Liga Roto Keeper - Sezon 2014/2015

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2014/2015

Postprzez fly guy 15 kwi 2015, o 14:14

Generalnie Twój najwyższy add/drop powinien zostać unieważniony. One nie idą jednocześnie. Idą od najwyższej wylicytowanej kwoty. Więc technicznie przez chwilę miałeś przekroczony budżet. Tylko jakie to ma znaczenie? Nikt tego nie oprotestował, bo i po co. Nie ma to większego znaczenia. Mimo, że chwilowe przekroczenie było.

To jest też wada tego systemu z excelem (wiem, bo sam go stworzyłem i działa w innej lidze już kilka lat). Jak w danym dniu jest dużo add dropów i wiele zależności (jak nie pójdzie mi ten, to pójdzie tamten itd) to czasem ręczne tego odkręcenie (przy przekroczeniu budżetu) jest bardzo trudne. Ale na razie niczego lepszego się nie wymyśli, chyba że taki system byłby w samym Yahoo i z automatu by odrzucał add dropy przekraczające budżet.
Avatar użytkownika
fly guy
6th man
6th man
 
Posty: 107
Dołączył: 24 wrz 2010, o 12:30
Drużyna fantasy (poza keeper): Rywalożerne Rosice
Uzasadnienie rejestracji: Poszukiwanie osób do wspólnej gry

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2014/2015

Postprzez Dig 16 kwi 2015, o 07:28

Gratulacje dla bulls2006 za zdobycie mistrzostwa. Ja jestem zły na siebie, bo przekombinowałem. Tak zapatrzyłem się na obronę punktu w FG, że nie wziąłem pod uwagę PTS i pierwszy raz nie wystawiłem Hardena. Przez to straciłem 2pkt roto w PTS i jak teraz sobie przeliczyłem to z Hardenem i tak bym obronił FG i miał mistrza :Q.
Avatar użytkownika
Dig
6th man
6th man
 
Posty: 251
Dołączył: 23 wrz 2012, o 16:09
Medale: 6
Mistrz budżetówki (2) Wicemistrz budżetówki (2) Mistrz Roto (1) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Red
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Liga ROTO

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2014/2015

Postprzez bulek 16 kwi 2015, o 07:44

Wykrakałem, że Leonard nie walnie żadnego steala...
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2014/2015

Postprzez goozman 16 kwi 2015, o 09:33

wyniki sezonu 2014/15
Obrazek

gratulacje dla mistrza i wszystkich z pudła! Neverwins stracił brąz na ostatniej prostej.. aktywność w lidze jak na pionierski sezon uważam za niezłą - tylko jeffrey z Lublin Chocodogs stracił wyraźnie zapał już na począku marca i podziękujemy mu chyba za dalszą grę. ja robiąc trade Davisa za Duranta spodziewałem się cudów w wykonaniu tego drugiego w końcówce sezonu a wiadomo jak się skończyło.. dodatkowo szybko przewaliłem kasę na FA (a zdawało się że jest jej za dużo) i zablokowałem sobie ruchy, a kontuzje nie oszczędzały mojego teamu, więc nie dograłem 11 slotów - a powinienem skończyć dużo wyżej..
no cóż panowie - dzięki za sezon! teraz zastanawiamy do września nad keeperami, deklarujemy udział, szukamy ewentualnych zastępców i jedziemy z nowym sezonem już na bardziej skomplikowanych warunkach :)
when I die - bury me upside-down so the whole world can kiss my ass
Avatar użytkownika
goozman
All-star
All-star
 
Posty: 1688
Dołączył: 20 gru 2007, o 10:07
Lokalizacja: lkr /wwa
Medale: 8
Mistrz h2h (3) Podium h2h (1) Mistrz budżetówki (1) Podium budżetówki (1) Podium keeper (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): Bukkake/Kraśnik Warthogs
Drużyna keeper: Charlotte Hornets
Numer gg: 3147820
Uzasadnienie rejestracji: sie gra sie ma

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2014/2015

Postprzez hermman89 16 kwi 2015, o 09:52

Gratulacje dla Bulls za zwycięstwo ! (Już dzisiaj drugie tobie składam ;))
Niestety u mnie zawiodło strasznie FG oraz BLK, ale mimo zajęcia 7 miejsca nie poddaje się i już teraz mogę ogłosić, że na pewno wezmę udział w kolejnym sezonie ;)

Dzięki wszystkim za grę!!
Avatar użytkownika
hermman89
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 574
Dołączył: 9 wrz 2013, o 15:53
Medale: 1
Podium budżetówki (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Lego
Drużyna keeper: New York Knicks
Drużyna keeper basketpun: Chicago Bulls
Numer gg: 0
Uzasadnienie rejestracji: Love Fantasy!
Skąd wiesz o sznurówce?: Twitter, Facebook

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2014/2015

Postprzez Benon 17 kwi 2015, o 16:50

Zajebiaszcza liga.
Propsy dla Gooza za organizację.
Gratulacje dla medalistów (tyle tych lig, a ja usilnie staram się nazywać tych leszczy co mnie ograli w każdej inaczej... :D i pomysły mi się powoli kończą :D ).
Strasznie podobają mi się moi keeperzy - trzech z nich dość łatwo się można domyśłić...

Pozdrawiam
"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player"
Joakim Noah
"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things"
Joakim Noah
Avatar użytkownika
Benon
Pierwsza piątka
Pierwsza piątka
 
Posty: 873
Dołączył: 15 wrz 2010, o 22:19
Lokalizacja: Kraków/UK
Medale: 5
Wicemistrz budżetówki (1) Mistrz keeper (1) Mistrz Roto (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): The Tramwajs
Drużyna keeper: Chicago Bulls
Numer gg: 1126580
Uzasadnienie rejestracji: ...a może bym tak zagrał???

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2014/2015

Postprzez jordan20 17 kwi 2015, o 19:54

niech zgadne_:butler (16$)+chandler(7$)+ryan anderson (16$) ?
jimmiego pewnie na conajmniej 2 lata podpiszesz ?
Avatar użytkownika
jordan20
6th man
6th man
 
Posty: 207
Dołączył: 26 wrz 2013, o 13:11
Lokalizacja: nowa sól
Drużyna fantasy (poza keeper): jordan20
Numer gg: 7156393
Uzasadnienie rejestracji: szukam mozliwosci pogrania w nbafantasy

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2014/2015

Postprzez jeffrey 18 kwi 2015, o 03:30

Nie straciłem żadnego zapału, po prostu skoro to jest liga długoterminowa, a w tym sezonie i tak już nie grałem o nic, to ograniczyłem się do patrzenia na wolny rynek. Hej, po coś ściągnąłem Jerami Granta na przyszły/przyszłe sezony. Zagrałem na sznurówce już pełne dwa lata w kilku ligach i dopiero pierwszy raz jestem posądzany o nieaktywność. Rozumiem, gdyby to był trzeci czy czwarty raz, wtedy nawet bym się nie sprzeczał z decyzją o wyrzuceniu mnie, bo oznaczałoby to że chyba faktycznie fantasy nie jest dla mnie. Poza tym co mogłem zmienić w wystawianym składzie mając kontuzjowanych Wrotena i McRobertsa? Nie chciałem się ich póki co pozbywać. Kontuzje rozwaliły mi ten sezon, dlatego mam jakieś sto meczy rozegranych mniej. Przyznaję jednak, trochę zamuliłem ten sezon (brak czasu -> studia), przez co nie wyłapałem więcej perełek z FA, ale chyba trochę za wcześnie na takie rozwiązanie?
Avatar użytkownika
jeffrey
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 86
Dołączył: 9 wrz 2013, o 12:25
Lokalizacja: Kraków
Drużyna fantasy (poza keeper): 2good4noobs
Numer gg: 17412400
Uzasadnienie rejestracji: chęć skopania paru dupsk

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2014/2015

Postprzez bulek 18 kwi 2015, o 08:12

Szczerze to ja nie wiem co robił u Ciebie McRoberts. On ma być tym materiałem na keepera?

Jeśli chodzi o mnie, to przyznaję, że w drugiej części sezonu odpuściłem, ale walka już nie miała sensu mając taki szpital w drużynie. A Jenningsa, Rondela czy Burksa z oczywistych względów wywalić nie chciałem, bo ciągle zastanawiam się z którego zrobić keepera.

W next season rzecz jasna walczę, pod tym kątem poświęciłem ten sezon.
Avatar użytkownika
bulek
All-star
All-star
 
Posty: 1537
Dołączył: 16 wrz 2010, o 17:42
Medale: 5
Wicemistrz keeper (1) Podium keeper (1) Szokujący debiut (2) Komisarz (1)
Drużyna fantasy (poza keeper): żółto-czarni
Numer gg: 12068486
Uzasadnienie rejestracji: nie jestem robotem

Re: Liga Roto Keeper - Sezon 2014/2015

Postprzez jeffrey 19 kwi 2015, o 17:15

McRoberts rok temu miał ponad 5ast/mecz, dodatkowo rzucał trójki + dodawał po jednym stl/blk, w dodatku grając obok Big Ala. Planowo miał grać w Miami na czwórce obok Bosha -> miałby więcej swobody pod koszem, więc statystyki pts/reb mogłyby pójść do góry razem ze skutecznością, zwłaszcza że wciąż jest w swoim prime. Jeśli nie wyzdrowieje przez offseason, to go wywalę, ale na razie wierzę, że jeszcze coś z tego będzie.
Avatar użytkownika
jeffrey
Rotacja
Rotacja
 
Posty: 86
Dołączył: 9 wrz 2013, o 12:25
Lokalizacja: Kraków
Drużyna fantasy (poza keeper): 2good4noobs
Numer gg: 17412400
Uzasadnienie rejestracji: chęć skopania paru dupsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liga Sznurowadlo.pl Roto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron