ligach h2h i roto trochę mniej pilnowałem. Zamiast więcej korzystać np. z Wigginsa, który często był na benchu, teraz trzeba dogrywać sezon Farmarami i Babbittami.

Emocje będziemy mieli cieglo do ostatniego dnia, ale coś czuję, że skończy się na odrobieniu przeze mnie tych 2, może nawet 2,5 punktów. W przypadku remisu o złocie decydują dwunastki?
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez cieglo 8 kwi 2016, o 12:36

Zwycięstwo nie zależy tylko od tego ile Ty odrobisz. Jeśli równocześnie tyle samo stracę ja - masz złoto i to na luzie. Jedyna moja szansa to obecnie mocno ograniczona, dobra jakościowo rotacja, gram max. 4 zawodnikami a nawet analizuję wykorzystanie tylko dwóch. Teoretycznie mógłbym wystrzelać się ze slotów wcześniej ale wtedy pozostanie mi tylko obserwowanie co robisz Ty, to słabe :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez matek 8 kwi 2016, o 13:58

cieglo napisał(a):To nie zabawa. To walka na śmierć i życie. Dead serious.

Musisz mieć lajtowe życie, jeśli takie sprawy Cię stresują ;)

Andrew23 napisał(a):W przypadku remisu o złocie decydują dwunastki?

Tak jest.
Avatar użytkownika
matek
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 511
Dołączył: 21 wrz 2012, o 21:08
Medale: 4
Podium keeper (1) Mistrz Roto (1) Podium Roto (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Underrated
Numer gg: 9318465
Uzasadnienie rejestracji: roto

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez GRB 8 kwi 2016, o 14:28

cieglo napisał(a):To nie zabawa. To walka na śmierć i życie. Dead serious.


Hahahaha. Bardzo podobnie do tego podchodzę. Oto print screen z wymiany zdań z WIlkiem na e-NBA.

Obrazek
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Avatar użytkownika
GRB
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 845
Dołączył: 17 kwi 2008, o 14:30
Medale: 3
Podium h2h (2) Mistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Owrzodzenie, AssCrack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Rejestracja-sracja

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez cieglo 9 kwi 2016, o 14:08

Myślę, że wystarczył by link :) Podejrzałem dyskusję i faktycznie, przychylam się. 2 lata temu miałem zaproszenie do LM i zrezygnowałem z uwagi na zbyt duża liczbę rozgrywek w sezonie ale i tak miałem wątpliwości czy wystarczy motywacji do jarania się sezonem kiedy kurz po drafcie opadnie. Nie wiem czy akurat jedynym wyznacznikiem jest fakt obecności awansów/spadków ale na pewno jest to element bardzo istotny.

matek: ekscytacja, emocje, nawet lekki suspens to bardziej zgrabne określenia ;) Życzę każdemu samych takich lig na swoim koncie.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez wiLQ 9 kwi 2016, o 15:07

GRB napisał(a):
cieglo napisał(a):To nie zabawa. To walka na śmierć i życie. Dead serious.

Hahahaha. Bardzo podobnie do tego podchodzę. Oto print screen z wymiany zdań z WIlkiem na e-NBA.

To dlaczego wraz ze spadkiem nie popelniacie sepuku w fantasy za hanbe honoru? ;-P
W scenariuszu typu hunger games po przegranej nie probowalo sie za rok...

Co wiecej, przy tym podziale na ligi rekreacyjne i powazne jakos umyka szczegol, ze w kazdej celem jest skopanie tylkow wszystkich przeciwnikow. Jak to nie jest wystarczajaca motywacja to moze jednak nie podchodzicie do tego az tak powaznie jak Wam sie wydaje?

cieglo napisał(a):Nie wiem czy akurat jedynym wyznacznikiem jest fakt obecności awansów/spadków ale na pewno jest to element bardzo istotny.

Z tego co piszecie to jedyna roznica... czy cos pominalem?
Avatar użytkownika
wiLQ
6th man
6th man
 
Posty: 228
Dołączył: 11 wrz 2012, o 12:56
Lokalizacja: Ząbki/Wawa
Medale: 2
Wicemistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): WoLF-Pack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Poszerzanie horyzontow

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez cieglo 9 kwi 2016, o 18:33

Każdy znajduje w porażce inne wartości. Spadek z ligi to dodatkowa motywacja, kop w tyłek by postarać się lepiej. Poza tym możesz mieć albo hańbę albo plamę na honorze ale niekoniecznie hańbę honoru ;)

Jeśli chodzi o fantasy nba to dla mnie jest to dyscyplina sama w sobie wybitnie rekreacyjna. U mnie nie ma podziału na ligi hmmmm poważne i rekreacyjne - jeśli biorę udział to gram na maksa. Dlatego warto przed sezonem zastanowić się nad udziałem - potem nie ma przeproś, trzeba robić swoje i walczyć o najwyższą pozycję. Zacznijmy może od zdefiniowania "ligi rekreacyjnej". Zapraszam :)

Co do lig, które Wy z kolei rozumiecie (przedstawiacie) jako "rekreacyjne" to poza brakiem poziomów problem jest najwyraźniej w "prestiżowości" rozgrywek. Teoretycznie powinien być to dynamit, wszak spotyka się śmietanka. Tymczasem okazuje się, że sporo jest opinii negatywnych, nuda, zamulanie, "rekreacja". Sam nie wiem, nie startowałem, to moje obserwacje - nie tylko zresztą z e-nba, głównie choćby z MP tutaj na sznurówce.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez cieglo 11 kwi 2016, o 09:21

Anyway, wracam do rozgrywek. Ależ tam się dzieje Andrew! :) Po dzisiejszej nocy zrównaliśmy się w średnich i jest na noże. Już teraz mogę powiedzieć, że takiej emocjonującej końcówki jeszcze w formule roto nie miałem :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez Andrew23 11 kwi 2016, o 19:50

Ja też nie miałem. Chociaż w dyskusji h2h vs roto jeszcze na tę drugą stronę nie przechodzę, bez względu na to, który z nas z tej rozgrywki wyjdzie zwycięsko, po takich ostatnich dniach sezonu roto w moich oczach gigantycznie zyskuje.

Wczoraj mi sprawę dodatkowo utrudnił Benon, również bijący się o medal, którego skład bez Favorsa uzbierał 15 bloków (w tym 5 od fantasy monstrum Giannisa), teraz i tu trzeba odrabiać.

To najlepiej pokazuje, że w tej walce na noże trzeba cholernie uważać, bo zawsze może za plecami zjawić się ktoś trzeci i zadać najważniejszy cios w plechy czy w bok, walcząc o swoje ...ciekawe co przyniesie kolejna noc :)
Avatar użytkownika
Andrew23
6th man
6th man
 
Posty: 321
Dołączył: 16 wrz 2008, o 10:28
Medale: 13
Mistrz h2h (1) Mistrz FP (1) Wicemistrz FP (4) Podium h2h (3) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): High Flying Circus 2,3

Re: Roto I liga - 15/16

Postprzez cieglo 12 kwi 2016, o 07:55

Dzisiaj zamieniliśmy się miejscami :) Walka trwa :) Ja dla odmiany rywalizuję z Rosomakami (FG%) oraz Bulkiem (3PTM) i obecnie na szali leży tutaj 1,5 punkta. Trudno dobrać skład by rzucić sporo trójek a jednocześnie nie skrzywdzić procentów...

U Ciebie z kolei los zależy od Neverwins (STL) oraz Rosomaków (BLK). Mam nadzieję, że chłopaki nie odpuszczą tej końcówki :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron