ROTO Wężyk - zgłoszenia uzupełniające

Re: ROTO Wężyk - zgłoszenia uzupełniające (2 WOLNE MIEJSCA)

Postprzez Kozi Knicks 13 paź 2016, o 20:06

Hej,

Jestem tu nowy poniewaz dostałem adres Waszego forum od kolegi i chetnie zagralbym w fantasy.Od paru lat jestem w jednym juz i teraz moglbym zagrac w innej lidze rowniez.

Moja druzyna na yahoo to Kozi Knicks

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Kozi Knicks
Rookie
Rookie
 
Posty: 1
Dołączył: 13 paź 2016, o 17:45
Drużyna fantasy (poza keeper): Kozi Knicks
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Nba,fantasy,basket.
Skąd wiesz o sznurówce?: Od Mentora :).Kolega z innego forum

Re: ROTO Wężyk - zgłoszenia uzupełniające (2 WOLNE MIEJSCA)

Postprzez KapitanPlaneta 13 paź 2016, o 23:54

Araggorn napisał(a):Mogę dołączyć, jeśli jest 12 miejsce ;)

Araggorn, zatem dopełnia skład ligi. Proszę ogłoś w wątku ligowym jakiej nazwy drużyny zamierzasz używać.
Kozi Knicks napisał(a):Hej,

Jestem tu nowy poniewaz dostałem adres Waszego forum od kolegi i chetnie zagralbym w fantasy.Od paru lat jestem w jednym juz i teraz moglbym zagrac w innej lidze rowniez.

Moja druzyna na yahoo to Kozi Knicks

Pozdrawiam.

Powstał mały bałagan, bo widzę że już jesteś w lidze, a nie do końca powinieneś tam tak szybko trafić :P. Umówmy się, że na razie musisz ją opuścić. Jeśli do końca weekendu przynajmniej jedna z osób, które zapisały się wcześniej od ciebie nie zamelduje się w lidze na Yahoo, to wtedy ty w naturalny sposób zajmiesz jej miejsce.

Mimo, że mamy komplet uczestników to zapisywać można się nadal. Wciąż jest szansa na uzyskanie miejsca w lidze, jeśli osoby już zapisane będą zbyt długo zwlekać z wykonywaniem czynności zleconych przez komisarza. Daje im czas do końca weekendu na dołączenie do ligi na Yahoo.
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: ROTO Wężyk - zgłoszenia uzupełniające

Postprzez KapitanPlaneta 15 paź 2016, o 20:35

Niestety nie mam dla ciebie dobrych informacji Kozi Knicks, bo może jak już sam zauważyłeś, wszyscy zapisani przed tobą dołączyli do ligi. Zgłosiłeś się tylko 3 minuty później niż Araggorn, więc miałeś wyjątkowego pecha. Nie mogę jednak iść na żadne ustępstwa, co mam nadzieję rozumiesz, bo dodawanie kogoś na doczepkę lub poza kolejką to byłby niebezpieczny precedens. Tak się jednak złożyło, że Araggorn może być jedyną osobą której wyznaczony termin draftu nie będzie pasował. Gdyby faktycznie coś takiego zaszło to możesz go wtedy zastąpić, pod warunkiem oczywiście, że tobie ustalona data i godzina odpowiadają. W przeciwnym razie będziesz musiał niestety zaczekać do przyszłego roku. Poinformuję cie o starcie rekrutacji za pośrednictwem prywatnej wiadomości, więc będziesz miał szansę dopisać się dużo wcześniej niż tym razem :).
Avatar użytkownika
KapitanPlaneta
6th man
6th man
 
Posty: 400
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:28
Medale: 1
Mistrz budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Destroyers/Muminy/Purists
Drużyna keeper basketpun: Houston Rockets
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Poprzednia strona

Powrót do Ligi Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron