ROTO II Liga - 16/17

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez goozman 11 paź 2016, o 10:09

zacznę od propsów:
- dla mikrofalówki - za pociągnięcie dwóch draftów równocześnie; nie dość, że wybrał solidne drużyny to jeszcze miał czas się udzielać na czacie (przynajmniej u nas) :) ;
- dla Kapitana Planety - za wzorowe komiszowanie i reagowanie na potrzeby chwili, gdy kogoś wywaliło;
- dla Pafsena - za zajebanie mi sprzed nosa Wigginsa :P

projekcje dają mi niby nr 1 ale widzę kilka potężnych "ALE":
- Curry na pewno nie zagra takiego sezonu jak poprzednio, bo Durant, bo tradycyjne obawy o zdrówko - ale to jego rok kontraktowy, więc też siary robić, mam nadzieję, nie będzie; pewnie Harden byłby lepszy z jedynką ale odstraszyły mnie FG% i TO;
- na spokojnie widzę sporo dziur i dróżek, którymi niekonicznie powinienem iść :) szczególnie troszkę paniczne (bo Wiggins mi zniknął) wybranie Bookera (potrzebny mi był strzelec, dzieciak ma grę w sobie i obawiam się, że do 73 numeru by się nie ostał) i Ellisa - nie do końca mi przydatnego, ale grzech było nie brać skoro jeszcze był na liście - także jeśli ktoś potrzebuje stealów to zapraszam :)
- duże ryzyko zdrowotne: Parsons, Zeller a nawet wiecznie Starvin Marvin i wiadomo, jak się ma sytuacja z Jrue; jak wypalą - będzie miło ale na e-nba co roku płacę za zbytnią wiarę w rekonwalescentów..
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez mikrofalowka 11 paź 2016, o 15:53

goozman napisał(a):- dla mikrofalówki - za pociągnięcie dwóch draftów równocześnie; nie dość, że wybrał solidne drużyny to jeszcze miał czas się udzielać na czacie (przynajmniej u nas) :)


To udzielanie na czacie nie wyszło w jednym przypadku za dobrze, bo przeleciał mi Parsons za 6$ na tym drugim drafcie :D.
Avatar użytkownika
mikrofalowka
6th man
6th man
 
Posty: 176
Dołączył: 26 wrz 2013, o 19:55
Drużyna fantasy (poza keeper): Milwaukee Badgers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Krótko i z sensem udowodniam, że nie jestem kolejnym wrednym spamerem.

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez Pafsen 12 paź 2016, o 11:06

goozman napisał(a):- dla Pafsena - za zajebanie mi sprzed nosa Wigginsa :P

.


To chyba jedyny props dla mnie w tym drafcie - fatalny w moim wykonaniu. Na pocieszenie pozostaję tabela z zeszłego roku która zwycięzcy też za dużych szans nie dawała :)
HEAT LIFER!!!
Avatar użytkownika
Pafsen
6th man
6th man
 
Posty: 285
Dołączył: 29 wrz 2008, o 11:43
Lokalizacja: Warsaw
Medale: 2
Wicemistrz FP (1) Podium PF (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Miami Pafsen

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez shevcu 20 paź 2016, o 13:05

MKS Milejów (shevcu)
1. (4) Russell Westbrook (OKC - PG)
2. (21) Al Horford (Bos - PF,C)
3. (28) Klay Thompson (GS - SG,SF)
4. (45) Marc Gasol (Mem - C)
5. (52) Jae Crowder (Bos - SF,PF)
6. (69) Steven Adams (OKC - C)
7. (76) Rodney Hood (Uta - SG,SF)
8. (93) Al-Farouq Aminu (Por - SF,PF)
9. (100) J.J. Redick (LAC - SG)
10. (117) Andrew Bogut (Dal - C)
11. (124) J.R. Smith (Cle - SG,SF)
12. (141) Tony Parker (SA - PG)
13. (148) Allen Crabbe (Por - PG,SG)


To ode mnie kilka słów. Z 4 nr liczyłem po cichu, że uda się wybrać Hardena lub Westbrooka. Mam tego drugiego i liczę, że będzie chciał sporo udowodnić w tym sezonie i będzie kręcił jakieś chore cyferki.

Horford to wysoki, który w roto idealnie się odnajduje. Nie zawala specjalnie jakiś kategorii, mimo że bloki i zbiórki to nie jest jego najmocniejsza strona. W baku trochę paliwa jeszcze ma więc oby dopisało mu zdrowie, bo to jeden z tych wysokich, który idealnie pasuje do układanki Bostonu.

Thompson - straci na przyjściu Duranta, ale zapowaidał już że ze swoich rzutow nie zrezygnuje. Punkty, trójeczki, dobra skuteczność, stl powinny od niego być.

Gasol - jednak został w mieście Elvisa. Kolejny wysoki, który fajnie wpasowuje się do roto wg mnie a słabiej do h2h. Musi mu dopisac zdrowie a będzie to dobry wybor.

Crowder - bardzo dobry gracz, ze świetną obroną co przekłada sie na stl. Dodaje trochę punktów, gra w zespole nastawionym na partnerów, to raczej nie będzie zawalać żadnej kategoii.

Adams - kolejny beneficjent odejścia Ibaki i Duranta. Powinien dzielić i rządzić pod koszem OKC i być moze rywali. Liczę, żę będzie prezentował się jak w niedawnych PO.

Hood- pod nieobecność gordona spadnie na neigo większy cieżąr zdobywania punktów, pewniak do s5 Utah, dobry strzelec a tych za wiele dotychczas nie miałem.

Aminu - najprawdopodobniej pierwsza opcja na PF w PTB. Będą zbiórki, trochę punktów, ogólnie kolo ktory niczego nie zawali a z dalekim pickiem to dobry ruch.

Reddick - kolejny strzelec za 3. Do tego w cy więc liczę na jeszcze lepsze cyferki niż zwykle.

Bogut - zabezpieczenie pod kosz na wypadek kontuzji innych. Zawala wolne, ale jego defensywa zawsze stoi na wysokim poziomie, co skutkuje blokami i zbiorkami. Jedyny zmiennik wśrod wysokich.

Smith - ostatni element podstawowego skladu. Saga z jego kontraktem dobiegła ku końcowi, to liczę, że nadal będzie dawal fajną produkcję w cyferkach.

Parker,Crabbe - zero pomysłu i możliwośći na wyapdek ewentualnej kontuzji Westbroka na pg. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Obaj coś tam dają, ale raczej głownie wzięci na braki w zespole na pozycji pg niż na ich super użyteczność w roto.

Draft ogólnie oceniam na 4. Mogłm lepiej wybrac z rezerwami na pg i zdrowszych wysokich, ale jeżeli szczęście dopiszę , to moze być to dobry sezon Ms w lidze.
Avatar użytkownika
shevcu
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 53
Dołączył: 17 wrz 2013, o 17:36
Drużyna fantasy (poza keeper): MKS Milejów
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Chciałbym zagrać w Fanasty NBA, które tworzycie wespół z zkrainynba.com

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez bulek 26 paź 2016, o 09:37

Lillard, show must go on...

Swoją droga to już mój drugi sezon z Lillardem. Rok temu nie doczekał końca sezonu u mnie, ciekawe jak będzie tym razem ;)
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez shevcu 13 lis 2016, o 12:11

Oddam trójki za zbiórki i bloki. Czekam na propozycje.
Avatar użytkownika
shevcu
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 53
Dołączył: 17 wrz 2013, o 17:36
Drużyna fantasy (poza keeper): MKS Milejów
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Chciałbym zagrać w Fanasty NBA, które tworzycie wespół z zkrainynba.com

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez KapitanPlaneta 17 lis 2016, o 16:57

Widzę shevcu już lekka desperacja się wkradła w twoje poczynania skoro oddajesz Hooda za gościa co ledwo się łapie do top 150 :P. To już ten Monroe, którego ci oferowałem byłby chyba lepszy, bo z racji tego że może zostać przehandlowany ma przynajmniej jakiś upside. Jeśli Bucks go szybko wymienią to może jeszcze mieć przyzwoitą drugą część sezonu.
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez goozman 18 lis 2016, o 08:42

Robin jakoś tak ma, że ma wolne starty. zawsze to lepsza opcja niż DNP Monroe :P ale też sądzę, że za Hooda można było więcej wyciągnąć
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez shevcu 18 lis 2016, o 15:51

Być może dostalbym coś ciekawego ale jakoś lepszych ofert w moim mniemaniu nie było.

Kapitan, ten szrot od Ciebie raczej mnie nie zadawalal...rhj był poniżej krytyki a Monroe może dupa jeździć po ławce Bucks dość długo, bo nie widzę ekipy która potrzebuje takiego gracza do ś5
Avatar użytkownika
shevcu
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 53
Dołączył: 17 wrz 2013, o 17:36
Drużyna fantasy (poza keeper): MKS Milejów
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Chciałbym zagrać w Fanasty NBA, które tworzycie wespół z zkrainynba.com

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez KapitanPlaneta 18 lis 2016, o 16:00

Kiepski moment sobie wybrałem na to aby stawać w obronie wartości Grega Monroe :D. Niestety to zaczyna coraz bardziej przypominać sytuację Morrisa z zeszłego sezonu i jeśli w najbliższym czasie plotki o jego transferze nie zaczną przybierać na sile to będę musiał szukać alternatywy na FA. Mogłeś spróbować może Redicka oddać zamiast Hooda, ale zakładam że wiesz co robisz i nie zamierzam się wtrącać ;).
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron