ROTO II Liga - 16/17

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez KapitanPlaneta 4 paź 2016, o 14:20

Wreszcie jakaś dobra informacja :). W takim razie nie kombinujmy już i mimo, że 25.10 to atrakcyjna data, bo mielibyśmy doskonały przegląd sytuacji w lidze, zdecydujmy się na 9.10. Data pewna i potwierdzona przez wszystkich, więc mam nadzieję że nikt nie zgłosi sprzeciwu.

Szykujcie się, więc na draft 9.10 w niedzielę o godzinie 20:30. Pytanie do Tizza o godzinę, może zostać czy wolisz później? Pytanie też do mikrofalowki, bo jak widzę masz wtedy draft na E-NBA, czy dałbyś jakoś radę się przenieść?
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez wiLQ 4 paź 2016, o 14:47

KapitanPlaneta napisał(a):Szykujcie się, więc na draft 9.10 w niedzielę o godzinie 20:30. Pytanie do Tizza o godzinę, może zostać czy wolisz później? Pytanie też do mikrofalowki, bo jak widzę masz wtedy draft na E-NBA, czy dałbyś jakoś radę się przenieść?

Eee yyyy, Tizz mial wlasnie sie przeniesc na ta date na e-nba i to jedyna mu tam pasujaca... wiec tu jest jakas sprzecznosc informacji, ktora musi wyprostowac.
Avatar użytkownika
wiLQ
6th man
6th man
 
Posty: 228
Dołączył: 11 wrz 2012, o 12:56
Lokalizacja: Ząbki/Wawa
Medale: 2
Wicemistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): WoLF-Pack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Poszerzanie horyzontow

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez KapitanPlaneta 4 paź 2016, o 15:06

wiLQ napisał(a):Eee yyyy, Tizz mial wlasnie sie przeniesc na ta date na e-nba i to jedyna mu tam pasujaca... wiec tu jest jakas sprzecznosc informacji, ktora musi wyprostowac.


Tutaj zaznaczył, że pasuje mu 21.10, więc może się chyba przenieść do III North. Przeoczyłem jego wcześniejszy post z informacją, że 09.10 pasuje mu dopiero o 21:30, więc to jest prawdopodobna godzina draftu, jeśli faktycznie dojdzie on do skutku. Mikrofalowka też chyba może przejść do North, bo tam brakuje jednej osoby.
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez Mentor 4 paź 2016, o 16:50

Mam nadzieję, że ten 9.10 ostatecznie wypali bo 25.10 to dla mnie znacznie gorszy termin. W ostateczności do przełknięcia, ale musiałbym pozmieniać plany i zrezygnować z innych aktywności :V
Avatar użytkownika
Mentor
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 80
Dołączył: 18 wrz 2013, o 00:49
Drużyna fantasy (poza keeper): Dziki Wschód
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Kopytko albo pograłbym z Wami w Fantasy NBA

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez Tizz 5 paź 2016, o 08:02

ale kręcicie :)

ten 9.10 to na pewno ostateczny termin bo jak Wilq napisal juz tam dogadywałem własnie tą datę?

jesli tak i jesli nie bedzie to robiło az tak wielkiej róznicy Wam to 21:00 dla mnie była by optymalną godziną a najlepiej 21:15 i bede wdzieczny za przychylnosc.
keeper sznurkowy:
do wzięcia: Avery Bradley, Steven Adams, John Henson, Terrence Jones, Rondae Hollis-Jefferson, Monta Ellis,
wanted: produkujący PG/G

keeper basketpun: pozyskam zawodnikow 'na teraz'.
Avatar użytkownika
Tizz
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 664
Dołączył: 21 wrz 2010, o 10:38
Lokalizacja: dwawua
Medale: 1
Wicemistrz Roto (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bonafide / Psychopathic
Drużyna keeper: Memphis Grizzlies
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Doomsday Inc.

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez KapitanPlaneta 5 paź 2016, o 13:49

Tizz napisał(a):ten 9.10 to na pewno ostateczny termin bo jak Wilq napisal juz tam dogadywałem własnie tą datę?

Będzie ostateczny jak ty i mikrofalowka w końcu się określicie, tzn. zrobicie tak żeby draft tutaj nie kolidował wam z draftem na E-NBA. Jeśli nie to rozumiem, że wam to nie przeszkadza.
Tizz napisał(a):jesli tak i jesli nie bedzie to robiło az tak wielkiej róznicy Wam to 21:00 dla mnie była by optymalną godziną a najlepiej 21:15 i bede wdzieczny za przychylnosc.

Nie ma problemu, zaczniemy o 21:15.
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez wiLQ 5 paź 2016, o 14:33

KapitanPlaneta napisał(a):
Tizz napisał(a):ten 9.10 to na pewno ostateczny termin bo jak Wilq napisal juz tam dogadywałem własnie tą datę?

Będzie ostateczny jak ty i mikrofalowka w końcu się określicie, tzn. zrobicie tak żeby draft tutaj nie kolidował wam z draftem na E-NBA. Jeśli nie to rozumiem, że wam to nie przeszkadza.

Hmmmmmm, chwila, chwila. Pierwsze slysze o transferze mikrofalowki, wiec dlaczego w ogole 9.10 wchodzi tu w gre jak na enba zostal on juz zaklepany duzo wczesniej?
Zas jedyny powod, ze Tizz nie znalazl sie wczoraj w tej lidze to dlatego, ze przegladam sznurowke ;-)

EDIT: wlasnie zauwazylem, ze jest tylko tu jedna druga liga czyli nie ma mozliwosci transferow...
nie macie nade mna litosci, tego jeszcze brakowalo tzn problemy innych rozgrywek ;-/
Avatar użytkownika
wiLQ
6th man
6th man
 
Posty: 228
Dołączył: 11 wrz 2012, o 12:56
Lokalizacja: Ząbki/Wawa
Medale: 2
Wicemistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): WoLF-Pack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Poszerzanie horyzontow

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez KapitanPlaneta 5 paź 2016, o 14:48

Tizz i mikrofalowka w ankiecie zaznaczyli 9 jako pasujący im termin, więc jedyny powód, że nie ogłosiłem jeszcze oficjalnie daty draftu to dlatego, że przeglądam E-NBA. W ich interesie jest załatwić sobie przeniesienie albo powiedzieć jasno, że nie mogą tutaj w ten dzień draftować. Jeśli faktycznie nie zorganizują sobie transferu to będziemy mieć draft po rozpoczęciu sezonu.
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez wiLQ 5 paź 2016, o 14:54

Pomijajac moja w/w edycje posta to ciekawe pytanie sie urodzilo...

KapitanPlaneta napisał(a):Tizz i mikrofalowka w ankiecie zaznaczyli 9 jako pasujący im termin, więc jedyny powód, że nie ogłosiłem jeszcze oficjalnie daty draftu to dlatego, że przeglądam E-NBA. W ich interesie jest załatwić sobie przeniesienie albo powiedzieć jasno, że nie mogą tutaj w ten dzień draftować.

Czy pierwszenstwo do terminu nie zalezy od tego kiedy zostal oficjalnie zaklepany w danej lidze?
Tzn czy pierwsze potwierdzenie w ktorejs z lig blokuje go na nastepne ligi?

Bo z tego co widze w lidze na enba stalo sie to 28 wrzesnia, a tu dopiero wczoraj Pafsen zmienil
dostepnosc, ze stal sie on mozliwy. Gdyby nie bylo zadnych transferow chyba byloby fair oczekiwanie, ze kombinowanie powinno sie odbywac w lidze, ktora pozniej podjela decyzje?
Avatar użytkownika
wiLQ
6th man
6th man
 
Posty: 228
Dołączył: 11 wrz 2012, o 12:56
Lokalizacja: Ząbki/Wawa
Medale: 2
Wicemistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): WoLF-Pack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Poszerzanie horyzontow

Re: ROTO II Liga - 16/17

Postprzez cieglo 5 paź 2016, o 14:58

Wilq, wprowadzasz niebezpieczny precedens, że graczy trzeba prowadzić za rączkę. Nic z tych rzeczy, to w ich interesie jest rozwiązywać problemy i konflikty między poszczególnymi ligami. Niech klepią co chcą i ponoszą tego konsekwencje (pozytywne i negatywne). Powinieneś mieć w nosie co się dzieje na sznurówce.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron