ROTO IIIb Liga - 16/17

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez Coach R 3 gru 2016, o 08:45

Do Cervezy. Napiszę odpowiedź na twoją kolejna propozycje wymiany tutaj bo możliwość komunikacji przez Yahoo mam zablokowaną.
Z zaproponowanych przez Ciebie zawodników Vucevic+Gordon+Gilchrist+Bazemore za Griffin+Collison
interesuje Mnie tylko Vucevic, zawsze Mnie interesował i pytałem o Niego od początku.

(podobnie ja P.Gasol i nie zgodzę się że to Paul to "patałach" a Schroder "ochłap" jak zostali określeni na forum. Lubie Paula Gasola i cenię Schrodera i jeżeli tylko Kasztanki będą chciały transferu przyjmę Ich (przede wszystkim Gasola ) z otwartymi ramionami a skoro "patałach" to rozumiem że ma być tanio czyli za innego "patałacha" i nie będzie żadnego Weta. Kasztanki Ja uważam że to dobrzy gracze i kilka dni walczyłem ze Sobą by przyjąć Twój transfer bo nie chciałem się Ich pozbywać. Jeżeli pomyślisz o transferze odezwij się proszę :) ps.Yahoo zablokowane więc napisałem tutaj.

Dlatego Griffin to za dużo za Vucevica ale tak chętnie Collisona dorzucę do wymiany ( samego lub + kogoś obojętne wymyśl coś i zaproponuj )

A do Wetujących ( nie wiem kto ma Valanciunasa, być może któryś z was ) że gdy zdobędę Dragica Moim następnym celem transferowym zawsze był i nadal jest Valanciunas (cholera po przemyśleniu chcę też R.Lopeza ) Tak więc po odblokowaniu Mojego konta wyślę pewnie z 10 propozycji wymiany do Abordaż Meneli ( który jakiś czas temu pytał o rozgrywających więc kogoś dla Niego znajdę ) i jeżeli zaakceptuje transfer a "wasza ekspercka komisja wyda zgodę" to deklaruję również że na ten moment to koniec rozsiewania przeze Mnie smrodu w Lidze i że nie będzie Mnie więcej na forum przez minimum miesiąc ( proponuje zaakceptować bo po Moich ostatnich kilometrowych wpisach, które zapewne niewiele do życia Fantasy wnoszą myślę że warto pozbyć się Mnie z forum przynajmniej na jakiś czas ).
Deklaruję również, że pomimo że Sam przez jakiś czas nie będę nic proponował to przyjmę każdą korzystną dla Mnie transakcje nawet gdy będzie dla Mnie nieuczciwa, bo to oznacza że tego właśnie chcę oraz przyjmę każdą transakcję nieuczciwą dla proponującego bo uważam że każdy ma jakiś plan dla własnego Teamu i ma prawo rządzić nim po swojemu również popełniając błędy ( np. chętnie przyjmę Vucevica ).
Oraz że jeżeli w waszej "nieomylności" będziecie później nadal wetować Moje transfery ( tylko odpuście proszę Dragica, Msala zaproponował kolejny transfer czyli wie co robi i Valanciunasa bo mam nadzieję że z Abordażem dojdziemy do porozumienia ) + R.Lopez ;) przyjmę taką decyzję ze zrozumieniem.
Jak widzicie po po lekcji jakę od was dostałem teraz już wiem że w tej Lidze to nie właściciel drużyny decyduje co robi z zawodnikami tylko wetujący, dlatego jak również zauważyliście informuję was o propozycjach wymiany które do Mnie spływają oraz o Swoich planach transferowych.

Tylko mam prośbę: w przyszłości pospieszcie się proszę z wetem bo tracę Swój czas mając przez dwa dni zaangażowanych zawodników w zaakceptowaną wymianę, którą odrzucacie i tacę Swój czas i statystyki bo mogę Ich zaangażować w wymianę, która być może uzyska waszą zgodę. Dlatego po wecie proszę o wiadomość od wetujących co w wymianie "śmierdzi" tak, byśmy mieli z drugą stroną szansę zmodyfikować ją w jedynie słuszny i akceptowalny przez was sposób.
Ostatnio edytowano 3 gru 2016, o 10:20 przez Coach R, łącznie edytowano 5 razy
Avatar użytkownika
Coach R
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 20
Dołączył: 29 wrz 2016, o 20:00
Drużyna fantasy (poza keeper): BAD BOYS Coach R
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Gram od 2 lat na ESPN Fantasy Basketball i szukam ligii gdzie zawodnicy dotrwają do końca
Skąd wiesz o sznurówce?: wiem z enbiej.pl

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez mSala 3 gru 2016, o 09:11

Konto jest teraz całkowicie odblokowane.
Zablokowane były tylko trade i add/drop FA. Reszta powinna była działać.
Avatar użytkownika
mSala
6th man
6th man
 
Posty: 138
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:22
Drużyna fantasy (poza keeper): SLCdunk
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez Coach R 3 gru 2016, o 09:25

Do Msala.
Konto było zablokowane i nie mogłem odpowiadać na propozycje transferowe od innych uczestników ( zaakceptować czy też odrzucić z komentarzem ).
Jeżeli też będziesz chciał w przyszłości się pozbyć Favorsa proszę niech wetujący podadzą cenę i jeżeli będzie Ci odpowiadać być może się dogadamy a sama wymiana zostanie zaakceptowana przez ligę.
Pozdrawiam

ps. Napiszę jeszcze raz do wetujących:
"Tylko mam prośbę: w przyszłości pospieszcie się proszę z wetem bo tracę Swój czas mając przez dwa dni zaangażowanych zawodników w zaakceptowaną wymianę, którą odrzucacie i tacę Swój czas i statystyki bo mogę Ich zaangażować w wymianę, która być może uzyska waszą zgodę." Dlatego po wecie proszę o wiadomość od wetujących co w wymianie "śmierdzi" tak, byśmy mieli z drugą stroną szansę zmodyfikować ją w jedynie słuszny i akceptowalny przez was sposób.
Avatar użytkownika
Coach R
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 20
Dołączył: 29 wrz 2016, o 20:00
Drużyna fantasy (poza keeper): BAD BOYS Coach R
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Gram od 2 lat na ESPN Fantasy Basketball i szukam ligii gdzie zawodnicy dotrwają do końca
Skąd wiesz o sznurówce?: wiem z enbiej.pl

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez mSala 3 gru 2016, o 10:45

A z innej beczki. Dzisiaj mamy 39 dzień rozgrywek. Poniżej dwie tabele ogólna na wczoraj i na podstawie średnich.

Aktualna tabela wygląda następująco (miejsce, pkt roto, manago, ilość spotkań):
1 - 86 - Grave Digger / 188
2 - 75.5 - Lubelskie Lucyfery / 182
3 - 74 - Bone Collectors / 193
4 - 64 - Smoke Raiders / 175
5 - 58 - Cerveza / 187
6 - 56 - Big Bada Boom / 180
7 - 52.5 - Kasztaniaki Bulls / 190
8 - 52 - SLC Dunk / 192
9 - 47 - Amatorzy / 179
10 - 47 - Catch and Shoot / 181
11 - 46.5 - BAD BOYS FOREVER / 204
12 - 43.5 - Abordaż Meneli / 174


To co wyżej każdy widzi na yahoo. Jednak jak spojrzymy na klasyfikację od strony średnich, to sytuacja wygląda już trochę inaczej:
1 - 86 - Grave Digger / 188
2 - 74 - Lubelskie Lucyfery / 182
3 - 72 - Smoke Raiders / 175
4 - 66 - Bone Collectors / 193
5 - 59 - Big Bada Boom / 180
6 - 57 - Cerveza / 187
7 - 53 - Abordaż Meneli / 174
8 - 52 - Amatorzy / 179
9 - 52 - Catch and Shoot / 181
10 - 49 - Kasztaniaki Bulls / 190
11 - 45 - SLC Dunk / 192
12 - 37 - BAD BOYS FOREVER / 204

Jeśli każdy z teamów rozegra/obsadzi komplet spotkań i trend punktowy się utrzyma, to ta druga tabela jest bardziej wiarygodna. Oczywiście kontuzje, wymiany itp. z całą pewnością jeszcze zmienią ten rozkład.
Avatar użytkownika
mSala
6th man
6th man
 
Posty: 138
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:22
Drużyna fantasy (poza keeper): SLCdunk
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez marcelomattsoy 20 sty 2017, o 09:49

słuchajcie. Co sądzicie i tej wymienie teraz?

Czy zespoły biorące w niej udział mogą ją wytłumaczyć proszę? Bo jest lekko jednostronna.
Jak nie będzie wytłumaczenia dam VETO.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
marcelomattsoy
6th man
6th man
 
Posty: 238
Dołączył: 11 wrz 2009, o 11:22
Drużyna fantasy (poza keeper): Grave Digger
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem kolejnym wrednym spamerem, ale mistrzem tej formy rozrywki

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez madafaka8 20 sty 2017, o 11:46

Słuchajcie, chciałem właśnie zgłosić do komisarza. Kliknąłem że się zgadzam przez przypadek. Poproszę komisarza o cofnięcie wymiany. Sorry za zamieszanie.
m.
Avatar użytkownika
madafaka8
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 49
Dołączył: 20 wrz 2016, o 19:45
Drużyna fantasy (poza keeper): TDM
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: chciałbym dołączyć do jakiejś ligi z polskimi graczami, ktorzy beda grali na poważnie
Skąd wiesz o sznurówce?: google wyszukiwarka

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez marcelomattsoy 20 sty 2017, o 12:17

zachowajmy spokój.
bazując na ostatnich tygodniach niby trade jest równy. Jest to roto, więc może ma to zasadność, że ktoś oddaje asysty i zbiórki za nie wiem co. 3 dobre nazwiska nienadające się do roto :)

Pytanie na co patrzymy. na cały sezon, na ostatnią formę, na FG%, na AST, na PKT.

Dlatego proszę aby tu się wytłumaczyli, bo jak weźmiemy pod uwagę wymianę nazwisk to VETO. Ale to jest to inny format niż H2H.

ja sam niedawno wymienłem Kilpatricka na Fourniera. trzeba też potrafić wykorzystać czas, kiedy nawet waiver gra jak all star i dzialać.

Mnie np usypia moja pozycja w lidze i obudziły trochę kontuzje.
Pozdr
Avatar użytkownika
marcelomattsoy
6th man
6th man
 
Posty: 238
Dołączył: 11 wrz 2009, o 11:22
Drużyna fantasy (poza keeper): Grave Digger
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem kolejnym wrednym spamerem, ale mistrzem tej formy rozrywki

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez mSala 20 sty 2017, o 22:39

No to szykuje się kolejna batalia o veto w lidze.

1. Nie przypominam sobie aby komisarz miał uprawnienia do wycofania potwierdzonej transakcji - nie za bardzo mam to jak sprawdzić, jestem na feriach i mam dostęp tylko z telefonu.
2. Transakcja została zaakceptowana, z jednej strony jak widać "przypadkowo", ale to chyba nie jest powód do jej wycofania (???)
3. Jedynie veto ligi może ją zatrzymać.

pozdrawiam
Avatar użytkownika
mSala
6th man
6th man
 
Posty: 138
Dołączył: 9 wrz 2013, o 13:22
Drużyna fantasy (poza keeper): SLCdunk
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Mistrzostwa Polski Fantasy NBA

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez t3jlor 20 sty 2017, o 23:54

Kyrie Irving
Jabari Parker
Brook Lopez

to DETROIT BAASKETBAALL

Ricky Rubio
Tyson Chandler
Darren Collison
Marcus Morris

to Catch and Shoot

Nie no :) nie wiem jaka wymiana może bardziej nadawać się pod veto niż ta
Avatar użytkownika
t3jlor
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 41
Dołączył: 11 wrz 2014, o 15:37
Drużyna fantasy (poza keeper): Cerveza Team
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Fantasy NBA mnie wkręciło, po prostu :)

Re: ROTO IIIb Liga - 16/17

Postprzez Coach R 21 sty 2017, o 10:42

Pracuję nad Catch and schoot od miesiecy. Wcześniej chciał Chandlera bo potrzebuje zbiórek, Chciał Rubio bo potrzebuje asyst ( obaj złapali formę na Top Ligi ) do tego zapewne uznał, że po stracie Gaya, Collison będzie grał dużo więcej i lepiej ( o czym świadczyły ostatnie mecze ) plus dorzuciłem Morrisa, którego ostatnie występy są więcej niz dobre-chyba nikt nie zaprzeczy.
Ja sam potrzebuje nazwisk i je dostałem.
Wetujecie wymiany bo patrzycie na nazwiska a nie na aktualna formę zawodnika ( Lopez daje Mu 5zb a Chndler 14, Rubio 11as i 2 st a Irving 4as i 1 st - dane z ostatnich 14 dni i widocznie tego Catch and Schot szuka ) i potrzeby drużyn wymieniajacych zawodników - Ja nie potrzebuje asyst i chętnie sie ich pozbywam w korzystny z Mojego punktu widzenia sposób.
Drużyny z doła tabeli dochodzą do porozumienia a Wy to blokujecie by utrzymac swoje mmiejsce w tabeli i uciszyć konkurencje - żal.

Przedstawiłem juz swój punkt widzenia przy wcześniejszym wecie i rozumiem że was nie przekonam ale przez blokowanie transferów drużynom z dołu tabeli odbieracie grającym radość z gry a całej rywalizacji smaczek bo już teraz można bez problemów powiedzieć kto wygra tą Ligę a wy przez swoja bierność pozwolicie na to, sami zadowalajac sie miejscami 3-10 smutna i nudna ta liga ta liga.

Moja wymiana z SLC Gdy oddałem L.Williamsa i Illiasowe za Dragica bo Mirotica nie liczę - przegrałem tą wymianę ale nikt nie wetował
i wymiana która ostatecznie nie doszła do skutku z Catch and Schoot , którą zaakceptował a z którą to sprytnie odrzucił Rubio i Chandler za B.Lopeza, byłem w stanie oddać fajne statystyki zbiórki i asysty i przechwyty za nazwisko i nikt nie wetował tej wymiany.

A teraz prawdziwa wymiana, która doszła do skutku:
której to wcześniej nie "zauważyliście" ( jedynej wymiany w tej lidze oprócz takiej w której brałem udział ):
Wymiana z 10 grudnia pomiedzy Grave Digger i Bone Collectors
Beal-WAS, Hill-UTA i Harkless-POR powędrowali do Bone Collectors za Bradleya-BOS, Harrisa-DET i Adamsa-OKL.
Czy naprawdę nikt nie zauważył że Grave Digger wyraźnie wygrał na tej transakcji ?
Bradley i Beal najbardziej wyrównana para ale Bradlej lepszy bo dodaje wiecej zbiórek, Harris i Hill na korzyść Harrisa podstawa ataku Pistons grający na dobrym FG% a co do Hilla chyba mozna było przypuszczać że kontuzje i powrót Haywarda wyraźnie obniża jego wartość i na koniec Adams i Harkless to przecież żart Adams to solidny center a Harklessa nikt z was nie chciałby za darmo.
Tej wymiany nie zawetowaliście - nie jesteście konsekwentni i stosujecie inne standardy.
Zaspoły sie dogadały więc nic mi do tego ale wy naprawdę tego nie zauważyliście i nie zawetowaliście bo jak na wasze standardy ta wymiana jest daleka od Fair.
I jednoczesnie po tej wymianie ( jezeli nie będzie kontuzji Duranta, Turnera czy Teague - których nie zyczę ) GRAVE DIGGER wzmocnił sie tak bardzo że od 10 grudnia jest zwyciężcą tej ligii ( gratuluje decyzji draftowych i udanej wymiany ) a Bone Collectors po tej wymianie przestał się liczyć w walce o tytuł.
przez wasze weta i własną bierność nikt mu już nie zagrozi i być może nawet miejsce drugie jest nie zagrożone.
więc ciułajcie te swoje punkciki bo moze któremus z was nic nie robiac uda sie wskoczyć na miejsce 3.

Sprowadziliście tą rozgrywkę do pokera w otwarte karty gdzie muszę tłumaczyć swoja taktykę odsłaniając sie przed wszystkimi więc proszę:
1. Po co Mi asysty - nawet gdyby Rubio utrzymał formę 11as na mecz a Collison grał życiowy sezon to bez nich i tak będę pierwszy w asystach ( troche szkoda przechwytów które obej daja ale ok ) więc jestem gotowy ich oddać do Catch and Schoot który po takim wzmocnieniu pójdzie w asystach do góry i zabierze punkty za asysty innym grajacym,
2. Czy nikt nie zauważył jak fajnie oststnio gra Chandler 13pkt i 16 zb na mecz a cały sezon to 12zb na mecz , którego pozycja pierwszego C w Suns jest niezagrozona i tak oddaje go z bólem.
3.Morris chociaż tego nie widzicie potrafi naprawdę fajnie grać i ostatnio to pokazuje
I to pewnie skusiło Catch and Schoot
A z mojej strony: wolę nazwiska, punkty i bloki Irvinga, Lopeza i Parkera bo Mi ich brakuje.
Wymiana zaakceptowana i tak powinno zostać
Avatar użytkownika
Coach R
Głębokie rezerwy
Głębokie rezerwy
 
Posty: 20
Dołączył: 29 wrz 2016, o 20:00
Drużyna fantasy (poza keeper): BAD BOYS Coach R
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Gram od 2 lat na ESPN Fantasy Basketball i szukam ligii gdzie zawodnicy dotrwają do końca
Skąd wiesz o sznurówce?: wiem z enbiej.pl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron