ROTO IIIb Liga - 16/17

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez Coach R 2 gru 2016, o 15:43

Graczu traktujesz siebie jak wszechwiedzącą "starszyznę ligi" która pilnuje by trady były fair. To co dla Ciebie jest "śmierdzące" dla innych jest dobrym dilem i nie masz prawa w to ingerować. Ludzie maja inne opinie o graczach i zaakceptuj to. Albo chwyć za kompa i zaproponuj ludziom lepsze wymiany ( tylko do tego nie masz odwagi ) a manipulacją w Lidze Ja nazywam to twoje weto.
Piszesz Mi bym zaproponował lepszą umowę niż ta bo to według Ciebie nie fair, to twoje zdanie i wymuszasz by dwie dorosłe osoby przyznały Ci rację.
Poza tym nie ma czegoś takiego jak równa wymiana ( wcześniej czy później zawsze ktoś traci lub zyskuje, inaczej byłaby to wymiana Lebrona na Lebrona ) ale o tym się nie przekonasz bo nie nie stać cie by podjąć ryzyko albo twoje propozycje dopiero są niesprawiedliwe skoro nikt ich nie akceptuje.
Avatar użytkownika
Coach R
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 20
Dołączył: 29 wrz 2016, o 20:00
Drużyna fantasy (poza keeper): BAD BOYS Coach R
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Gram od 2 lat na ESPN Fantasy Basketball i szukam ligii gdzie zawodnicy dotrwają do końca
Skąd wiesz o sznurówce?: wiem z enbiej.pl

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez Coach R 2 gru 2016, o 16:15

Ale ok przyjmijmy hipotetycznie, że masz racje i Moje transfery są nieuczciwe ( przypominam po raz kolejny, że każdy wykonany transfer został zaproponowany przez drugą stronę a Ja je wszystkie zaakceptowałem więc gdzie tu jakakolwiek nieuczciwość z Mojej strony ).
Po pierwsze powiedz którą drużynę prowadzisz żebym wiedział z kim rozmawiam ( chyba że się boisz poprzeć swoich wpisów własną osobą ).
Po drugie zaproponuj Mi proszę n forum transfer, taki który według Ciebie będzie uczciwy i ni będzie śmierdział, zrób to i pokaż Mi proszę jak to się robi.
Po trzecie gwarantuję Ci że Ja ten transfer odrzucę, ale nie dlatego że cie nie lubię tylko dlatego że nie będzie on w Moim interesie . I myślę, że w lidze znajdą się jeszcze przynajmniej 3 osoby które pomyślą jak Ja i zawetują wymianę jako nieuczciwą a ty sam się ośmieszysz.
Po czwarte: Mniej odwagę i zaproponuj Mi transfer proszę, jeżeli uznam że jest ok powtórz go proszę w lidze a Ja go zaakceptuje masz Moje słowo a co z tobą jesteś w stanie się przedstawić i dotrzymać danego słowa?
Udowodnij Mi proszę że się mylę a to ty wiesz jak należy przeprowadzić uczciwą wymianę :)
Czekam na propozycję wymiany :)
Ps. to generalnie wiadomość do wszystkich wetujących "nieuczciwe" wymiany. Udowodnijcie Mi proszę że się mylę :)
Avatar użytkownika
Coach R
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 20
Dołączył: 29 wrz 2016, o 20:00
Drużyna fantasy (poza keeper): BAD BOYS Coach R
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Gram od 2 lat na ESPN Fantasy Basketball i szukam ligii gdzie zawodnicy dotrwają do końca
Skąd wiesz o sznurówce?: wiem z enbiej.pl

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez t3jlor 2 gru 2016, o 17:20

Po pierwsze, nie traktuję siebie jako starszyznę ligi, napisałem tylko bo jest to dla mnie jednostronna wymiana.

Po drugie, do głosu cofnięcia wymiany potrzeba 4 vet, więc nie tylko ja to zawetowałem jak widać i wcale to nie musiały być tylko 4 osoby wetujące. Ale ja dostaje zjebke od Ciebie bo akurat miałem śmiałość napisać co mi się nie podoba, rozumiem.

Ok, jak nie wyszedłeś z propozycją wymiany to zwracam honor, pewnie też bym ją zaakceptował i pewnie jak Ty, też bym później miał pretensje o veto co jest zrozumiałe. Ale z drugiej strony też bym się nie dziwił jak dostałbym veto. Dziwi mnie natomiast argumentacja mSala, że wyszedł akurat z taką propozycją, bo równie dobrze mógł wyciągnąc więcej. Skoro już poszło pierwsze veto to wysyłając już znów tą samą propozycję mogłeś ją troche zmienić. Np. dając Wade, za Fraziera.

Zgadzam się, nie ma równych wymian. Bo tak jak napisałeś koniec końców zawsze ktoś traci, czasem minimalnie czasem więcej.

Akurat w tej lidze złożyłem sporo propozycji, w innych ligach też nie mam z tym problemu (możesz nawet zobaczyć temat viewtopic.php?f=61&t=318&st=0&sk=t&sd=a&start=50 bo też były spore wątpliwości co do wymiany). Druga sprawa to jak osoba, której wysyłam propozycję się zachowa. Bo z reguły jest to samo reject i tyle, bez żadnego słowa.

Prowadzę drużyna Cerveza (można to zobaczyć na pierwszej stronie tego tematu)

A proszę, chcesz bym zaproponował Ci transfer proszę:

Lou Williams + Blake za Vucevic, E. Gordon i Bazemore :)
Avatar użytkownika
t3jlor
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 41
Dołączył: 11 wrz 2014, o 15:37
Drużyna fantasy (poza keeper): Cerveza Team
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA mnie wkręciło, po prostu :)

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez mSala 2 gru 2016, o 17:49

No może nie do końca z taką. Wyszedłem Dragic/Smart za LWill/Fraz.
Potem dałem info, że mogę też Favem handlować i w drodze dalszych ustaleń wymyśliliśmy coś takiego jak ostatecznie wyszło.

Ale trochę czasu już minęło i pora ochłonąć.

Zazwyczaj jak już ktoś się wypowie, dlaczego weto, albo wyrazi swoje niezadowolenie, że takie padło robi się z tego "niekończąca się opowieść" pomiędzy zwolennikami jednej bądź drugiej opcji. I nie ma tutaj znaczenia czy to I liga czy III (przykład? popatrzcie co się dzieje w I lidze roto na e-nba, czy też w ich Lidze Mistrzów).
Może właśnie dzieje się to w przypadkach gdy wymiana jest niemal równa i dzieli graczy (?)

Tak czy inaczej nie ma co marudzić. Rękawy do góry i gramy dalej.

PS. propozycja trade ciekawa, ale veto ;)
Avatar użytkownika
mSala
6th man
6th man
 
Posty: 138
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:22
Drużyna fantasy (poza keeper): SLCdunk
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez Coach R 2 gru 2016, o 19:03

No i dobrze nareszcie wiem z kim rozmawiam.
1. Po wymianie z Jamesem Collisonem i Paulem i Anthonym napisałeś Mi że dałem się wyru..ać i że mogłeś Mi zaproponować więcej ( twoja wcześniejsza i ostatecza poropozycja to: Vucevic i Hibbert, którą odrzuciłem z komentarzem, że miałeś możliwość zaproponować Mi więcej ale tego nie zrobiłeś więć teraz żale i komentarze są zbędne ) a po twoim chamskim wpisie po wymianie nie utrzymywałem z tobą żadnych dalszych kontaktów aż do ostatniego tygodnia.
2. Co do propozycji nie jest dla Mnie korzystna ( od początku chciałem Vucevica i złożyłem ci wiele propozycji ) ale wymiana za Griffina bo innych zawodników nawet nie biorę pod uwagę to żart który jest dla mnie niesprawiedliwy i nie do przyjęcia. Czy to wszystko co masz do zaproponowania jako uczciwą wymianę?
3. Wspominasz ostatnią wymianę jako jednostronną. Przypomnę, że Dragic w tym czasie leczył uraz barku a chwilę wcześniej kostki a Favors dalej ni jest dopuszczony do gry po operacji kolana - w zamian poszedł Williams, który jako rezerwowy jest pewniakiem w Lakers i Frazier, który pod nieobecność Holydaya jak i z nim jest niezłym źródłem asyst. Kto więcej ryzykował? ( Dragic mógł się posypać na dłużej, Favoros może nie zagra już w tym sezonie a Holyday będzie zmuszony wrócić opiekować się żoną ( czego nie życzę ) i Frazier zostanie na stałe pierwszym PG. Dużo tych może ale właśnie taka jest NBA, nie wiesz co będzie za chwilę i decydując sie na transfer podejmujesz ryzyko do którego ty nie masz odwagi. Jedyne co masz to swoja opinia ( słuszna czy nie czas pokaże ), i weto które chętnie stosujesz.
A do Msala: zaproponowałeś transfer Dragic i Faoros za Fraziera i Williamsa który Ja wprowadziłem w życie dodając dwóch mało znaczących rezerwowych a który Ty zaakceptowałeś cytuję" Nie da rady. Jak chcesz to możesz jeszcze zaryzykować i wziąć Favors, Dragic za LWilliamsa i Fraziera. Innych opcji na dzień dzisiejszy nie widzę". I to są fakty.
Griffin za Vuceica na nie. Czy masz coś jeszcze ?
Avatar użytkownika
Coach R
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 20
Dołączył: 29 wrz 2016, o 20:00
Drużyna fantasy (poza keeper): BAD BOYS Coach R
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Gram od 2 lat na ESPN Fantasy Basketball i szukam ligii gdzie zawodnicy dotrwają do końca
Skąd wiesz o sznurówce?: wiem z enbiej.pl

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez mSala 2 gru 2016, o 19:16

Coach R napisał(a):A do Msala: zaproponowałeś transfer Dragic i Faoros za Fraziera i Williamsa który Ja wprowadziłem w życie dodając dwóch mało znaczących rezerwowych a który Ty zaakceptowałeś cytuję" Nie da rady. Jak chcesz to możesz jeszcze zaryzykować i wziąć Favors, Dragic za LWilliamsa i Fraziera. Innych opcji na dzień dzisiejszy nie widzę". I to są fakty.


No tak przecież napisałem.
Pierwsza opcja którą wyszedłem była Dragic/Smart za LWill/Fraz. Odpisałeś, że Smart Cię nie interesuje. A dalej jak piszesz.
Tak czy inaczej to już historia.

A Ty nie odpowiedziałeś jeszcze na najważniejsze pytanie. Czy wracasz do swojej drużyny i dograsz nią do końca sezonu?
Avatar użytkownika
mSala
6th man
6th man
 
Posty: 138
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:22
Drużyna fantasy (poza keeper): SLCdunk
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez Coach R 2 gru 2016, o 20:50

Do Msala i Cervezdy.
Od początku chciałem Dragica dlatego od razu po drafcie zacząłem o Niego wypytywać. Favorsa wziąłem tyko dlatego że o inwestycja w przyszłość, która może się opłacić a Smart nie zagrałby u Mnie nawet jednego spotkania ale chciałeś się Go pozbyć więc też go wziąłem.
Cereza jako topowy analityk NBA uważa, że gdybym oddał Ci Wada i Williamsa za Dragica i Favorsa to wymiana pachniała by sprawiedliwością i nikt by w niej nie ucierpiał. Ja jednak tak nie myślę bo Favors to ryzyko ( jeżeli będzie grał super i tego mu życzę ) którego Ja nie podejmę i dla Mnie jest to nierówna wymiana.
Ale ok. zaproponuj Mi Dragica za Williamsa i Fraziera ( w którego nikt z wetujących nie wierzy ) i dorzuć obojętnie kogo to bez znaczenia ( odpuszczam Favorsa ) a Ja tą umowę przyjmę i jeżeli nie będzie obiekcji "obrońców jedynie słusznych wymian" to ta wymiana przejdzie. Przypomnę też że tego chciałeś a przez manipulację wetujących odpuściłeś więc możesz teraz wypełnić swoją część umowy ( w poprzedniej wersji to Ty byłeś poszkodowany teraz, Ja dzięki "bardzo trafnym" podpowiedzią "kolegów" zmodyfikowałem jak rozumiem na Twoją korzyść lub na Moją bo już się pogubiłem ale zobaczmy jaki będzie odzew przy pozycji weto.
Pytasz też czy wracam do gry: zobaczmy czy ten transfer przejdzie a jednocześnie mam rozumieć, że przez powrót do gry masz na myśli codzienną zmianę zawodników i wybory wśród wolnych agentów bo na kolejny transfer nie mam co liczyć?
Avatar użytkownika
Coach R
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 20
Dołączył: 29 wrz 2016, o 20:00
Drużyna fantasy (poza keeper): BAD BOYS Coach R
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Gram od 2 lat na ESPN Fantasy Basketball i szukam ligii gdzie zawodnicy dotrwają do końca
Skąd wiesz o sznurówce?: wiem z enbiej.pl

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez mSala 2 gru 2016, o 21:28

Wiem, że głównie chcesz Dragica. Przysłałeś na niego z 20 propozycji ;)
Myślę, że się dogadamy. Jako, że w międzyczasie dobrałem dwóch rokujących niskich :) to może nie w tej konfiguracji co napisałeś, ale coś wymyślimy.

Jeśli chodzi o powrót do gry, to mam na myśli zmiany w rosterze, zamęczanie propozycjami trade-ów współgraczy ;), wymiany, pozyskiwanie FA, wetowanie - jeśli uznasz za stosowne i to co tam robiłeś do tej pory. A w szczególności deklarację, że jak znowu postanowisz się rozstać z ligą, to po prostu napiszesz, a nie będziesz chciał wywalać na FA wszystkich graczy przysparzając tym samym masę roboty komisarzowi.

Jeśli chodzi o transfery to nie widzę przeszkód. Wszystko działa od początku sezonu tak samo - mechanizm weto również. Nie mogę Cię zapewnić, że 100% transferów przejdzie. Możliwe jednak, że po tych dyskusjach spojrzenie na tą kwestię będzie inne. Ale tego Ci nie zagwarantuję.
Avatar użytkownika
mSala
6th man
6th man
 
Posty: 138
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:22
Drużyna fantasy (poza keeper): SLCdunk
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez cieglo 2 gru 2016, o 23:18

Właśnie po to mamy forum, świetnie, że wreszcie napisano co leżało na sercu. Padam z nóg po ciężkim dniu ale Wasze posty z zainteresowaniem wszystkie przeczytałem :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez Coach R 3 gru 2016, o 00:38

Do Msala. Transfer który zaproponowałeś Dragic + Mirotic za Williamsa + Illiasovę akceptuję w 100% Teraz go tylko zaproponuj a Ja go przyjmę.
Deklaruję, że w tym sezonie nie zawetuję żadnej wymiany :)
Graczy wetujących proszę tez o ujawnienie które zespoły prowadzicie (może być na prywatną skrzynkę przez yahoo, zachowam to dla Siebie ) tak bym nie marnował Swojego i waszego czasu niepotrzebnymi propozycjami wymiany zawodników lub innymi wiadomościami. Oszczędzi Nam to niepotrzebnych zgrzytów w przyszłości.
Avatar użytkownika
Coach R
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 20
Dołączył: 29 wrz 2016, o 20:00
Drużyna fantasy (poza keeper): BAD BOYS Coach R
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Gram od 2 lat na ESPN Fantasy Basketball i szukam ligii gdzie zawodnicy dotrwają do końca
Skąd wiesz o sznurówce?: wiem z enbiej.pl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron