Roto 10/11

Re: Roto 10/11

Postprzez bulek 20 paź 2010, o 14:24

Powiedz to crackowi, ktory zdecydowal sie odpowiednio szybko. Dopuszczanie go to nie jest robienie wyjatkow. Spojrz na date postu na e-nba kiedy zglaszal rejestrację.

To byly Twoje słowa:

Miejsce dla Cracersssa też się oczywiście znajdzie i będzie to zaszczyt bo o ile dobrze pamiętam zdjęcie "najwyższego i najniższego człowieka świata" na ebaskecie jest Jego zasługą


zreszta ja go zglaszałem na długo przed draftem, wiec niczego nie chce jak wlasnie konsekwencji.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Roto 10/11

Postprzez Chicken 20 paź 2010, o 17:45

To, że napisałem, że miejsce się znajdzie nie oznaczało, że Cracersssa nie dotyczy deadline. Miejsce by się znalazło bo zapisy po prostu były otwarte. A to kiedy Cracersss zgłaszał chęć uczestnictwa na e-nba mnie mało obchodzi bo jako komisarza interesuje mnie przede wszystkim samo zalogowanie do ligi. Bogans i Luke również zgłaszali chęć uczestnictwa a co z tego wyszło to sam widzisz.

Rozumiem, że Crackersss mógł mieć problemu z rejestracją ale mógł to wcześniej zgłosić i pokombinować z nowym kontem lub najzwyczajniej w świecie puścić mi PW na e-nba. Dla chcącego nic trudnego.
Avatar użytkownika
Chicken
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 517
Dołączył: 18 gru 2007, o 23:54
Lokalizacja: Olsztyn
Medale: 5
Podium keeper (1) Wicemistrz Roto (3) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Chicken Team
Drużyna keeper: Indiana Pacers
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Tak

Re: Roto 10/11

Postprzez bulek 20 paź 2010, o 18:34

Takim stawianiem sprawy zniechecicice do siebie ludzi z e-nba.

Ja uwazam, ze czasem warto byc elastycznym. Gdybym sie trzymal regul, ptb i grzetom by w h2h#3 nie grali.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Roto 10/11

Postprzez crackersss 20 paź 2010, o 18:35

No nic panowie, nie chce zeby przeze mnie było jakies niepotrzebne zamieszanie

Zapisze sie do jakiejs ligi publicznej i bedzie ok
Avatar użytkownika
crackersss
Rookie
Rookie
 
Posty: 2
Dołączył: 18 paź 2010, o 23:01
Drużyna fantasy (poza keeper): san antonio
Uzasadnienie rejestracji: :)

Re: Roto 10/11

Postprzez cieglo 20 paź 2010, o 18:50

Bulek, nie pisz o zniechęcaniu - każda liga ma swoje reguły i jedynie za wielki plus trzeba uznać to, że jest ktoś kto je przestrzega i pilnuje tego bajzlu. Jak widać tego typu zasady są potrzebne bo poleganie na deklaracjach - jak pokazują przykłady wymienionych gagatków - nie sprawdza się. Trzeba działać zdecydowanie, zasady ustala komisarz i trzeba je uszanować.

Oczywiście szkoda kolegi crackersssa, ale przecież czasu było wystarczająco dużo na dołączenie a środków komunikacji nie brakuje.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto 10/11

Postprzez Benon 20 paź 2010, o 19:53

Tylko, że według mnie to jest zabawa w fantasy basketball, a nie szkółka oficerska, i zasady i reguły w granicach możliwości powinniśmy naginać dla wygody wszystkich uczestników, czy też w tym konkretnym przypadku chętnych do bycia uczestnikami. Ograniczają nas już wszystkie ustawienia ligi na yahoo i to jest ok, wszyscy to akceptują i to powinno wystarczać.
Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam.
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Re: Roto 10/11

Postprzez cieglo 20 paź 2010, o 20:07

Zabawa zabawą, ale niektórzy potrafią taką zabawę popsuć skutecznie - nie sobie a innym. Zasady są po to by ilość takich sytuacji minimalizować. Myślę, że odpowiedni poziom dyscypliny wręcz podnosi poziom rozgrywek a tym samym ilość dobrej jakości zabawy.

Oczywiście nie wnoszę, że crackersss to jakiś olewus, chodzi mi o generalną promocję zaangażowania, poważnego podejścia.

Komisarz dba o to by ludzie wewnątrz ligi mieli dobrą zabawę a nie stara się na siłę dogodzić wszystkim potencjalnym uczestnikom. Gdybym podchodził w ten sposób, czekał bym do końca roku na marcelu, który zapewniał wielokrotnie by trzymać dla niego miejsce w drugiej lidze h2h bo na pewno zagra. Nie zagra. Plus dla Chicka i tak trzymać.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Re: Roto 10/11

Postprzez Benon 20 paź 2010, o 20:26

Mi tylko chodziło o to, że przesłanie komuś namiarów na ligę i zmienienie liczby uczestników w ustawieniach ligi zajęłoby w przybliżeniu tyle samo czasu co napisanie odmownego posta w temacie na forum, a sam fakt, że ktoś na czas założył drużynę nie gwarantuje jego zaangażowania i odpowiedniego poziomu. Dopuszczenie Crackersa nie spowodowałoby żadnego chaosu, ani burdelu, a niedopuszczenie go nie wprowadziło wcale jakiegoś wielkiego porządku. Po prostu bez echa..., tyle, że Crackers nie gra.
Pozdr...
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Re: Roto 10/11

Postprzez bulek 20 paź 2010, o 23:53

Cieglo, do kogo piszesz z tym psuciem zabawy? Do mnie? Sorry, ale czy to ja sie bawie w jakies zakazy, nakazy, prikazy?
Liga powinna byc dla ludzi. I skoro jest szansa, zeby grały w niej osoby znające sie na rzeczy, powinno sie do tego dążyć. Jak dla mnie to crack został troche tu oszukany, bo raz, ze zglaszalem jego chec uczestnictwa, a dwa, ze wczesniej Chick zapewnial, ze trzyma miejsce dla niego, z czego później probował sie sprytnie wykrecic, co tylko wywołało smrodzik.
Może i zostane okrzykniety najbardziej kontrowersyjną osoba na tym forum, ale jesli kontrowersyjnosc ma polegać na dbaniu o dobro ligi i wszystkich potencjalnych userow, to niech tak zostanie. Jesteśmy powaznymi ludźmi, a tutaj jak i wszedzie, muszą być zmienne opinie, bo one napędzają całą koniukturę i czynia to, ze liga nie będzie nudna.

A z draftu mam powody, żeby byc zadowolonym ;)
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Roto 10/11

Postprzez cieglo 21 paź 2010, o 09:20

Nie wiem dlaczego czujesz się wywołany do tablicy - absolutnie nie miałem Ciebie na myśli. Porządek musi być, to bez niego nie ma zabawy - to moje jedyne przesłanie. Za porządek w lidze odpowiada komisarz i jeśli podjął taką a nie inną decyzję - należy ją uszanować. Jeżeli ktoś potrafi się odnaleźć w takiej "szkółce oficerskiej" - jest duża szansa, że nie nawali w trakcie rozgrywek a na tym nam przecież powinno wszystkim zależeć.

Podkreślam, nie piję do nikogo konkretnie - piszę tylko o ogólnej kulturze organizacyjnej, do której wszyscy muszą się dostosować (w tym przypadku w ramach ligi).
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Poprzednia strona

Powrót do Ligi Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron