Ranking metod draftowania

W tym dziale badamy preferencje użytkowników forum w zakresie szeroko pojętego fantasy nba. Tutaj odnajdziemy informację na temat popularności kluczowych parametrów rozgrywki

Ranking metod draftowania

Aukcja
13
61%
Wąż
8
38%
 
Liczba głosów : 21

Re: Ranking metod draftowania

Postprzez fluber 20 wrz 2013, o 11:36

Avatar użytkownika
fluber
All-star
All-star
 
Posty: 1224
Dołączył: 2 lis 2011, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Medale: 1
Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Six Sigma/ Ssaki CIECHANów
Drużyna keeper: Los Angeles Lakers
Drużyna keeper basketpun: Boston Celtics
Numer gg: 23801848
Uzasadnienie rejestracji: chcę spróbować swoich sił

Re: Ranking metod draftowania

Postprzez wiLQ 20 wrz 2013, o 15:49

cieglo napisał(a):Masz suspens. Masz upatrzoną listę graczy i żadnych gwarancji. Emocje wzbudza możliwość wyrwania upatrzonego gracza ale i jego kradzież w ostatnim momencie.

... czym sie wezyk niczym nie rozni od aukcji...

cieglo napisał(a):Mam wrażenie, że w drafcie budżetowym ciężej także o prawdziwe steale.

Huh? Jak to w ogole mozliwe gdy masz dostep do wiekszej grupy graczy?

cieglo napisał(a):Jeśli chodzi o kwestię czekania to zapomniałeś o sytuacji kiedy kogoś przepłacisz a potem czekasz godzinę na to by w ogóle kogoś wyrwać.

Spojrz na to tak, w wezyku jest gwarancja iz 1/3 GMow bedzie dlugo czekac miedzy swoimi pickami. W aukcji musisz szybko wydac prawie cala kase by to byla prawda co nie dosc, ze moze dotyczyc nikogo to jeszcze jest to wlasny wybor, a nie kwestia losowania.

cieglo napisał(a):Graniczne wybory mają swój smaczek - można wybrać dwóch pod rząd co ja akurat cenię.

... a w aukcji KAZDY moze kupic zawodnikow pod rzad...
Avatar użytkownika
wiLQ
6th man
6th man
 
Posty: 228
Dołączył: 11 wrz 2012, o 12:56
Lokalizacja: Ząbki/Wawa
Medale: 2
Wicemistrz budżetówki (1) Szokujący debiut (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): WoLF-Pack
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Poszerzanie horyzontow

Re: Ranking metod draftowania

Postprzez cieglo 20 wrz 2013, o 16:09

Suspens rozumiem jako oczekiwanie "zabiorą czy nie?". W budżetówce gracza tracisz na własnych oczach i trudno mówić o zaskoczeniu kiedy w licytacji po prostu dajesz sobie spokój z uwagi na stan funduszy.

Ciężko mówić o stealu kiedy dany gracz jest wyciągany przed oblicze wszystkich zainteresowanych. "Podajesz na tacy i kupujesz" to jednak cokolwiek innego niż "wyciągasz zanim ktokolwiek inny na to wpadnie". Owszem, argument ze zbijaniem wartości zawodnika też do mnie przemawia ale stealem bym tego nie nazwał. To po prostu dobra okazja. Subtelna różnica ale zawsze.

Kwestia gustu. Oczywiście jestem zdania, że aukcja to bardziej ambitna forma draftu. Bez dwóch zdań. Nie zmienia to jednak faktu, że moją ulubioną jest wąż.
Avatar użytkownika
cieglo
Site Admin
Site Admin
 
Posty: 2863
Dołączył: 17 gru 2007, o 15:10
Lokalizacja: Lublin koło Kraśnika
Medale: 6
Podium PF (3) Wicemistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Penetrator
Numer gg: 1062652
Uzasadnienie rejestracji: na to czekam cały rok :)

Poprzednia strona

Powrót do Statystyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron