Obsługa mobilna forum (TapaTalk)

Bieżące kwestie dotyczące forum i treści na nim poruszanych

Obsługa mobilna forum (TapaTalk)

Postprzez cieglo 11 sie 2012, o 12:32

Informacja istotna dla wszystkich osób, które korzystają z forum za pomocą swoich smartfonów/tabletów: trwają prace nad uruchomieniem dostępu za pomocą aplikacji TapaTalk. Samo narzędzie jest znakomite - testuję je od kilku dni i mogę powiedzieć, że zarówno przeglądanie jak i pisanie postów jest cholernie łatwe i przyjemne. Zapominamy o tradycyjnym dostępnie za pomocą przeglądarki gdzie konieczne jest skalowanie strony, trafianie w elementy - TapaTalk jest nawet przyjemniejszy w obsłudze niż dostęp za pomocą pełnowymiarowego komputera z dużym ekranem.

Sama funkcjonalność przeglądania/postowania powinna już działać bez zarzutu. Walczymy z innymi, pomniejszyzmi problemami np. wyświetlaniem profili userów. Mam nadzieję, że wkrótce nie będzie już żadnych zgrzytów i testy pomyślnie się zakończą.

Co do samej aplikacji TapaTalk - tutaj macie oficjalną stronę projektu http://www.tapatalk.com/ . Oczywiście appki można pobrać z właściwego dla Waszej platformy sklepu. Co prawda oficjalnie wspierane są jedynie te systemy, które wymieniono na stronie (brak tam Symbiana na Nokiach czy Bada OS na Samsugach) ale google podaje co innego - nie wiem czy dostępne są oficjalne wydania czy nieoficjalne klony ale faktem jest, że oferta na inne platformy istnieje :) Nie wiem jak jest z Windows Phone, może to też kwestia poszukania - nie skupiałem się na tym mocno :)
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Powrót do Organizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron